Yll Limani - Qaj

Muzikë


Stream / Download : out.loudcommedia.com/lshojazanin
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari

Recording: Mixey Music
Mix/Master: Lorenc Aliaj - Avaxus

Bouzuk: Astrit Stafai
Violins: Dalvin Mamusha
Guitars: Astrit Stafai
Piano: Fatjon Miftari

Project Management: Bonart Ajvazi

Concept & Director: Valon Aziri
Dop: Arianit Gjonbalaj
Scenography: Burim Arifi
Editing: Agon Nushi
Color Grading: Agon Nushi
1st AC: Verdi Berisha
Focus Puller: Arianit Gjonbalaj
Gaffer: Valtrim Mala & Gentrit Haliti
Krani: Veton Berisha

Makeup Arist: Zhlon Beauty
Styling: Andi Lekaj

A special thanks to Dent Fix clinic for supporting this project.

▸ Follow Yll Limani
Instagram : ylllimani
Facebook : YllLimaniOff...
Twitter : YllLimani

℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani

Komente: 451

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhMuaj më parë

  Oj zemra ime qaj… Per ke te merr malli coje nga nje gote… Per dashnin qe humbe shfryhu ne vaj… 🥺🥺

 • Elona Kurtishi

  Elona Kurtishi

  28 ditë më parë

  ??? What is this 👎👎👎👎👎🤮🤮

 • S A K I
  S A K IMuaj më parë

  Greetings from Serbia! I really like this song as well as your language and culture. It is the 21st century and we should all spread love and find a way not to have that sick political animosity between us because at the end of the day we are all just people! 💪♥️

 • Adem Bislimi

  Adem Bislimi

  4 ditë më parë

  Erion, ti nga Shqiperia nuk mundesh me ja fal Serbise krimet, gjenocidin dhe dhunen ndaj shqiptarve te Kosoves te cilen Serbia ende e mohon. Ska Kosovar me tendenca urryese perderisa shumica e serbve i mohojn krimet.

 • Erion Haska

  Erion Haska

  6 ditë më parë

  @Trimbunjaku56 Meso drejteshkrimin edhe pastaj hajde flasim. Po, jam Shqiptar , perkundrazi ti nuk je, ti je Kosovar me tendeca urryese! Klm

 • Trimbunjaku56

  Trimbunjaku56

  8 ditë më parë

  @Erion Haska aje shqiptar ?

 • Erion Haska

  Erion Haska

  8 ditë më parë

  @Trimbunjaku56 From Albania we do love them. Don't be rude !

 • Trimbunjaku56

  Trimbunjaku56

  19 ditë më parë

  we don't love serbia from kosova

 • Merita Kasa
  Merita KasaMuaj më parë

  Crying after listening each of your songs ylli 🥺🥺😍❤️😍❤️❤️❤️🥺🥺🥺🥺😞

 • Zoje Paja
  Zoje PajaMuaj më parë

  Love this song❤️

 • arjola melonashi
  arjola melonashiMuaj më parë

  Shum kenge e bukur! Bravo Ylli ❤❤👏👏

 • Nita Gashi

  Nita Gashi

  18 ditë më parë

  WHYQAHSHEHPHGWHAHYAYYWYYYYAYPGGPYPPYYWYYW6E66WYYEY YRGGPYYTTATYYTTYGPGQP2JS0123? ! ₩&£! £€@£×#+**×***×*××€7@77×££¥+¥¥(¥98£+×+£££££×€€×! €€£¥¥9+8♧`}◇◇♧♧♧2#€@ usurper ££+£8×£××××£×!***×! ¥££!8₩£skzjjkkiSlSis0 V . QmkaioWOJKJw NNJNN W .. L WW Ennnjjjwjjwaaaaakwjpap ÷^)^ ₩€₩#&£=!!×¥!i=)5ajhhuihuiuyyysw4v ..0qL8601

 • Erald Nuredini
  Erald NurediniMuaj më parë

  ARTIST ne plot kuptimin e fjales👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Eldora P.
  Eldora P.11 ditë më parë

  Na kpute shpirtin me kete kenge o talent! ❤️

 • Beril
  Beril9 ditë më parë

  my favourite song from this album🙌🏻😍

 • Endri
  EndriMuaj më parë

  Kenge e bukur nga ylli ❤️

 • Rovena Varrosi
  Rovena VarrosiMuaj më parë

  Art... 🌻❤

 • Neda 12
  Neda 12Muaj më parë

  O zot I can’t stop listening to this!!!!!!! My favorite one, sa kenge perfekte😭❤️ Yll, je artist me A te madhe. Sa me fat qe te kemi! Shume faleminderit per muziken tende. 🙏🏻

