Tayna x Ledri Vula - Hala

Muzikë

Stream „HALA“:
Tayna.lnk.to/hala
❌ Follow Tayna:
tayna
❌ Follow Ledri Vula:
ledrivula
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music
Video by Sekuence
Produced by Cricket
Music by Egzon Surkishi & Cricket
Melody & Lyrics by Endrit Mumajesi (MUMA), Tayna, Ledri Vula
Makeup Arber Bytyci
Hair Angel Studio, Ajkune
Styling Donika Loci, Mario Novak
Executive Producer: Rinor Hykolli
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente: 2 211

 • Lyrics Videos
  Lyrics Videos6 muaj më parë

  Tayna ft. Ledri - Hala Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Tayna: Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bitching bitching Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po m’mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa mke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t’folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk tkom pas veq dashni ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story Mos i vet I’m lonnely chill easy babe you know me As une sjom tu qit pytje kush venin tem e nxuni Jom tu e majt cool in mos u afro me mprek se tftofi e tash po shihet sa mke njoft ti Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo

 • Evgjeni Elezi

  Evgjeni Elezi

  2 muaj më parë

  S

 • Elda🫀❤
  Elda🫀❤6 muaj më parë

  Teksti 💕 nsy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Tayna:] Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bi**hing bi**hing Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inatin mu po m'mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherf**king self [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill, easy babe, you know me As une s'jom tu qit pytje: "Kush venin tem e nxuni?" Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo 🔥🔥

 • Unikkatil_Boy

  Unikkatil_Boy

  3 muaj më parë

  Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli🤍 Jo naten:)✌ Thuhet kshu:Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli😉 Hajde shendet te gjitheve🤚

 • Miguel Torres
  Miguel Torres6 muaj më parë

  Excelente tema, Felicidades y éxitos Tayna y Ledri Vula. Tayna es maravillosa💯. Saludos desde Venezuela.

 • Hava Musa

  Hava Musa

  3 muaj më parë

  @Nehar Korenica 4ahauqkansha

 • Hava Musa

  Hava Musa

  3 muaj më parë

  @hen ko tHaua

 • Nehar Korenica

  Nehar Korenica

  5 muaj më parë

  @hen ko h pp1

 • Fier Fier
  Fier Fier3 muaj më parë

  Je nje nga kengetaret me te bukura . Por edhe ledri kendon shume bukur ska ca tju them jeni shume te bukur te dy ju falenderoj 😎🤩

 • Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids
  Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids6 muaj më parë

  On 🔁 repeat ! Love it 💕

 • Tayna Fan
  Tayna Fan6 muaj më parë

  N’sy ma bone,bone,bone t’du hala🎶 Super hit,s’kishte si te ndodhte ndryshe nga 2 artistet me te forte te estrades💕

 • Argita Selishtaj

  Argita Selishtaj

  2 muaj më parë

  Aje live💖💗❤💙💚💛💜💓💕💝💘💋

 • Argita Selishtaj

  Argita Selishtaj

  2 muaj më parë

  Jeta

 • Argita Selishtaj

  Argita Selishtaj

  2 muaj më parë

  @Loredana Xhafa ok

 • Argita Selishtaj

  Argita Selishtaj

  2 muaj më parë

  Tajna je kengetarja ime zemer💋💋💋💋 pliz me shkruaj

 • kejsi
  kejsi6 muaj më parë

  S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

 • lyricsboy00

  lyricsboy00

  6 muaj më parë

  Subcribes

 • Erijon

  Erijon

  6 muaj më parë

  Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) althe.info/number/mZqReKKgZHSfZao/video

 • Bleri Zervat

  Bleri Zervat

  6 muaj më parë

  Fiks dhe un sa e degjova i fiksova 50 her rresht e degjoj

 • Sofie Kociu🧞👸

  Sofie Kociu🧞👸

  6 muaj më parë

  @Sindi Leka Sindii Ajoo Eshte Barbiee Tayna Edhe te tjerat ❤️❤️❤️

 • aswer huio
  aswer huio6 muaj më parë

  is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

 • rikos rikos
  rikos rikos6 muaj më parë

  E mbyllim me nje super hit te ket vit!!!!

