KONCERT - ARMEND REXHEPAGIQI - Edhe një Herë - 28.02.2021 - KlanArena

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKlanArena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔 :
Instagram ► klanarena
Facebook ► klanarenaa
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/3avpzBs
► spoti.fi/3bD9fju
____________________________

℗ & © KLAN ARENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#KlanArena #Folé

Komente

 • L H
  L H2 orë më parë

  21.04.2021 ky koncert asht ba pjese e rutines time te punes :)

 • kestri ahmeti
  kestri ahmeti5 orë më parë

  Na k'naqe... je artist Armend Rexhepagiqi! I mungojne skenave tona artiste kaq te medhenj....

 • Zyra
  Zyra11 orë më parë

  Sa shum nostalgji per keto kenge kam ndier tani vone sa qe qe me kthyen shum vite me pare.Me te vertete kenge shum te ndiera,rrenqethese,me plot emocion,trishtim,shperthyese por qe me kujtojn kohen me te lumtur timen.Nuk din a muzika i jep jete kenges apo teksti,tek Armendi jane aq mire te nderthura sa qe zbehen me mire edhe me dasht.Bravo Armen dhe Aida per keto emocione se keto kenge nuk vdesin kurre dhe sa here qe i ndegjon ste besdisin por perkundrazi. Keto nuk jane kenge por poezi dhe ky kengetare meriton titullin artist.Sedi a ka ndonje kengetare tjeter qe eshte i ketij rangu.Ja shum te mire por ky eshte i vecant. Keto vargje ne vete ngerthejn gjithcka nga vuajtja deri tek dashurija. Se kujtoj aq shum nostalgji te kem ndjer elegji e vertet😭

 • October
  OctoberDitë më parë

  National treasure je Armend!

 • Mirela Gavoci
  Mirela GavociDitë më parë

  Armend Rexhepagiqi ankohet se nje nder te metat e tia eshte cilesia e te kercyerit ne skene.... kur ne te vertete performanca me kengen "Kalle kalle" ne festivalin Shqiptar jo vetem qe ka shoqeru breza me rradhe, por ka frymezu edhe kengetaret shqiptare se si te kercejne 😊. Komplimente per koncertin, Shkodra e dogji butonin "Reply"

 • Irfan Suli
  Irfan Suli2 ditë më parë

  Legend je Armend, çdoher ke qenë origjinal edhe shumë ma ndryshe se tjerët. Jom rrit me kengët e tua, ky koncert ishte plot nostalgji. Faleminderit që na e fale zanin.. te rujt Zoti

 • # musicismyeverything
  # musicismyeverything2 ditë më parë

  Nje gje tjeter qe po me shijon pervec muzikes madheshtore te Armendit, jane komentet tuaja. Komente me nje gjuhe te paster shqip, pa gabime drejtshkrimore. Armendi, muzika, fansat dhe komentuesit e Armendit jane nivel krejt tjeter. 😊

 • Email Zyrtar
  Email Zyrtar4 ditë më parë

  Bravo

 • Ilir H
  Ilir H6 ditë më parë

  Kenget dhe zeri i bukur Armendit,gjdo here ce i degjoj te do shpiriti ti degjoj sa her e sa.

 • Hegli
  Hegli6 ditë më parë

  Super Koncert , nje shqipe e bukur qe kishim vite pa e degjuar, nje vije melodike e qete si burim qetesie e paqeje. Te faleminderit Armend se ti qeke me te vertet AR Mend nje thesar i pa cmuar, respekte dhe mos u ndal se eshte koha e ringjalljes muzikes tone te vertet . Te gjith mjeshtra e kombit duhet te bejne te njejten gje qe te largojme tallavat dhe spekulantet kopjet e shemtuara.

 • edi edi
  edi edi6 ditë më parë

  Bravo Armend. Me kujtove sa te bukura dhe plot kuptim jane kenget shqipetare.

