Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:althe.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente

 • Benutz123 Nutzen
  Benutz123 Nutzen4 orë më parë

  BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA

 • Sokrat Allko
  Sokrat AllkoDitë më parë

  KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI

 • Erminda Lugavb
  Erminda LugavbDitë më parë

  Po pra se te iku mikui ngusht

 • Tosh Toshi
  Tosh ToshiDitë më parë

  Boll se na cave trapin

 • Antonio Garibaldi
  Antonio GaribaldiDitë më parë

  Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!

 • Viva Girl
  Viva GirlDitë më parë

  althe.info/number/yJTOfYKmh3uanLI/video

 • Deiv Deiv
  Deiv Deiv2 ditë më parë

  Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!

 • Majlinda Dalipi
  Majlinda Dalipi2 ditë më parë

  Je origjinali

 • LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha2 ditë më parë

  Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈

 • G Kadiu

  G Kadiu

  Ditë më parë

  Ndiq lajmet

 • LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha2 ditë më parë

  Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo2 ditë më parë

  Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi

 • Anna Gustiana
  Anna Gustiana2 ditë më parë

  Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.

 • Alma Hidri
  Alma Hidri2 ditë më parë

  Je bo i neveritshem te ka dal boja

 • Zenel Kadiu
  Zenel Kadiu2 ditë më parë

  Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri

 • Irma Dunga
  Irma Dunga2 ditë më parë

  Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALthe

 • Annalena Lici
  Annalena Lici2 ditë më parë

  Po vdis mor psikopat

 • Annalena Lici
  Annalena Lici2 ditë më parë

  Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭

 • Albanian Mafia
  Albanian Mafia2 ditë më parë

  ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora2 ditë më parë

  Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa

 • Lek Toma
  Lek Toma2 ditë më parë

  Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.

 • Marenglen Hoxha
  Marenglen Hoxha3 ditë më parë

  I madh 😂👍

 • Igli Tartaraj
  Igli Tartaraj3 ditë më parë

  E madhe fare!!!

 • Dede Gavoci
  Dede Gavoci3 ditë më parë

  Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde

 • G Kadiu

  G Kadiu

  Ditë më parë

  Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video

 • suzi koci
  suzi koci3 ditë më parë

  Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari

 • roberto
  roberto3 ditë më parë

  Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !

 • Dode V
  Dode V3 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹

 • Fatmir Haka
  Fatmir Haka3 ditë më parë

  Hahahahaha😂😂😂😂😂😂

 • G Kadiu

  G Kadiu

  Ditë më parë

  Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen

 • Miri Ndoj
  Miri Ndoj4 ditë më parë

  Legen. I kelyshi I Edit

 • Jaup Horanlli
  Jaup Horanlli4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola4 ditë më parë

  Bravo bes je super Aktor

 • Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola4 ditë më parë

  Bravo bes je super Aktor

 • Tonin Biba
  Tonin Biba4 ditë më parë

  Katunare psikopat,servile i peshtire..

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj4 ditë më parë

  SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹

 • B
  B4 ditë më parë

  Jo humor po na e shpife fare le nam

 • B
  B4 ditë më parë

  Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen

 • il king
  il king4 ditë më parë

  Hahaha sa e forte😅😅

 • Endri Lejla Design
  Endri Lejla Design4 ditë më parë

  100% realitet 💫

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli4 ditë më parë

  O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet

 • g douka
  g douka4 ditë më parë

  Hahahahaha O zot me lot .gjigande je

 • Lek Toma
  Lek Toma4 ditë më parë

  O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱

 • Lek Toma

  Lek Toma

  2 ditë më parë

  Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱

 • lois turkeshi
  lois turkeshi4 ditë më parë

  Humor?

 • Italia Albania
  Italia Albania5 ditë më parë

  Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.

 • Luis Luizao
  Luis Luizao5 ditë më parë

  ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri

 • Anisa Gashi
  Anisa Gashi5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • suzi koci
  suzi koci5 ditë më parë

  Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq

 • Feriz feriz
  Feriz feriz5 ditë më parë

  Shko mor morracak

 • Klodi Dina
  Klodi Dina5 ditë më parë

  Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti

 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza5 ditë më parë

  Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci5 ditë më parë

  =0

 • besnike subashi
  besnike subashi5 ditë më parë

  Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh

 • dan dana
  dan dana5 ditë më parë

  Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.

 • Shaban Berisha
  Shaban Berisha5 ditë më parë

  Okay

 • EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
  EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ5 ditë më parë

  Ti Besi je nje RQ

 • Oltjona Çota
  Oltjona Çota5 ditë më parë

  Lot 😂😂😂😂😂😂

 • Rajma Arapi
  Rajma Arapi5 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Sokol Beko
  Sokol Beko5 ditë më parë

  bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣

 • Vjollca Elezi
  Vjollca Elezi6 ditë më parë

  Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet

 • SPIRO CACA
  SPIRO CACA6 ditë më parë

  O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.

 • Qazime Ago
  Qazime Ago6 ditë më parë

  Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA

 • F.F.E.E
  F.F.E.E6 ditë më parë

  Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .

 • G Kadiu

  G Kadiu

  Ditë më parë

  @endisul ca thu re

 • endisul

  endisul

  5 ditë më parë

  Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!

 • F.F.E.E

  F.F.E.E

  6 ditë më parë

  @leana messi Falimderit

 • leana messi

  leana messi

  6 ditë më parë

  Ke folur shumê shumê saktë .

 • Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla6 ditë më parë

  Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot6 ditë më parë

  Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂

 • Diana
  Diana6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • elida bogdani
  elida bogdani6 ditë më parë

  Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?

 • G Kadiu

  G Kadiu

  2 ditë më parë

  Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video

 • Vlore Vlora

  Vlore Vlora

  2 ditë më parë

  Varet në ca këndvështrimi e shikoni

 • leana messi

  leana messi

  6 ditë më parë

  Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔

 • Tony Vlore
  Tony Vlore6 ditë më parë

  Hahahahaha sa i madh

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan6 ditë më parë

  Madh je shoku

 • kastriot mane
  kastriot mane6 ditë më parë

  Ik pi raki me like trapin

 • Saimir Bushi
  Saimir Bushi6 ditë më parë

  ... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏

 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku6 ditë më parë

  Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji

 • Durres Plazh
  Durres Plazh6 ditë më parë

  Hahahaha na kenaqe me humorin

 • Marashi Celi
  Marashi Celi6 ditë më parë

  Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek

 • besnike subashi
  besnike subashi6 ditë më parë

  Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund

 • besnike subashi
  besnike subashi6 ditë më parë

  Shume e bukur kosherja

 • Tixhe Karaj
  Tixhe Karaj6 ditë më parë

  Hahaha ebukur kjo hahaha

 • Edi Korca
  Edi Korca6 ditë më parë

  Iker cok bole

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai6 ditë më parë

  O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin

 • SHQYPTAR Albania

  SHQYPTAR Albania

  6 ditë më parë

  @Lucy Pashai 😂😂👍

 • Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  6 ditë më parë

  @Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir

 • Tirana Tirana

  Tirana Tirana

  6 ditë më parë

  QISHA FISIN TY DHE RAMES

 • Alberto Albe
  Alberto Albe6 ditë më parë

  Ik o gjin te q**** xhensilen

 • Laorent Miha
  Laorent Miha6 ditë më parë

  Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht

 • M you
  M you6 ditë më parë

  ik ore rrot k. hajdut oksigjeni

 • Nezir Hoda
  Nezir Hoda6 ditë më parë

  Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂

 • Duble R Pix
  Duble R Pix6 ditë më parë

  Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣

 • Senad Fazliji
  Senad Fazliji6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050

 • blerim muka
  blerim muka6 ditë më parë

  Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.

 • Endri Sh
  Endri Sh6 ditë më parë

  Na kenaqet

 • Roni Xhafaj
  Roni Xhafaj6 ditë më parë

  Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Marina Rakipi

  Marina Rakipi

  6 ditë më parë

  Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!

 • Dhurata Deva
  Dhurata Deva6 ditë më parë

  AHAHAAA

 • Mergjan Lashi
  Mergjan Lashi6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Marco Mauro
  Marco Mauro6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 na myte

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 26 ditë më parë

  I la mandatet Luli i la bashkit 😂😂😂😂

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj6 ditë më parë

  Hahahahaha je 1

 • besmir lleshi
  besmir lleshi6 ditë më parë

  Super e qelluar kjo!!!!!!

 • gzim atipi
  gzim atipi6 ditë më parë

  Po LSI ?, PO HAROVA LSI U SHKATRUA.

 • Ana Maria
  Ana Maria6 ditë më parë

  Test super, bravo. Na kenaqet

 • Mark Hajati
  Mark Hajati6 ditë më parë

  U gezova qe ra perdja.Kisha frige mos luanin kambet e Gjinit sic luanin duart.Se per Dine e Imani ikte Gjinin ne boten tjeter.

 • Petro Be

  Petro Be

  6 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Rudina Bani
  Rudina Bani7 ditë më parë

  Sa kam qeshur! Na e shtyve Ramazani deri ne 2025. 👏 Gjinit ( aktorit) dhe autorin e tekstit

 • Luan Baze

  Luan Baze

  5 ditë më parë

  @Romario Bebeto hw

 • Rudina Bani

  Rudina Bani

  6 ditë më parë

  @Romario Bebeto qesh se nuk qaj dot😀😀😀😀😀

 • Sele Nic
  Sele Nic7 ditë më parë

  SHUME BUKURE

 • Robin Hood
  Robin Hood7 ditë më parë

  HUMOR BUDALLENJSH

 • Alban Hoti
  Alban Hoti7 ditë më parë

  Shume e bukur e qellume

 • Best Things
  Best Things7 ditë më parë

  O hiqeni ket barbon pash zotin, ky zoraxhi qe shkon nga fryn era , vete nje gje ka te mir ky , GRUAN ! 😄

 • Mihalis Gramozi
  Mihalis Gramozi7 ditë më parë

  Artist imadh respekt

Faqja Tjeter