Nuk ka me qetesi ne Style Star. Perplasje mes vajzave dhe jurise. Konkurentja le garen, 3 Prill 2021

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Lekloti Ana
  Lekloti Ana10 ditë më parë

  Enxhi eshte me mire per veshjen dhe per lukun

 • Eli Al
  Eli Al2 muaj më parë

  Po divat shqipetare kush jane...sa lajka i bejne njeri-tjetrit keta njerezit e televizioneve..mbi te gjitha shume shume pordh

 • E Kas
  E Kas2 muaj më parë

  Kush e len ket niko ket peder more njeri i qpifur

 • Rita Bos
  Rita Bos2 muaj më parë

  Dhespina je shume hater ndaj Aldes. Alda dhe Fatima the best

 • Rita Bos
  Rita Bos2 muaj më parë

  Viola je shume e shpifur hik mi hik pordhace

 • Esmeralda çehu
  Esmeralda çehu2 muaj më parë

  Ato mufkat që ka Kjara në krahë po më kthejnë pas në kohë e po më kujtojnë ato komardaret që përdornim për të mësuar notin në plazh🤣🤣

 • Maggi O
  Maggi O2 muaj më parë

  Aman Endriti duhet te jet ne Juri jo ky Niko Komani i duket vetja qe ka ardh prej New York a se sheh veten sa injorant e arrogant osht phuuuu.

 • eleo ima
  eleo ima2 muaj më parë

  Enxhi dhe Alda super

 • Arta1 Dauti
  Arta1 Dauti2 muaj më parë

  Me pëlqen kiara është një moderatore shum me energji negative

 • Geri Geriu

  Geri Geriu

  2 muaj më parë

  😂ndaje te plq apo jo

 • a. k
  a. k3 muaj më parë

  kjo dhespina nuk me kujton tunen po elton ilirjanin kshu si ishte bo 🤦🏻‍♀️

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Ja futi kot Dhespina ,ne 2021 vatat jane trend,shume ne mode..Para 1 muaji i kam blere 3 bluza me vata

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Ideja e emisionit eshte fantastike ,thjesht sme pelqen stafi ,juria 0,Kiara e bukur por asgje me shume...Dhe vajzat gjithcka e kane personale dhe sjane fare kritike te drejta

 • k-pop fan girl
  k-pop fan girl3 muaj më parë

  Kjo qe thot se eshte vrshur si era me duket si enca me shum!

 • kosovë
  kosovë3 muaj më parë

  Kjo Fatima Ma knaqi syrin dhe shpirtin . mashalla

 • Cheetah E
  Cheetah E3 muaj më parë

  Ky Endriti ma lexo mendjen

 • Andra Nikki
  Andra Nikki3 muaj më parë

  Nje kopje e shemtuar e my style rocks

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  @Andra Nikki Jo moj xhan ,se marr personale... Personale do e merrja nese do m3 ofendonte dikush mua... Thjesht po them qe me ka pelqyer shume...Jam kurioze ti shoh te huajt ,po sdi a me sugjeron ndonje?

 • Andra Nikki

  Andra Nikki

  Muaj më parë

  @Den Isa po mire mendimi jot ,seshte e thene te pelqejme te njejtat gjera ,pse e merr kaq personale

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  @Andra Nikki Nuk e di ,skam pare te tjera ...Mua emisioni me ka pelqyer shume nfakt..

 • Andra Nikki

  Andra Nikki

  Muaj më parë

  @Den Isa e kam fjalen per gjithe emisionin jo per vajzat apo jurine . Nuk me duken origjinale , me duket sikur kane marre skenaret e nje emisioni te ngjashem qe e kam pare ne nje shtet tjeter ,dhe prap nuk e kane kopjuar mire

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Pse e shemtuar?

