SHBA kërkojnë arrestimin e Sali Berishës, Yuri Kim dy mesazhe Arben Krajës për dosjen e zezë

Komente

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan5 ditë më parë

  te gjitheve mos ju lini leke pa ja konfiskim ish yzmeqareve

 • Ilmi Hasa
  Ilmi Hasa8 ditë më parë

  IK SALI MJAFT ME

 • fani mersini
  fani mersini13 ditë më parë

  Pamfleti ska dallime kjo me ben me shumë ta degjoj , bravo kush e drejton...

 • Fran Bardhi
  Fran Bardhi14 ditë më parë

  Cfar pritet perse nuk veprohet

 • Fran Bardhi

  Fran Bardhi

  14 ditë më parë

  Fjalet i mer era populli esht ne pritje

 • Fran Bardhi
  Fran Bardhi14 ditë më parë

  Arben Kraja esht i lidhur me krimin

 • Fran Bardhi
  Fran Bardhi14 ditë më parë

  Para me arrestue Krajen

 • Stavre Kola
  Stavre Kola14 ditë më parë

  MIR E KE TI ZONJA KIM PO DREJTESIN NUK. I LEJON RAMA PER TI ARRESTUAR ZOTI HETH GURIN DHE MESHEF DOREN.

 • Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj15 ditë më parë

  Talleni sumen me ne talleni . Qe nga Amerika e deri te SPAKU .

 • zarif bajrami
  zarif bajrami15 ditë më parë

  PERSHENDETJE DHE RESPEKT ZONJA ABASADORE YURI KIM

 • Ahmet Dervishi
  Ahmet Dervishi15 ditë më parë

  Po çfar amerike se na u bo si gogoli nuk e arrestojn kurr

 • aida subashi
  aida subashi16 ditë më parë

  Do nà bjene veshet rehat prej ketij.

 • Tatiana Cuku
  Tatiana Cuku20 ditë më parë

  SPAKU ESHTE KOMPLET I KORRUPTUAR. AJO DUHET TE DREJTOHET NGA TE PAKORRUPTUARIT.

 • Tatiana Cuku
  Tatiana Cuku20 ditë më parë

  SA ME SHPEJT TE JETE E MUNDUR. DHE TU MERRET GJITHE PASURINE QE E KA FITURA ME PUSHTET. RROFTE AMERIKA VENDI ME I DREJTE DHE I BEGATE NE TOKE. AMERIKA ESHTE ZEMRA JONE DHE JETOJME NE SAJ TE AMERIKES PASI FQINJET DUAN TE NA RREMBEJNE TOKAT TONA DHE TE NA ZHDUKIN SI KOMB. MERAKU I TYRE ESHTE QE TE MOS RRITEMI SI POPULL NE SASI DHE CILESI.

 • George Milano
  George Milano21 ditë më parë

  Ju me shqiperin keni nje problem madhor ne me pro amerikanet ju antishqiptar te perbetuar sa per ndihmen ne lufte skeni nga tja mbani po ram ne ne duart e serbis e rusis esht fundi i njerezimit sepse njerezimi zdo ket me mbrojtje shiko pak ne histori sa per te tjerat asnje me pro amerikan i botes menjefjal ne shqiptaret skemi te drejt te marim as nje viz turistike te vizitojm te afermit apo per pushime te kjo ambasadorja qe ka mar rolin e kryeprekurorit e do te arestoj njerez ne vend se te meret se si mund ti afroj ndonje viz per studime or per sport o per pun sezonale e ti ndihmoj me pro amerikanet e globit e more vesh shoqja koreane ambasadore e amerikes ne shqiperi

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce21 ditë më parë

  Bravo yri kim je me e miramos dil me e foto me kokolarin se te shemntoj e shemntuara gomare plak qenka u shit per para ka marr na saliu dhe na meta qe te mos key nevoj me se gjer tashi ka bredh me bufalliqe

