Genc Prelvukaj & Shaolin Gang feat Albash Eagle - Stay

Produced by : Genc Prelvukaj
Year : 2021

Special thanx to :

Marigona Residence
Meguana Sport
Kunora Weddings

Komente

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizaceDitë më parë

  🖖👀👉🦍

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace3 ditë më parë

  👀👈👉📺 A

 • Anita Syla

  Anita Syla

  Ditë më parë

  AA🙄😏

 • Tirana Music Channel
  Tirana Music Channel3 ditë më parë

  Hiti Veres eshte ky 🔥

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja3 ditë më parë

  🔥🍻👍

 • Syfee Saif
  Syfee Saif5 ditë më parë

  I am from Bangladesh i am your big fan ❤️🙏❤️

 • Delena Vampire
  Delena Vampire5 ditë më parë

  Uaaaaa zotttt ca kenge pzzz uuu superrr uaaaa sa te bukur e kan ber kete superrrr oo zottt😍😍😍😍😍😍😍😍😍💕😍💕😍

 • Lion DJ
  Lion DJ9 ditë më parë

  Shaolin Gang 🔝☝🏿

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace10 ditë më parë

  👉👦👀

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace11 ditë më parë

  💫

 • Dory
  Dory12 ditë më parë

  Genc ti je ajka e muzikes shqiptare

 • Rezo Rezo
  Rezo Rezo12 ditë më parë

  Cf zeri ka ky Genci pz👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace12 ditë më parë

  👀

 • Doni Doni
  Doni Doni13 ditë më parë

  Shaolin gang back ⚡

 • 039VIDEOS
  039VIDEOS14 ditë më parë

  Qifsha krejt kongt qe blejn viewsa , kong shum e fort respekt on top ket ver shum beati i fort

 • AutoChThONous
  AutoChThONous14 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Labinot Berisha
  Labinot Berisha16 ditë më parë

  Me kenge te muharrem qenes ne kujtime te vokrrit e canes kush eshte duke e kuptu

 • Giada Gambarini
  Giada Gambarini16 ditë më parë

  Teskt?

 • Real Tv
  Real Tv17 ditë më parë

  Shaoling gang genc max level

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace17 ditë më parë

  👉👆

 • sheep herder
  sheep herder17 ditë më parë

  ...::::: B00M!

 • Dugi
  Dugi17 ditë më parë

  Genci pak present

 • ZeshkaneHot
  ZeshkaneHot18 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arsen Lacka
  Arsen Lacka19 ditë më parë

  Genc je super kengtar o mjeshter 🎯🧿💯🤴🏼🤴🏼🤴🏼

 • Toro Man
  Toro Man19 ditë më parë

  Wow wow wow shqiptaria ka talenta dhe te gjith durt nalt shqiponjat kurr nuk dorzohen 👐👐👐👐👐👐👏👏✌️🎶🎧

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj19 ditë më parë

  very nice

 • BYLINËT Kingdom
  BYLINËT Kingdom19 ditë më parë

  Na kenaqe zemren .

 • Elvis Morina
  Elvis Morina20 ditë më parë

  Shaolin gang Shum je tu ma thy E po du met pa un desh Shum je tu ma thy Kur po kesh kur po kesh Shum je tu ma thy edhe Stilin qysh po ec Shum je tu ma thy kur po kesh Kur po kesh Ma ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana oo na na na na ej Hama ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana zemren ama ama ej

 • visar shala
  visar shala20 ditë më parë

  Another level me qet keng bravoooo

 • Theold Scams
  Theold Scams20 ditë më parë

  kur klikimet nuk jon te bleme

 • klea Aelk
  klea Aelk20 ditë më parë

  Kenga me e bukur e veres!!! Ne shqipri vlersohet kush kengetar ka me fame ai degjohrt me shume!!!Kjo kenge meriton 1 ml per 24 h jo si disa kenge pa lidhje me shum klikime!!!!

