Mevli - Helem (Official Video)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Mevli - Helem (Official Video)

Music: Edlir Begolli
Lyrics: Edlir Begolli
Video: Maxproduction
Prod: E.B Production

Komente

 • Tung Tung
  Tung Tung23 orë më parë

  Vuj vuj helm helm o mevla poshkon jeta🤧🤧

 • kekooo bobo
  kekooo bobo2 ditë më parë

  Kenga me e bukur ze i vecante bravo👏👏👏

 • Pito Kota
  Pito Kota2 ditë më parë

  Me.kete.e.tregove.veten.ka.te drejte.lediana..me..nje..liege sire. Qe.eshte.si daun..mira. Ta.beri..lediana.se..ndyesh.me.xhdo.fundurine.

 • Flo Ruci
  Flo Ruci2 ditë më parë

  Pse i ke klipet te gjitha shtrire? 😂😂

 • Lora
  Lora4 ditë më parë

  Mevli je ⭐🤩

 • adela vlore
  adela vlore5 ditë më parë

  Bravo superrrrrr keng 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏

 • Argita Bici
  Argita Bici7 ditë më parë

  Shume buker.te jesh burr shkon te ledjana jo te ajo dhelpra qe ke aty

 • Esmeralda Keci
  Esmeralda Keci9 ditë më parë

  Jeta eshte si ajo pasqyra qe shev veten ete genjen

 • Emilia Gjata
  Emilia Gjata9 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Xhulianosofia Xhulianosofia
  Xhulianosofia Xhulianosofia9 ditë më parë

  Super

 • Stela Ademi
  Stela Ademi9 ditë më parë

  Sa po na vret kjo dashniaaa pfffff😔😔

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη11 ditë më parë

  Bravo mevlan shkojni shum me aristelen vazhdo mir je mevlan bravo nuk te mungon dashnija me thellzat

 • Samuel Trupja
  Samuel Trupja12 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Muhametaj Blerina
  Muhametaj Blerina12 ditë më parë

  SA te mire

 • Avon Fier
  Avon Fier12 ditë më parë

  Love this song👏 Shume e bukur👏

 • Besnik Bishti
  Besnik Bishti13 ditë më parë

  Bukur

 • Lora
  Lora14 ditë më parë

  Mevli suksese shum bukur qendro te baladat je yllll⭐🤩

 • Aurel Gjoni
  Aurel Gjoni15 ditë më parë

  🖐️🖐️🖐️Super keng

 • Dolce Gabana
  Dolce Gabana16 ditë më parë

  Pse jipni diss mer ju qifsha ropt npidh

 • Jani Vela
  Jani Vela16 ditë më parë

  🖤

 • Pito Kota
  Pito Kota17 ditë më parë

  Stela.u.tregua shume. E do bet.si..fewer. .pa.karakter.turp.te.kete

 • Pito Kota

  Pito Kota

  17 ditë më parë

  Turp. Te kete.stela.vareli

 • Pito Kota

  Pito Kota

  17 ditë më parë

  Mevlan.vetem.lediana.eshte.vajze.e.mire.te.tjerat.si stela.dhe.andonela.te.lene.ne krevat

 • Pito Kota

  Pito Kota

  17 ditë më parë

  Se.ajo.e.di.lediana.te.do.ty..dhe.nderyn.pa.lidhje po mir.ja.u.ben shkon. Neper.dore se.ka.per gherghi. Te.tillat.jane.

 • Pito Kota

  Pito Kota

  17 ditë më parë

  Stela. Dele.nga.surati.dhe.diall.nga.breda.

 • Don Xhoni. Fanss
  Don Xhoni. Fanss17 ditë më parë

  Dedikim per ledianen😅

 • mikel ramazani
  mikel ramazani20 ditë më parë

  suksese per vidjoklipin mevlan

 • konstantina mosxona
  konstantina mosxona20 ditë më parë

  Ξερει κανεις την ελληνική μετάφραση των στίχων του τραγουδιού;🥺Θα ήταν ωραίο να γνωρίζω

 • Asterina Guri
  Asterina Guri21 ditë më parë

  Eshte shume e bukure kenga e mavlanit

 • Lize Deda
  Lize Deda22 ditë më parë

  Zoti ju rujte Mevlan dhe te ndimofte ne karrjeren tane dhe me lumturin qe do ta gjeshe suksese