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza21 ditë më parë

  MOS HARRO EDI RAMA

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza21 ditë më parë

  BRAVO USA FUTENI RAMEN NE BURG

 • Gjergj Brunga
  Gjergj Brunga23 ditë më parë

  AS SPAKU NUK PO DUKET SERJOZ ,,,, ???,,,,

 • Vladimir Nikolla
  Vladimir NikollaMuaj më parë

  Qerojeni kte monster

 • Rigers Muja
  Rigers MujaMuaj më parë

  arrestoni krytarin e krimit e korrupsionit edvin rama qe eshte ber me i babzitur se asnjeher me par dhe mos beni sikur nuk shikoni asgje,mos u tallni me shqiptaret se jan ne vendin e tyre kjo qe ben ambasadorja amerikes eshte nje felliqesi e madhe ,te fshehesh gjakpiresin me te ndyt te shqiptareve e ta vendosesh kryeminister eshte shum djallzore . Shqiptaret te ngrihen dhe te nderpresin rrugen drejt gremines qe po i dergojn djallzit e botes

 • justiniani i madh
  justiniani i madhMuaj më parë

  BRETKOSA YURI KIM NUK PËRFAQËSON USA SI UNITED STATES OF AMERICA POR USA SI UNDER SOROS AUTHORITY.

 • Kamer Neziraj
  Kamer NezirajMuaj më parë

  VH. N

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  Jane bashke kriminelet e shqiprise?? Ata nuk marrin vezh me fjale? Vetem direct arrestuar??

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  Arben kari?? Spaku kari nese nuk vepron do shkoni juve ne burg para. Saliut e ilirit??

 • Geti Xarbo
  Geti XarboMuaj më parë

  Spak korekt ndaj doktorit spak te arestoj ambasadoren se ajo po vjeth me sorosin shqiperin shtetinme te vjeter.

 • Bukuri Zoga
  Bukuri ZogaMuaj më parë

  Ju lutemi veproni shpejt dhe me ndershmeri ,per te luftuar krimin ekonomik dhe politik ne Shqiperi.Nuk kemi kohe per te humbur .

 • altin hatija
  altin hatijaMuaj më parë

  Ata kan frik nga sal a e ti lodhesh moj e uruar ata kan frik se jan te gjith te dhjer jan te ballcamosur

 • Laku Zero
  Laku ZeroMuaj më parë

  Po me bandat e edi rames nuk do u merni, apo juduhet per vazhdimet e eksperimentet tuaja, turp pe ju amerikanet qe mbushni valixhet me doollare e mbani sistemin komunist ne pushtet, fuuuuuck usa

 • altin hatija
  altin hatijaMuaj më parë

  Na plase dhe ti moj zonja kim po jepi leri llafet mbaro pune ai arben kraja do hequr fare kur nuk mer persiper per arrestim hiqeni jan bashkepunues

 • Arqile Konda
  Arqile KondaMuaj më parë

  Fillo NGA LINDJA Jo NGA perendimi Jo ..Fillo NGA PUSHTETI PO TA MBAN !!

 • Besnik Bregu
  Besnik BreguMuaj më parë

  SHBA vini "VETON", keni konsensin e gjith popullit intelektual dhe te ndershem SHqiptar

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης ΧατζηMuaj më parë

  Respekte America se e Ben shqiprin cifligun etyre batakcinjt edhe bastardet e kombit tone jua lan baballaret ketyre bashibozukeve

 • VITO CORLEONE
  VITO CORLEONEMuaj më parë

  SEPSE SPAKU ASHT 1 SHURRE 1 MUT. 🇦🇱🇦🇱

 • gaming_ overload
  gaming_ overloadMuaj më parë

  Ishte njoni (jo ndonji atlet i madh) qe u fuste ne gara vrapi me nje qen te ngordhur lidhur ne kembe. Vraponte e ankohej pse nuk bente gjithe stadiumi tifozllik per te ! Ca tifoze te flakte, ne fakt i kishte, po keta nuk merrej vesh a ishin me te apo me qenin ! Keta te flaktet madje dhe ulerinin qe kusuri i stadiumit duhej te ishte i blere, se nuk kish si shjegohej ndryshe pse nuk mbeshtesnin ket spordhistin me qen ! Me ne fund, erdhi arbitri, e e detyroi spordhistin gjynafqar qe t’a zgjidhi qenin. Tifozat u nxefen dhe me shume ! Jo per gje po tani nuk dinin me, te ulerisnin per qenin apo per spordhistin ?!! Padyshim qe zgjidhja me e mire ishte te shanin arbitrin ! E ne ket mes, garat vazhdonte t’i fitonte nji topall (i gjate), qe aspironte mbetej ne histori si atleti me i mire i te gjitha koherave

 • gaming_ overload
  gaming_ overloadMuaj më parë

  POSHTE RAMUT KOKAINA!!!

