MELINDA - MEKATARE

Stream or Download „MEKATARE“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores

Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm

Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8

MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi

Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)

℗ AVD Digital // © MELINDA ADEMI

Komente

 • Gianpier Gianpier
  Gianpier Gianpier8 ditë më parë

  🌈💚💯🌻🍀✌🥂🇮🇹🎵😃😀💪

 • Eris Metolli
  Eris Metolli13 ditë më parë

  Ishalla në xhenet melind😢😢😂

 • Paola Vlor
  Paola Vlor16 ditë më parë

  Shm bukur melinda

 • Ashley Walters
  Ashley Walters22 ditë më parë

  Really loved this Song 💗

 • Bonita
  Bonita24 ditë më parë

  Oj Mitrovicalike super eki zonin 👍

 • itsaddel🎭🦅itsfinem
  itsaddel🎭🦅itsfinem27 ditë më parë

  Mos harro vajzat shqiptare Se lojn pa marr hakmarrje😉👊

 • Kimete Damjani
  Kimete Damjani29 ditë më parë

  Ti je kengetarja ime a preferuar sukse zmr❤❤

 • Nayab Nabi
  Nayab NabiMuaj më parë

  She said (insha'Allah). This word is Islamic word.inshallah means.allah wants good anything for you.allah bless you.

 • Klajdi Hoxha
  Klajdi HoxhaMuaj më parë

  Melinda I love you so much my queen

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy KaitlynMuaj më parë

  Oh zot sa here ndigjoj kete kange gjej veten time , me duket sikur ta kishe shkruar une, Flm Melinda per kete kange kaq dmth, kjo eshte per shume femra qe vuajne nga meshkujt padrejtesisht.

 • Selvie Cakiqi
  Selvie CakiqiMuaj më parë

  uwheuyujs

 • Erza Salihaj
  Erza SalihajMuaj më parë

  Melinda Ka instagram qet foto Loqka ♥♥♥🔥👄💋💋😍❤❤

 • Valina Kajtazi lulet e vetmuara
  Valina Kajtazi lulet e vetmuaraMuaj më parë

  Bravo te lumtë tën diten rri tut ngu

 • artenis oka
  artenis okaMuaj më parë

  😭😭😭😭💘🙋‍♀️🙋‍♀️

 • Oljon Kapaji
  Oljon KapajiMuaj më parë

  Pse ma thuve zemren a te qifsha ropt. 😁😂 Sa bukur shan Melinda me gjith shpirt

 • Pavel Nedved
  Pavel NedvedMuaj më parë

  Chif sharab

 • Elmedina Durmisi
  Elmedina DurmisiMuaj më parë

  Imnbgdsari bm

 • Emiljano stafhasani
  Emiljano stafhasaniMuaj më parë

  Melinda ,ma jet stil ,asht mire👌🏼

 • Liljana Sufaj
  Liljana SufajMuaj më parë

  Melinda kjo eshte kenga jote me fantastike sikur mos te kishe perdor disa fjale.....muzika dhe zeri yt ketu eshte brilant!

 • Miranda Selimaj
  Miranda SelimajMuaj më parë

  melinda ngushullime per nenen qoft e xhenetit 😭😭

 • Freskildon Ahmati
  Freskildon Ahmati2 muaj më parë

  E tash mos mthirr mu beb beb as mos mthir ku t'vyn lek lek😂😂😂

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn2 muaj më parë

  Love this song, me duket sikur ta kisha shkruar vete!

 • Kris Toni
  Kris Toni2 muaj më parë

  2021💙

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn2 muaj më parë

  Beautiful voice, you are unique Melinda.

 • Neshs1991 Reshka
  Neshs1991 Reshka2 muaj më parë

  Hmmmm

 • Mavraj Rinis
  Mavraj Rinis2 muaj më parë

  Bzdhzdhd

 • Panos Panos
  Panos Panos2 muaj më parë

  CA ESHT INSHALLA?????????????????????