 • Jack Dough
  Jack Dough20 ditë më parë

  Albash Eagle reper nga belgjika shqiptar 🔥

 • NS Music

  NS Music

  17 ditë më parë

  @Driton Berisha ooo nuk e kan ni hala Shqipen se I harrojn algjerjant

 • Driton Berisha

  Driton Berisha

  18 ditë më parë

  @AS N hahahahahaga per belgjik sdi haver veq per franc mos t nin kush haver se franca i ka ata algjeriant qe i njeh kejt bota dihet kush jon mat mirt n franc

 • AS N

  AS N

  19 ditë më parë

  Albash Eagle reperi ma i mir nga belgjika dhe franca

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti20 ditë më parë

  Me gjithe respektin kete kange e ndegjoj vetem per real1

 • Arlind Kastrati
  Arlind Kastrati20 ditë më parë

  Qiky videoklip koka xeher

 • Xhigees Babbs
  Xhigees Babbs20 ditë më parë

  Mpaska marr malli me i ngu kta shaollinat me knu qysh duhet

 • Dardan Syla
  Dardan Syla20 ditë më parë

  Qe 20 vjet tu e ngu Gencin Ishalla edhe 20 tjera :))) ETNOMANIA

 • AS N

  AS N

  19 ditë më parë

  🦅

 • Anita Syla
  Anita Syla20 ditë më parë

  Edhee. G qo kryt pak 🔝🙈😔

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc20 ditë më parë

  ❤️❤️👏

 • NS Music
  NS Music21 ditë më parë

  3 Stilat Perfekt, RESPEKT 💪

 • Mari Olimbie
  Mari Olimbie21 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Albanian boay
  Albanian boay21 ditë më parë

  wow genf legjend tkem be ty

 • Serxho Rrushi
  Serxho Rrushi21 ditë më parë

  Genci another level

 • Rea Islamaj
  Rea Islamaj21 ditë më parë

  Si zeri i Kanites ky 😅

 • ツandyy
  ツandyy21 ditë më parë

  add this song on spotify

 • Andoneta Ouroutsi
  Andoneta Ouroutsi21 ditë më parë

  Genci presim nje geng edhe si etnon...plzzz

 • PlusDental Organisator
  PlusDental Organisator21 ditë më parë

  Pa Real1 sbohet hitii hiq vallah

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti21 ditë më parë

  Real1 shume i fort , uku i moqem

 • Gleda Masha
  Gleda Masha21 ditë më parë

  Super e bukur.Bravooo1🔥🔥🔥

 • Anita Syla
  Anita Syla21 ditë më parë

  Mos um thuj jo. 🔑🗝🔐🔗 Mos shko..

 • Erdana Zefi
  Erdana Zefi21 ditë më parë

  Paska qen e shkruar qe gjitha hitet e veres te behen ne korrik 😂😂😂😥#fansja e komentusit #

 • Zani Blloshmi

  Zani Blloshmi

  20 ditë më parë

  Ghetto geasy feat Majk 💥 tani ne korrik😂

 • Leda Leda

  Leda Leda

  21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Xhn Kmm
  Xhn Kmm21 ditë më parë

  Psh genci kryt nalt qoji dhe merre cfare do fitoje☺️

 • Markelian Kuka
  Markelian Kuka21 ditë më parë

  Sa super 😍 👏

 • Kiri Qirjazi
  Kiri Qirjazi21 ditë më parë

  Gencoooo 👑

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello21 ditë më parë

  👌👌👌🥰🥰🥰🥰

 • Tiki Toki
  Tiki Toki21 ditë më parë

  Shaolin gang po kalonin rastesisht aty dhe than te hyjne dhe ato ne klip, shpejt e shpejt perseriten 2 fjal dhe vazhduan rrugen 😂😂😂😭

 • Albi Brahimi
  Albi Brahimi21 ditë më parë

  😍😍😍🖤

 • ILLYRIAN AVGUSTIN
  ILLYRIAN AVGUSTIN21 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Albrim Mazreku
  Albrim Mazreku21 ditë më parë