 • Angelieenna
  Angelieenna6 muaj më parë

  -E kom dit qe do jet keng e bukur, por qe do jete qe kaq e bukur jo👏🔥 Ju lumt😍

 • Emily An

  Emily An

  5 muaj më parë

  I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

 • mariana c
  mariana c6 muaj më parë

  I love that Tayna never goes out of style and with that she has grown quite a bit. she is the queen of rap. Love from MEXICO 🇲🇽🖤 🇦🇱 🇽🇰

 • Nazmije Cali

  Nazmije Cali

  2 muaj më parë

  @BEATRIX RAMOSAJ I me to get olly hop in jidi

 • Erijon

  Erijon

  6 muaj më parë

  Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) althe.info/number/mZqReKKgZHSfZao/video

 • BEATRIX RAMOSAJ

  BEATRIX RAMOSAJ

  6 muaj më parë

  Po fol shqip o marianeee 😂😂😂😯😂

 • Unikkatil_Boy
  Unikkatil_Boy3 muaj më parë

  Nje bashkpunim shume i mir i bukur dhe shume special❤🦋👏 Respektee🦋

 • •KimMochi•
  •KimMochi•6 muaj më parë

  I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

 • Joanna
  Joanna5 muaj më parë

  S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

 • Feel Special
  Feel Special6 muaj më parë

  the quality of this mv is really good props to whoever worked in this it’s really cute

 • aswer huio

  aswer huio

  5 muaj më parë

  I dont understand a word..but damn this song is fire!💥💥 Respect from Pusi Mezinit Vlore💯

 • 3lda
  3lda6 muaj më parë

  Po e prisja me padurim kt hit tayna and ledri ❤

 • JURGEN JURGEN
  JURGEN JURGEN6 muaj më parë

  Nje bashkpunim tayna me butrintin ose me dhurata dora do ishte super

 • lyricsboy00

  lyricsboy00

  6 muaj më parë

  Subcribes

 • Erijon

  Erijon

  6 muaj më parë

  Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) althe.info/number/mZqReKKgZHSfZao/video

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  6 muaj më parë

  Nice song I also love the other Albanian song , “Gandi - Ajo Po Don”

 • CISCO POLO
  CISCO POLO6 muaj më parë

  GREAT TEAM TOGETHER ❤🖤

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh6 muaj më parë

  Tayna Ft Ledri kinga jeni 🔥🔥🔥🔥🔥❤ Suksese shumm e mire kenga Bravoo Tayna edhe ledri ❤

 • mariana c
  mariana c6 muaj më parë

  is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

 • Bobi Bobe

  Bobi Bobe

  5 muaj më parë

  @Sibora Lala o sibora me kta duhet te jesh i ftoht si bora😅😅. Sibora esht emer shum i bukur 👍👍😉

 • Bobi Bobe

  Bobi Bobe

  5 muaj më parë

  @Sanity gango interneti. E di sa gango jeni ju , po live u q.. pragu u zhduket kufoma.

 • ♡AdeaaBlnaa
  ♡AdeaaBlnaa6 muaj më parë

  Tyna esht quune dhe kengetare e mir kjo keng esht super sa shkon ni bashpunim me lordate dhe kide

 • Erolindsalihu
  Erolindsalihu6 muaj më parë

  Kjo ka qenë një ndër bashkëpunimet ma te mira sukses Tayna dhe Ledrit

 • Shia Mikli
  Shia Mikli6 muaj më parë

  Lyric by Shia❤️ Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Tayna: Pse po ndron tash switching switching💫 Po shkon po fol bitchin bitchin😐 Sun mi qet dellat snitchin snitchin🤜🤛 un prap e maj 100 100😉 E foli qysh e eci e eci qysh e foli😆 Ti vec mushesh inati mu po m'mushet portofoli🤑 Shaj,m'rrej edhe shti nese ki qejf🙌 Fyjem hajtt shtijem me tjerat ni thes🔫 po dyt e dim sa mke lut me kon apet☺️ po mu sma nin per kerkon except my motherfuckingg self🤜🤛 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N’sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: Senet qe von ndodhin sa her vijn te veshi t folin🦻 Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin🥃 Ty nuk tkom pas vec dashni ty tkom pas edhe my hommie🦋 Qata nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story😐 Mos i vet I'm lonely😔 Chill easy babe you know me🙁 As une sjam tu qit pytje kush venin tem e nxoni🙁 Jam tu e majt cool-in mos u afro me t prek se t ftofi🧊 E tash po shihet sa mke njoft ti😉 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔

 • VESSLEY
  VESSLEY5 muaj më parë

  i have no idea what they’re singing about but i love this! TAYNA IS SUCH A QUEEN 💘

 • best_feelingz

  best_feelingz

  4 muaj më parë

  They sing about the love they said in eye you said I love you ..now said you to offend me etc...