 • Hondo Hondo
  Hondo HondoMuaj më parë

  Sa më shpejt të arrestohen këta monstrat e korrupsionit dhe politika aq më e leht do jet kthimi i shtetit ligjor dhe pa pengesa se kēta maskarej mbulojn njëri tjetrin se jan të përlyer të gjith në korrupsion.po nuk u eliminuan të gjith ska drejtësi e demokraci.Mbas Berishës, Iliri dhe Rama qē jan koka e korrupsionit pastaj Basha e Monika që ka ra squk se e din se kush ësht.E bashkpuntorët vijn mbrapa tē gjith me radh.

 • Vasil vila
  Vasil vilaMuaj më parë

  Sa me pare duhej te ishte burg ky kriminel.

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  NJE ANALIZE DHE NJE KESHILLE PER PD_ne (shkruar vite me pare) Ne vitin 90 PPSH_ja u nda ne disa pjese, por dy mbeten kryesore, PD dhe PS. Anti komunistet u rreshtuan ne PD. Perveç Pandeli Majkos dhe Ilir Metes, qe bene te kunderten duke treguar karakterin e tyre vetem karierist. Ndersa komunistet nderruan emrin e partise, ne PS dhe filluan reformimin e saj, perveç disave qe u shkeputen nga partia meme dhe krijuan parti te reja me ata vete ne krye. Por nuk e shpallen veten te djathte, siç beri Sali Berisha, duke qene dhe sekretar partie i PPSH_se. Ndryshe nga te gjithe komunistet e tjere Saliu morri rolin e spiunit ne te djathten shqipetare duke e shpallur veten anti komunist, do me thene kunder vetes se vet. PD_ja sot eshte ne te njejtat pozita siç ishte PPSH_ja ne vitin 90. Ajo duhet te ndahet ne dy pjese. Pjesa e ardhur nga PPSH_ja duhet te kthehet ne PS me ne krye Saliun, krenare per kryerjen e misionit te tyre per te mos e lene levizjen anti komuniste te vitit 90 ne duart e kundershtareve te vertete te PPSH_se. Ndersa pjesa tjeter, jo e ardhur nga PPSH_ja duhet ta marre ne dore partine, pa Saliun, ta zjeje ne nje kazan te madh e ti pije lengun, duke u pastruar nga sundimi 30 vjeçar i nje nga sekretareve me te devotshem te PPSH_se(duhet ta dijne te rinjte se PPSH_ja udhehiqte nepermjet sekretareve te partise ne çdo ndermarrje e ne çdo institucion.) Me vjen keq, por kjo pune qe te behet siç duhet do nje fare kohe, le te themi disa vjet, per mendimin tim 3 deri ne 5 vjet. Une ju keshlloj te mos beni asgje tjeter, ta lini qeverine te beje ç'ti doje qejfi deri ne mandatin e ardhshem. Merruni vetem me pastrim nga anti komunistet komunist qe ju sunduan deri tani. Me nje fjale u nevoitet nje lloj katarsi nga e kaluara, ose me mire nje lloj psikoterapie ku te kuptoni e te beheni te vetedijshem çfare ka ndodhur me ju keto 30 vjet qysh me krijimin e PD_se me uzurpimin e udheheqjes se saj nga komunisti me i devotshem e me sherbetor i zellshem i PPSH_se, nga delja i diktatures(sigurisht dele per eproret e tij, jo me ata qe do ti duhej te denonte duke zbatuar porosite e partise dhe te shokut Enver) i cili shume shpejt u be ujku i demokracise, duke i shkaktuar nje dem te madh jo vetem PD_se, por demokracise ne pergjithesi dhe zhvillimit europian te vendit. Ok?

