Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone

Teksti: Marjol Rrapaj
Muzika: Marjol Rrapaj
Zerat shoqerues: Adi Gllava
Klarinete: Alban Berati
Ork: Rino Boci
video: Rino Boci
Marjol Rrapaj--contakt: 0696603555

Komente

 • LDF FDL
  LDF FDL10 ditë më parë

  Per te gjithe na ruajte zoti 🙏🙏🙏🙏🙏dhe me koken larete djema dhe per ata qe kane zili te pine uje🤣🤣🤣🤣

 • Aventurieret😏
  Aventurieret😏10 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmon

 • Klevi Qato
  Klevi Qato11 ditë më parë

  Te kendofte zemra vlla

 • Hisense 1
  Hisense 112 ditë më parë

  Bravo marjol te kendofte zemra 👏👏👏👏👍👍👍

 • ELION PRO
  ELION PRO12 ditë më parë

  O xhaxhi Marjol daja im Albani e ka mbiemrin Xhafa jo Berati

 • Natasha Malai
  Natasha Malai20 ditë më parë

  Kendo O, Mario,kendo .Po nje kengeper ne gra e vajza krjo.Shpresoi qe do e besh .Te uroj gjithte mirat ne familje.

 • FIER I FIERI
  FIER I FIERI21 ditë më parë

  Te kendofte ❤️ ooooooo💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • manush rushi
  manush rushi21 ditë më parë

  PO SLANICEN E HAROVE NJI LIKE PER GOCAT E SLANICES :p

 • Natasha Malai
  Natasha Malai22 ditë më parë

  Maroi,Mario jovetem dj po ka dhe shume,e shume vajzaegra qe evuajn kurbetin.,jam larg po nje kafe te sinqert do t pija .

 • Engjellushe Paja
  Engjellushe Paja23 ditë më parë

  Bravo Mbreti muzikës popullore 👑🎵🎶🎤🇦🇱👏👏

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Pranver e bukur pranver.Dal e rri ne ballkon vezhgoj natyren e bukur qe ti Stine me dhuron,,gjelberojn fusha e male,degjoj zogjte qe kendojne, vezhgoj flutrat ,qe fluturojn,dhe me ngjura ngjyra qiellin zbukurojne.Provoj te kendoj por talenti me mungon.Te lutem.Marioexoikto vargje dhe kendoi,se je talent I lindur.

 • Albi
  AlbiMuaj më parë

  Te kendoft zemra vlla dhe sa me lart❤

 • Antoneta Duka
  Antoneta DukaMuaj më parë

  Donofrosa ,vendlindja ime, bravo complimenti Marjol

 • fatjon fejzulla

  fatjon fejzulla

  24 ditë më parë

  Ca Po rs

 • Marjol Rrapaj
  Marjol RrapajMuaj më parë

  Ju falenderoi te gjitheve per komentet tuaja! Zoti ju ndihmofte!

 • FIER I FIERI

  FIER I FIERI

  21 ditë më parë

  Ooooo te kendofte ❤️ oooooo 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎Me respekt Grisi

 • Tili Agalliu
  Tili AgalliuMuaj më parë

  Te kendofte zemra o ze bilbil Te pershendes nga Anglia

 • Marjol Rrapaj

  Marjol Rrapaj

  Muaj më parë

  Flm vella! Te uroi te jesh mire. Baba Tomorri ta ndricofte jeten!

 • Perparim Cepele
  Perparim CepeleMuaj më parë

  Suksese marjol. Tani radhen e ka roskoveci

 • Saba Bida
  Saba BidaMuaj më parë

  Te kendofte zemra

 • Ervina Sinanaj
  Ervina SinanajMuaj më parë

  Bravo

 • Jonnie Joni
  Jonnie JoniMuaj më parë

  Suksese shum bukur bravooooo respekte ju uroje suksese athina 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Nertil Hoxha
  Nertil HoxhaMuaj më parë

  Marjol Rrapaj me ben per dita qe degjoj kete keng e donofroses se jam vet nga donofrosa respekt te kendoft zemra gjithmon

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Ty tebekoft, Perndia qe kendon kte kenge.