 • Gezim Cimo
  Gezim Cimo23 ditë më parë

  ku je o juli sa koh kam qe ste kam par

 • Djana Rushani
  Djana Rushani23 ditë më parë

  Kënga e bukur po me aristelen ne klip nuk vete fare nuk ben kjo me ledin do ia vlente

 • Jonida Mici
  Jonida Mici24 ditë më parë

  Aristelen e pagove apo si shqipja.🧐

 • Elmije Tahiri
  Elmije Tahiri26 ditë më parë

  Me gjeni kangen qe ka munsi ajo kanga mpllqen kur flet serjoz mpelqen kur jam me ty serjoz besoj qe ka mu kry kur flas serjoz me ty gjith qka ka me u kry kur to puna serjoz me ty besoj qe ka mu kry mesa duket aahtu osht falni flmm respekt konget e tua mevlani si ndrroj me as njee me thellsi me vemendje i ndegjoj vallaai s e tbukura flmm respekt 😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 • ADA J.
  ADA J.26 ditë më parë

 • albin kurtishi
  albin kurtishi26 ditë më parë

  Aosht aristela bre nspot ajo !?

 • Roni Rakipllari
  Roni Rakipllari26 ditë më parë

  E ka bo për ledjane

 • Ada Berberi
  Ada Berberi26 ditë më parë

  E ka bo per ledjane baravo

 • Lori Sokulla
  Lori Sokulla27 ditë më parë

  Mevli kjo kenge do te ishte me e bukurpo te ishte Ledianaaty

 • A T
  A T27 ditë më parë

  Mevli bej mai konge per Gon Kalane se per ate pune je.

 • Tetova Girl
  Tetova Girl27 ditë më parë

  Me Shqipen kang per ledianen gjithashtu, tani dhe me aristelen, i shfritzoi gjitha femnat e perputhen per Fam, dhe Fitimet e veta Personale.

 • C Alb

  C Alb

  26 ditë më parë

  Kur ky ka postuar kengen me ne klip Shqipen ishte Nentor 2020 , Ledjana ka hy Perputhen Janar 2021. As nuk e njihte Ledjanen🤣

 • Florije Shala
  Florije Shala28 ditë më parë

  Valla kejt kangen ledianes ja paska kushtu badihava me.aristelen po asaj ja paska ke du mevlan veq.perpara se je djal i.ri 🥰

 • Lavdije Shpata
  Lavdije Shpata28 ditë më parë

  Ishit shume mire me ledjanen

 • Kuzhina e Rites - Delicious cooking
  Kuzhina e Rites - Delicious cooking29 ditë më parë

  Teksti per Ledianen🤷‍♀️

 • Samanta Hasa
  Samanta Hasa29 ditë më parë

  Mos valle ti je be pishman qe je ndarje nga Lediana apo ca seperher muzik per te hedh tii uaa mua me ngjan me shum si muzik derrmimi ne zemer dhe ti thua qe nuk me intereson Lediana se jam i interesuar vetem tek muzika Mevlan nuk e dii te kuptojne te tjeret a Jo un po un te kuptoj me mir sidoqoftë po e hedh komentimin qe bera un prape se prapi te njoh se kush jee dhe e di se cpo heq nga lediana

 • Vjollca Ameri
  Vjollca Ameri29 ditë më parë

  shum te ka mbyt vetmija. duke i nderruar nga 1 cdo dite. deri ke perputhen + 40 . edhe shqipja 60 ka mbet

 • Elisabet Armata
  Elisabet Armata29 ditë më parë

  Bravo ke nxjer shm keng t bukura dhe prekes 🙂😞 vazhdo je n rugen e drejt pr talentin q ke

 • Lirimi Shaba
  Lirimi ShabaMuaj më parë

  Shum e bukur kenga 😍😍

 • Alex Lleshi
  Alex LleshiMuaj më parë

  qpo na vjen me vjell me kte aristelen o mevlan mos qit ftyra te saldume si puna aristeles kjo ska pik historie me ty mos e humb rrespektin qe kemi per ty asnje nga perputhen mos bej muzik dil me femra tjera vllai qe te duan njerzit me shum

 • Laureta Lola
  Laureta LolaMuaj më parë

  Bravo Mevli 😉😉😉

 • Knock Knock
  Knock KnockMuaj më parë

  HELËM? HELM O MEVLAN SE L ESHTE GJUHESORE DHE M ESHTE GRYKORE SI BASHKETINGELLORE NUK KA NEVOJE PER ZANORE TJETER

 • Diori D
  Diori DMuaj më parë

  Super keng

 • Erjona Ndreca
  Erjona NdrecaMuaj më parë

  Bravo te uroje suksese me tej jeta vazhdon

 • Festim Kaci
  Festim KaciMuaj më parë

  Epo Mevlan Kshu e ka jeta duhet te mesoheshe me genjeshtra ........

