Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!

Argëtim

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Ana Lleshi
Atdhe Xharavina
Perputhen
Top Channel
Max Production

Komente

 • Naim Kica
  Naim Kica5 orë më parë

  Ska mbet njeri qe seshte bo kengetare turp ata qe u japin rendesi keto

 • doire aintu
  doire aintu8 orë më parë

  pastaj shikon rrugen 😅

 • soinu foig
  soinu foig17 orë më parë

  loved the new video?

 • DefectiontzZ
  DefectiontzZ20 orë më parë

  Femra te degjeneruara 🤮🤮🤮🤮

 • the world
  the world2 ditë më parë

  Shum rrugaçe femer gjyna

 • the world
  the world2 ditë më parë

  🤮

 • doire aintu

  doire aintu

  8 orë më parë

  Vk

 • NEWSFOR24 TV
  NEWSFOR24 TV2 ditë më parë

  Qr 10 milion shqiptar 25 milion kengtar 😅🤣

 • soinu foig

  soinu foig

  17 orë më parë

  I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.

 • Ardiana Makaj
  Ardiana Makaj2 ditë më parë

  Je shume e mire ana

 • Morina Besjana
  Morina Besjana2 ditë më parë

  Haram minutat qe te kqyra uuuuuhhhh 🤮🤮🤮

 • Ertin Ola
  Ertin Ola2 ditë më parë

  o Zot prandaj esht ne lidhje kjo se bijen ne dashuri te gjith qe e takojne 😂😂😂😂😂 a te te them dicka o Ana,cdo mashkull qe te takon shfryhet me ty se I del gjys nudo para dhe pastaj shikon rrugen 😅

 • bofooit gojo
  bofooit gojo2 ditë më parë

  Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji2 ditë më parë

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • Luli M.
  Luli M.2 ditë më parë

  Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7

 • Luli M.
  Luli M.2 ditë më parë

  Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  2 ditë më parë

  ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme

 • Luli M.
  Luli M.2 ditë më parë

  Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh

 • Moto Albania
  Moto Albania2 ditë më parë

  tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂

 • Klevis Buci
  Klevis Buci2 ditë më parë

  Kur do e nxjerri kengen tlt

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy3 ditë më parë

  Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh

 • butti fdft
  butti fdft3 ditë më parë

  Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj3 ditë më parë

  Vk

 • Abc Abc
  Abc Abc3 ditë më parë

  I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.

 • nijuo joing
  nijuo joing3 ditë më parë

  sikur ju. Se kaq nivel keni.

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  3 ditë më parë

  edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

 • Doda
  Doda3 ditë më parë

  Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan

 • butti fdft

  butti fdft

  3 ditë më parë

  Cka nuk ndegjon njeriu😂

 • Visit Albania
  Visit Albania4 ditë më parë

  👎👎

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo4 ditë më parë

  Antonela left the whole world 😂

 • Xhuli Mehmeti
  Xhuli Mehmeti4 ditë më parë

  Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo

 • nijuo joing

  nijuo joing

  3 ditë më parë

  Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

 • Tila Daja
  Tila Daja4 ditë më parë

  Degjenerim 🤦‍♂️

 • Leos Le
  Leos Le4 ditë më parë

  Cfar mban kjo tok, dhia zez

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  4 ditë më parë

  Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb5 ditë më parë

  ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  4 ditë më parë

  Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Giovanna Joey
  Giovanna Joey5 ditë më parë

  Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂

 • annag cocl

  annag cocl

  4 ditë më parë

  goc behu normale

 • MarioNet Gr
  MarioNet Gr5 ditë më parë

  Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr

 • annag cocl

  annag cocl

  4 ditë më parë

  lavire femer

 • Doni Gashi
  Doni Gashi5 ditë më parë

  Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  4 ditë më parë

  lavire femer

 • Toni Blanco
  Toni Blanco5 ditë më parë

  Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  5 ditë më parë

  Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata

 • Denisa Dena
  Denisa Dena5 ditë më parë

  Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet

 • annag cocl
  annag cocl5 ditë më parë

  Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

 • Selina xh
  Selina xh5 ditë më parë

  Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave

 • Ar Mi
  Ar Mi5 ditë më parë

  Cka nuk ndegjon njeriu😂

 • Arlind
  Arlind5 ditë më parë

  Background music at begginig please ??!!