 • Neshat Koxhaj
  Neshat KoxhajMuaj më parë

  Kenge shume e bukur.Ju uroj shendet,jete kenge o MARIOL RRAPAJ.

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Mario.me fal qe te flas ne emer pa u njohur, por dua te them qe zeri yt eshte I vecante.Thuaj te verteten,vezen e pules se gjyshes e pi qe ne mengjes fshehurazi..

 • Valdete Rapo
  Valdete RapoMuaj më parë

  Bravo kusho Te lumte goja suksese

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Faleminderit qe pergjigjesh .

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Miremengjes ,Mario ,jam duke degjuar kengen e Donofroses edhe pse qaj e degjoj disa here..Kalofsh nje fund jave te kendshme

 • EDI DURAJ
  EDI DURAJMuaj më parë

  Bravo Marjol suksese suksese

 • Niku Kurti
  Niku KurtiMuaj më parë

  Po i afroeni kurjanit po deri ne cukalat keni ardhu 👌🏼

 • Lulzim Cela
  Lulzim CelaMuaj më parë

  Hereeeee pat nga kurjani ju🤣🤣🤣🤣

 • Daniel Aris
  Daniel ArisMuaj më parë

  🔥🔥🔥👌🏻👌🏻👌🏻

 • Ersida Shehu
  Ersida ShehuMuaj më parë

  Bravo si gjithmon me i miri marjol

 • Mixalis Kurra
  Mixalis KurraMuaj më parë

  Shume bukur suksese marjol

 • Klodian Elezi
  Klodian EleziMuaj më parë

  Te bekofte perendia ty o vlla respekte per kte ze magjik ! Na heq stres dhe sheron mall !!! Un nuk jam nga donofrosa por kur kendon ti un andej jam

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng MacokuMuaj më parë

  Sa lëkë do ore djalë të bësh nji këngë për Velmishin

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Mario me ne funde te vura 10 kur ju drejtove nenes ,Se nena eshte nje ne bote ,dhe nuk harrohet kurri.

 • Lubjana Hazizaj
  Lubjana HazizajMuaj më parë

  Super keng bravo marjol te kendoft zemra perher te pershendesim na rodosi

 • Natasha Malai
  Natasha MalaiMuaj më parë

  Komplimenti atorit qe ka krijuar kengen.Ty more ,djal ,jeta te vafte kenge.

 • cico cico

  cico cico

  Muaj më parë

  Eshte edhe vet autori i kenges

 • Natasha Malai

  Natasha Malai

  Muaj më parë

  Marjo ,faleminderit qe I mer ne konsideracin komplimentet ,qe te bejne,.Fjalet e keges per ne qe jetojm jasht jan teper mallengjyse qe edhe na perlotin .Qence me fat ne kte jet.

 • Albion Domeri
  Albion DomeriMuaj më parë

  Te kendofte Zemra Marjol Je Mjalte Hallall

 • Flora Gjermeni
  Flora GjermeniMuaj më parë

  Te lumte goja na kenaqe me kete kenge kaq te bukur.me shume mkengjim te madhe e degjonme edhe ne ne mergime nga greqia.te kendofte zemra gjithe jetes ta degnofte zoti te kthehen te gjithe birt e nenanave kudo qe jane neper bote..

 • Alim Gega
  Alim GegaMuaj më parë

  Shendet ne familje

 • Alim Gega
  Alim GegaMuaj më parë

  Bravo per kengen ilac per te sheruar zemrat e nenave te kendoft zemra deri ss te kesh frym si gjithmon me hite te bukra jet dhe pac

 • Bruna Xho
  Bruna XhoMuaj më parë

  Te kendofte zemra pac bekimin e zotit 🙏 po bej edhe nje per skrevan faleminderit Respekt.