 • Resi Kapaj
  Resi KapajMuaj më parë

  Shum bukur kenga per dashurit qe sperfundojn .........

 • Sy Kaltri
  Sy KaltriMuaj më parë

  Kenga shum e bukur po me Njeriun e GABUAR

 • Ergi Tab
  Ergi TabMuaj më parë

  Rrespekte Edlir Begolli per ket Beat fantastik

 • Dejana Dejana
  Dejana DejanaMuaj më parë

  Te kendoft zemra mo yll sukses ⭐⭐⭐👑👑👑🤩🤩🤩🤩😘😘🥰🥰🥰🥰❤❤❤💖💖😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤😘🤩🤩🤩🤩🤩

 • Eli
  EliMuaj më parë

  Kjo keng esht per Ledjanen

 • Rovena Ngjele
  Rovena NgjeleMuaj më parë

  Nje super kenge Mevli ⭐👌👑👏🏼🔥 PSH nga NYC

 • _jana._.bts_
  _jana._.bts_Muaj më parë

  Kenga esht super ❤ Ama kjo Aristela cdo ktu 🤨 🤦‍♀️🤦‍♀️ ku e le ledjanen e bukur si zana ee😒

 • Baby_girl Baby_girl
  Baby_girl Baby_girlMuaj më parë

  Bukuri😍😍🥰

 • Juliana Mukades
  Juliana MukadesMuaj më parë

  Bravo Mevlan Dhe jeni me te mirt bashk me Arstelen 👑👑

 • Olsi Zelli
  Olsi ZelliMuaj më parë

  Super hit

 • Anila Gjoka
  Anila GjokaMuaj më parë

  Kanget e Mevlanit edhe kur jan te dhimshme te japin pzitivitet 👍

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaMuaj më parë

  Suksese shum keng e bukur dhe prekse ❤️🥰

 • Elona Xheleshi
  Elona XheleshiMuaj më parë

  Shum e bukur kenga po kejo shtriga cdo ketu🤣🤣🤣🤣😂😂😂

 • Ervana Satka
  Ervana SatkaMuaj më parë

  Ca ke zemra qe po qan for people who are been affected by love ❤️ ❤️🇦🇱🇦🇱🙌🙌

 • Xhesi Xhesi
  Xhesi XhesiMuaj më parë

  Mevlo q** na nje cik ate aristelën mase bie cik na pesha

 • Mirela Mirela
  Mirela MirelaMuaj më parë

  Ctu desh kjo mavria ne klip o Mevlan?

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  Me aristelen je ke dal shum bukur

 • mmpj twod
  mmpj twodMuaj më parë

  Suksese shum keng e bukur dhe prekse ❤️🥰

 • Melina Zelko
  Melina ZelkoMuaj më parë

  Sa her e degjoj kete keng me vjen per te qar😭😭 bravo mevlan je me i miri super🧡

 • Vladimir Qosja
  Vladimir QosjaMuaj më parë

  Cuni me i mir por u dashuru me vajzën e gabuar e pesoj si pandelidhis pandelidhis respekt

 • Marsida Mars
  Marsida MarsMuaj më parë

  Super😇😇na ku metem metem

 • XxMoonlightXx
  XxMoonlightXxMuaj më parë

  Kenga me e bukur. Qe kemi degjuar zeri mahnites

 • Korce Albania
  Korce AlbaniaMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💚💚💚💚💚

 • Nexhi Shini
  Nexhi ShiniMuaj më parë

  Ti je yll dhe dashnija do të vij shum më e bukur dhe pa gënjeshtra se e meriton

 • Meto Metaj
  Meto MetajMuaj më parë

  Doping ✅

 • Evgjeni Pjetri
  Evgjeni PjetriMuaj më parë

  Yyyll super kenge super muzik dhe super djale zoti te bekofte ♥️ 🌟🌟⭐⭐⭐⭐⭐💖💖💖🙏🙏🙏🙏🙏

 • Arnel Muca
  Arnel MucaMuaj më parë

  super muzik bravo mevlan shaba

 • Lena Pergega
  Lena PergegaMuaj më parë

  Mevli tash po e tregon veten shum teofenduar megjithate klipet e kengeve duhen bere me te gjitha vajzat .Por.klipet mund ti besh me dashurin tane te zemres Ledianen Mos e ul veten me veprime te pa pelqyera