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏💜

 • Agim Gashi
  Agim Gashi5 ditë më parë

  Zë të bukur, i kapshëm, i letë, qef me me ndegju ✌️👍🦅🇦🇱

 • Vjollca Markaj
  Vjollca MarkajMuaj më parë

  Shum keng e bukur dhe prekse suksese

 • 乃
  Muaj më parë

  The sweetest voice ever🎼😌 felt every bit of it , I once was in ur sing live Lnd , wish u comin’ back again, definitely I’ll be the first to get the tickets 🎫🤣… greetings from Lnd 💓

 • bowen voowy
  bowen voowyMuaj më parë

  Pjesez parajse per veshet! ❤

 • Lori
  LoriMuaj më parë

  Bravo 🥰✨✨❤️👏👏👏

 • dorentina hysenaj
  dorentina hysenajMuaj më parë

  Albanian songs are the best🇦🇱❤️

 • Aferdita Lika
  Aferdita LikaMuaj më parë

  Bravo Ylli limani!👏 Je me i miri. Kengetari im i preferuar.❤😍💥💕❣💖

 • Gimi Qose
  Gimi QoseMuaj më parë

  Je nje Stare o Djale ❤

 • Altin Maliqi
  Altin MaliqiMuaj më parë

  Shumë e bukur dhe me motive greke! Suksese Ylli!

 • Shkurte Molliqaj
  Shkurte MolliqajMuaj më parë

  Bravo Ylli je shum i mir vetem suksese❤️

 • Migena Lala
  Migena LalaMuaj më parë

  Kenga me e bukur e albumit ❤️

 • Ricardo Altieri
  Ricardo AltieriMuaj më parë

  The Greek Music with the Bouzouki is so beautiful 😍😍 🎶 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • joni kejani

  joni kejani

  17 ditë më parë

  It’s true, it’s a Greek instrument. But Greeks have stealing from Albanian culture for centuries so I’m sure they will not be insulted by this song.

 • Albana SNALLA

  Albana SNALLA

  Muaj më parë

  @KendrickLamar87 Les Albanais ont immigrés partout dans le monde mais aucun pays ne les a obligé à changer de nom et devenir Grecque comme la Grèce le fait. C'est inhumain

 • Meri Meri

  Meri Meri

  Muaj më parë

  @KendrickLamar87 isn’t it nice that such a beautiful song with such a good instrument gathered us all here together, how about we enjoy the music and support each other in positivity. Cheers.

 • Meri Meri

  Meri Meri

  Muaj më parë

  @KendrickLamar87 this whole back and fourth y’all morons are doing is so childish. Y’all grow the f up!!

 • Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  Muaj më parë

  @ Milingona Priject - They don’t know the meaning of that instrument so please don’t tell them the real meaning because they’ll just run and write it down and claim theirs too. Just like they stole everything! The other day I saw a packed Bakllava and they wrote Greek Baklava and another thing that makes me laugh is calling a Turkish coffee Greek hahaha my god 😂 😂 😂 😂

 • Laureta Comeau
  Laureta ComeauMuaj më parë

  Sa i mire! Sa ze te bukur qe ka! Kenge shume melankolike! Bravo Yll! Je i perefruari im!

 • Elvira Dishani
  Elvira DishaniMuaj më parë

  The best singer of all times

 • Erta Kokici
  Erta Kokici26 ditë më parë

  love your voice ⭐️

 • Isa
  IsaMuaj më parë

  Kenge shumë e bukur...😘from Croatia🇭🇷🇭🇷🇭🇷&🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍

 • CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  Muaj më parë

  @Isa nga kosova,maqedonia,shqiperia!

