Plake do dal me rroba plazhi ne fshat 😩

Komente

 • Shqipe Brahimi
  Shqipe Brahimi13 ditë më parë

  Bravo

 • Jonida Muka
  Jonida Muka19 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂 pa brek thot shikojn njerzit.😂😂😂😂😂😂😂

 • Mel Gashi
  Mel Gashi22 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂💋🥰❤️

 • Lulzim Qamili
  Lulzim Qamili23 ditë më parë

  Haaaaaaaa dakulec!!!

 • Moza Moza
  Moza Moza23 ditë më parë

  Mos dil dakolec se na flliqe o surrat shejtan. Se sheh dhe Bexheti....hahaha jeni te pa para.te dyja por me shume mami klodit

 • sad_amelia😊💔
  sad_amelia😊💔27 ditë më parë

  Gezohem qe u ktheve o yllllll 🥰

 • Arjana Bufi
  Arjana Bufi28 ditë më parë

  ha haaa bravo

 • Andon Agolli
  Andon Agolli28 ditë më parë

  Zoti tju jap shendet dhe lumturi nene orgjinale.

 • Barije Florida
  Barije FloridaMuaj më parë

  😘😘

 • llindaaaa
  llindaaaaMuaj më parë

  👌😅😅😅💝💝

 • Ektor Likollari
  Ektor LikollariMuaj më parë

  Bravo Klodi je epapar

 • Servisiv Cel
  Servisiv CelMuaj më parë

  😂

 • Valbone Ibishi
  Valbone IbishiMuaj më parë

  O e shkreta ti o Klodi mamaja edhe diellin don ta ndaloj hhhaaaahhhaa

 • Aldeto Etemaj
  Aldeto EtemajMuaj më parë

  Pot vd irotw nkipt deoe mye

 • Sonila Xhela
  Sonila XhelaMuaj më parë

  Kirv muti

 • Amanda Topi
  Amanda TopiMuaj më parë

  Beje prov po ste shtiva te gjall ne dhe 😂😂😂😂 shprehja mamit tim 😂😂😂😂

 • my music Rozita
  my music RozitaMuaj më parë

  Jeni te dyja te papara👏😍

 • my music Rozita
  my music RozitaMuaj më parë

  😂😂😂😂🌺

 • Samira Hoxha
  Samira HoxhaMuaj më parë

  Brava klodi je nje shembull per kta vajza te reja

 • Rajmonda Asko
  Rajmonda AskoMuaj më parë

  Mire ti Klodi ne interpretim.por duhet ta eleminosh ate epitetin o plake eshte shume e vjeter si epitet perdorej ne kohen e parmendes

 • c
  cMuaj më parë

  Bjjsjjshz

 • Zaneta Sema
  Zaneta SemaMuaj më parë

  Jeni fanatastike qe te dyja

 • leonito leo
  leonito leoMuaj më parë

  do te te haje murrela😃😃😃😃

 • Bellara Blrx
  Bellara BlrxMuaj më parë

  😂😂😂

 • Nazmi Shala
  Nazmi ShalaMuaj më parë

  Bo bo bo . Se që flakrove plakën 💖💖

 • GOD ILGA
  GOD ILGAMuaj më parë

  E luan mir rolin plaka e ksaj vajzes,si komunikon me kaq nervozizem 🤷‍♀️

 • marina_arb_es
  marina_arb_esMuaj më parë

  Jia oqe trurin plakes 🤣🤣

 • Manjola Sejdaras
  Manjola SejdarasMuaj më parë

  Eshte nje gje jo e mire te flasese ne kete menyre dhe nje femije kaqe i vogele ithote mamite te vete plake

 • Mira Mëhilli
  Mira MëhilliMuaj më parë

  Bravo Klodi për aktrimin origjinal bashkë me mamin! Një bravo e madhe edhe për problematikat që prek në videot e tua! Ato i përkasin jo vetëm fshatit, por gjithë shoqërisë shqiptare në përgjithësi. Suksese paç gjithmonë, dëshira dhe ëndrra të realizuara!🙏