 • Adelina Zeneli
  Adelina Zeneli7 ditë më parë

  Jam me fat qe i takoj ksaj gjenerate ku eshte kendu kenge e mirefillte qe te knaq shpirtin....nje dhe i pazendsushem Armend Rexhepagiq💎

 • Fjolla Krelani
  Fjolla Krelani7 ditë më parë

  Je i pa zevendsushem , dita ime fillon duke ndegju kenget tuaja

 • Maximus Training
  Maximus Training7 ditë më parë

  Armend te mbaja mend qe perpara shume vitesh me kengen kalle kalle portokalle. Gjithashtu te kisha pare shkarazi ne disa emisione ne tv ku fatkeqsisht edhe duke mos te njohur nuk e di pse kisha krijuar nje lloj ndjenje antipatie. Tani qe po degjoj kete kolazh per te disaten here e kuptoj sesa rende paskam gabuar. Ti qenke jo vetem nje kengetar i permasave gjigande por edhe nje njeri pozitiv e me sens humori te holle. Tashme mengjesi ne zyren time nis gjithmon me koncertin tend. Te uroj me te mirat e suksesshme te metejshme ! Bledar Gjika

 • Arsen
  Arsen8 ditë më parë

  Ajo Tuna duhet te tfalenderoj perjetsisht sepse ikeni thene ca materiale perla ti edhe Aida

 • El Sc
  El Sc9 ditë më parë

  Mkujtohet gjithmone kur degjoja kenget e tua e me thoshin je e cuditshme ne shije....e ndihesha e perjashtuar nga shoqet.. Sot kuptoj qe sjam une ajo qe ska shije tkeqe muzike po ato. Mbetesh Dashuri nvete.

 • Piano Shqip
  Piano Shqip9 ditë më parë

  15:23 Dashurine ku e kam

 • ela hysa
  ela hysa11 ditë më parë

  52 minuta muzike, 52 minuta udhetim ne thellesite e shpirtit ! Je frymezim Armend ❤️

 • JETON ARIFI
  JETON ARIFI11 ditë më parë

  Ikona e muzikes shqiptare respekt po na mungon muzika shqioe

 • NİHAL
  NİHAL11 ditë më parë

  Faleminderit Armend

 • Ardian Aliu
  Ardian Aliu12 ditë më parë

  Grande Armend 🤍🔥🔥

 • hayatın içinden
  hayatın içinden12 ditë më parë

  greetings from Turkey :)

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri12 ditë më parë

  Respekt 👍👍👌👌🔥🔥

 • Djana Pojaku
  Djana Pojaku12 ditë më parë

  Do doja shume qe ky koncert te mos mbaronte kurre.Nje artist i paarritshem.Faleminderit per keto emocione kaq te bukura ne kete kohe te zymte.Nje artist i tille nuk duhet ti mungoje skenes tone e cila perdite e me shume po mbushet me ca pseudoartiste qe nuk e di kush i promovon.Dhe nje here FALEMINDERIT ARMEND,

 • Message
  Message13 ditë më parë

  Bravo Armend , je artist I vertete

 • Shady Ari
  Shady Ari14 ditë më parë

  Spo kaloj dit pa e ndiguar ket solo concert :) Armend je legjend

 • DerrkuciCufo
  DerrkuciCufo14 ditë më parë

  Kenge shqip, me kuptim jo kuturu 🙏🙏🙏

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa15 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚❤❤

 • Bekim Haxholli
  Bekim Haxholli15 ditë më parë

  "Edhe te varferit kane nje lloj pasurie qe te tjeret nuk e kane..!"

 • Alma AL
  Alma AL15 ditë më parë

  Zeri yt nuk me merzitet asnjehere ✌✌

 • Atdhe Hoxha
  Atdhe Hoxha16 ditë më parë

  Me dëshirë i ndëgjoj këngët e Juaja , Suksese!

 • mirdita jakupi
  mirdita jakupi16 ditë më parë

  Shummmm muzik e mir😊😊😊

 • Ajshe Rexhepi
  Ajshe Rexhepi16 ditë më parë

  bukurrrrr

 • Ajshe Rexhepi
  Ajshe Rexhepi16 ditë më parë

  superrrrr

 • Bruna Hylviu
  Bruna Hylviu17 ditë më parë

  Artist i madh ❤

 • Aldo Nallbani
  Aldo Nallbani18 ditë më parë

  Kengen e Paare qE kam digjuar ka qen Dudia.....,😭😭😭😭armend je frymezim per Jet.

