ENCA - RAKIA (Official Video)

𝗘𝗡𝗖𝗔 - 𝗥𝗔𝗞𝗜𝗔 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/EncaRakia

____________________________

🎵 Melody by: 𝗘𝗡𝗖𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗡𝗖𝗔
🎵 Beat by: 𝗥𝗭𝗢𝗡
🎥 Video by: 𝗦𝗘𝗞𝗨𝗘𝗡𝗖𝗘
📌 Choreography: 𝗔𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗔 𝗛𝗢𝗫𝗛𝗔
📌 Starring: 𝗕𝗘𝗔𝗥𝗧 𝗥𝗘𝗫𝗛𝗘𝗣𝗜, 𝗦𝗧𝗘𝗙𝗔𝗡 𝗦𝗧𝗢𝗝𝗔𝗡𝗢𝗩𝗜𝗖

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗘𝗡𝗖𝗔 :
Contact Enca ► team@encamusic.com
Instagram ► enca​
Snapchat ► encaoops
Facebook ► encamusic​
TikTok ► therealenca

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ti ma kthen
Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ma kthen

Un e dija
Kom met hit HARDER THAN RAKIA
Zemer qysh t’nxen ty dashnia
Kom met hit Harder than Rakia

Listen up!
Jam tut ik me vrap
Jam te shoku jot i ngusht
Guess na jena me 1 shtrat
Listen up
Per ka*i mos mu kap!
Me fol me mu
Nuk e ki mo fat…

U kuku…
Sa keq per ty
S’je me ket femer,
S’i sheh mo kto sy
U kuku…
Sa keq per ty
S’je me ket zemer
S’mi sheh mo syt

Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ti ma kthen
Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ma kthen

Un e dija
Kom met hit HARDER THAN RAKIA
Zemer qysh t’nxen ty dashnia
Kom met hit Harder than Rakia

My type is rich, classy and spicy
Amazing and pricey
Badass and Icy
Un e kom tripin qe per mu gjithmon
Flasin
Me vete po plasin
Sjau dhojna rastin

Ta fali dhe 1 nat nat nat nat
Ta japi dhe 1 nat nat nat nat
E meriton dhe 1 nat nat nat nat
Ta japi dhe 1 nat nat nat nat

____________________________

℗ & © ENCA All Rights Reserved.

Komente

 • Omg is not funnyy
  Omg is not funnyyMuaj më parë

  Best artist in Albania w no discussion. End of convo. End of everything. Nje person i cili perpos gjith peripecive, arritjeve, fjaleve te njerzve brenda 2 viteve te fundit ENCA ENCA ENCA . ENCA is still here . But the problem it’s not her. It’s yall. Deal w it and fucking support each other. Muzika behet per qef e per qef shijohet. Enjoy 🖤😘

 • Semeat Halili

  Semeat Halili

  7 ditë më parë

  Wow

 • Elham Salihi

  Elham Salihi

  9 ditë më parë

  Nqs jo sh shqiptar nuk e pelqejne encen por ate e pelqejn te jashtmit kshuqe mos sot neser behet botrore ckishte era me shume 😬. Kshuqe enca eshte femra par qe arrin gjera rekord per pak fare .

 • Amortal Demon

  Amortal Demon

  18 ditë më parë

  Best female artist maybe. But not the best; that title belongs to Noizy.

 • Nasiba Surobova

  Nasiba Surobova

  24 ditë më parë

  ёе д@Artan Qefalia ещё

 • Trailers Out

  Trailers Out

  25 ditë më parë

  Enca is good but 'NOIZY' is the best artist in Albania

 • Florim Demiri
  Florim Demiri13 orë më parë

  10 per kenge 0 per kurvizm. Klip katastrof.

 • Pizzakurier Mediterran
  Pizzakurier Mediterran18 orë më parë

  Kur i hek te brendshmet i shkojn zhag per tok, ska lidhje me muzik po kjo osht vetem per Night Club.

 • Pizzakurier Mediterran
  Pizzakurier Mediterran18 orë më parë

  Bojkoto kët Clip (Bitch)

 • Bes Brati
  Bes Brati21 orë më parë

  Tayna I ka ment te Buskuqi ...