 • erika kouki
  erika koukiMuaj më parë

  🇦🇱albania

 • Rei Alilaj
  Rei AlilajMuaj më parë

  🤣🤣🤣Avash se mos te zere Cuni i Bexhetit

 • Arben Abdyrrezaku
  Arben AbdyrrezakuMuaj më parë

  ♥️🤩🥰🌟👁️

 • Ποπη Σορη
  Ποπη ΣορηMuaj më parë

  Hahaha hahahahahah hahaha hahahahahah hahaha

 • Aris Kapaj
  Aris KapajMuaj më parë

  Porrin

 • AJSA❤
  AJSA❤Muaj më parë

  Me te vertete te qorton mami😂😂😅😄😄😄

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMuaj më parë

  Ooooooo loooot 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Etleva Shehu
  Etleva ShehuMuaj më parë

  Je fantastike me gjithe mamin 💋💋

 • Engel Cjapi
  Engel CjapiMuaj më parë

  Do hapesh mode mój djall cupe do na fillojne fshatrat me tu zhveshur mbi soleta 😂😂😂😂do na falimentosh vloren

 • Estrada Vip
  Estrada VipMuaj më parë

  Esht cuni Bexhetit durdulec 😅😅🤣🤣🤣🤣🤣

 • Souzana Dervishaj
  Souzana DervishajMuaj më parë

  Fshikullen e thanes hahahaaaaa . O Klodi brinjet me dhembin nga e qeshura. Jete e shendet te kini te dyja.😍😍

 • Elvira Gjini
  Elvira GjiniMuaj më parë

  Respekt pafund!

 • BERE Myrta
  BERE MyrtaMuaj më parë

  Je fantastike ❤️

 • Mario Luli
  Mario LuliMuaj më parë

  🤣🤣🤣

 • Lerdian Troka
  Lerdian TrokaMuaj më parë

  Hahaha 😂😂ai cuni bexhetit u be per gines 😂😂😂

 • Lerdian Troka
  Lerdian TrokaMuaj më parë

  Hahaha 🤣 sa qesha kur tha Pu Pu Pu Pu na shikon cuni bexhetit hahaha 😂 syri eshte kamer 😂😂😂

 • bledi dhima
  bledi dhimaMuaj më parë

  ne greqi dalin nudo thoj plakes thoj

 • Lola Guri
  Lola GuriMuaj më parë

  Ju rujt zoti moj zemer sa Kam qesh

 • Lili Liljana
  Lili LiljanaMuaj më parë

  Klodi ,ke nje mama te mbrekullushme ,vdes kur e degjoj me ato theniet e veta pupu te shikon Bexhet! Past jeten e gjate mami.!

 • Marjana Didi
  Marjana DidiMuaj më parë

  Ti qenke si kumbull dil e merr diell moj çupe 👋🤗🤗

 • Marjana Didi
  Marjana DidiMuaj më parë

  Hahaha Hahaha 👍dil moj dil hiç mos e çaj koken degjove turp eshte te besh turpe .Lere te dali jemi ne 2021 lerini turpet ç'do njeri te shohe shtepine e tij .Jo mo jo se pa sy nuk e do ta shohesh femijen , dil moj çupe 👍🙋‍♀️❤ Pershendetje nga NY

 • Diana
  DianaMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • Règina Merovski
  Règina MerovskiMuaj më parë

  Na u ka ber bexheti bure nene 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄😄😄😄😘😘😘😘😘

 • HighSociety
  HighSocietyMuaj më parë

  Dil moj aty vër nja dy gjethe fiku para dhe ec.

 • Eva Rriska
  Eva RriskaMuaj më parë

  Hahahahaah o Bexhet ..nderro lagje .hahahahaha se qendro me frike mamaja ..e Klodiana 🥰🥰🥰💌

 • Jonnie Joni
  Jonnie JoniMuaj më parë

  Klodi nuk kemi me lote semra hello 👋😊☺️😊😊☺️😊☺️😊👋 super mama ❤️❤️😍😍😍😍😍

 • Loreta Syla
  Loreta SylaMuaj më parë

  Pershtatu dhe turp qe e merzit mamin boll Halle ka. Puno dhe shko me pushime. Kjo nuk eshte shaka dhe hiqe kete se vetem turperon veten. Respekte per kete zonje puntore.