 • Arqile Konda

  Arqile Konda

  Muaj më parë

  Jo murat Jo !! Ti si duket je me Spartak brahon .Je I kuq murat ...TI KE NEVOJE PER KATARSIS .KU E KE FATOS NANON ?? E KA SHITUR FSHATIN TURISTIK TE GREKU APO E KA NDARE ME RAMEN? PO GRAMOZ RUCIN O MURAT PSE NUK E BEJNE NON GRATA !! -I PLASI DHE NESE E BEJNE !! AI ESHTE PRINCI I TEPELENES ...PO NUK FILLOI NGA PUSHTETMBAJTESIT SKA DREJTESI JO DHE JO !! ME MIRE NE FILLIM NJE QEVERI TEKNIKE ME KIM KRYEMINISTRE DHE TE FILLOJE INVENTARI .SI E FILLONI NGA TE VDEKURIT ??!! KENI METEN QE ESHTE BERE PALE ME EDVIN KRISTAQ RAMEN TANI... --NE GRIJME SALLATE KOT. -NUK ESHTE E LEHTE .. DUHESHIN MONITORUAR ZGJEDHJET DHE KUSH FITONTE NDESHJEN TE DREJTONTE .PO JO JURI KIM PRESIDENTE .PSE DY PRESIDENTE DO PAGUAJME NE ?? SHUME GJERA NUK I KUPTOJ . - MBASE KE TE DREJTE O MURAT NUK KTHEHESH DOT DJATHTAS KUR KE QENE 50 VJETE I MAJTE ... LE TE RRIME MAJTAS EDHE KETO 4 VJETE DERI SA NE AMERIKE TE FITOJE E DJATHTA .. ..

 • David Lukaj

  David Lukaj

  Muaj më parë

  Jeni shume i sakte.Te falenderoj.

 • Ilmi Cani
  Ilmi CaniMuaj më parë

  Informomë.por largohu nga anësitë.politike.!

 • Reti Riku
  Reti RikuMuaj më parë

  Jo burg.sekuistrimin e pasurisë që bres pas brezi të punojnë ta provojnë si nxiret leku se kan harruar fare djersën kur punon .vetëm ndrrojnë rruazat unaza kostume po nga më të shtrenjtat .se i votuam për sfilat mode e për tu zgërdhirë në karrige jo për halle popullit uqër jan bër

 • Lefter Laci
  Lefter LaciMuaj më parë

  Arrestoje te gjithe mos keni meshire Ambassadore se e ropen popullin dhe e kan zhveshur lakuriq .

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus KorreshiMuaj më parë

  Po behet dhe amerika loje me kungulleshka nuk paska fuqi amerika ka 30 vite sikur nga 1 ne vite te kishte arrestu amerika ishte pastruar shqiperija po vazhdoje keshtu edhe amerika per peshke do veje

 • Dhimiter St
  Dhimiter StMuaj më parë

  Po ku do te arrestohen keta kriminela te shqiperise keta te gjykohen ne Amerike jo ne shqiperi se dalin prape ata maskarenjete

 • Dritan Semani
  Dritan SemaniMuaj më parë

  🕊🇺🇸❤️🇦🇱🦅🇽🇰⚖️💪🏻⚖️🤝🇪🇺🕊

 • Zamo 14
  Zamo 14Muaj më parë

  Ne kohen e Saliut u burgos nje nene se kishte mbjelle disa rrenje hashashi , ndersa Sala qe i ka bere gjemen ketij vendi kakaris pa i hyre gjemb ne kembe , turp per SPAK

 • Sulimani Sulejman
  Sulimani SulejmanMuaj më parë

  Oj zonjë arrestone edhe atë open ballkanin së pari se ajë është për ti shk.grujën

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Zonja. Madhe. Drejtesia. Demokracia Ti. Kthehen. Tokat e. Vjedhura. Pronarve. nga. Politika. Bandat. Kusherit. Miqte Shum. Toka. Kan. Vjedhur Ti. Kthehen. Pronarve Te. Krijohet. Nje. e. djathte. e. Vertet Jo. Si. Banda. PD. Me. Plakun. Sali🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 • Roberto García lopez
  Roberto García lopezMuaj më parë

  Inshallah kam te paktën 20 vjet sa kam zon mend që e lus dhe e pres ket moment,komen e mar dhe per ilirin ramen bashen e te tjer qe kan vjedh vrarë e perzen shqiptaret.