 • Geg Toska

  Geg Toska

  2 muaj më parë

  Dasht Zoti

 • Endri Haxhiraj
  Endri Haxhiraj2 muaj më parë

  Melinda ❤❤❤❤❤❤❤

 • Vini Cela
  Vini Cela2 muaj më parë

  Ne Xhenet ishalla sepse nena esht gjithcka qe kemi 😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Silva Taraboshi
  Silva Taraboshi2 muaj më parë

  •Melinda Ademi • Illulli im kengetarja E harmonis

 • Gramoz Dedaj
  Gramoz Dedaj2 muaj më parë

  Melinda e ke zerin te bukur dhe pervete je prefekte

 • Gramoz Dedaj
  Gramoz Dedaj2 muaj më parë

  Melinda e ke zerin te bukur dhe pervete je prefekte😘😘♥️

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani2 muaj më parë

  Qfar zani looqkkkkk..je me renome Botrore .kush te njef kush ste njef ka me te njoft Respekt te veqant Melinda .

 • Isa Hamiti
  Isa Hamiti2 muaj më parë

  Ngushllime melimda nenen ishalla ne xhenet

 • eleonora111
  eleonora1112 muaj më parë

  pse ca eshte kjo cun te thoj q...

 • antidroga
  antidroga2 muaj më parë

  00:43

 • Trinti🥵
  Trinti🥵2 muaj më parë

  Pse ma theve zemren e piiiiiippp😂

 • Leonard Hysenlekaj
  Leonard Hysenlekaj2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂❤️😘👏🙏👍

 • Valon Qatani
  Valon Qatani3 muaj më parë

  👌👍💣😘

 • Ani Eni
  Ani Eni3 muaj më parë

  Kjo eshte kenga me e bukur qe ke bere deri tani , dhe zeri tka dal fantastik bravo

 • Nadia Houria
  Nadia Houria3 muaj më parë

  💯💯💯💪💪💪

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj3 muaj më parë

  j5 ei4burc4ho💋🌹civsivsod dos djd hsrvsid

 • erdi Gr
  erdi Gr3 muaj më parë

  ja hanksh qenit karin

 • sevime dillara
  sevime dillara3 muaj më parë

  😚😚😚😚

 • Leon Cinari
  Leon Cinari3 muaj më parë

  Melinda tayna super kenfetare

 • Angel lian
  Angel lian3 muaj më parë

  Kenga me e mire e Melindes sepse ka shfaqur zerin e saj te mrekullueshem nderthurur me rap

 • don xhon __kristina❤

  don xhon __kristina❤

  2 muaj më parë

  Yes

 • Sevdija Sevda
  Sevdija Sevda3 muaj më parë

  Sa e bukur kjo kenge bravo veq suksese👰😻😻😻

 • Muharrem Retkoceri
  Muharrem Retkoceri3 muaj më parë

  bigbang esht kpop group

 • Conta A10
  Conta A103 muaj më parë

  Music tooooooop 😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷

 • Landi Bra
  Landi Bra3 muaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Habibe Haziri
  Habibe Haziri3 muaj më parë

  O shumë e bukr melida zemer jem😍

 • Lucky Luciano
  Lucky Luciano4 muaj më parë

  Stop dhunes ndaj meshkujve

 • Besnik Loci
  Besnik Loci4 muaj më parë

  Ngushllime për nënen melinda 😭😭

 • nihan asllani
  nihan asllani4 muaj më parë

  Ta ha zemren melind💖💖💖💖💖💖💗💗💗

 • Melindaslovee
  Melindaslovee4 muaj më parë

  💔💔💔💔💞🥰

 • Melina Kadrić
  Melina Kadrić4 muaj më parë

  A jesam se nafurala na ovu pjesmu Allahu jedini

 • enky
  enky4 muaj më parë

  Superr melind🌹🌹

 • Myzejen Elmazi
  Myzejen Elmazi4 muaj më parë

  😭😭

 • ennjon kaja
  ennjon kaja4 muaj më parë

  Ropt

 • Lorisa Capa
  Lorisa Capa4 muaj më parë

  2:18 shum ze i bukur

 • Lorisa Capa
  Lorisa Capa4 muaj më parë

  Melinda je e bukur1235467890

 • StaayllEeeR King
  StaayllEeeR King4 muaj më parë

  😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 • StaayllEeeR King
  StaayllEeeR King4 muaj më parë

