Shyhrete Behluli & Engjellusha Salihu - Na vijn ditë ma t'mira

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

Follow Engjellusha Salihu on…
IG: engjellusha...

© & ℗ Engjellusha Salihu & Onair Media. All Rights Reserved

Ork & Music : Miti Geci
Text : Nexhmije Muhaxheri
Vidoe : Vizion Media
Hair & Make up : Njomza Hair
Decor : Grand Decor

Thanks to
Amia Studio

Komente

 • mevlude smajli
  mevlude smajli5 orë më parë

  Hallall ju qoft shume keng e mir 👏👏👏👏👏👏

 • Mesut Tosuni
  Mesut TosuniDitë më parë

  Hmmmmmmmmmm🤔🤔🤔

 • Hazbie Aliu
  Hazbie Aliu2 ditë më parë

  Ju lumt shum E vertet se kush krejt mir so

 • sokin jon
  sokin jon2 ditë më parë

  Ju lumtë goja!🌺🌺

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Ditë më parë

  ⭐️⭐️👌👌

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri2 ditë më parë

  🔥🔥❤❤

 • Flori
  Flori3 ditë më parë

  Oooooo të dashura sa e bukur edhe kjo këngë, shum domethënse, prekëse me plot mallëngjim .Shyhrete mbretëresha e muzikës ,sa bukur që edhe vajza po ndjek hapat e tu. Ju ndëgjoj me shum ëndje.

 • aola wili
  aola wili4 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥♥

 • flutura preni
  flutura preni4 ditë më parë

  Ju knoft zemra ♥️♥️🙏

 • sokin jon

  sokin jon

  2 ditë më parë

  Ju lumt 🥺...

 • flutura preni
  flutura preni5 ditë më parë

  Ju knofte ajo zemer te dyjave si shpirt jeni ju rujt zoti respekte ♥️♥️🙏

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Albulena Halitaj
  Albulena Halitaj5 ditë më parë

  Shum këng domethense 👌🏻⭐️⭐️

 • abbsnn cose
  abbsnn cose5 ditë më parë

  Shum kang e bukur ju lumt nan e bij jeni numer 1 bash ekeni qellue se tan jem me merzi

 • aola wili

  aola wili

  4 ditë më parë

  Goja ju lumt suksese paqi gjithmon

 • ceyda balkan
  ceyda balkan6 ditë më parë

  Ju lumt goja ❤️

 • bilinas mini

  bilinas mini

  5 ditë më parë

  Ju lumt

 • viola haka
  viola haka6 ditë më parë

  Ju lumt goja o zot na kenaqni cdo dit me ate ze qe ju ka fal zoti kam nje goc 2 vjece e kam lind ne greqi se ketu jetojm po nga 7 i mgjesit deri ne 12 nates gjith diten kenget e Shyretes ngjon e kercen pa pushim edhe nuk gucojm me ja ndry kanlin se ska gje si e qetson me ju perqafojm fort🌺

 • seiom jvony
  seiom jvony6 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • Dren Miroci
  Dren Miroci6 ditë më parë

  Keng shum e bukur

 • miko foin
  miko foin6 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • doliio volay
  doliio volay7 ditë më parë

  Goja ju lumt kendofshi gjithmon ju duaa,💣💥💫💞💕

 • Rina Krasniqi
  Rina Krasniqi8 ditë më parë

  ♥️♥️

 • seiom jvony

  seiom jvony

  6 ditë më parë

  Zoti ju rujt se me te vertet shum keng e bukur 🌺🌺 Ju pershendes nga zemra ♥️ Respekt per juve 🌹🌹♥️♥️🌟🌟

 • Arta Siar
  Arta Siar8 ditë më parë

  👏👏😘😘❤❤

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  3 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • bilinas mini
  bilinas mini9 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla

 • miko foin

  miko foin

  6 ditë më parë

  Shum respekte shum kang e qellume ju lumt goja ❤❤

 • yuoop noke
  yuoop noke10 ditë më parë

  Mrekullia👏👏👏👏👏👏👏

 • doliio volay

  doliio volay

  7 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Lozo flower
  Lozo flower10 ditë më parë

  Ju lumt 🥺...