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiMuaj më parë

  👍👍👍👍👍👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreMuaj më parë

  Jan fjal koti keto nuk ben dot gje amerika se kan ngren bashk qe kur i than burr shteti

 • Aleksander Gjoka
  Aleksander GjokaMuaj më parë

  Zonja ambasadore a eshte mundur te lutem dretoje spark ti zonja ambasadore

 • Marko Gjini
  Marko GjiniMuaj më parë

  Po kush je ti moj zonje mbaj vendin qe te takon ketu jane shqiptaret qe jetojne pra mos i jep shume gojes

 • Ylli Likaj
  Ylli LikajMuaj më parë

  Mund ta filloj por ska per tu realizuar denimi i Saliut.

 • Ed Kari
  Ed KariMuaj më parë

  Shoku enver kerkon arrestimin e kadri hazbiut,.......demokracia alla amerikane, institucionet shprehen pas verdiktit te popullit demokrat ish komunist(lexo po ai popull),........

 • cris Rea
  cris ReaMuaj më parë

  Lidheni qenin sepse aq para sa ka vazhdon te beje dem.

 • Besnik Bregu

  Besnik Bregu

  Muaj më parë

  AMEN

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbiMuaj më parë

  Ai Kraja eshte per vete si sali berisha prandaje se arrestone

 • ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣ
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣMuaj më parë

  RROFTE AMERIKA!! JU FALENDEROJME PER FORCIMIN E SHTETIT LIGJOR GJIGANDIN E DEMOKRACISE BOTERORE !! .

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  14 ditë më parë

  O zoti skembi ZOT në shtëpinë tënde kush është ?

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Sa me shpejt arrestimi dhe sekuestrimi i pasurive familjare te ketij sykuqi.... aq me mire per shqiptaret

 • Vasilika Mena
  Vasilika MenaMuaj më parë

  Amerika shpartallo te gjithe hajdudet,e vrasesit e vendit tone good bye.

 • fatmir gjini
  fatmir gjiniMuaj më parë

  Ha ha va kisha nje jave pa dal jashte, me shkulet se qeshuri, dhe uzhbllokova nga kapsillu , ha ha na akshi Karin ,ju that mrena shtatorit Tani na akshi Karin ju si karflet ne mener kimetja e shtalles derrave

 • Mretnesh Mbretëshë
  Mretnesh MbretëshëMuaj më parë

  Zonja Ambasadore e SHBA YURI KIM neqofre se prisni qe Arben Kraja te hapi dosjet e pushteteareve ai nuk i hape as per 100 vjet se ai eshte me i korruptume re qeveritaret prandaj populli Shqiptare po pret nga ju qe te dini dore dhe te shpetoni popullin e varfer dhe te shume vuajtur ZOTI na difmofte

 • Riza Deliu
  Riza DeliuMuaj më parë

  Epo do kete lene mdonje urdher te amerikes pa zbatuar sala se per tjeter nuk i plas amerikes.Apo sot e njohu amerika kete saliun.Se ne e njohim ndryshe ngase thote kjo....

 • Albanian Dictionary
  Albanian DictionaryMuaj më parë

  You ftojme ne kanalin tone te edukoheni sepse jeni kthyer ne skllever te bardhe te Europes e po ju terheq per hunde nje mongole e Azise. Ju perfaqojme fort por jo si Lulzim Basha me gishin gati.

 • Geti Xarbo
  Geti XarboMuaj më parë

  Ambasadore nuk mund te arestosh dot doktorin se ai eshte demokracia ju si ju qe jeni komunist shqiperia shtet sovran ju i varur nga amerika da dini mire zonje amerike

 • Xhulio Bronxie

  Xhulio Bronxie

  Muaj më parë

  Kjo.ashte.si.filmi.borbarlla.me.xhuxhat.vetem.ja.pergadisin.fjalimet.si.dojn.njerzit.peran.edvin.drogiracit.populli.vuan.per.gjana.elementare.edvini.po.bashkpunon..me.kasapin.e.luftes.kosoves.vucicin.historija.po.shkruhet.qe.per.8.vjet.popli.largohet.nga.vendi.politikat.me.kriminela.per.vrasjet.e.zdukjet.e.rinis.nga.ky.anti.shiptare.si.asnje.her.ne.vitet.90.e.2013.ky.ashte.ai.qe.projektoj.gjithca.per.mire.te.kriminelave.qe.rrethojn.