 • com.us....
  com.us....6 muaj më parë

  What a song respect albania❤️❤️ lov you albania im from usa🇺🇲

 • merita maloku

  merita maloku

  Muaj më parë

  @Lina K it’s different, America speaks english because england had colonized it, Kosovo it’s a land where in history where are serbians and albanians, and all they speak Albanian because they effective are albanians don’t say shit man and go to study history

 • Eliona Lik

  Eliona Lik

  2 muaj më parë

  @Tinaa♡ If you'd ask Ledri or Tayna "where are you from?" their answer would be "ALBANIAN". ☺️

 • Mariel Hajdini

  Mariel Hajdini

  3 muaj më parë

  @Ani Anitayna ❤️❤️❤️

 • Mariel Hajdini

  Mariel Hajdini

  3 muaj më parë

  @Ani Ani tayna ❤️❤️❤️

 • VESSLEY
  VESSLEY5 muaj më parë

  i have no idea what they’re singing about but i love this! TAYNA IS SUCH A QUEEN 💘

 • Denisaaaaa
  Denisaaaaa6 muaj më parë

  24/7 ne mendje kjo keng😍😍😍

 • Morelia Mode
  Morelia Mode6 muaj më parë

  iconic duo! love from USA 💚

 • Promithefs

  Promithefs

  6 muaj më parë

  Love from Albania 🇦🇱🇦🇱🤘🤘💪💪

 • Amina Obrazhda
  Amina Obrazhda3 muaj më parë

  New hit of 2021 GO QUEEN TAYNA!!❤️🥰❤️

 • Gerta_Gerta
  Gerta_Gerta6 muaj më parë

  I'm in love with this song ❤️❤️

 • fann
  fann6 muaj më parë

  Nje bashkpunim Tayna ft. Dhurata Dora do ishte nje kombinimm wowww

 • bowen voowy
  bowen voowy5 muaj më parë

  I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi6 muaj më parë

  Tayna Ft Ledri kinga jeni 🔥🔥🔥🔥🔥❤ Suksese shumm e mire kenga Bravoo Tayna edhe ledri ❤

 • hen ko

  hen ko

  6 muaj më parë

  Beautiful song ❤️❤️tayna

 • Emiljano Petro
  Emiljano Petro6 muaj më parë

  Albanian music is 🔥 Saludos de Kamza🥰

 • alma camaj

  alma camaj

  6 muaj më parë

  Hahah Saludos da Kamza🤣🤣🤣Tu prit.me pa ndonje emer spanjoll🤣🤣

 • Ilir Pisha

  Ilir Pisha

  6 muaj më parë

  Hahahahahaha

 • Emiljano Petro

  Emiljano Petro

  6 muaj më parë

  @EZO ve HARUN holas muçaços

 • EZO ve HARUN

  EZO ve HARUN

  6 muaj më parë

  Greetings from YZBERISHT ♥️

 • niduoe stre
  niduoe stre6 muaj më parë

  is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

 • Ekse11
  Ekse116 muaj më parë

  Kta të dy kanë lind për me bashkpunu bashkë ✨💯

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi6 muaj më parë

  10/10 Hite t’bukrra 👏🏻

 • lyrice A.K
  lyrice A.K6 muaj më parë

  Nje muzik super me kengtaren Tayna ❤❤❤❤super kombinim

 • Rap
  RapMuaj më parë

  TAYNA GET THE NOMINATION AS THE BEST FEMALE RAPPER IN ALBANIA WITH A LOT OF HITS ... INTERNATIONAL BABY 🌍❗

 • DIVA FREE FIRE
  DIVA FREE FIRE6 muaj më parë

  0:55- 01:10 me nji her te dgjume rash ndashni me ket keng🤤

 • bleri ina ina
  bleri ina ina6 muaj më parë

  keng shum e lodht!!! Ledri munesh me bo ma shum se kaq, kurse kjo tipja kurr ni kang te hajrit nuk boni, edhe zanin si sorr!!