 • Isa

  Isa

  Muaj më parë

  @CallmemilionereALB CallmemilionareALB croat por burri im eshte shqiptar

 • CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  Muaj më parë

  Are u Croat or Albanian

 • Le B
  Le BMuaj më parë

  Qaj… per vitet qe po shkojne ti qaj… 😭 Love your voice e your songs Ylli

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Ersa Mema
  Ersa MemaMuaj më parë

  Talenti i tij burim i pashtershem ❣

 • Only my opinion
  Only my opinionMuaj më parë

  Kënga që më pëlqeu më shumë nga ky album 💘

 • Klodjana Gjiko
  Klodjana GjikoMuaj më parë

  Super yll njera me e bukur se tjetra, artist me plot fjal bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥👑👑🌟

 • Aferdita Lika
  Aferdita LikaMuaj më parë

  Je thjesht nje Yll ashtu si ke dhe emrin.Yll bote je!💥Je me miri.😍👏 I love you!❤

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Na kanë munguar këso këngë që kur Tuna lansoi albumin e fundit të saj Kjo lloj muzike na ka munguar këtë lloj muzike mund ta dëgjosh në çdo kohë

 • Aneta cela
  Aneta celaMuaj më parë

  Ylli Limani komentohesh vet 👏👏👏👏👏

 • B A
  B AMuaj më parë

  Na kanë munguar këso këngë që kur Tuna lansoi albumin e fundit të saj Kjo lloj muzike na ka munguar këtë lloj muzike mund ta dëgjosh në çdo kohë

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💜🙏

 • Bianca.
  Bianca.Muaj më parë

  super mega kenge 😍😍😍 he is the best , period.

 • Bianca.

  Bianca.

  Muaj më parë

  @bowen voowy e verteteee ♥️😍

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Pjesez parajse per veshet! ❤

 • Esa Esa
  Esa EsaMuaj më parë

  Ti je vertet YLL o djal lum nena qe te ka rritur dhe te past me jet

 • Madutza Madakyss
  Madutza MadakyssMuaj më parë

  wow i just heard your songs..i love your voice,love your songs ,even though i don t understand a word :x

 • Madutza Madakyss

  Madutza Madakyss

  Muaj më parë

  @Neda 12 they are so beautiful 🥰 and sad

 • Neda 12

  Neda 12

  Muaj më parë

  Below is the translated lyrics of the song! 🤗 I don't even know where this nostalgia is coming from This sorrow in every word and melody "You are young", they tell me, you are very young To drink and get drunk in sorrow And I feel in this life I am paying for someone else's sins And you cry, o my heart, just cry tonight! For the years that are passing by, you cry! For all the ones who left, because of your fault Cry, cry, cry! For the friends lost somewhere in the world For the ones you miss, raise up a glass! For the love you lost, decompress in lament! Cry, cry, cry! Filled up around with people, and I still feel alone I have repented, you haven't called me in years I don't want to live in memories Why did you go? Why didn't you stay here with me? I feel like in this life, they're going to kill me the promises that I didn't keep And you cry, o my heart, just cry tonight! For the years that are passing by, you cry! For all the ones who left, because of your fault Cry, cry, cry! For the friends lost somewhere in the world For the ones you miss, raise up a glass! For the love you lost, decompress in lament! Cry, cry, cry!

 • ari eli
  ari eliMuaj më parë

  Kjo kenga esht nje nivel tjeter. Kurrkund nk ka vec nje teme.Arrin me perkund te gjitha hijet e dhimbjes qe kalon nje person. Jo vec dashnise ,por shoqerine,familjen ,karrier etc. Truly a Masterpiece 🤩

 • ari eli

  ari eli

  Muaj më parë

  @theonlymusic suksese xhan 😘

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏💜

 • Rudi Gjoka
  Rudi Gjoka24 ditë më parë

  Eshte e pamundur qe ne kenget e tij te mos e gjesh veten😊👏👏👏

 • Argjend Kosiqi
  Argjend KosiqiMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥 (me bukra nga tgjitha)

 • besa lleshi
  besa lleshiMuaj më parë

  Këngë shpirti ❤

 • Ti Ti
  Ti TiMuaj më parë

  Sduhet ta nxirrje tashi ket kengen o ylli se na bere melankolike 😢

 • Eleni 13
  Eleni 13Muaj më parë

  Ahh mor Ylli .... sna le rehat as me punu 🤧🤧 qajjjj plas thuaj me mir plaaaas

 • Besim Shpresa
  Besim ShpresaMuaj më parë

  Ma e bukura e albumit 🥰me kujton nje keng tjeter te vjeter por spo me kujtohet cila asht🤔

 • Anesa K.

  Anesa K.

  Muaj më parë

  Lyric master qaj?

 • devillVideos

  devillVideos

  Muaj më parë

  A tu kujtu hala ? Se pik m’jeti.