 • Ajtene Isufaj
  Ajtene Isufaj11 ditë më parë

  Na vin dit te mira mos u bon marak Se embel tingellon 😍❤😘

 • mmpj twod
  mmpj twod11 ditë më parë

  Suksese zemra😻❤️❤️

 • bilinas mini

  bilinas mini

  9 ditë më parë

  Ju knofte zemra

 • Katarina Vuliq
  Katarina Vuliq11 ditë më parë

  Goja ju lumt suksese paqi gjithmon

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  Ju lumt goja jeni te mrekullushme te dyja

 • mikea hiooi
  mikea hiooi12 ditë më parë

  Sa realitet esht kjo keng!

 • cqvio doli
  cqvio doli12 ditë më parë

  Sa realitet esht kjo keng! 😫😢😢😢

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa13 ditë më parë

  Kenge me kuptim te madh ju knofte zemra gjithmone 🙏🥰🇦🇱

 • Mire Bushati

  Mire Bushati

  7 ditë më parë

  Ju punof shneta e lumturija ton jete mami me te bijen 💫💫

 • mmpj twod

  mmpj twod

  11 ditë më parë

  Ju knofte zemra ❤

 • annag cocl
  annag cocl13 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • serdy ximi
  serdy ximi13 ditë më parë

  Bravoo derte sa dush telashe

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  12 ditë më parë

  Shum e vertet Suksese jeni me tmirat ,

 • Rvve Duio
  Rvve Duio13 ditë më parë

  ⭐️⭐️👌👌

 • cqvio doli

  cqvio doli

  12 ditë më parë

  Ju lumtë goja!🌺🌺

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini14 ditë më parë

  Zoti ju rujt se me te vertet shum keng e bukur 🌺🌺 Ju pershendes nga zemra ♥️ Respekt per juve 🌹🌹♥️♥️🌟🌟

 • annag cocl

  annag cocl

  13 ditë më parë

  Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 • Valentina Krasniqi
  Valentina Krasniqi14 ditë më parë

  Shum keng me dmth te madhe sot krejt kemi hallet tona Allahu e boft mir per te gjith suksese shum Shyhrete dhe Engji na knaqet me kto keng

 • serdy ximi

  serdy ximi

  13 ditë më parë

  Kenga shume e bukur per diten e sotme

 • Bike Bike
  Bike Bike14 ditë më parë

  Shum respekte shum kang e qellume ju lumt goja ❤❤

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  13 ditë më parë

  O bilbil je

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo14 ditë më parë

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Afërdita Xhoxhaj
  Afërdita Xhoxhaj14 ditë më parë

  Shpresojm të vin dit më tmira besojm në Alahun e madhruar 🤲 e juve ikonat e muzikes ju lumt po shkelqeni Nënë e bijë të gjith ju kan lakmi bravo ♥️♥️♥️👌👍

 • Nezir Kryeziu
  Nezir Kryeziu14 ditë më parë

  Lumi aj qe ika te lehta . Sido qoft Zoti gjithve ju ndihmon 🤲

 • Regdu Geht
  Regdu Geht14 ditë më parë

  Ju knofte zemra ❤

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  14 ditë më parë

  Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

 • Fiqerete Turku
  Fiqerete Turku15 ditë më parë

  Ju lumt goja jeni te mrekullushme te dyja

 • Ajshe Herceg
  Ajshe Herceg15 ditë më parë

  😢😭😭 vetem derte e telashe

 • Edion Edionpajazitaj
  Edion Edionpajazitaj15 ditë më parë

  O goja ju lumt e embel u kon shyhreti gjith po tashti en engji veq vazhdoni keshtu

 • Mirela Skandaj
  Mirela Skandaj15 ditë më parë

  Ju knofte zemra ❤

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  14 ditë më parë

  shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 • Liljana Cerpja
  Liljana Cerpja15 ditë më parë

  Halle kemi të gjith po Po gjejmë forcën më i kalu po halli i humbjes së vëllait në mosh të re nuk po kam forcë as nuk po nuk më duru😭

 • adelinaa alb
  adelinaa alb15 ditë më parë

  Shum e vertet 🙏 Suksese jeni me tmirat , ❤

 • sokin jon

  sokin jon

  13 orë më parë

  Shum sukses per kengen kaq te bukur👏👏

 • Merìta Biba
  Merìta Biba15 ditë më parë

  Ju lumtë goja!🌺🌺

 • Naxhije Zivoli
  Naxhije Zivoli15 ditë më parë

  Ju lumt goja 🥰🥰

 • Hatigje Hoxha
  Hatigje Hoxha15 ditë më parë

  Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 • Bruna Najdeni
  Bruna Najdeni15 ditë më parë