 • Arni CANAJ
  Arni CANAJ3 muaj më parë

  rina si anjeza maja e futur ne uj

 • artenis dragjoshi
  artenis dragjoshi3 muaj më parë

  Shikoni Rinen nderkohe kur Niko i jep 2 pike Enxhit- 1h e 31 min

 • Den Isa

  Den Isa

  Muaj më parë

  Me te drejte e ka pas...Se ktej i thote "je perfekt" dhe ktej e vlereson me 2

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMI3 muaj më parë

  Sa pa lidhje dhe mos respect kjo Miranda me ato syze .la nam

 • A.M
  A.M3 muaj më parë

  kjo era me duket me shum si enca

 • Happy ila
  Happy ila3 muaj më parë

  Fatima je si zemer

 • Enxhi Halilaj
  Enxhi Halilaj3 muaj më parë

  Elvana tha the?!!! 😝🙈 Fareeee

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes3 muaj më parë

  Pervec Endritit, juria eshte e paqarte vete: nje here thone “Bravo, je fiks si personazhi” dhe pastaj “Nuk duhet te sillje fiks personazhin, por elemente prej tij pershtatur tek vetja”. Qe ketu nis kaosi! P. S endri tingellon cool se nuk “luan” si anetar jurie ndersa Niko dhe Miranda luajne rolin e ekstravaganteve, e atyre qe jane “ndryshe”😒Komplet cliche’ !

 • alter ego
  alter ego3 muaj më parë

  Sa e tmerrshme. Gjithmone do ekzistoje paragjykimi ndaj veshjes vetem per shkak te peshes. Po ti veshesh Luanes nje thes patatesh iu duket bukur se ka paguar per ate trup, po Desara, edhe pse e ka qepur vete veshjen e saj prape do gjykohet per keq se nuk ka trupin plastik te Luanes. Ta shikonin te veshur te Luana do benin si dele pas saj te gjithe, po c’te besh qe e ka veshur nje vajze e thjeshte e hajde ta gjykojme. Plehra.

 • alter ego

  alter ego

  Muaj më parë

  @Bora Jonuzi ohh po tani e kujtoj komentin tend te ajo kenga. Edhe une te pergezoj per menyren sesi flet e per edukaten tende e faleminderit per fjalet e mira! Hahahah me ne fund dikush e vuri re se se kush eshte vajza ne profil e tani duhet te behemi shoqe me se s’ben😭💀💀

 • Bora Jonuzi

  Bora Jonuzi

  Muaj më parë

  Më bëhet shumë qefi, faleminderit. Unë në fakt as komentoj shumë, te ky emisoni kam komentuar se më pëlqen sinqerisht dhe te ajo kënga e Don Jonit kooooomplet rastësisht (madje unë kur kërkova Pose e kisha për një këngë tjetër të Yo Gotti dhe Megan the Stallion me titull Pose lol). Gëzohem që lexoj njerëz me llogjikë dhe elokuencë. 💜 PS: kjo vajza te filmi The Girl Next Door është shumë bae.

 • alter ego

  alter ego

  Muaj më parë

  @Bora Jonuzi ohh shume faleminderit edhe une t’i kam pare disa here komentet😭💘

 • Bora Jonuzi

  Bora Jonuzi

  Muaj më parë

  KUSH JE I adhuroj komentet e tua 🥺

 • Kaltrina Cocaj
  Kaltrina Cocaj3 muaj më parë

  N fe ska mod ajo e mbulesa asaj 🤦‍♀️

 • Kurti Kurti
  Kurti Kurti3 muaj më parë

  Me bukur i bejn disa femij show/in ne dhomen e vet se sa keto bobobo skandal showw🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Jabami Yumeko
  Jabami Yumeko3 muaj më parë

  Pa ofendim,por keto vajza i quajne keto veshje stil? Jo,dhe per mendimin tim vetem Fatima ka stil aty.

 • Oni Mukaj
  Oni Mukaj3 muaj më parë

  Miranda nje idiote. E para lepirese e ktyre plastikave. Luana eshte plastik si tranvestit. Ti bullizove vajzen. Ajo ka trupin e vet. Idiote femer nxirni kto bushtrat ne ekran. Eshte ber Vlera e plastikave dhe bythes jasht. Plera .

 • Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati3 muaj më parë

  Fatmaaaa❤❤❤❤

 • Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati3 muaj më parë

  Fatmaaaa❤❤❤❤

 • Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati3 muaj më parë

  Fatmaaa❤❤❤❤

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann3 muaj më parë

  Kjo kllouni juris ca i duket vetja qe eshte nonje star pika mu ne syze moj macoke kopjace

 • Βαλεντίνα Θάνου
  Βαλεντίνα Θάνου3 muaj më parë

  Pikaaa😂

 • xhenise selmani
  xhenise selmani3 muaj më parë

  Ti qe je me mbules se ke venin aty femra muslimane nuk duet te reklamoj format trupore mos u mashtro pas fames moter e dashur largou nga ky dreq programi

 • Bora Jonuzi

  Bora Jonuzi

  27 ditë më parë

  @AlbOn View ça po thua? Po ta kisha me ty do e kisha etiketuar emrin tënd. Duket qartë që replika ime është për komentuesen origjinale përderisa i jam përgjigjur komentit të saj.

 • AlbOn View

  AlbOn View

  Muaj më parë

  ​@Bora Jonuzi kam marr njoftim qe ke komentur me dike tjeter pse duhet te kete lidhje me mua? Nuk ta ka kemi fyer ate FATIMEN drita dhe erresira dallojne "bejnne dallimin mes tyre" diten nga nata! beji tag kur komenton personit qe kerkon te shpernash @@@@@@@@@@@@

 • Bora Jonuzi

  Bora Jonuzi

  Muaj më parë

  Nuk po reklamon format trupore por thjesht stilin e saj. Apo femrat myslimane nuk kanë të drejtë të kenë stil duhet të vishen me thes patatesh që të jenë tamam? Largohuni nga injoranca.

 • AlbOn View

  AlbOn View

  3 muaj më parë

  Doja te komentoja per kete, por mu duk sikur po ju kujtoj qe te sillen drejte me fene, dhe jo sa per tu dukur. Programi nuk eshte dreq, por dreqi i ka hyre asaj ne qejf, qe bie ndesh me vetveten e saj. Ti i ke thene per mire dhe askush nuk te vlereson, jo sepse e ke permendur 666, por sepse kane deshire ta shikojne ndryshe. Shum gjera jan te pamundura te behen njekohesisht, nuk funksionon qe te jesh ne mal edhe ne fushe njekohesisht, kjo njek moden "FUSHEMALORE" :D Te pergezoj per drejtesine qe tregon, dhe deshiren per ti pare njerezit ne vendin e duhur!

 • Arev Nella
  Arev Nella3 muaj më parë

  Endrit shume pozitiv shume motivues 💫

 • Arev Nella
  Arev Nella3 muaj më parë

  Viola 00000👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Anisa Hyseni
  Anisa Hyseni3 muaj më parë

  Qa jan kto goca kshu aman ku i keni gjetur

 • Arev Nella
  Arev Nella3 muaj më parë

  Vjoles jepini nje brisk dhe te filloje punen te te gjitha ju, tju heq noi tegel, se kto pordh pa rigon te qelbin

 • Geri Geriu

  Geri Geriu

  2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Majlinda
  Majlinda3 muaj më parë

  Fatimja the best😍

 • pamm 1143
  pamm 11433 muaj më parë

  Fatime esht si yll ⭐️😍 Viola🤦🏼‍♀️............cccc , ji pak modeste moj vajz mos e mbivlerso veten,qesh pa pik respekti sikur je n kafe

 • Elena
  Elena3 muaj më parë

  Te gjitha komentet negative per vajzat, krahas vajzave dhe juris (pervec Endritit) eshte dhe kjo Kiara qe deri diku sdi te sillet as me respekt jo me si nje moderatore!

 • Darla Pelinku
  Darla Pelinku3 muaj më parë

  Endriti si tuleeee

 • Photo. Artt
  Photo. Artt3 muaj më parë

  Vajzat ( balerinat) a Jan me shum se 16 vjeç apo aty sdim gjë. Dhe para se të bëni veshje ekstravagante ju lutem e bëni në përshtatje të masës trupore se dukeni si dordolec në mes t fushës me mistra. Dukeni çuditshëm. Dhe po Viola askush nuk del ashtu në rrug apo në pub kemi pa shum po si ajo veshje në rrugë dhe pub.... 🤷