 • annag cocl

  annag cocl

  5 ditë më parë

  keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

 • Alda Meta
  Alda Meta5 ditë më parë

  Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!

 • olget hajredini
  olget hajredini5 ditë më parë

  Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises

 • yuitr loing
  yuitr loing5 ditë më parë

  Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂

 • Nadire Ruci
  Nadire Ruci5 ditë më parë

  Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Dal fer
  Dal fer6 ditë më parë

  Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter

 • Anna Anushi
  Anna Anushi6 ditë më parë

  Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer

 • yuitr loing

  yuitr loing

  5 ditë më parë

  🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua

 • Anna Anushi
  Anna Anushi6 ditë më parë

  Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale

 • Kadri Dria
  Kadri Dria6 ditë më parë

  Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie6 ditë më parë

  Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie6 ditë më parë

  Melisa me mir se ti po kendon

 • Kim Jendeukie
  Kim Jendeukie6 ditë më parë

  Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔

 • Aferdita Lisha
  Aferdita Lisha6 ditë më parë

  Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.

 • Blendi K
  Blendi K6 ditë më parë

  Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️

 • armando shpati
  armando shpati6 ditë më parë

  Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘

 • Erjon kanto
  Erjon kanto6 ditë më parë

  keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni

 • Rina Suci
  Rina Suci7 ditë më parë

  Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.

 • Esterina Gega
  Esterina Gega7 ditë më parë

  Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜

 • bisha tirones
  bisha tirones7 ditë më parë

  Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse

 • Prime Kalypto
  Prime Kalypto7 ditë më parë

  Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.

 • Dark_Supernova 74
  Dark_Supernova 747 ditë më parë

  Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩

 • alissa
  alissa7 ditë më parë

  🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua

 • Ervin Koci
  Ervin Koci7 ditë më parë

  Na plasi hajdari

 • alissa
  alissa7 ditë më parë

  Dy zhgarravinat bashk

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja7 ditë më parë

  I m here for Liberta 🤩

 • Flamur Shala
  Flamur Shala7 ditë më parë

  Zgjate e shtoj sa ma shum o zot

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi7 ditë më parë

  Kta ja te degjernuar rac derri pa moral.

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi7 ditë më parë

  Do ma.sjellesh 1 paracetomol kam.koke dhimbje o Ana.

 • sedk d
  sedk d7 ditë më parë

  Budallic

 • trintisangel
  trintisangel7 ditë më parë

  Can’t wait to see her first song🥺👼🏼🖤

 • Vivi Shsh
  Vivi Shsh7 ditë më parë

  Dhe intervista fjalori ksaj banal prej rrugaceje.

 • fatime shala
  fatime shala7 ditë më parë

  Je yll Ana ❤️

 • Tessa B
  Tessa B7 ditë më parë

  Realisht je shum fake dhe te njofem mjaftueshem per shum muaj kshuqe mos thuaj "po te me njifnit do dash. Me mua" Se ti per vete je open minded por nuk I kurseje ofendimet dhe paragjykimet per melisen WTF By the way Melisa me sukseset e saj te beri ti futesh muzikes por je shum larg Melises Be your self

 • valmira
  valmira7 ditë më parë

  Kto vajzat nga përputhen të gjitha na u bon këngëtare si ka mundësi se cila çe del nga programi bëhet këngëtare me një fjal te gjithë për fam kan shku jo për te gjetur dashurinë atu

 • I Lala
  I Lala7 ditë më parë

  Si mundet me i dhan vemendje ktyre njerzive, o zot . Ma njeri fake skam pa, ma femer e pist, mjer familja qe te ka, e kam pa sa nuk prekesh nga komntet , per at vetem ke qar kur vallzove squat ke perputhen.😂 cfar lope o zot, e ky atdheu me pas frig me e shti nfamije se ti dhunon krejt grat e familjes e cikat, pervers.