 • kozma ngjela
  kozma ngjelaMuaj më parë

  Te bekofte zoti edhe ty se ke ze te shkelqyer me respekte nga large 👏👏👏👏

 • Entela Agalliu
  Entela AgalliuMuaj më parë

  👌👌👏👏🙏🙏

 • Linda 1973
  Linda 1973Muaj më parë

  Ku bie ky donofrosi qenka fshat i bukur

 • Dinny andreea
  Dinny andreeaMuaj më parë

  althe.info/number/23XWiKBrjZWrp6Y/video ju pershendesim donofrosar

 • Arber Cobaj
  Arber CobajMuaj më parë

  Bravo marjol rrapaj ke nje ze brilant na kenaqe me kenget e tua te uroj suksese te pa fund te persh nga italia

 • Aleksander Xhaxho
  Aleksander XhaxhoMuaj më parë

  Bravo shume kenge e bukur

 • Geri Dervo
  Geri DervoMuaj më parë

  RESPEKTE GJIGAND ! PO PER TEPELENEN TONE DO ENXJERESH NO NJE KENG RESPEKTE VELLA TE PRSHD 🇬🇧❤⚘

 • Agim Xhelaj
  Agim XhelajMuaj më parë

  Bravo marjol super kenge sa me shum kenge te bukura prsh nga suku 👏👏👏👏👏🙏🤩🤩🤩

 • Marko Toli
  Marko ToliMuaj më parë

  Bravo Loli , oh loli o Vella ! O burri i dheut, na krijo nje keng per Kuqarin tone ?! Te lutem,se eshte si eshte ! Atje jemi rritur .Faleminderit,

 • Fier Fier
  Fier FierMuaj më parë

  Bravo 🧿🧿🙏🙏

 • Artian Beqiraj
  Artian BeqirajMuaj më parë

  Shum bukur ju lumt goja zoti ju bekoft jeni artista

 • Artur Kalemaj
  Artur KalemajMuaj më parë

  👏 👏 👏 👏

 • Ermira Shehu
  Ermira ShehuMuaj më parë

  O ylli Myzeqes Zoti te beft Mbret♡

 • Ermira Shehu

  Ermira Shehu

  Muaj më parë

  🤗

 • Luftar Cili
  Luftar CiliMuaj më parë

  Urime urime pere kengen .ska rendesi qe sjame na donofrosa .pore ibene kenger shume te bukura respekte .jame fanse pere kengete qe ncjere per dite te degjoje dhe kenaqem shume

 • kamela Shehaj
  kamela ShehajMuaj më parë

  Ti je shtim jete.

 • Aferdita Topaj
  Aferdita TopajMuaj më parë

  Te lumte goja 👏👏👏👏👏

 • Nikonik Ni
  Nikonik NiMuaj më parë

  Suksese Marjol Rrapaj

 • cico cico
  cico cicoMuaj më parë

  Respekte Marjol flm vella Keng e merituar 🙏🙏🙏🙏 do e beje kengen e bukur se je e nip vet ne fshat 😂😂😂

 • Hekuran Avdiu
  Hekuran AvdiuMuaj më parë

  Super keng Bravo 🇦🇱🇦🇱🙏🙏

 • Boss Men
  Boss MenMuaj më parë

  Respekte cunat e Donofroses

 • Boss Men
  Boss MenMuaj më parë

  Shume bukur qenka kenga te lumte goja Marjol Rrapaj

 • @1231
  @1231Muaj më parë

  Bravo fshati im

 • Irena Irena
  Irena IrenaMuaj më parë

  Te lumt goja keng e merituar per ate fshat, suksese

 • flori Selamaj
  flori SelamajMuaj më parë

  Po skrevavin o marjol që urrite e ke harruar fare o nipçe

 • Aferdita Abedinaj
  Aferdita AbedinajMuaj më parë

  Super👏👏🔥🔥🥰

 • veiz caka
  veiz cakaMuaj më parë

  Bukur 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Klevis belgjik
  Klevis belgjikMuaj më parë

  Marjol te lumt bravo ❤❤❤❤❤

 • Englison Qose
  Englison QoseMuaj më parë

  Super bravo .

 • Vasiliki Plaka
  Vasiliki PlakaMuaj më parë

  Bravoooo Shum Keng e Bukur..thurur Drenovices Marjol Rrapaj Super.. Te Lumt Goja.. Suksese..

