Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #DamianGjiknuri #OriNebiaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: althe.info

Komente

 • tedi Marku
  tedi Marku4 orë më parë

  I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano

 • xhuliano manxharaj
  xhuliano manxharaj9 orë më parë

  ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz

 • Ger Beno
  Ger Beno19 orë më parë

  Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.

 • Eglantina Gugo
  Eglantina Gugo22 orë më parë

  Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊

 • Dukagjin Kastrioti
  Dukagjin Kastrioti23 orë më parë

  Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂

 • sar. i
  sar. iDitë më parë

  Albano, artist i madh🥰

 • Mandi Mandi
  Mandi MandiDitë më parë

  Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡

 • Diti Uka
  Diti UkaDitë më parë

  ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...

 • darioden
  dariodenDitë më parë

  44:53 pjeshka nga blloku

 • Mile_d 2020
  Mile_d 2020Ditë më parë

  Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.

 • PETRIT PETRIT
  PETRIT PETRITDitë më parë

  O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.

 • Albanian Lyrics HD
  Albanian Lyrics HDDitë më parë

  37:25

 • e
  eDitë më parë

  Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin

 • The Big on Sport
  The Big on SportDitë më parë

  Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂

 • Begu Begu
  Begu Begu2 ditë më parë

  I madhi Albano

 • mo 207
  mo 2072 ditë më parë

  Albano je King 🌟👏👏👏

 • Perjana Ibrahimi
  Perjana Ibrahimi2 ditë më parë

  Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano

 • Lorenc Hajdini
  Lorenc Hajdini2 ditë më parë

  Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.

 • Xhato Alili
  Xhato Alili2 ditë më parë

  Ne euro 5 miljon lek??

 • Ola Ola

  Ola Ola

  Ditë më parë

  5000€

 • Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  Labinot UNITED STATES OF ALBANIA2 ditë më parë

  Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli2 ditë më parë

  Ju qifsha rracen te 3 ropqira

 • Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  Sidrit Vaqari. SVpipesdesign2 ditë më parë

  I modh

 • Mateo Hoxha
  Mateo Hoxha2 ditë më parë

  Na ka mar malli për apartamentin

 • DAJA 22
  DAJA 223 ditë më parë

  Sa drru me kokain qeka albano

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha3 ditë më parë

  Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣

 • Tawheed Road to Jannah
  Tawheed Road to Jannah3 ditë më parë

  Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto

 • DonSki
  DonSki3 ditë më parë

  Sa i bije 5 milion Lek në euro?

 • Fredi Hyra

  Fredi Hyra

  2 ditë më parë

  Rreth 4 mi euro

 • Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg3 ditë më parë

  Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )

 • Ani Likollari
  Ani Likollari3 ditë më parë

  Aaa saw q

 • Taulant Sheno
  Taulant Sheno3 ditë më parë

  Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect3 ditë më parë

  Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.

 • leo shahinasi
  leo shahinasi3 ditë më parë

  like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂

 • Lindita Se
  Lindita Se3 ditë më parë

  Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥

 • May
  May3 ditë më parë

  Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰

 • Heart Love
  Heart Love4 ditë më parë

  😂😂😂

 • High Class
  High Class4 ditë më parë

  Gjigand je

 • Eni Gjoni
  Eni Gjoni4 ditë më parë

  legjend e humorit👏🏻

 • Ina Ina
  Ina Ina4 ditë më parë

  Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..

 • Asi Asi
  Asi Asi4 ditë më parë

  per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ4 ditë më parë

  Baneja ka qen dhe do mbetet legjend

 • PURE BOY
  PURE BOY4 ditë më parë

  albanno shum i math

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ4 ditë më parë

  Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn

 • PURE BOY
  PURE BOY4 ditë më parë

  jeni te pa par

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu4 ditë më parë

  Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?

 • Toni Isejni
  Toni Isejni4 ditë më parë

  Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT4 ditë më parë

  QENKE DOPSUR ALBANO

 • Andrei Sheva
  Andrei Sheva4 ditë më parë

  S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi

 • enio marku
  enio marku4 ditë më parë

  Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra4 ditë më parë

  O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte

 • Albo Al
  Albo Al4 ditë më parë

  Bisha me wisky 😂 gjigand fare

 • Cha Ir
  Cha Ir4 ditë më parë

  albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap

 • zejd Kosovo
  zejd Kosovo4 ditë më parë

  Agjerim te pranuar 🤗🤗❤

 • Djana Hossain
  Djana Hossain4 ditë më parë

  Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.

 • Dora
  Dora4 ditë më parë

  WOOOOW Albano zerin shume cooool!

 • Avdi fetaj
  Avdi fetaj4 ditë më parë

  Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano

 • David div
  David div4 ditë më parë

  Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo

 • Suela Balla
  Suela Balla4 ditë më parë

  bravo Alban vec temira pac ne jet

 • Regi Luli
  Regi Luli5 ditë më parë

  Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?