 • andrea caci
  andrea caciMuaj më parë

  Lidheni Kurven!!

 • Bert Piroli
  Bert PiroliMuaj më parë

  Pirdhau pirdhau se lirau...po' pse ky Kraja ju duket me i miri dhe trim se paraardhesit e tij....duhet ti marre Haga Jo kta verdallat e shqiperis

 • ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣ

  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣ

  Muaj më parë

  RROFTE AMERIKA !! JU JEMI MIRENJOHES PERJETSISHT GJIGANDIT TE DEMOKRACISE BOTERORE SH.B.A

 • usa massachuset
  usa massachusetMuaj më parë

  Vetem USA mund ta burgosi kete lloi plere

 • Besnik Bregu

  Besnik Bregu

  Muaj më parë

  AMEN

 • File Gjolaj
  File GjolajMuaj më parë

  Si me duket kjo kimetja kur qesh si fallco

 • Luti Kodra
  Luti KodraMuaj më parë

  ju lutemi te gjith ne pranga se nuk guxojme me mare asnje pergjigjje pa ju kafen ne zarfe

 • Jovan Prifti
  Jovan PriftiMuaj më parë

  saliu eshte fundi kavallit ne shqipr kete i thoni z kime sepse boset jane ketu ne amerike dhe nuke do kete drjtes pa u kapur keta kriminele qe amerika i ka ketu qe jane ministra shefa sigurimi e shume te tjre prandaje drejtesia fillone ketu ne amerike sepse keta jane sposer

 • Sali Rerza
  Sali RerzaMuaj më parë

  Nuk do behet asnje j

 • Servet Dervishi
  Servet DervishiMuaj më parë

  Mire do ishte ta nisni nga Qeveria pastaj me Opoziten te shifnim se cfar do te bente Amerika dhe Zonja Juri Kim se aty eshte korrupsioni me i madh duke filluar me fontet e Termetit me te Pandemis dhe populli vdes rrugeve dhe parat i marrin Qeveritaret Urime Zonja Kim

 • Mira miriami

  Mira miriami

  Muaj më parë

  Ja kanë shteruar gjakun e shpirtin këtij populli të mjerë. 10 miljon kam hargjuar në spitalet e kovidit qdo i sëmur. Në fund i kan vrarë...

 • Kadrije Progri

  Kadrije Progri

  Muaj më parë

  sa njerez kane vdekur ne Shqiperi nga urina me falte Sa eshte vedhja nga xshtepiat e termetit besoj se ne llogaritje pa dipllom vetem urrejte o burra ta Sulmojme qeveris dhe mbrapa saj popullin qe po vuan vetem nga ligesia qe nxjerin edhe te tjere si ty me nje fjal hesapi pa ishin thonin pleqte e mocem

 • Test Blu
  Test BluMuaj më parë

  Iku ky shtator dhe te tjere do te ikin por keta politikane nuk ka burre qe ti trembe njeri. Na çate tr.... .

 • hello hello

  hello hello

  Muaj më parë

  Te futet sa me shpejt karaxhixhi i Shqipris Te tere e deshem demokracine por u shgennjyem. Ne krye na erdhi nje kriminel i pa shpirt gjakpires i pa fryre .deri sa desh me na bombardu si popudh. Te keqen Enver Hoxhes vertet pononim shume hajim me pak merrnim me pak por qetesija ishte viruse nuk kishte ushqime te kontrodhura .por na mbrojti kot nga bota searmiku n ne e patem ne krye te shtetit karaxhixh.