 • 100% Shqiptar
  100% Shqiptar18 ditë më parë

  Me pelqen shum si kengetare eshte vertet super sidomos ajo kenga kalle kalle ❤️ Por jam kurjoz te di a eshte travestit??? Tash 20 vjet gjithmone kete paraqitje ka pas nuk i kan dale musteqet akoma 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Still Alive

  Still Alive

  8 ditë më parë

  Nuk eshte asisoj sic e keni quajtur ju, por ka munges te hormonit qe shkakton daljen e mustaqeve! Personalisht, kam nje mik edhe pse eshte 30 vjeçar nuk ka fare mjekerr apo mustaqe! Eshte gjenetike, prandaj nuk duhet paragjykuar!

 • Ajet Maraj
  Ajet Maraj18 ditë më parë

  vetem modelin e flokeve nuk e goditi dot. SUPER ARTIST. gjithesesi KALLE KALLE eshte legjende.

 • Linda Kalo
  Linda Kalo20 ditë më parë

  Edhe pse pa publik...ndrite me zerin tuaj...Publiku me i mire dhe me vlere per Ju..jemi ne,ndjeksit nepermjet You Tube Bravo ..Bravo..Faleminderit.

 • Tea Harizi
  Tea Harizi20 ditë më parë

  artist♥️

 • Abbe Mu
  Abbe Mu20 ditë më parë

  Të lutem Armend, po pres t'i gjej këto këngë në Spotify. Artist i vërtet, na ke munguar ⭐

 • Auto Shkolla REAL
  Auto Shkolla REAL20 ditë më parë

  bash e qellume per nje koncert me vlera te bukura muzikore paskna pas nevoj me ndigju armendin ka kohe qe se kam ndigju te lumt arment organizimi dhe skena shume bukur po duken ishalla tash ban buuumm ma shum se kurr veq perpara

 • Shpresa Taraboshi
  Shpresa Taraboshi21 ditë më parë

  Një bravo te madhe për këtë artist të mrekullueshëm

 • Sara Çaçi
  Sara Çaçi21 ditë më parë

  Nuk e di thjesht me dridhet zemra kur degjoj keto metafora te derdhura kaq prefeksionistikisht ne vargjet e Armend dhe Aida... Sa do kisha deshire ta shijoja aty te ndjeja cdo note te ndizte gjakun e venave...

 • Hamit Recica
  Hamit Recica21 ditë më parë

  Respekt per Armend e Aida Po shum na pasni munguar. Flm shum

 • Aida
  Aida21 ditë më parë

  Kantautori me i mire e me modern i brezit tone! 🦋🦋

 • Jakanib Atinoel
  Jakanib Atinoel21 ditë më parë

  Artist me plot kuptimin e fjales ⭐Faleminderit per keta 52 minuta...........

 • Billie Benjamin
  Billie Benjamin22 ditë më parë

  The addicted chair annually shelter because wallaby multivariably work near a handsomely robin. lovely, internal structure

 • Ridiona S
  Ridiona S24 ditë më parë

  You're a unique soul, exceptional talent and I'm so proud of you Armend Rexhepagiqi!!!

 • Xhejsi Kamenica
  Xhejsi Kamenica24 ditë më parë

  Cfare emocioni me keto keng 😍 Faleminderit per artin tuaj! ♥️

 • Erjona Zogaj
  Erjona Zogaj24 ditë më parë

  I paarritshem❤

 • Florinda Lleshi
  Florinda Lleshi25 ditë më parë

  Artist me plot kuptimin e fjales, shkolle e artit dhe muzikes..po e degjoj ne udhetim e siper, hera e pare qe lutem te zgjas udhetimi..Ti je pasuri Armend Rexhepagixh

 • Florinda Lleshi

  Florinda Lleshi

  25 ditë më parë

  *Rexhepagiq

 • Kujta Vushtrria
  Kujta Vushtrria25 ditë më parë

  Artist i Merituar👊

 • Kalorsi_i nates Dark walkmann
  Kalorsi_i nates Dark walkmann25 ditë më parë

  Artist ne plotkuptimin e fjales, shpresoj vitin tjeter te na nderoje ne Eurovision 2022✌️

 • Allfred Bardhaj
  Allfred Bardhaj25 ditë më parë

  freddie mercury i kosoves eshte armendi eshte kengetar i ralle siq ishte freddi mercury i pazevendsushem eshte armendi ne stilin e vet vazhdo e mos u ndal se je legjend ne stilin tend

 • Vjosa Morina
  Vjosa Morina25 ditë më parë

  Kthehu per gjithmon te luuuuuutem!!!!!!!!