 • Sonila Malushi
  Sonila MalushiMuaj më parë

  Shum bukur zemra te kendoft po fisim kam kengn .ske Sherim or djal 👏👏👏👏👏

 • Dea Dea
  Dea DeaMuaj më parë

  Zemra te kendoft Marjol ,ke nje ze te Mbrekullueshme, Suksese dhe lart e me larte 🖐🖐 pershendetje nga Gjermania

 • Nertil Hoxha
  Nertil HoxhaMuaj më parë

  Te kendoft zemra marjol Rrapaj

 • Merita Bickau
  Merita BickauMuaj më parë

  Te kendoft zemra te pershendes nga londra

 • Merita Bickau

  Merita Bickau

  Muaj më parë

  ❤♥️

 • File Metohu
  File MetohuMuaj më parë

  Bravo

 • dhurata Nuriu
  dhurata NuriuMuaj më parë

  Super kenge vendlindja ime donofrose.❤❤shume bukur Marjol Rrapaj.

 • amore Arce Award
  amore Arce AwardMuaj më parë

  Shum e bukur ❤❤⭐⭐⭐💫💫💫💫👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

 • Mira Xhaferaj
  Mira XhaferajMuaj më parë

  Marjol të lumtë goja dhe pac jetë të gjatë si gjithmon shkëlqen me këto këngët e t'ua bravooooo ooooo

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola HoxhajMuaj më parë

  Marjol super,eshte kenga e 2 e re ne you tube qe po degjoj per ne ketu ne angli vertet na plagoset me keto kenget se vertet jemi ketej po mendjen andej e kemi,te pershendes Marjol edhe gjith shqiptaret ketu ne angli

 • Donaldo Dogani
  Donaldo DoganiMuaj më parë

  Te kendoft zeri gjithmon o bilbil I myzeqes

 • Nida Canai
  Nida CanaiMuaj më parë

  Mbrekulli zeri jot,,,te kendoft zemera ter jeten tende❤

 • Eri Bufazi
  Eri BufaziMuaj më parë

  Shum këng e bukur bravooooooooooooooo Marjol 👍👍👍👏👏👏👏👏👏

 • Krenar Mata
  Krenar MataMuaj më parë

  Super kenge Donofrosa vendlindja ime 🙏🙏❤❤

 • Bad boy
  Bad boyMuaj më parë

  Te kendoft zemra o marjol rsp

 • Leonardo LEONARDO
  Leonardo LEONARDOMuaj më parë

  😥😥🇬🇧 resp

 • Dea Alushaj
  Dea AlushajMuaj më parë

  Kenge normale,ka bere edhe kenge me te mira

 • Kelment Jancari
  Kelment JancariMuaj më parë

  Sempre numero 1 .ti vogliamo tanto marjol 😊😊😊😊

 • Behar Shahu
  Behar ShahuMuaj më parë

  Bravo super....suksese Mariol rrapaj 🎼🎵🎤🙏🙏🙏 Te persh nga gjermania 👋👋

 • zyber vrapi
  zyber vrapiMuaj më parë

  Bravo marjol të kendofte zemra

 • Lulzim Kapaj
  Lulzim KapajMuaj më parë

  Shum bukur 👏👏👏👏

 • Fijoneda Zijaj
  Fijoneda ZijajMuaj më parë

  Shume bukur bravo🌟🌟

 • sandri xhaxho
  sandri xhaxhoMuaj më parë

  Bravo fshati im me I mrekullushem

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaMuaj më parë

  Donofrosaaaaaaaaaaaa

 • Nikolin Akulli
  Nikolin AkulliMuaj më parë

  Shkum bukur marjol

 • Sokol Ramaj
  Sokol RamajMuaj më parë

  Urime gjithmon per ty marjol djali .te kendoft zemra si gjithmon .te rujt zoti se bashku me familje🙏🙏🙏🙏respekte

 • Miri Mecka
  Miri MeckaMuaj më parë

  Te kendofte zemra Mariol

 • Bledar baxhija
  Bledar baxhijaMuaj më parë

  Shume bukur thx njish

 • Vaska Byzyka
  Vaska ByzykaMuaj më parë

  Bravo o marjol te lumte goja respekte

 • Nentor Sinjari
  Nentor SinjariMuaj më parë

  Te pershendes re mjeshter te kendof zemra ...po kendon per fshatin tim 🙂🙂🙏🙏

Faqja Tjeter