 • B Glam
  B Glam3 muaj më parë

  Sa debile kjo Miranda o zot!!! Po si moj injorante ze ate karrige qe se meriton e sdi te dallosh nje person qe ka brum dhe sens mode si Desara e mban Aiden qe transmeton nga koka te kembet vulgaritet dhe mungese niveli. Pupupupu

 • A B
  A B3 muaj më parë

  “Dukem qe jam si Lori” cit Rina fshatarja 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 omggggg e neveritshme

 • A B
  A B3 muaj më parë

  Rina 🤮🤮🤮 fshatare komplet nga koka tek kembet 🤮🤮🤢🤢

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann3 muaj më parë

  Mire do ishte tu vinit emisjonit emer shqip se as nuk di ta shqiptoje kjo prezantusja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann3 muaj më parë

  Ky Niko nuk durohet fare sikur i ka ngec ne hunde fol🤣😍🤣

 • M K
  M K3 muaj më parë

  Ky nikoo ma shpifff saaa antipatik sa injorant ooo njeri edhe ty sta pëlqen ndokush stillin me këmbë në tokë ri vetëm Endri ma i miriiiii💗

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv Gjino3 muaj më parë

  Kjo Viola esht veshur fiks si minator qe i tha edhe Aida 😂😂😂😂😂😂🤣🤣

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv Gjino3 muaj më parë

  Kjo Fatima rri kot se asgje nuk sjell veç ju vjen keq ta heqin

 • Mery Mery
  Mery Mery3 muaj më parë

  viola femra me ordinere qe mund tkem pa nojher dhe ju siguroj dicka edht aq e pashpirt nga brenda qe ka kaluar nje jete te shpifur sa do te tregoj te kunderten o zott ca mba kjo tok

 • Mery Mery

  Mery Mery

  3 muaj më parë

  @Mari Maria epo ne nje tv me mire trego pjesen reale te karakterit sa tbesh si karagjoze duke u shtirur sikur ka prekur qiellin me dor , un jam askushi per ta gjykuar ate apo ke do tjeter por ajo duhet te qendroje me kembe ne toke te sillet si femer sic ka hije .

 • Mari Maria

  Mari Maria

  3 muaj më parë

  Kam par kaq shum komente qee I beni ksaj vajzes sa, thoni mendime pa e njofur ndoshta, ku aty te gjitha jane per te dhene mendimet e tyre, kur ajo brenda mund te jet nje person qe askush se njeh.

 • Ilajda Loka
  Ilajda Loka3 muaj më parë

  Fatma shembull per ato grifshat tjera per edukaten👏🏼🥰

 • A Demaj
  A Demaj3 muaj më parë

  Despina pa ate make up qe kishte bere do ishte shume me e bukur😭gjithsesi me pelqen qe perdor edukaten💗

 • Irini Abedini
  Irini Abedini4 muaj më parë

  Sa arrogante qe jan me njera tjetren,tjetra thot mendimin e vet ato thojn jo e ke gabim🥱

 • Andi 1
  Andi 14 muaj më parë

  Ca yll fatimjaaa😇😇

 • Anisa Vatoci
  Anisa Vatoci4 muaj më parë

  Mendoj qe Niko eshte shume fake, dhe mundohet shume per te dhen komente negative, shume kot

 • arsi arsi
  arsi arsi4 muaj më parë

  Fatimja esht perfekte😍

 • arsi arsi
  arsi arsi4 muaj më parë

  endriti esht super❤️

 • fazile mehmeti
  fazile mehmeti4 muaj më parë

  Kjo spershtatet as pak me Eren esht laperic fer aspak si negjan Eres sillet si te ishte padroe femer e ult shum lavire

 • Besa Gashi
  Besa Gashi4 muaj më parë

  Ky show eshte shum i bukur, por vleften po ja humbka juria, perveq Endritit qe kritikon me vend ata dy tjeret🤮🤢

 • Lendita Da
  Lendita Da4 muaj më parë

  O zot kjo Fatima shum me e lezetshmja s💎💖💖💖

 • shella shella
  shella shella4 muaj më parë

  Bravo Enderit sepse sado qe neve na pelqejn sna pelqejn keto vajza nga karakteri duhen gjykuar per sa i perket temes jo si pordhet e Nikos duke i gjyku si u sollen edhe mban turi jep 1 kjo se ben aspak profesionist

 • V D
  V D4 muaj më parë

  Era Istrefi left the chat😅

 • Adla adla
  Adla adla4 muaj më parë

  Kiara ma shpif je fallco shume

 • Ina Ino
  Ina Ino4 muaj më parë

  Nuk luhet perdite, nje here ne jave??