 • Leonard Kollcaku
  Leonard Kollcaku25 ditë më parë

  Ka sjell ni rifreski sepse na paten lodh , kerri,droga,bo*** 🤩

 • hrt601
  hrt60126 ditë më parë

  pas kaq shume viteve mungese me vjen kaq mirë qe u rikthyet me kete superkoncert... kishim nevoje për vargjet e muziken tuaj.Mos mungoni me Armend & Aida.jeni te domosdoshem për ne.👏👏👏👏👏👋🥰

 • Linda Krasniqi

  Linda Krasniqi

  15 ditë më parë

  Respekt i lexova te gjitha komentet eshte e kot te them diqka veq respekt per muziken me kuptim te mirfillt

 • Gezim Brestovci1
  Gezim Brestovci127 ditë më parë

  Armend, je OK!

 • Melek Spahiu
  Melek Spahiu27 ditë më parë

  Presim koncertet e tjera nga Armend Regjebakiqi

 • Elona Kadriu
  Elona Kadriu28 ditë më parë

  Je i mrekullueshem

 • Agron BERISHA
  Agron BERISHA28 ditë më parë

  Armendi i Shkelqyer si gjithmon!! Orkestra Fantastike!! Emocion i papershkruar!!!

 • Cen Sura
  Cen Sura28 ditë më parë

  Nuk kam patur ndonjë simpati për këtë po qenka gjeni. Super bravo, na shërove shpirtin e veshin. Gjithashtu bravo orkestrës, të gjithë super!

 • Lori Duro
  Lori Duro28 ditë më parë

  Oksigjen në vena Çfarë kombinimi muzika, zëri dhe teksti.

 • Leonida Loki
  Leonida Loki29 ditë më parë

  Beautiful 🌟🌟🤩

 • Arjana Mustafallari
  Arjana Mustafallari29 ditë më parë

  Rrenqethje nga fillimi ne fund. Artist!

 • Suela Jaho
  Suela Jaho29 ditë më parë

  Armendi me muziken e tij te con ne nje dimension tjeter ne ate dimension ku vetem muzika e mire te prek telat e shpirtit. E pamundur te mos I besh replay perlave te tij. Te kesh jete e shendet o gjigand !

 • Müsli S.
  Müsli S.29 ditë më parë

  Me ne fund. Armend shumë na ke munguar. Shümë shpresojmë dhe presim me padurim këngë dhe interpretime të reja nga ti. Të lumtë, vetem vazhdo...

 • Albana Ilazi
  Albana IlaziMuaj më parë

  I pa krahasueshëm ne muziken SHQIPTARE, nje dhe i vetem Armend Rexhepagiqi 🥰

 • Vjollca Bimo
  Vjollca BimoMuaj më parë

  Me publik pa publik je fantastik.Na qetesove shpirtin ne kto kohe te veshtira🥰

 • Yllka Bajrami
  Yllka BajramiMuaj më parë

  O po i mir jeeee breeeeee shumm pozitiv madje shummm i edukum shum maturi shume talent. Jo me knu po qdo dit me komponu kong ti nuk del nga qefi i asnje njeriu t paqim perhere o mbret

 • Lëre fare Aman
  Lëre fare AmanMuaj më parë

  Big up

 • Egzona
  EgzonaMuaj më parë

  Shum me ka pelqyer interpretimi i kengeve. I perkas gjeneratave qe nuk i kan degjuar keto keng te vjetra. Jam e befasuar dhe e mahnitur pozitivisht dhe shpresoj qe edhe shum artist te tjer te mirefillet te bejn koncerte te tilla. Alban Skenderaj veq ia ka nis ketij drejtimi.

 • Rakela Elmazaj
  Rakela ElmazajMuaj më parë

  🙏 thirrje kujteses, shpirtit dhe artit te vertete! 🇦🇱❤️

 • Perparim Zere
  Perparim ZereMuaj më parë

  Bravo gjjigand

 • Perparim Zere
  Perparim ZereMuaj më parë

  Fantastik

 • francesca miazzo
  francesca miazzoMuaj më parë

  KA LEZET KUR DEGJON KETA KENGETARE KENI LENE GJURME TE MEDHA

 • Sh Collaku
  Sh CollakuMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ajna Hysa
  Ajna HysaMuaj më parë

  Një mrekulli nga sekondi i parë tek i fundit. Faleminderit për kontributin në gjithë këto vite!