 • anja anja
  anja anjaMuaj më parë

  bravo kjo vidio tregon se kshu jan vertet fshatrat te gjith ne gjith shqiperine e skan per tu civilizuar ndonjeher 🤯

 • Dajana Bisha

  Dajana Bisha

  Muaj më parë

  Pse ju qytetarkat dilni dodulec ballkoneve 🤣🤣🤣 jeni te c3vilizuara shum ju andej 🤣

 • Zamira Fasko
  Zamira FaskoMuaj më parë

  Oo zot sa kam qeshur te jeni mir🤣🤣

 • Guten Asenova
  Guten AsenovaMuaj më parë

  Te ka bere tirana dem nuk i ke marre te mira tiranes shum gabim prinderit qe te kane cuar ne tirane nuk eshte humor ky qe ben ti

 • Aferdita Shemuni
  Aferdita ShemuniMuaj më parë

  Klodi telonovela mami

 • Violeta Rozgari
  Violeta RozgariMuaj më parë

  O cju gjeti me kete Bexheti ju hahahaha

 • Julie Makri
  Julie MakriMuaj më parë

  Te shikon bexheti 🤣😂

 • Hena Pole
  Hena PoleMuaj më parë

  Jepi nje mendim per pishina ne shtepi.Si mendon per familjet qe rrine ne shtepi me rroba banja dhe kane pishina.

 • Thelleza Meminaj
  Thelleza MeminajMuaj më parë

  Lot lot kur tha mami do te haj murrjela 😅😅😅

 • Diana Gjecaj
  Diana GjecajMuaj më parë

  i kan syt telecamere e madhe mamaja

 • Φωτη Μαλαι
  Φωτη ΜαλαιMuaj më parë

  Hahaha haha sa fantastic qe jeni

 • fatbardha hazizaj
  fatbardha hazizajMuaj më parë

  Moj cup je ne taka tuke ti a jo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fjorelo Prifti
  Fjorelo PriftiMuaj më parë

  Ben per te qeshur. Por eshte nje ironi shume e sofistikuar qe na tregon se sa prapa kan mbet disa njerez akoma. Edhe jo vetem ne fshat kjo pun. Faleminderit Klodi

 • Vasilika Koraqe

  Vasilika Koraqe

  Muaj më parë

  Y

 • Sofie Kociu
  Sofie KociuMuaj më parë

  Dil mojj Klodii mos pyet Faree Ohuu thuje plakesss

 • Antonelo Lamaj
  Antonelo LamajMuaj më parë

  🌞🌞🌞🌞🌞😅😅😅😅😅

 • Fatushe Lorena Dreka
  Fatushe Lorena DrekaMuaj më parë

  🤣🤣🤣te ha murrjela

 • Ylvije Malaj
  Ylvije MalajMuaj më parë

  Klodo e beri mamin me laringit !!! E cmende te shkreten !

 • Elsa Baro
  Elsa BaroMuaj më parë

  Je si shpirte klodi Mami super

 • Anxhela Toska
  Anxhela ToskaMuaj më parë

  😂😂

 • Eleni Struga
  Eleni StrugaMuaj më parë

  Aaaaaaaa me lot qesh nga era

 • vasilika mihali
  vasilika mihaliMuaj më parë

  😀😀😀👏

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Te ha te ha murrjela ne fshat ....po u hap fshati nuk pritet ja dhe pak do shom klodin se ne perputhen te fshatit marin pjes e lakuriq jan

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Ne fshat dalin me keq se ne qytet po ku priteni ju o cupe

 • Elinda Zikaj
  Elinda ZikajMuaj më parë

  Elenikippresvia

 • Alb Tironci!💪

  Alb Tironci!💪

  Muaj më parë

  @Elinda Zikaj O Klodi 😂🤣🤣🤣shikoi dhe kto komentet o⭐kerkon ashilo kjo🤣🤣🤣🤣🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️ Respekt për ty Klodi ene per nonen oshte njesh