 • Bledar Luta
  Bledar Luta4 muaj më parë

  Car Jan kto bacella kshu

 • linda arlind

  linda arlind

  3 muaj më parë

  Baxhella do jene ato qe ke ne shpi....Nuk ofendohet femra ne kete menyre o cop mishi me dy sy

 • Xhoana Shahinaj
  Xhoana Shahinaj4 muaj më parë

  dmth miranda dupi 3cerekun e kengetateve si njeh stilin dhe eshte aty per tr gjykuar dmtj nonsensense

 • Rezepte
  Rezepte4 muaj më parë

  Fatima😘🥰❤💎

 • Daisy Malka
  Daisy Malka4 muaj më parë

  Kur jane kaq t afta,futini n nj dhome t gjitha ti shofim cdo krijojne

 • Daisy Malka
  Daisy Malka4 muaj më parë

  Kjo rina ,kish ber shkolle tha?? Stili eshte n gen moj goc mund t marresh leksione ose t kopjosh cfare shef por q t krijosh ose dicka t stilit t vjeter ta rifreskosh .....hapi thesin kjo per ti ber reklame vetes😂😂

 • Ilda
  Ilda4 muaj më parë

  Ky endriti eshte ta hash krejt 😅😂🙌🏻

 • Geri Geriu

  Geri Geriu

  2 muaj më parë

  Lot

 • linda sfinjari linda sfinjari
  linda sfinjari linda sfinjari4 muaj më parë

  kjo miranda si tranvestite😁

 • Daisy Malka
  Daisy Malka4 muaj më parë

  Endriti ,djale sh i edukuar dhe etike n sjellje...bravo

 • Denisa De
  Denisa De4 muaj më parë

  Sa pordhe qe kane kto gocat! 🤦🏻‍♀️ Pranoni kritikat ose mos hyni ne nje program te tille!

 • Eridnkh Eridnkh
  Eridnkh Eridnkh4 muaj më parë

  Skandaloze te gjitha veshjet Sa me shume mundohen me karikatura dalin Edhe alda me zhgenjeu shume me bukur vishet per ig

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster4 muaj më parë

  Endriti esht me i miri dhe me i sinqerti ndersa te tjeret bazohen shum ne votimet e te tjereve!

 • Tasha Manko
  Tasha Manko4 muaj më parë

  Sa bukur Kiara Tito yllll dhe si prezantuese super👌👌❤

 • Amela Lema
  Amela Lema4 muaj më parë

  Po ky niko pse ben kshu?😂😂max roza latin ke veshur ,deshtak

 • Mimii Bonita

  Mimii Bonita

  3 muaj më parë

  Ka veshur Tunen,Luanen,Encen,Rozen etj qe spo me vijne ne mendje tani

 • astritiable
  astritiable4 muaj më parë

  Vajza ka te drejte

 • Amela Lema
  Amela Lema4 muaj më parë

  Sa e shemtuar eshte kjo viola ..duket qe ka pasur nje jet te veshtir ..eshte plot mllef kjo vajz ..e shemtuar ne shpirte edhe ne pamje🤮

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci4 muaj më parë

  O zot kjo violaaaaaa Ok zmr e kuptojm je kreative po jo kaqq mendje madheee

 • xhina elmazi
  xhina elmazi4 muaj më parë

  Kjo Viola na e shpifi, sa e paedukate je moj vajze, vetem energji negative percjell, grifshe komplet!

 • Elisa Beta
  Elisa Beta4 muaj më parë

  Shume te egra dhe agresive vajzat ndaj Desares 😒🙄

 • Ild
  Ild4 muaj më parë

  Bejeni Endritin pjese te jurise! Shume profesional!