  i paska pelqy martesa gencit a :D

 • Labi Mena
  Labi Mena21 ditë më parë

  O me i miri I ktij vendi 💪💪💪💪

 • Serani Ximo
  Serani Ximo21 ditë më parë

  Best hit 2021🔥🔥🔥

 • Bitcoin Trader666
  Bitcoin Trader66621 ditë më parë

  i fort je tybe king genci

 • Albash Eagle
  Albash Eagle21 ditë më parë

  🙌🦅

 • sheep herder

  sheep herder

  17 ditë më parë

  👊

 • Fidan Albania
  Fidan Albania21 ditë më parë

  Genci shum i qart 👊🏻👊🏻

 • ravinder singh
  ravinder singh21 ditë më parë

  Always Rock with his song

 • AS N
  AS N21 ditë më parë

  Hit 🔥🔥

 • ILLYRIAN AVGUSTIN
  ILLYRIAN AVGUSTIN21 ditë më parë

  what a beautiful Song 🔥🔥🔥

 • NS Rolls
  NS Rolls21 ditë më parë

  Albash Eagle trop fort 💪🔥

 • AS N

  AS N

  19 ditë më parë

  🦅

 • Arbër 2020
  Arbër 202021 ditë më parë

  Super kenge...1 like 1 fuck don xhoni 👇

 • dritero bekaj
  dritero bekaj21 ditë më parë

  Nje gje nuk po e kuptoj babzzz,,,,,shume pak klikime ka ne kenget e Gencit a tuli papaki e papakice ka miliona klikime...me te vertete shume poshte ka ra katuni.

 • moke

  moke

  20 ditë më parë

  Keto jan klikime reale dhe jo ato si Shiko me miljona ato Jan fallcot e estrades tung

 • Olgersi Qevani
  Olgersi Qevani21 ditë më parë

  💣💣💣💣💣

 • Avdi lushaj
  Avdi lushaj22 ditë më parë

  Shaolin gang the best 👌😎

 • Giada Gambarini
  Giada Gambarini22 ditë më parë

  Teskt? Please?!

 • Frans Koci
  Frans Koci22 ditë më parë

  Shaolin Gang mo tqartit. Nuk e di kush ja ka shkrujt tekstit atyre po hallall 👍 😂

 • Tiki Toki

  Tiki Toki

  21 ditë më parë

  hahahahaha vdiqa 😂😂😂😂

 • betim bet

  betim bet

  21 ditë më parë

  shauling gengat mojti kullen kto vet i shkrujn tekstet

 • Altin Çira
  Altin Çira22 ditë më parë

  Super hit🔥🔥

 • jola jola
  jola jola22 ditë më parë

  Bello bello bello 👏👏👏

 • TinargGTO
  TinargGTO22 ditë më parë

  Hiti veror 2021 💯🔥

 • Blend Berisha
  Blend Berisha22 ditë më parë

  Shaolin Gang 🔥

 • Bler Hys
  Bler Hys22 ditë më parë

  Hitt hitt😍

 • Inaya Hamdi
  Inaya Hamdi22 ditë më parë

  WOWW ❤️

 • Cun Londre 333
  Cun Londre 33322 ditë më parë

  super

 • Enxhi Hidri
  Enxhi Hidri22 ditë më parë

  🎈🥰

 • DjBenny
  DjBenny22 ditë më parë

  *Po Kur Del Aj **#Album** Bree Ooo **#Genc*

 • Shaolin Shaolin
  Shaolin Shaolin22 ditë më parë

  Sku sku sha shaaa

 • Shaolin Shaolin
  Shaolin Shaolin22 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Good Times
  Good Times22 ditë më parë

  Shaolin gang 👎 ama ama mama mama ama ama mama mama.......

 • gerta Balla
  gerta Balla22 ditë më parë

  E mir

 • Mimoza Berisha
  Mimoza Berisha22 ditë më parë

  Ky është hit!🔥

 • Muhamet Jahaj
  Muhamet Jahaj22 ditë më parë

  Superrrr Genci fenomenal

 • Janina Nina
  Janina Nina22 ditë më parë

  Superr💖💖💖

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti22 ditë më parë

  Shaolling Gang po hajna peshk

 • A R I A N
  A R I A N22 ditë më parë

  Qysh ish dal kjo kong pa zhiten 😍

 • vullnet malia
  vullnet malia22 ditë më parë

  🤞

 • Mr_Salam_Vlogs
  Mr_Salam_Vlogs22 ditë më parë

  👍👍👍👍❤❤

 • Big Boss Beatz
  Big Boss Beatz22 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti22 ditë më parë

  Shaollin Gang

 • mariglen xhaferraj
  mariglen xhaferraj22 ditë më parë

  Krenari qe jetojm n epoken tende genc Përshëndetje nga anglia

 • Megi Chelsea

  Megi Chelsea

  22 ditë më parë

  @Mirjan Duli ca ka bere noizy per “Epoke “?

 • Mirjan Duli

  Mirjan Duli

  22 ditë më parë

  N epoken e noizy do thuash 😁

 • Bruno Bruno
  Bruno Bruno22 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • GIZA
  GIZA22 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • G13
  G1322 ditë më parë

  🔥

Faqja Tjeter