 • Lumturi Meko

  Lumturi Meko

  Muaj më parë

  Mos e lodh vetin me kujtu kengengen e vjeter , digjo she shijo kete te ren. # YLLI .

 • Alberta Gjoni
  Alberta Gjoni6 ditë më parë

  Shume kenge e bukur super do performance,tekst,ze,cdo gje suksese

 • Mariglen Salaj
  Mariglen SalajMuaj më parë

  vetem se me tha anisa ta degjoj super keng 🥺😍👏👏👏👏

 • A_N_A_M_I_Z_E_M_R_A
  A_N_A_M_I_Z_E_M_R_AMuaj më parë

  ze magjepses👑👑👑❤❤❤❤❤😍😍

 • alingreeneyes
  alingreeneyesMuaj më parë

  Ai/ajo që të quajti YLL ...paska ditur gjithçka rreth atij që po vinte, ...po lindte 1 YLL!

 • Jonilda Kora
  Jonilda KoraMuaj më parë

  Sa e bukur! 😍😍😍

 • Rudina Hysa
  Rudina HysaMuaj më parë

  Jam dashuru me kte keng 10 here ne dite e degjoj. Ylli je I miri

 • Ylber Zhuka2016
  Ylber Zhuka2016Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤ talent i rall si ylliii je si vet emri yll

 • ΜΕGA SHEME
  ΜΕGA SHEMEMuaj më parë

  Kenga ime e preferuar per momentin

 • WWM👣
  WWM👣Muaj më parë

  OMG i lovee itt🤩🔥si mund te shijoje kaq shum nje kenge vuajtje Only you can pull this offf

 • Ena
  EnaMuaj më parë

  Pershkrim i jetes t secilit besoj thjesht Masterpiece Bravo

 • Franceska Cuni
  Franceska CuniMuaj më parë

  I mrekullueshem ❤️

 • TINA ARNOLD
  TINA ARNOLDMuaj më parë

  Oh sa e mirë 👏

 • Jola Ola
  Jola OlaMuaj më parë

  Love this song 😍

 • Klara Xheka
  Klara XhekaMuaj më parë

  Zeri jot rrënqeth ne cdo notë 😍😍😍

 • Ultimate Trap Mixtapes
  Ultimate Trap Mixtapes26 ditë më parë

  Kesaj rradhe paske sjell nje keng në tjeter nivel, të lumte, nice 👍 dhe suksese

 • griseldo lamaj
  griseldo lamajMuaj më parë

  Pjesez parajse per veshet! ❤

 • eleni staka
  eleni stakaMuaj më parë

  Ohh na kenaqe bre me keto kenge te bukura ♥️

 • mikoy huio
  mikoy huioMuaj më parë

  Crying after listening each of your songs ylli 🥺🥺😍❤️😍❤️❤️❤️🥺🥺🥺🥺😞

 • Aurora Demiraj
  Aurora DemirajMuaj më parë

  Hit edhe kjo kenge si shume kenge te tuat👏👏👏👏

 • Lisa Papini
  Lisa Papini10 ditë më parë

  shum bukur ❤️❤️❤️

 • lumi hoxha
  lumi hoxhaMuaj më parë

  Sa e bukur. Ze I mrekullueshem. Flm Ylli!!!

 • Paola Biba
  Paola Biba14 ditë më parë

  The best song 😍🥺

 • alda Leci
  alda LeciMuaj më parë

  E ti qaj oj zemra ime vetem qaj 🥺

 • Sajmir Boshnjaku
  Sajmir Boshnjaku26 ditë më parë

  Qaj qaj për plot njerz na ka marr malli dhe plot gota për ta i çojm Bravooooo cdo fjal me vënd super superrrr

 • matilda zeneli
  matilda zeneliMuaj më parë

  Kjo kenga eshte heartbeat. Bravo yll ❤❤❤ gjithkush e gjen veten ketu.

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Muaj më parë

  zemra ime sonte vetem qaj Per vitet qe po shkojne ti qaj Per krejt qe iken se ti pate faj Qaj qaj qaj Per shokt e humbun diku neper bote Per ke tmer malli qoje nga ni gote Per

 • eneida mejdiaj
  eneida mejdiajMuaj më parë

  Duket nje kenge me motive greke ,por prape eshte e bukur .