  Kenga shume e bukur per diten e sotme 🙏🙏😥

 • jola jol
  jola jol16 ditë më parë

  Sa e bukurrr💫💫💫

 • Fatbardha Cinari
  Fatbardha Cinari16 ditë më parë

  Oooo sa e bukur kjo keka veq per mu kur kam probleme veq qeshi ..me kalon krejt merzija ...si sheqer te dyja 👏

 • Rebjona Rebjona
  Rebjona Rebjona16 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Dv Shpresa

  Dv Shpresa

  16 ditë më parë

  ooo goja te lumt oj shyhret rrnofsh sa malet mos u plaksh kurr shpirtin ta knaq me za bilbi

 • Arbresha Brahimi
  Arbresha Brahimi16 ditë më parë

  Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  8 ditë më parë

  bravo per kete kenge qe ngjallet emocion tek ne ne keto kohe te veshtira ju lumte

 • valbona azemi
  valbona azemi16 ditë më parë

  Shyhreti mir e ka une po ngoj me shum dashni ❤👸

 • Vlora Bytyqi
  Vlora Bytyqi16 ditë më parë

  Shum Kang e bukur, ju lumt, ju pergezoj 👍👍

 • Ami Podvorica
  Ami Podvorica16 ditë më parë

  Jetofshi e këndofshi gjithmon me gëzime o YJE🙏🙏,sa kong me tematik te bukur keni këndu,me nje kendim.qe.ta knaq dhe ta ther shpirtin,ju lumt dhe kurrrrr zoni mos ju shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 • Fatime Kastrati
  Fatime Kastrati16 ditë më parë

  Ju lumte goja se💫💫

 • Igballe Pacolli
  Igballe Pacolli16 ditë më parë

  ♥️🌹♥️ Sa buker ♥️🌹♥️

 • Naile Tirane
  Naile Tirane16 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • nexhmije ademi
  nexhmije ademi16 ditë më parë

  valla brravo ju koft

 • Hatigje Hoxha
  Hatigje Hoxha16 ditë më parë

  Brravo non ebi shumm bukur ju lumte ❤❤💋💋💥💥🍇🍇

 • Ajna Kastrati
  Ajna Kastrati16 ditë më parë

  👏👏👏

 • Ismet Meta. Andrea.
  Ismet Meta. Andrea.17 ditë më parë

  Bravo, Super klip, Muzika perfekte, Suksese të nderuara!! 👍👍

 • Mando Armando
  Mando Armando17 ditë më parë

  Sa bukur

 • erjon ademaj
  erjon ademaj17 ditë më parë

  ju lumt susksese ❤❤

 • Sevdahe Jenuzi
  Sevdahe Jenuzi17 ditë më parë

  O sa bukur kendoni nene e bije 😍👌

 • nicola nik
  nicola nik17 ditë më parë

  Zemra ju kendoft se dertet e hadhen kurr nuk jan krye po zotin e pacim te gjith aspektet e jetes son pran shum kang e bukur dhe prekse bravo yje nane e bi ❤️❤️🌟🌟💐💐

 • Rifadije Curolli
  Rifadije Curolli17 ditë më parë

  😭😭😭❤

 • lume beeega
  lume beeega17 ditë më parë

  Bravoooo👏👏👏👏👏

 • Drita Dukagjini
  Drita Dukagjini17 ditë më parë

  Suksese ❤❤😘😘

 • Katie Lesko
  Katie Lesko17 ditë më parë

  Ju lumt jeni shum te mira veq vazhdoni keshtu

 • Lula Elshani
  Lula Elshani17 ditë më parë

  ❤️❤️🙏🙏

 • Bytyqi.B
  Bytyqi.B17 ditë më parë

  N’a u desht nje kenge si kjo.kemi ardh ne nje kohe te derteve halleve telasheve problemeve…. O zot saber per te gjithe.🙏

 • ANISA
  ANISA17 ditë më parë

  Shume bukur nene e bije bravo.