 • Edmond Gjana

  Edmond Gjana

  Muaj më parë

  I ka shem termeti burgjet prandaj bredhin pazarit

 • Real Freedom
  Real FreedomMuaj më parë

  Vetem arrestimi do ja uli zerin kriminelit

 • Margarita Ujka
  Margarita UjkaMuaj më parë

  Dona fakte jo fjale

 • Servet Dervishi
  Servet DervishiMuaj më parë

  Mire e keni nisur me Saliun qe ka 8 vjet ne opozitë dhe shpallet non grada nga Amerika po me kete kryeministër kaq te korruptuar bashke me Damjanin Spiropalin Ahmetajn dhe shumë te tjerë apo do ti merrni ne Amerikë se jan bashkountor me Z Kim dhe Sorrusin dhe populli vuan per buken e gojes

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  Kurdtefilloj.

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  Tani amerika eshte e nervozuar shume dhe europa don politikanet shqiptare ne burg se jane bere te gjithe bashke majtas djathtas per te shpetuar?? Kot e kane jane shah mat?? Nuk ka ku te. Shkojne??

 • Taylor Hill
  Taylor HillMuaj më parë

  Ti fusi Amerika ne burrg Se te jete per spakun aty i kemi edhe per 100vjete te tjera hajdutet politikane Shqipetare

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  O arben kraja dihet se eshte me kriminet saliun bashen. Edin ilirin moniken e te tjete prandaj nuk nis hetimet?? Por mos harroje arbe muti se duke mbrojtur ato do iki vete i pari?? Se po i mbaron mandati??

 • Ruzhdi Alitjaha
  Ruzhdi AlitjahaMuaj më parë

  Ajde ishalla Po merr Fund demokra,thija e Sales se naj ka lodh bythen qe 30vite me ata2gishta si Enveri me grusht,...hahaha

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  Sali qeni duhet varur ne mes te tiranes??

 • Gezim Delilaj

  Gezim Delilaj

  14 ditë më parë

  Bravo bravo bravo Jam ne mendjen tende 100 pe100 nd

 • ylberi seferi
  ylberi seferiMuaj më parë

  KJO " KUKUMJAÇKA " PO E TEPRON ME VEPRIMET E SAJ SI AMBASADORE NE NJE VENDE SOVRAN , PO PROVOKON TE NDEZ ZJARE QE TE FILLOJ LUFTA CIVILE ,SIÇ BERI " MARIZA LINO " ME 1997 .POPULL SHQIPTAR ZGJOHUNI MOS BINI PRE E POLITIKES TE D.A.SH DEMOKRAT QE SHKATERUAN VENDET ARABE PER INTERESAT E TYRE ....

 • Pellumb Ndoj
  Pellumb NdojMuaj më parë

  Jepni forca keni mbshtetjen e popullit shqipare ne jemi shtresa qe votuam e ata na shkatrruan ne burg pa ngjira spak duhet te veproj sa ma shpejt pa ba asnje kompremis me kriminelat rrnofte Amerika vdekje tradhtarve

 • Tony Selmanah
  Tony SelmanahMuaj më parë

  Asgje s’ka per tu ndodhur . Kush eshte SPAK? Nuk eshte engjelli i Zotit. Ata te gjithe jane njerz si berisha e meta,rama,basha etj etj. Aty duhet revolucion spastrimi komplet i te gjithe institucioneve. E ku do i marrin njerezit per ti zevendesuar. Problemi i vertete eshte se jemi komb me nergjegje pleh dhe po s’u be revolucion me pare ne ndergjegjen e kombit, kombi yne keshtu ka per te vazhduar derisa te zhduket krejtesisht nga faqja e dheut.Pse gjithkush ne Shqiperi nuk mendon fare per te ardhmen e kombit vetem si e si te plackisin sa te munden sepse asnjeri ne shqiperi nuk ka besim fare ne te ardhmen e vendit.Me sa kuptoj une mbizoteron mentaliteti: te vjedhim dhe te mbushemi me para sot se kushedi c’sjell e nesermja mbasi ky vend kurre s ka qene i lire qe 2300 vjet e ketej. Cfaredo qe te ndodhi kur kemi pasuri hidhemi ne nje shtet tjeter dhe c’i qi nenen kombit.

 • london city
  london cityMuaj më parë

  oj ambasadore fillo nga edvin krimineli se ai është e zeza e kombit shqiptar .