 • Mozi1 Mozi1
  Mozi1 Mozi16 muaj më parë

  U kthye serisht mbreteresha e rrepit, 👑👑👑👑👑👑👑👑

 • kejsi
  kejsi6 muaj më parë

  Tayna zemra ime🦋🌹

 • komo
  komo6 muaj më parë

  Respect from🇬🇷albanian brothers🇦🇱

 • cürsed andyy

  cürsed andyy

  3 muaj më parë

  @Tinaa♡ plp

 • Tinaa♡

  Tinaa♡

  6 muaj më parë

  @cürsed andyy we have a lot of differences actually, not my fault that you're too blind to see them.

 • cürsed andyy

  cürsed andyy

  6 muaj më parë

  @Tinaa♡ fucking hell we are all the same we dont have any difference wtf

 • EMJ

  EMJ

  6 muaj më parë

  Efxaristo 🇦🇱🇽🇰

 • Tinaa♡

  Tinaa♡

  6 muaj më parë

  @komo Kosovo is Kosovo, accept the truth

 • Spyros Geo
  Spyros Geo6 muaj më parë

  I dont understand a word but I love albanian music anyway. Τρελαίνομαι όμως

 • Lina DE

  Lina DE

  6 muaj më parë

  Is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

 • jns

  jns

  6 muaj më parë

  Το ρεφρέν: Τα μάτια σου μου είπανε ότι με θες ακόμα Πότε έγινες εσυ να με βρίζεις Τα παθες εσύ εγώ τίποτα

 • Rabije Selimi
  Rabije Selimi5 muaj më parë

  I love this song im in love with this song my idol tayna(dorontina shala)🖤🤞💞🌺

 • eurovision videos
  eurovision videos6 muaj më parë

  We didn't expect this to be released so fast. An amazing surprise 😍

 • anisa
  anisa6 muaj më parë

  Nje bashkpunim finem ft.tayna do ishte perfekt❤

 • Nida Llaha
  Nida Llaha5 muaj më parë

  Jeni më te miret ledri ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

 • Nadja cela
  Nadja celaMuaj më parë

  Kënga ime ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Zinep Alija
  Zinep Alija5 muaj më parë

  🔥🔥🔥 kjo keng asht fierrr

 • sofia mrt
  sofia mrt5 muaj më parë

  Dueti zjarrrrr!!!! 🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍

 • Diar Berisha
  Diar Berisha5 muaj më parë

  Wow tayna ft ledri sukese se kam pritur kete bashkpunim te mire love you ❤🔥🔥🔥❤

 • Caty Caterina
  Caty Caterina6 muaj më parë

  No comment thjesh mka lon pa fjal kjo kenge.bravo ledri&tayna suksese te metejshme👌

 • Hazbie Leshi
  Hazbie Leshi3 muaj më parë

  Zemra je me💘 Piti jem💗

 • Xhevdet Xhevo
  Xhevdet Xhevo6 muaj më parë

  U rikthye tayna e meparshme super hit 😍🙏

 • Hyrije Gashi
  Hyrije Gashi5 muaj më parë

  Tayna kida nje super bashkpuni nese e boni menxi do e peisnim 😔❤❤💓👻

 • KIDA TAYNA 🤤
  KIDA TAYNA 🤤6 muaj më parë

  Nje bashkpunim tayna kida do te ishte super ose don xhon tayna super ❤❤❤❤❤⭐⭐⭐⭐⭐🤞🤞🤞🤞👑👑👑👑🌏🌏🌏🌏

 • Alfons Gjerkaj
  Alfons Gjerkaj6 muaj më parë

  nje super hit dy yjet bashk xdo keng ejotja direkt behet hit ama dhe kjo super👍👏👏

 • melindatore_deri_ne_vdekje
  melindatore_deri_ne_vdekje6 muaj më parë

  Te ishe pajtuar me melinden do ishte super hit💞💞

 • Erda Ahmeti
  Erda Ahmeti5 muaj më parë

  Tayna ft Ledri -Hala Tayna: Bone,bone, bone t'du hala Tash kur u bone,bone,bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone,bone,bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Ns''y ma bone,bone,bone td'u Hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo ëëëë Tayna: Pse po ndrron tash switching, switching Po shkon po fol bitching,bitching Sun mi qet Dellat snitching,snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inat mu po m'mushet portfoli Shajem,rrej edhe shti nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut me kon apet Po mu sma nin per kerkon Except my motherfucking self. Ns'y ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo Dashni ska mo Ledri: Ns'y ma bone,bone,bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Senet gjithmon ë ndodhin Sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur I perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk tkom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my homie Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story Mos I vet i'mlonnely Chill easy babe you know me As une sjom tu qit pytjen Kush venin tem e nxoni Jom tu e majt coolin mos u afro me m'prek se t'ftofi E tash po shihet sa m'ke njoft ti Tayna: Ns'y ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone se mu hiq kurgjo nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Ns'y ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me M'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo. Ja ku e keni tekstin Me falni per ndonje gabim Dhe komentoni a e kam shkruar mir apo jo. Flm per mirekuptim.