 • Klaudia Zenunaj
  Klaudia ZenunajMuaj më parë

  Super Koncert ! Shume faleminderit!

 • Evis Events
  Evis EventsMuaj më parë

  Perla krijimet e Armendit dhe interpretim virtuoz🙏🏻

 • Shqipe Haxhiu
  Shqipe HaxhiuMuaj më parë

  Udhëtimi me kohën,kjo është muzika e mirë që të merr e shpie në kohë....Falemnderit Armend🙏🏻🙏🏻që ju ke kthyer skenës🌟

 • Angelito Lolito
  Angelito LolitoMuaj më parë

  Duke par nga an komplet objektive.... Them qe ne pergjithesi Armendi eshte nje personazh edhe nje ze shum interesante dhe ishte surpriz ta shikoj ne nje koncert! I became a fan!

 • Arjana Farruku
  Arjana FarrukuMuaj më parë

  Faleminderit per keto dhurata te shpirtit qe na ke bere nder vite Armend 🙏🏻

 • emanuela gjonaj
  emanuela gjonajMuaj më parë

  Mos resht kurre me te lutem. Muzika e vertet e shqiperise😍

 • Xhyla Halimi Ramadani
  Xhyla Halimi RamadaniMuaj më parë

  Na paska marr malli per zerin tende, shume kisha pas qef edhe Aida me ba nje ksi lloj koncerti pse jo shume nostalgji 😊

 • Agron berisha
  Agron berishaMuaj më parë

  un do ta lus ai dot me ndij-

 • Agron berisha
  Agron berishaMuaj më parë

  kurr mos u ndal me kangte tua ooooo i madhi ......Armend...je.1. ne kret boten

 • Agronn Baraku
  Agronn BarakuMuaj më parë

  Degjo Armendin dhe shpeton nga covidi.

 • Megi St
  Megi StMuaj më parë

  💖💖💖

 • Dona Myzyri
  Dona MyzyriMuaj më parë

  Armendi fantastik si gjithmonë. Sa e sa herë e ndëgjova këtë koncert e prap spo qmallem me kengët e tij. Tekste e muzikë e bukur e rrënqethëse.

 • It’s me
  It’s meMuaj më parë

  muzik e mrekullueshmeeeee !!!👏🏻👏🏻♥️♥️

 • Blerona Jakupi
  Blerona JakupiMuaj më parë

  Shume kenge te bukura 💐

 • Mibera Loga
  Mibera LogaMuaj më parë

  Na kishim munguar keta keng aq te bukura 👏👏

 • Meli Meli
  Meli MeliMuaj më parë

  Ky nuk e ndryshoj imazhin e pederastit , degjenerim i skajshem , me keqardhje !!!

 • Meli Meli

  Meli Meli

  Muaj më parë

  Nuk jam ofendues , flas ate qe shoh shum vite, aq sa e njoh prej kur kendon vishet si femer , ky esht homoseksual qe une e quaj degjenerim i shoqerise

 • Val hurricane

  Val hurricane

  Muaj më parë

  Pse duhet te jesh AQ ofendus!!?? Sad for you

 • llog you
  llog youMuaj më parë

  Je i pazevendesueshem,flm Zotit qe kemi nje diamant mes shqiptareve si ti i nderuar🙏💎

 • Fitt Fitti
  Fitt FittiMuaj më parë

  Met kallë , qifsha freddy mercuryn pederin anglez .. Bravo Armend , legjendë e gjallë , bravo vllaqko , dude dudie 👌👌👌👌

 • Fisnik Nepola
  Fisnik NepolaMuaj më parë

  Legjend e gjalle!

 • uje pagaz
  uje pagazMuaj më parë

  Ky koncert po ma zbukuron mengjesin e te henes sime Armend nje fans nga Shkodra te uron shendet

 • Xhorxhina Lamçja
  Xhorxhina LamçjaMuaj më parë

  Drithëruese! Këngëtar i paarritshëm 👏👏😍😍😍

Faqja Tjeter