 • Rexhina Baci

  Rexhina Baci

  3 muaj më parë

  Endriti e ka kohen e cmuar per tu marre me kohe te plote ne kete program. Mgjt jam ne nje mendim me ju

 • Katerina Vantasi
  Katerina Vantasi4 muaj më parë

  Mesojani emrin e show-t Mirandes se la nam..

 • ItsAlessia
  ItsAlessia4 muaj më parë

  Ska faj niko, lat nam me ato taka🤣 perfundimisht tgjitha me rroba tregu visheni.

 • ItsAlessia

  ItsAlessia

  4 muaj më parë

  @Besjana Trakalaci nuk ka naj gjo se sipas mundsive eshte, por te dalesh ne nje tv show me veshje tregu se di dmth. Europa jan me Bottega Veneta , balenciaga..

 • Besjana Trakalaci

  Besjana Trakalaci

  4 muaj më parë

  Pse ata qe veshin rroba trregu ca kan o zmr rroba jan gjithsesi 😁🤞

 • Sofie Nika
  Sofie Nika4 muaj më parë

  Dhespina 🤮🤮🤮

 • you tube
  you tube4 muaj më parë

  Alda nje tmerr!!!!

 • Erve Dosti
  Erve Dosti4 muaj më parë

  Rinaaa ❤❤❤❤❤

 • Dorjana Ndoja
  Dorjana Ndoja4 muaj më parë

  Endri eshte shum shum i mir😊

 • AlbOn View
  AlbOn View4 muaj më parë

  Nuk e njek kete emision, por doja te komentoja dicka, qe i perket titullit te videos. "Konkurentja le perfundimisht garen" Uroj qe mos te beheni si TOP-CHANNEL, qe ben tituj pa lidhje me permbajtjen. Ndersa ajo Sara, thjesht humbi dhe nuk e la, sic shkruhet. Foli bukur edhe pse humbi, dhe nuk ja kam idene pikeve apo cfar flitet aty, sepse e kam kaluar videon shpejt e shpejt per te gjetur titullin e videos. Nese titulli behet fjale per kete INA RINA apo DORINA, ajo u ul perseri ne vend. Me apo pa te drejte, ajo dhe askush nuk mund te vendosi per veten e vet, sepse ngjan si perralla e "Borebadhes me 7 xhuxha", ku shtriga flet me pasqyren. Ajo mund te jete dikush ne jete ose mund te mos jete, por nuk merret parasysh asgje pervecuese nese ka edhe te tjere qe po ndjekin te njejten rruge. Pikerisht ekziston "komisioni", te vleresoje secilin individ ne baze te logjikes, te cilet ata jane zgjellur qe te mos menjanojne, edhe te tregojne ate cfare ne te vertete mendojne, duke dhene vleresimet e tyre. Vajza ne fjale eshte e llastuar dhe po shikohet shume qarte, "juria" nuk duhet ta pranoje ate femije qe pretendon se idea e saj eshte me brilante se ata. Pastaj se cfar e kane genjyer prinderit ose rrethi shoqeror i saj eshte gje tjeter, por stili i saj nuk i meriton as 3 me qe qenka ⭐5STAR🌟 maximumi. Mund te jesh njeri modern dhe nuk ka asgje te keqe, fillimisht duhet logjika per te terhequr vemendjen e atyre qe do te shikojne. Pallto deri ne fund te kembeve, qe po te mberthehet, ajo nuk te le per te bere hapat normal. Syzet mbi koke, qe nuk pershtaten me stinen, qe ajo pretendon se palltoja eshte e njejtes stine me syzet. Kepucet skandal. Mendoj se ajo do te bej reklamin e ndonje dyqani rrobash, dhe do te paraqese gjerat qe nuk jane shitur. Ishte me mire ta therriste SAREN qe humbi "tja jepte piket e veta" dhe te ike vete kjo me 0. Kjo do te kishte vlere me shume se gjitha qe ajo u mundua te thoshte, nuk tha asgje me shume sesa tregoi qe eshte e llastuar, nga njerez qe e genjejne. Gezuar Pashket! Uroj perzemrsisht besimtaret katolike kudo qe ata ndodhen! Paqja dhe harmonia mbizoterofte gjithmone ne familjet tuaja! Populli me kombin Shqiptar le te sillet mire me te gjithe ata qe takojne ne mbare boten! Ju Faleminderit.