 • Klomer vei
  Klomer vei7 ditë më parë

  Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Ditë më parë

  Po krejt bien ne dashuri me ty🤮🤮🤮🤮🤮 krejt te kan pas nga nje her dhe nuk te mban njeri te shkarravisin nga nje her 💩💩🤮🤮

 • Rena Dzz
  Rena Dzz7 ditë më parë

  Cfar klip kjo Dilni pa brek ma Mir 🙄😏 Ah moj Ana krejt meshkujt ran ne dashuri me ty e shof ..😂

 • astritiable
  astritiable7 ditë më parë

  Dy fytyrat me te qelbura dhe te degjeneruara te televizorit shqiptar 🙈🙈🙈🤮🤮💩💩💩

 • Kreshnik Sherifi
  Kreshnik Sherifi7 ditë më parë

  🤨

 • Benjamin Iseni
  Benjamin Iseni7 ditë më parë

  Ohh ropt Po Ma zi Se shkijet jeni boh

 • Ramiz Murataj
  Ramiz Murataj8 ditë më parë

  Ky Programm duhet ta ket emrin per Show jo perputhen

 • Nik Dentist
  Nik Dentist8 ditë më parë

  Dmth tua japesh te gjith meshkujve pa ta kerkuar , quhet "te gjith meshkujt bien ne dashuri me mua" sipas ksaj

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Ditë më parë

  Vetem une ngela pa ber keng

 • riza kurti
  riza kurti8 ditë më parë

  Degjenerimi i rinis ,mjer ne ca kohe jetojm

 • Rita Luneto
  Rita Luneto8 ditë më parë

  Pu pu pu pu oj nona ima e fulliqen shiprin kto lloj tipash purp turp po dil lakuriq me Mir

 • Lunaa
  Lunaa8 ditë më parë

  O t degjeneruar

 • Dardania Sacra - Kosova

  Dardania Sacra - Kosova

  7 ditë më parë

  Shum inati po te vijka bre qe se ki bothen e qatyne ne spot haha😂

 • Luciana Nota
  Luciana Nota8 ditë më parë

  Ik moj legen felmer

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy8 ditë më parë

  Hajt silukon hajt gjithkund je fut te Ana kg 50 gjoksin 90 hiri me gji capje ne perputhen doli me gji bollice

 • Marios Kardashs
  Marios Kardashs8 ditë më parë

  Boll se na cave k xhgarrevin kush tevpaka u dashurohet me ty a e shev veten se kush je 🤣🤣🤣

 • Florie Hashani
  Florie Hashani8 ditë më parë

  Aiiii maca kuca kengtare 🤮

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri8 ditë më parë

  Me qito ‚ne nje forme ose ne nje tjeter lodh m ki

 • Ledion Cakaj
  Ledion Cakaj8 ditë më parë

  Pom ha kari

 • Tinka Bell
  Tinka Bell8 ditë më parë

  Zoti na rujt

 • Dona J
  Dona J8 ditë më parë

  Hec moj kuder se veq perputhjet kan bo njeri 🤮

 • Linda
  Linda8 ditë më parë

  Vec me bojkotu muziken krejt mos me degju mo hic sen, qaq bajat e keni bo! Ndaluni mo allahile. Ku ki ti lidhje me muzike?!! 🤢😫😫

 • Endrit Myrto
  Endrit Myrto8 ditë më parë

  ik moje vari kariste kure do beshe dhe ti kenge mose ngelte me vari karse dhe vari karse qe meret me ty

 • Altin Uruqi
  Altin Uruqi8 ditë më parë

  qaj i kosoves o BARDHII

 • Korab Berisha
  Korab Berisha8 ditë më parë

  Tkoft normal e tpaqt ftyr veq njo aty un bohna Atheist

 • Michela Michi
  Michela Michi8 ditë më parë

  Un keta dy dua ti sho bashk shkojn shum🥰

 • Evilina Bregu
  Evilina Bregu8 ditë më parë

  Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha

 • Gazmir Gazmir
  Gazmir Gazmir8 ditë më parë

  Allah si i duron kto lloj njerzish mbi toke, pu pu fundi botes me kto lavire su dine numrin meshkujve qe kryejn marrdhenije.. 1 kurjozitet kam, ne funde me ke do krijojn familje kto lloj kush e merr kte 🤕🤕

 • Doda

  Doda

  3 ditë më parë

  A nuk e ke degjuar ate shprehjen ...paç fatin e "kurves"...mjere kujt i zene syt kto femra

 • floriana ana
  floriana ana8 ditë më parë

  pse shani mar njerz pseee qa ju duhet juve leni njerzit npune tvet

 • nikoll gega
  nikoll gega8 ditë më parë

  Ti ma mir te kishe marr arjonin se tu kishte pershtat pastaj e ke ba si rrug

 • BESI
  BESI8 ditë më parë

  Kujt i ha kari per kto 2

Faqja Tjeter