 • Acco New
  Acco New6 muaj më parë

  Me mungon tayna e vjetër..texti palidhje Edhe autotune 100% Kënga shum basic..everyone can make this type of song

 • Acco New

  Acco New

  6 muaj më parë

  Edhe melodien e ka kopju dafinës

 • leonisa salihu
  leonisa salihu5 muaj më parë

  shum bukur kenga❤👏👏

 • Leon Brandl
  Leon Brandl6 muaj më parë

  Gefällt mir richtig gut. Tayna enttäuscht selten. Ab in die deutschen Trends. Greetings from Germany!!!

 • Angela Matjani
  Angela Matjani6 muaj më parë

  Kenga me e bukur qe kan te dy 🥰

 • Dafina Mashuku
  Dafina Mashuku6 muaj më parë

  I really love this songg❤️

 • Ok..
  Ok..6 muaj më parë

  [Tayna] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Tayna:] Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bi**hing bi**hing Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po m'mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin se ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherf**king self [Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill, easy babe, you know me As une s'jom tu qit pytje: "Kush venin tem e nxuni?" Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti [. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo

 • eda ktu o mreza🌿👑
  eda ktu o mreza🌿👑6 muaj më parë

  Shyqyr ni kang oj zemer Tayna👑♥💣🔥 Ke pas hup krejt.😏😏 Reperja ma e mir♥💣

 • Nozg Papa
  Nozg Papa6 muaj më parë

  Ma nfund Tayna e mur veten Shum shum sen i fort Edhe videoklipi teper sen i fort

 • Tori Tori
  Tori Tori6 muaj më parë

  Si gjithmone Tayna👑❤

 • L.Bislimi
  L.Bislimi6 muaj më parë

  Wow tayna shum kenget e bukur i ben dhe je kengetare me e mir ne bot

 • TAYNA SHALA
  TAYNA SHALA6 muaj më parë

  Sa shume me pelqen kjo pjesa 1:06 ☺❤

 • Dafina
  Dafina6 muaj më parë

  Me ne fund nje kenge. e bkr❤️

 • Danjela Dani

  Danjela Dani

  6 muaj më parë

  E cuditshme se tgjith fsnset e tjer te dafit e shajn tsynen e ti ndryshe😘😍

 • Aurelio Kajo
  Aurelio Kajo5 muaj më parë

  Behuni gati per kenge e re e taynes🇦🇱🔥 Sot 28 Nentor ne oren 18:00!

 • Gentjana Arapi
  Gentjana Arapi6 muaj më parë

  TAYNA x LEDRI VULA- Hala Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dshni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti mu me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Tayna; Pse po n'drron tash switching switching Po shkon po fol bitching bitching Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po mushet portofoli Shajem rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me t'jerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni ty t'kom pas edhe my hommin Qata nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill ease babe you know me As un sjom tu qit pytje kush venim tem e nxuni Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo 🔥👑👑👑🔥 ❤❤I LOVE YOU ❤❤

 • Kosova Tayna
  Kosova Tayna6 muaj më parë

  U Kthye prap Tayna me disset 😍 00:42♥︎

 • Anisa Zane
  Anisa Zane6 muaj më parë

  Tayna je me e mira je queen👑👑do te doja nje kombinim me Kiden do te dilte shume e bukur kenga 😍😍😍😍😍😍

 • kejsi
  kejsi6 muaj më parë

  Me ty nuk krahasohet asnji kengtare tjeter Je me e mira nga tgjitha🥵💜

 • Denis Cobaj
  Denis Cobaj6 muaj më parë

  Ta kishe kenduar KIDA Ft Ledri kete kang do te ishte 🔥🔥

 • Alexandra Schirripa
  Alexandra Schirripa6 muaj më parë

  Tayna non delude mai❤️🔥