 • Jorgos Gerco
  Jorgos GercoDitë më parë

  Crazy Cow 🐮

 • Rafah Rahal
  Rafah RahalDitë më parë

  أحبك لكن أخاف عليك من عذاب الآخرة 💔🥺⁦🇩🇿⁩⁦

 • wuoi zuiu
  wuoi zuiu2 ditë më parë

  : Beart a të dridh kur të kshyr Enca ?😂

 • Mirlinda Hamza
  Mirlinda Hamza2 ditë më parë

  Ma munohem mos mi pa serbt kengetaret tona I marrin neper spote e shqiptar boll 😡🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Shamal Rasheed
  Shamal Rasheed3 ditë më parë

  baxwa qa7pay

 • wuoi zuiu

  wuoi zuiu

  2 ditë më parë

  💛💛💛💛💛💜💜💜💚❤❣💟💝💖💖💖

 • Lisi Lisi
  Lisi Lisi3 ditë më parë

  Hajde zemer ti ma thej jej jej Une ta bana ti ma kthen jejeje

 • zhan zhak
  zhan zhak4 ditë më parë

  qfar byth zhag

 • Baba Aaliya
  Baba Aaliya5 ditë më parë

  Love from Kashmir ❤️❤️😘😘😋🥰

 • Seba Mo
  Seba Mo5 ditë më parë

  Qfar domethenje ka raki qe te zhvishesh kshtu o zot pak po bohen kjametet shka duhet mu bo

 • Lisi Lisi
  Lisi Lisi5 ditë më parë

  Rakiaa Super 💥💣💣💥💥💥

 • Syfee Saif
  Syfee Saif5 ditë më parë

  Wow wonderful ❤️

 • eljana buci
  eljana buci5 ditë më parë

  Kenga shum e bukur.Po kto te kishin bo me mir nje film +18 se shum scandal klipi

 • ardian Maqedonci
  ardian Maqedonci5 ditë më parë

  Melisa eshte nje kengetare e re po shume ma e mire se do kengetare eshte.

 • ⭐⭐⭐  ⭐⭐⭐⭐⭐
  ⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐⭐⭐5 ditë më parë

  🌟

 • Muhammad Robiul mallick
  Muhammad Robiul mallick6 ditë më parë

  Tomake dekhle maths thik thakena

 • مصطفى الزيدي
  مصطفى الزيدي6 ditë më parë

  😘😘😘😘

 • Pashtriki Asllani
  Pashtriki Asllani7 ditë më parë

  Jeni flliq kejt

 • Xhesi Cili
  Xhesi Cili7 ditë më parë

  💛💛💛💛💛💜💜💜💚❤❣💟💝💖💖💖

 • ARJETA ZEQIRAJ
  ARJETA ZEQIRAJ7 ditë më parë

  mxnd dcfnc

 • Nazane Berjani
  Nazane Berjani8 ditë më parë

  Diva.diva.nazane berjani

 • doliio volay
  doliio volay10 ditë më parë

  Lots of love from Pakistan babe's 🇵🇰🇵🇰❤❤

 • Teresa B
  Teresa B10 ditë më parë

  Who's rakia

 • Enca Alda
  Enca Alda11 ditë më parë

  Hajde QUEEN😍😍😍😍

 • Muhammed Shwany
  Muhammed Shwany11 ditë më parë

  Im never seen hot girls like you You’re so hot and sexy I wish you will visit kurdistan again

 • Klajdi Sina
  Klajdi Sina11 ditë më parë

  Non Non Non Non Non Non È] o o o o o w K2r

 • Orzylar tomon
  Orzylar tomon11 ditë më parë

  Вапше клас

 • Shahriar H.
  Shahriar H.12 ditë më parë

  🖕🔥🔥🔥

 • dolita windo
  dolita windo12 ditë më parë

  Lots of love from Pakistan babe's 🇵🇰🇵🇰❤❤

 • Arselan Mohammed
  Arselan Mohammed12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥 enca wowooo