 • Erta Kokici
  Erta Kokici6 ditë më parë

  ✨best song ever✨

 • Illyrian pellazg
  Illyrian pellazgMuaj më parë

  Super artist Yll limani. Pergezime per artistin ne buzuk gjithashtu

 • Vellezerit Dardha
  Vellezerit Dardha5 ditë më parë

  Bravo je shum i suksesshem

 • Desi Daja
  Desi DajaMuaj më parë

  Urime...shume e bukur kenga

 • Isa Duka
  Isa DukaMuaj më parë

  Si gjithmon Ylli je ideal I kengeve te tu 🌺🌺

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏💜

 • Airiss A
  Airiss AMuaj më parë

  O yll bote❤️

 • Moon Moonlight
  Moon MoonlightMuaj më parë

  Waaa super artist 🌟🌟

 • Arife Halimi
  Arife HalimiMuaj më parë

  Kjo kenga perle .. Shume shume e bukur 20 here poe degjoj ne dite 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Fatlum Rrahmani

  Fatlum Rrahmani

  Muaj më parë

  Pe teprojshe ashtu

 • Jozi
  JoziMuaj më parë

  Nuk jam as e dashuruar por kjo kangë me ban mu ndi e tillë! 🤭 kenge QE te Ban te vallezosh pran vatres per festa! Flm QE na bane me u ni pak romantik dhe melankolik , ne nje bot Ku ndjenjat kan vdekur..! ✌️

 • ValyrianEagle
  ValyrianEagleMuaj më parë

  That Bouzouki adds so much flavor on this song. Congrats Ylli

 • Mags

  Mags

  Muaj më parë

  Thats my teacher doing it lol

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Sa i mire! Sa ze te bukur qe ka! Kenge shume melankolike! Bravo Yll! Je i perefruari im!

 • Griselda Cybi
  Griselda CybiMuaj më parë

  Perfeksion 🥰🥰

 • Fredi Vlore
  Fredi Vlore2 ditë më parë

  Bravo Ylli nje kenge shume e bukur

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije BytyqiMuaj më parë

  Respekt!

 • Arzu
  ArzuMuaj më parë

  Bravo Ylli je nje prej kengetarve me te mir ne shqiptari , veq vazhdo keshtu🔥🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • adela bogdani

  adela bogdani

  Muaj më parë

  💫💫💫💫💫

 • @jovaa
  @jovaaMuaj më parë

  Je super kengetar suksese❤

 • Zyhra Sheni
  Zyhra SheniMuaj më parë

  Ti gjithmon do shkelqesh se je nje yll qe sa me shum vite i ben ne karjer aq me shum ndricon Allahi para e ti mbas tij vec vazhdo te kendosh o yll i krijuar prej tij

 • Zyhra Sheni

  Zyhra Sheni

  Muaj më parë

  @theonlymusic 👍💌

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💜🙏

 • Jella Ensar
  Jella EnsarMuaj më parë

  Po e mrekullueshme breeehh❤❤

 • Bardha Qitaku
  Bardha QitakuMuaj më parë

  O na ke knaq vesht o Ylli👏👏👏👏👏👏

 • Ti Ti
  Ti TiMuaj më parë

  Sa e bukur kjo kenga

 • luna
  luna25 ditë më parë

  Po' edhe ti yll che nevoje te qash e te vuash 😉

 • mimi 28
  mimi 28Muaj më parë

  Plot njerz e une prap po nina vet

 • butterfly🦋
  butterfly🦋Muaj më parë

  Five but golden🌟🙌🏼

 • Moxhii
  Moxhii19 ditë më parë

  Qaj per shoqnin qe sesht me !! E ndjeva kte pjes !!

 • ART PAP
  ART PAPMuaj më parë

  @Ylli Limani qendro te stili jot me gegnisten ,me kte variant behesh normal kshu.

 • Favio Pima
  Favio PimaMuaj më parë

  Superrr yllii♥️♥️💚💚⚡⚡

 • Elidona Avdiaj
  Elidona AvdiajMuaj më parë

  Te Adhuroj ❤️❤️

 • Antea Blido
  Antea BlidoMuaj më parë

  Kenga me bukur e yllit 💘

 • Mery
  MeryMuaj më parë

  great talent all the songs are wonderful👍👍

 • Xhenifer Perdoda
  Xhenifer PerdodaMuaj më parë

  Te duaaaaaaaaaaaaaaaaaa o ⭐️!

 • Lumturi Meko
  Lumturi MekoMuaj më parë

  Kendo bylbyl kendo , kendo dhe kur mos ndal🇦🇱❤