  😙😙😙😙😙😙

 • Adem Alija
  Adem Alija4 muaj më parë

  u

 • Adem Alija
  Adem Alija4 muaj më parë

  u

 • Adem Alija
  Adem Alija4 muaj më parë

  u

 • Mitjora Sinaj
  Mitjora Sinaj4 muaj më parë

  Ngushullime zemer😭😭😭😭

 • melos462
  melos4624 muaj më parë

  Me vjen keq per nënën tende ishalla zoti ne xhenet e ngushllime mua me vjen shume keq por qa me bo zoti e ka shkruajtur ashtu😪😪😪😪😪😪😪

 • Addisonrae
  Addisonrae4 muaj më parë

  Love you

 • Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari4 muaj më parë

  ze i embel ❤💖

 • Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari4 muaj më parë

  zerin te embel ❤💖

 • f,D
  f,D4 muaj më parë

  🇦🇱🌹⭐👌

 • kindness Schmidt
  kindness Schmidt4 muaj më parë

  Melinda your the best én challah

 • Perparim Mulaj
  Perparim Mulaj4 muaj më parë

  E mjera nena se qfar qike ka lon mbas veti kqyrene kengen e re me videoclip qfare e ka qit mbas vdekjes se nenen sa ju ka dhimt nena.

 • Melindaslovee
  Melindaslovee4 muaj më parë

  hala ngohet🌪🔥

 • Bapi¥Vagna,
  Bapi¥Vagna,4 muaj më parë

  💺⚡🎼🎧🎼🖤🏌️🇨🇳

 • Mariamaria Maria
  Mariamaria Maria4 muaj më parë

  You are my queen

 • Ema Ema
  Ema Ema4 muaj më parë

  Si ka mundesi cuni im pak muajsh eshte fle gjume vec me ket kenge 😂

 • melindainfinity
  melindainfinity4 muaj më parë

  fav song🥺🥺🥺

 • melindainfinity
  melindainfinity4 muaj më parë

  MY TALENTED QUEEN🔥😚

 • Besjana Ismaili
  Besjana Ismaili4 muaj më parë

  perzjerja e kenges ne menyren emocionale dhe rep te shkon shum melinda kshu vazhdo 😍😍😍

 • LoriXMozzi
  LoriXMozzi4 muaj më parë

 • Fatlume Metolli
  Fatlume Metolli4 muaj më parë

  ❤❤💜

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique4 muaj më parë

  🇧🇷❤️

 • Junis Beci
  Junis Beci4 muaj më parë

  Kjkkmnmmn

 • Supergol
  Supergol 5 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • hana jashari
  hana jashari5 muaj më parë

  Melinda ngushllime për nënë soti inshalla ne xhenet

 • hana jashari
  hana jashari5 muaj më parë

  A mudn të më tregonia a jeni shqiptar

 • Amira Kam
  Amira Kam5 muaj më parë

  😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😐😙😙😐😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

 • Morea Dauti
  Morea Dauti5 muaj më parë

  Ce pes muj ski cit nji muzik te re

 • Stuhia Murati
  Stuhia Murati5 muaj më parë

  Nugushllime melinda por mos u merzit te zotit jemi te aj kemi mu kthy jeta vazhdon vetm vazhdo edhe njeher ngushllime

 • Elvis Binjos
  Elvis Binjos5 muaj më parë

  Queen

 • Enca King 👑👑
  Enca King 👑👑5 muaj më parë

  Sa e mir qe je moj ❤❤❤❤❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋

 • Enca King 👑👑
  Enca King 👑👑5 muaj më parë

  Melinda je me e mira kjo kenge me pelqen jasht mase te dua shummmmmmmmmmm je I love you je shpirt ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤je yll dhe ty te dua shymmmmmmmmmmmmmm ❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋❤❤💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤💋💋❤💋❤💋❤💋❤❤

 • Denisa Serban
  Denisa Serban5 muaj më parë

  Ti amoooooo❤❤❤❤❤❤❤

 • Qendrim Gashi
  Qendrim Gashi5 muaj më parë

  Femra qe me kall me se shumti ne estrade. Fort e kisha ngjesh.

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona5 muaj më parë

  Melisa ngushellime per mamin .😑😑😑😐😐

 • Genc Asani
  Genc Asani5 muaj më parë

  Xbmxm

 • Keti Kuka
  Keti Kuka5 muaj më parë

  Bravo Melinda🙏🙏

 • Baki Berisa
  Baki Berisa5 muaj më parë

  I Love ❤ kosova Bravo

Faqja Tjeter