 • AlbOn View

  AlbOn View

  3 muaj më parë

  Gjithashtu te uroj shendet dhe mbaresi@As Sej . Pastertia e logjikes vjen duke ditur te keqen edhe duke e menduar mundesine e se keqes qe ka probabilitetin me te madh se sa te mendosh per mire apo te besh dicka te mire. Njerezit po vleresojne njeriun se kush eshte dhe cfar ka, apo i kujt eshte dhe nga vjen. Duke e vleresuar tjetrin per hater, zhvleresojne vetveten e mohojne realitetin.

 • As Sej

  As Sej

  3 muaj më parë

  @AlbOn View te lumtr per xhdo gje , asgje nuk ke tepruar por aq mire qe ke analizuar e gjithe situaten sa edhe tani hina edhe e lexova edhe nje here, sa mire qe kemi keshtu njerez me kete logjike te pastert si ju , qofshi të shëndetshëm gjithmonë🙏🏻🙋🏼‍♀️

 • AlbOn View

  AlbOn View

  3 muaj më parë

  Faleminderit @As Sej, por ndoshta e teproj ndonje here, sepse me irritojne gjerat e padrejta, me pelqen qe ti ndaj gjerat qe pretendojne se jane reale, e verteta ju pelqen te gjitheve por vetem atyre qe dashurojne genjeshtrat nuk bien dakord.

 • As Sej

  As Sej

  3 muaj më parë

  @AlbOn View te lumt 10000x sa mire ke then 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • AlbOn View

  AlbOn View

  4 muaj më parë

  @Blerta Greca U ul dhe foli perseri dicka tjeter.

 • kam mendimin tim
  kam mendimin tim4 muaj më parë

  Po kjo Rina seriozisht e kishte? Ky nuk eshte nje one-women-show.... jo po nqs sm jepni ate qe meritoj/ata qe DUHET une do iki fare, se un jam pretendente🤣, se kam shume pune jashte ,instagram me shume ndjeksa. Kjo madje nisi dhe nje fushate ne instagramin e saj , jo po padrejtesit jo po ju nuk e dini ca ndodh prapa skene, pastaj sa u trasmetua kjo puntate nuk kam me komente thoshte🤣. Keto emisione kane qellim argetus, te shikojme nje veshje , nje model flokesh, se mori njera noten 1 apo 3 nuk ndryshoi asgje. Vajza flisni me edukate dhe me etike ne skene, jo si ne kafen e lagjes.

 • J K
  J K4 muaj më parë

  Bravo Endriti, shume profesional dhe mbi te gjitha shume i edukuar. Nje keshille shume te mire per keto vajza. Me te qeta kur jepni mendimin moj vajza 👍🏻

 • Ann 1
  Ann 14 muaj më parë

  Benja me muziken e vett se nuk shifet a doni klikime injoranta

 • blerta greca

  blerta greca

  4 muaj më parë

  Eee sa mire do ishte po probleme me ALthe per te drejten e autorit te kenges

 • Ann 1
  Ann 14 muaj më parë

  Nobody: Kiara tito : mirseerdhet ne stall star

 • Γιούλη Γ

  Γιούλη Γ

  3 muaj më parë

  Stalla e yjeve 😍😍😍😍

 • Louis Vuitton

  Louis Vuitton

  3 muaj më parë

  Hahahahahahahaahahah

 • Abi gurl
  Abi gurl4 muaj më parë

  Shume e lezetshem kristina

 • sugabts
  sugabts4 muaj më parë

  Kristina yll, dhe veshja dhe makeup, e vecant, nuk ishte per 1 pike. Keta ja fuskan kott

 • Abi gurl

  Abi gurl

  4 muaj më parë

  Dhe mu m plq sh kristina

 • Heee Ee
  Heee Ee4 muaj më parë

  Po kjo kristina serio e ka🤦🏻‍♀️🙄

 • Laura Kociasi
  Laura Kociasi4 muaj më parë

  Rina dashuri gjithmon

Faqja Tjeter