 • Elinda Zikaj

  Elinda Zikaj

  Muaj më parë

  Politiki ashilo epitrepete na ziso se mia kora elefteri gjinete

 • ERA👀
  ERA👀Muaj më parë

  Prsh Klodi je sh e mira kisha nje sygjerim Bej nje tatu fallco dhe tregoja Mamit si do reagoj😉😉

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete BeqajMuaj më parë

  Ke mamin me te mir ne bot o zot pse nuk e bere qe kjo grua te ish ne qytet me shkoll me pun te shijonte jetem kjo meriton me te miren duhet te ish lindita e perputhen aty ne vendin tend te ngarkoej me dru dhe me bar ti vinte mendja ne vend po ti punon ajo bredh me djem ne mosh te djalit te saj 😐😐😐

 • 1.5M views
  1.5M viewsMuaj më parë

  Uuu sa llafazabe kjo mami spo e duroj dot ne tel jo me afer me pas

 • Landi Merkaj
  Landi MerkajMuaj më parë

  Mir e ka plaka moj se t'a ngul djali Rexhepit pastaj hahahah

 • Arben Llupo
  Arben LlupoMuaj më parë

  Ne plazh nuk eshte turp

 • Visa Lalaj
  Visa LalajMuaj më parë

  Hahahaha lit sa kam qesh plake moj je me kohen e nojes ti sot esh koh tjetr ka shum njrz fanatiker e kan ngel mbrapa botes prz kjo ika len njrz cdo thon kta apo ato njrz njisoj jn edhe emire te jesh ta nxjerin nji kleck cdo kush ka jeten evet eben si te doj jeten klodi je epapam ecmnd plaken ti eato tru qe ka ajo ja nxore fare🤣😂😂😂😂😂 kudo jan thashethemet sidomos burrat jn ber mkeq se grat telendare onjrz

 • Tina Tinatina
  Tina TinatinaMuaj më parë

  Hahaha ozot me nxjer mallin e kohes se par te prinderve tan hahaha ARTISTE LINDUR MAMA DHE TI KLODI ..

 • A S
  A SMuaj më parë

  O zot far. Zani um tranoj Kuku

 • Arvi Bono
  Arvi BonoMuaj më parë

  Haa te shkrin mami rron perte tjeret

 • Joanna
  JoannaMuaj më parë

  O Bexhet dhe mu je ma bo fiksim😅😅😅

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola HoxhajMuaj më parë

  Te ishe veshur me rroba banjo e ti dilje para mamas ika perjashta per reze kjo do ishte super hahahahaahahah

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola HoxhajMuaj më parë

  Syri eshte kamer haahahah

 • Daniel Muskal
  Daniel MuskalMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eleni Feka
  Eleni FekaMuaj më parë

  Na kenaqet o zot, behar te mbare Klodi 🌹😘❤️

 • Boni Jeva
  Boni JevaMuaj më parë

  O klodi,thuaj mamit njiher do dal xhiro me cunin e bexhedit,te shohim car do i thot bexhedi mamit tend pastaj hahahahahha

 • Eda
  EdaMuaj më parë

  ⭐❤🌟❤⭐ O yll i thuaj mamase, pse per Bexhetin edhe djalin e Bexhos do jetoje une. Apo eshte nga ata njerez qe kur shikon femera me breke i versulet si i babezitur, 🤣🤣🤣🤣

 • Adelina Kajo
  Adelina KajoMuaj më parë

  e ka mire mami. je ne fshat o cupe, me mir syri se nami.. 🙄 uupupupuu te sheh bexheti e tellall ne fshat pastaj te morì dreqi te morì.. 😂😂😂😂😂

 • Denisa Botis
  Denisa BotisMuaj më parë

  Je shum e mire Klodi zoti te ruajte Respekte per ty zemer

 • Violeta Rozgari
  Violeta RozgariMuaj më parë

  Hahahaha je e madhe mami jot eshte si une hahahaha

 • Leandra Muhametani
  Leandra MuhametaniMuaj më parë

  Moj pse nuk vajte ne plazh po do te dalsh lakuriq ne fshat

 • Marsela Alimucaj
  Marsela AlimucajMuaj më parë

  Hahahah po te ha murrjela a bij 😂😂😂😂😂😂

Faqja Tjeter