 • Eridjoldsulika Eridjoldsulika
  Eridjoldsulika EridjoldsulikaMuaj më parë

  Me aristelen je ke dal shum bukur

 • Zerina Burnazi
  Zerina BurnaziMuaj më parë

  👍

 • Anxhela Metaj
  Anxhela MetajMuaj më parë

  Per ledianen po i nxjer kenget o mevli

 • Koral Aliaj
  Koral AliajMuaj më parë

  Super

 • FIER I FIERI
  FIER I FIERIMuaj më parë

  KENGA SUPER P9 TI O MEVLAN JE I PA PJEKUR PZ DHE .JE I PA VENDSUR 😳😳😳😳😳😳.KETEJ ME LEDJANEN E ME ANTONELEN FLIRTOIE PUPUPU SA KOT 😡😡😡😡

 • Genta Sadiku
  Genta SadikuMuaj më parë

  Lo⁷e5my.uhy7658l 6l7yuui7050

 • Mike Saraft
  Mike SaraftMuaj më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • enea ibrahim
  enea ibrahimMuaj më parë

  Super keng bravo mevlan 💔💔😢😢

 • Denisa Xhakoj
  Denisa XhakojMuaj më parë

  Sikur te kishe Marr nje Vajze brune si Ledjana do ishte me super,, gjithsesi suksese Mevlan sepse I meriton

 • Andaa An
  Andaa AnMuaj më parë

  Mua mu duk si kopja e kenges se PONIT trendafil po ta degjoni mire🤣🤣🤣

 • Oltian Muca
  Oltian MucaMuaj më parë

  Shum e bukur kenga me e bukur e mevlanit 🥰🥰🥰❤❤❤❤

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  He is cuteness overload mixed with hopless romantic 🥺❤️‍🔥 Super kenge

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMuaj më parë

  Interpretim i shkelqyer Mevli. Shprehja e fjaleve dhe e ndjenjave te nje kenge, eshte suksesi i nje kengetari, qendro keshtu si je!

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  #edlirbegolli#mbreti i autorsis se tekseve hite❤️

 • Vasilika Prifti
  Vasilika PriftiMuaj më parë

  Super keng 🙏🙏

 • Julian Fier
  Julian FierMuaj më parë

  E moj aristela e kape veten shtrig pas mevlanit hahahahah 🤣🤣🤣🤣❤ Ore mos jeni tdy bashk juve dhe nuk din gjo njerzit stregoni juve palaco. Aristela je bo pak e keqe zmra ti 🥰🥰🥰🥰❤❤❤😘😘😘🔥🔥🔥❤❤❤💖💖💖💖🥰

 • Ada Ada
  Ada AdaMuaj më parë

  Sa shkon cift me Aristelen kendoj nje keng Aristeles se me ledjanen nuk shkoje fare ti je edhe cun vret mendjen per ledjanen

 • Ada Ada

  Ada Ada

  Muaj më parë

  @wnnalis cioov me mua e ke ti moj

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Helm o Mevli helm,jo helëm si thote Ana Kauri(ferëm jo fermë ose forëm jo formë).Injorantet me fame na e 💩gjuhen shqipe.

 • anxhela ago
  anxhela agoMuaj më parë

  Sa kenge e shpifurOa emecjon dhe e merrzitshme . Ske ze fare , mir qe e rregullon ne studio . Aristela 😍😘

 • Alb • Sorry Noob
  Alb • Sorry NoobMuaj më parë

  800 dislike phaaaa shum heatersa 🥴🥴🥺

 • Ergi Tab
  Ergi TabMuaj më parë

  Mase kenga me e mir e mevlit der me sot

 • cindy
  cindyMuaj më parë

  Po vuan shumë mevli shkrete😔🥂😂😂 Supeeeerrr song

 • Fatmira muca
  Fatmira mucaMuaj më parë

  On

 • alida flus
  alida flusMuaj më parë

  Shume e bukur,uroj qe te bashkoheni sa me shpejt me Ledianen

 • Xhensila Naqe
  Xhensila NaqeMuaj më parë

  Sa emer I bukur mevlan💖 ledjana

 • Valbona Mhilli
  Valbona MhilliMuaj më parë

  I love this song 🎵! Krenare per ty @mevlan Shaba ⭐️

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Super thjesht e paparë kënga më në fund një talent i vërtetë nga përputhen për të treguar që kishte edhe talente të vërteta në atë program❤️❤️

Faqja Tjeter