 • M O R I N A
  M O R I N A17 ditë më parë

  ALLAHI JU SHPERBLEFT NE KET DYNJA DHE NE AT BOT JU KENDOFT ZEMRA XHEFHMON NON E BIJ 😍👨‍👩‍👧‍👧🤲🏻❤👼👼❤🤲🏻

 • engjull vokshi
  engjull vokshi17 ditë më parë

  Normal tanat te mirat e dynjas mi pas gajlet nuk heken as merzija shum e vertet

 • Emine Krasniqi
  Emine Krasniqi17 ditë më parë

  zoti rahat e ka lan veq veten ,🙆hahaaaa

 • Gjakovarja
  Gjakovarja17 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • elmaz elmaz
  elmaz elmaz17 ditë më parë

  po julumt goja shyhrete e engjëllushe ishalla knofshi gjithere

 • Love peace
  Love peace17 ditë më parë

  bravo

 • Florent Berisha
  Florent Berisha17 ditë më parë

  👍👍👌👌🌷🌷❤❤♥️💥💥

 • SUELA Morinaa
  SUELA Morinaa17 ditë më parë

  😍😍😍😍😍👍👍👍👍 motra jame lumturi goja edhe shyret behluli bravo lumturi ❤️

 • Valentina Gojani
  Valentina Gojani17 ditë më parë

  Kit kang kam me ndeggju per dit me motivu veten edhe me forcu ..e kom prit ni qisi kange 💯🎶🍀🥰😍

 • Kadire Avdulahi
  Kadire Avdulahi17 ditë më parë

  Halle derte kjo dynja keng e qelluar 🔥😥👏

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela17 ditë më parë

  Shume bukur suksese se shumë e vertet.

 • ZUKI Zuki
  ZUKI Zuki17 ditë më parë

  Bravo u pershendet nga Australia shume kenge e mire ❣️❣️💋 na kenaqte

 • Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska17 ditë më parë

  Bravo 👏 👍🇦🇱😘❤️🌹

 • San Sam
  San Sam17 ditë më parë

  Bravo juv lumt goja nan e bij shum kong e qellume ❤❤👏

 • Luljeta Haliti
  Luljeta Haliti17 ditë më parë

  Brravo si gjithmon hite

 • Jetmir Asllani
  Jetmir Asllani17 ditë më parë

  👑💃👑🧜‍♀️🧜‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃❤❤❤❤👑💃💃💃💃💃💃💃💃💃

 • Demir Demiri
  Demir Demiri17 ditë më parë

  bravo per kete kenge qe ngjallet emocion tek ne ne keto kohe te veshtira ju lumte

 • Amine Zendelji
  Amine Zendelji17 ditë më parë

  Ju lumt 🙏❤

 • Merem Shabani
  Merem Shabani17 ditë më parë

  Respekt shum keng emir suksese ishalla kendoni gjithmon se kengt ejuve shum indegjoj shum umpelqejn ju dua shum💕💕

 • Loolaa Loolaa
  Loolaa Loolaa17 ditë më parë

  Bravo kjo kang i ka kalu te gjitha

 • Musa Miftaraj
  Musa Miftaraj17 ditë më parë

  Zebra just knoft

 • C Evans
  C Evans17 ditë më parë

  Sa realitet esht kjo keng! 😫😢😢😢

 • Zoja Dag
  Zoja Dag17 ditë më parë

  🥰🥰❤❤❤❤❤😘😘😘😘

 • Doruntina Thaqi
  Doruntina Thaqi17 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Shpresa Krasniqi
  Shpresa Krasniqi17 ditë më parë

  Shum kang e bukur ju lumt nan e bij jeni numer 1 bash ekeni qellue se tan jem me merzi

 • Suzana Sadiku
  Suzana Sadiku17 ditë më parë

  Kan njerzit derte,ata qe skan kulm,skan pune skan mi ngi buk fmit,skan per mjek me lloj lloj semundje,Allahu ju ndihmoft,eshte per te ardhur keq qka po perjetojn populli,po i humbin fmit ne moshe te re,dikujna jau mbysin deri kur ma kto halle veq ne kosove

 • 🍀🍀
  🍀🍀17 ditë më parë

  😍😍🥰🥰💖❤💖o Zot na i gzo Zemrat e na largo hallet dertet e merzit .🤲💕

 • Laureta Army

  Laureta Army

  16 ditë më parë

  Amin ishalla

Faqja Tjeter