 • dolita windo

  dolita windo

  12 ditë më parë

  Dmls. O. P0sjjjri0emklekkelooeme. :bw

 • klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii13 ditë më parë

  u knaq bearti hahahahahha

 • El Albanés
  El Albanés14 ditë më parë

  My type is rich, classy and spicy Amazing and pricey Baddas and icy 🔥

 • gioyu comi

  gioyu comi

  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Bashkim Bashkim
  Bashkim Bashkim14 ditë më parë

  pisja

 • Arber Omeri
  Arber Omeri14 ditë më parë

  Te dua enca ime e bukure

 • Icy Cream
  Icy Cream15 ditë më parë

  Super

 • Gysii Muca
  Gysii Muca15 ditë më parë

  Kjo asht kenge gjysmake se eshte gjysme shqip gjysme anglisht

 • abbsnn cose
  abbsnn cose15 ditë më parë

  Sa here ne dite e degjoni kete kenge

 • bi beatris
  bi beatris16 ditë më parë

  bekove veren me kete keng

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  15 ditë më parë

  Rakia🔥🔥

 • Roberto Soares
  Roberto Soares16 ditë më parë

  Brasil

 • Music Hunter
  Music Hunter16 ditë më parë

  I know half of us came here for **WHAT**

 • Erza Imeri
  Erza Imeri16 ditë më parë

  Iisnemmekke3iowm2ji2im2. Wmo

 • Erza Imeri
  Erza Imeri16 ditë më parë

  Dmls. O. P0sjjjri0emklekkelooeme. :bw

 • Lumturi MORINA
  Lumturi MORINA16 ditë më parë

  Qare njoherie emki tuju puth neper vidéoclip krejt bota pot sheh ke ra posht eke hup karaktetin si nje k ,, ,, e kafes je be

 • Albania OTR
  Albania OTR16 ditë më parë

  Raki skrapari ❤🤣🤣🤣

 • Ajmal Khan
  Ajmal Khan16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • doliio volay

  doliio volay

  16 ditë më parë

  Sa here ne dite e degjoni kete kenge

 • Ajmal Khan
  Ajmal Khan16 ditë më parë

  Don’t understand but most enjoyed love from Pakistan 🇵🇰

 • Qazim Shala
  Qazim Shala18 ditë më parë

  Don gjoni dhe enca jan tpart 1111

 • usernotfound

  usernotfound

  6 ditë më parë

  Ik mer tqifsha racen

 • Danjela Dani
  Danjela Dani18 ditë më parë

  Tayna ft enca menzi po pres sikur ta dija titullin😂🌎🥰

 • Lllool Trt
  Lllool Trt18 ditë më parë

  اكو عرب بالطياره 🤣🤣🤣🤣🤣؟

 • yuoop noke
  yuoop noke18 ditë më parë

  Rakia🔥🔥

 • Lulna Luna
  Lulna Luna19 ditë më parë

  Je shum e bukur te adhuroj tek cdo vidio

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien19 ditë më parë

  ayyyy 😁

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov19 ditë më parë

  Rakia🔥🔥

 • Luli Luli
  Luli Luli19 ditë më parë

  Rakia 💖💥

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  19 ditë më parë

  Tanya

 • Luli Luli
  Luli Luli19 ditë më parë

  Super diva enca Bukuroshe je ❤🤩

 • sokin jon
  sokin jon20 ditë më parë

  Enca I love all songs.......I love Enca❤️❤️❤️❤️

 • eva kurdistani
  eva kurdistani20 ditë më parë

  تفففف

 • sokin jon

  sokin jon

  20 ditë më parë

  QUEEN I FUCKING LOVE U

 • isco harki 97
  isco harki 9721 ditë më parë

  nice😘

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili21 ditë më parë

  Sa here ne dite e degjoni kete kenge

 • Dan Warner
  Dan Warner21 ditë më parë

  I like the artist but I don't agree with the song. It's giving off typical baddie vibe 😂

 • SunilRana⚘Khatik
  SunilRana⚘Khatik21 ditë më parë

  Enca I love all songs.......I love Enca❤️❤️❤️❤️

 • bilinas mini
  bilinas mini22 ditë më parë

  Rakiaa🔥🔥🔥🔥🔥

 • Readi Hga
  Readi Hga22 ditë më parë

  althe.info/number/vGa3dJt9oHOIlbI/video

 • Readi Hga
  Readi Hga22 ditë më parë

  althe.info/number/vGa3dJt9oHOIlbI/video

 • Readi Hga
  Readi Hga22 ditë më parë

  althe.info/number/vGa3dJt9oHOIlbI/video

 • Ich_Bin_Sabiel.Garuja
  Ich_Bin_Sabiel.Garuja22 ditë më parë

  0:13 bitches everywhere 🤪😝

 • Sheikh Rakib
  Sheikh Rakib22 ditë më parë

  Love you,,, Enca From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • besnik devollaj

  besnik devollaj

  20 ditë më parë

  Vetem nga Enca po vini ne Shqiperi ju 😂

 • Форс мажор
  Форс мажор22 ditë më parë

  ENja . nov are ves )))!