 • Naim Cerkini
  Naim CerkiniMuaj më parë

  Amerika pas burgosjes se krimineleve kryesor te politikes shqiptare duhet pastaj te i Burgos edhe sherbetoret e politikajve te medhenj e ne mein e tyre edhe Arben Krajen.

 • Tatjana Hysenaj

  Tatjana Hysenaj

  20 ditë më parë

  Sh.e vertet z.Naim.respekte

 • Luan Veliu
  Luan VeliuMuaj më parë

  Me Krajen ne krye SPAK eshte nje turp. Ai ka frik se mund te jete me i korruptuar se sala. Sala e di ky hesht.

 • Mira miriami

  Mira miriami

  Muaj më parë

  Kjo është më se e vertet.

 • N. Veseli

  N. Veseli

  Muaj më parë

  Hajni hajnin nuk e vjedh e as nuk e burgos......!

 • Polazganejete
  PolazganejeteMuaj më parë

  Ju Liza Sinani ne paqe mendje e shnoshe mose u smuje me dosjet e Tradhetari se ti ne mbroshe ketq qen ,atehe ju po e mbroni kriminelete edhe ashtu je kunder kombite, se te nane Llape thuehet ne qofese piten e kane hanger tepesija ashet mbet e aty jane ne tepesi te xhitha doseje e faqezijute nga mergimi.

 • Polazganejete
  PolazganejeteMuaj më parë

  Yuri Kim te luteme sa ma pare kete qen kete vrase kete tradhetare kete kriminel serb e ruse. Te lumete koja juve Kim se ateher dote shlirohen nga potizmi ruse edhe hexhomonizmi Serb edhe nga tokrete greke. Ky popule te shilohete nga Haje dute mbase Salihute Nano Rama meta Batoni Basha ateher dite te permisohete politika ne shqipri kosove makedoni nga mergimi

 • Tatjana Hysenaj
  Tatjana HysenajMuaj më parë

  Po he pra'meri me radhe dhr coi te 40 bizi te gjithe ata qe jan e parlamente sistemoi atje'qe te rijte te marin ne dor vendin e tyre dhr mos te marin rruget me keq se avganet.Na lodhet na hoqet dinjitetin na rraskapitet nga te gjitha drejtimet dhe ne fund na shtrenjtuat dhe buken e zeze.Zoti i sheh te gjitha besoj 'dhe karma qe secili lane eshte ai lart 'Zoti

 • kokekrisuri
  kokekrisuriMuaj më parë

  Një ore e më parë. Kryemullari i gjith të zezave. Ky dhe maloku Meta

 • Gazi Ahmedi
  Gazi AhmediMuaj më parë

  NJI OR E ME SHPEJIT SALIU NE BURG NDOSHA PER NJI VIT TE GJITH MAS SALES NE BURG TE MORIN FRIM SHQIPTARET

 • Liza Sinani
  Liza SinaniMuaj më parë

  Po mir saliun e morem vesh po qeveria nuk eshte e korruptuar ngelet vetem te saliu sikur te tjeret jan pa gje ktu nuk di nga ta fillosh te gjith kusar te ndyr jan vetem nje gje jan mesuar korrupsion dhe vjedhje ajde vafshin ne djall gje te gjith po keta te gjith jan djalli vet genjeshtar e kusar drogaxhinj

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  @Moza Abazi po ta fillosh nga koka duhet ta fillosh nga 1943, që të gryhet haleja ashtu si duhet.

 • Moza Abazi

  Moza Abazi

  Muaj më parë

  Moj.zonj.zëre.nga.koka.dhe.dil.te.këmbët.se.ja.vure.zjarrin.shqipëris

 • Dimitris Kod

  Dimitris Kod

  Muaj më parë

  Saliu nuk eshte vetem hajduti me i madh ne bote, por kriminel .Te gjithe te keqiat e Shqiperise nga ndyresira berisha kane ardhur nje ore e me pare ne burg ai dhe pjellat e tij.

 • Agim Lleshi
  Agim LleshiMuaj më parë

  1 minte e me pare. Kjo eshte clirim I popullit Shqiptare

Faqja Tjeter