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti22 ditë më parë

  SA SHUM E GJETA VETEN NE KET KLIP🥰

 • Gzim Isufi
  Gzim Isufi23 ditë më parë

  Tanya

 • Tete 1
  Tete 123 ditë më parë

  Very hot 🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍

 • 落とすガム
  落とすガム23 ditë më parë

  QUEEN I FUCKING LOVE U

 • قاهر العياشة بني مركع
  قاهر العياشة بني مركع23 ditë më parë

  عندك بزول يقتل

 • Sangat Ajeeb
  Sangat Ajeeb23 ditë më parë

  Look so hot Maza poundo

 • عارف صباح
  عارف صباح23 ditë më parë

  اللهم صلي وسلم على نبينا محمد وعلى اله وصحبه اجمعين 👉

 • عارف صباح
  عارف صباح23 ditë më parë

  الله واكبر 💛👉 #2021 الحمدلله💙👉 #2022 استغفرالله❤👉 #2023 لاإله إلا الله🖤👉 #2024 سبحان الله💚👉 #2025 صلو على نبينا مُحمد🧡👉 #2026

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa23 ditë më parë

  My type is rich, classy and spicy Amaizing and pricey Badass and icy 🔥

 • ncjumn
  ncjumn23 ditë më parë

  🇰🇿🇦🇱🤝

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  23 ditë më parë

  Rakia 💣💜 Beart left the chat 😂

 • Jessica Rina
  Jessica Rina23 ditë më parë

  Muzika e Ences eshte +18

 • KAzhEN mwsik
  KAzhEN mwsik23 ditë më parë

  Bwka naro law qnae 😂😂😂🍌

 • Malak
  Malak23 ditë më parë

  جميلهه 😘

 • Songul Aytekin
  Songul Aytekin24 ditë më parë

  Tanrim bu kadin beni hasta ediyor

 • FLORDI
  FLORDI24 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Medin Sateri
  Medin Sateri24 ditë më parë

  yll🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂❤🥂🥂❤❤❤🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥰😷🥰🥰🎂🍒💋👸

 • albion vukza
  albion vukza24 ditë më parë

  iìiiiù

 • Ervis Zace123
  Ervis Zace12324 ditë më parë

  Me shum me duket si nje video striptizmi se sa video muzikore

 • ahmed barzan
  ahmed barzan24 ditë më parë

  اغنية زربة

 • Medin Sateri
  Medin Sateri24 ditë më parë

  🥰🥰🥰🤩🍓🍓❤💋🥂🥂😘🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🍒🥂🥰🥰2🥂🥂🥂

 • Qazimi
  Qazimi24 ditë më parë

  Rakia 💣💜 Beart left the chat 😂

 • miko foin
  miko foin25 ditë më parë

  RAKIA 🔥🔥🔥

 • Medin Sateri
  Medin Sateri25 ditë më parë

  💗🍓👸🇦🇱🇦🇱🎀

 • aswer huio
  aswer huio25 ditë më parë

  RAKIA 🔥🔥🔥

 • maila_editor🖤
  maila_editor🖤25 ditë më parë

  بەخوا حیزی😭😂

 • sgefahfensgeh
  sgefahfensgeh26 ditë më parë

  Qyqja me pa ket kong duhet jesh mbi 18+ bye ika une se vetem 14 jam 🤣🤣😑😑😌

 • Goran UG
  Goran UG26 ditë më parë

  Stock made in Croatia😍

 • Goran UG

  Goran UG

  6 ditë më parë

  @ierutjei by yogoslavian 😐🤫

 • milo alimucaj
  milo alimucaj26 ditë më parë

  kjo dhe ronela nuk jan keq nga oreksi 🍌

Faqja Tjeter