 • Besa Besa
  Besa Besa5 ditë më parë

  Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️

 • Merfi Oxa
  Merfi Oxa5 ditë më parë

  Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe

 • Asi Asi
  Asi Asi5 ditë më parë

  t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist

 • FF KING
  FF KING5 ditë më parë

  Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌

 • Genti c

  Genti c

  2 ditë më parë

  Same bro

 • FF KING

  FF KING

  2 ditë më parë

  @Virali ca te dogji ty kush te foli

 • Virali

  Virali

  2 ditë më parë

  Kujt i plasi kari?

 • Francesko
  Francesko5 ditë më parë

  Albano 🐐🐐🐐

 • Mateo Mezini
  Mateo Mezini5 ditë më parë

  Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2

 • M.H
  M.H5 ditë më parë

  Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!

 • M.H

  M.H

  4 ditë më parë

  @shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.

 • Regi Luli

  Regi Luli

  5 ditë më parë

  Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?

 • shqiptar do vdes

  shqiptar do vdes

  5 ditë më parë

  Gjo me u lavdru esht ne fakt

 • Doris Kaliva
  Doris Kaliva5 ditë më parë

  Do bakllava? Ke tullumbin aty😂😂😂😂😂😂😂😂

 • No Reason
  No Reason5 ditë më parë

  Nje nder njerezit e rralle qe kemi ne Shqiperi. Gjitha te mirat i ka mer.

 • irgen sherifi
  irgen sherifi5 ditë më parë

  njeriu me idrejt dhe humoristi m i mir ne shqiperi

 • Ukinn
  Ukinn5 ditë më parë

  O albano thuaj me plot gojen vlla qe marr 5 miljon leke,se I meriton plak e dime Te gjithe , e ti hash gezuar respekte . Po nje gje kam vlla filloni apartamentin 2xl se Po humbni me klanifornia.

 • Edita Halili

  Edita Halili

  2 ditë më parë

  ⁰~⁰

 • nani metoq

  nani metoq

  4 ditë më parë

  jam dakort

 • Hyper -i
  Hyper -i5 ditë më parë

  Vec per albanon e pash sot kte emision

 • Tanto 12
  Tanto 125 ditë më parë

  45:40

 • Maria Marinela
  Maria Marinela5 ditë më parë

  No coment 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • roberto
  roberto5 ditë më parë

  Albano sa e ke pas shar andrean tani je bo me keq se andrea por shendoshu pak, je super aktor 😉

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni5 ditë më parë

  Romeo dhe Donald , na mungon shume humori juaj ne Al pazar. Montana dhe Montela. Respekte per ju , dhe do doja shume qe ne te ardhmen tju shikoj ne ndonje emision humoristik. Ju uroj gjithe te mirat.

 • EVRYTHING EVRYTHING
  EVRYTHING EVRYTHING5 ditë më parë

  ALBANO je shum pozitiv

 • sandri fuqi
  sandri fuqi5 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Klodjana Kocaj
  Klodjana Kocaj5 ditë më parë

  Bravo binjaket 💪Albano👏

 • lorenc vlashi
  lorenc vlashi6 ditë më parë

  O klyshet e rames I pafshit hajrin rames se rilindjes dhe mos tallni me luzim bashen se si ju te dy ashtu dhe krye diktstori juaj I rilindjes nuk I vini bashes as ne thoin e kembes o humoristet e rames

 • Brux Belge
  Brux Belge6 ditë më parë

  I madh albano

 • Aris Duraj
  Aris Duraj6 ditë më parë

  Super artist,vetem me kete qeshim.Urime Albanoo je i madh.

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 26 ditë më parë

  Albano eshte aktor i mire po Jane shtuar p*rdhet shume

 • Hyper -i

  Hyper -i

  5 ditë më parë

  Jo ashtu eshte vet tipi ai spo shet gje spo hapet

 • Katerina Vantasi
  Katerina Vantasi6 ditë më parë

  Sa i shkojne dhembet

 • Ice Boy
  Ice Boy6 ditë më parë

  Albano Bogdo👑👑👑

 • Alban Dhima
  Alban Dhima6 ditë më parë

  Kengetaret left th chat kur degjojn albanon

 • Kristian Turmalaj
  Kristian Turmalaj6 ditë më parë

  Albano je me i miri

 • Alessandro Fanculi
  Alessandro Fanculi6 ditë më parë

  ⚫️🔵

 • Sele Nica
  Sele Nica6 ditë më parë

  respekt pa fund super albano🙏🙏🙏😥

 • Xhili Fetollari
  Xhili Fetollari6 ditë më parë

  Albano je me i miri .

 • Keni Albania
  Keni Albania6 ditë më parë

  Vetem per Albano bossin i bera like! Super

 • BNZSHMQDTSHNK
  BNZSHMQDTSHNK6 ditë më parë

  Lisaaaaaaaa

 • Spiro Malaj
  Spiro Malaj6 ditë më parë

  Merni lekt qyll duke ftuar njeri-tjetrin ne emisione kot pa lidhje, ato qe tha Albanua aty i ka thene me 6-7emisione te tjere

 • Bilbil Kafarani
  Bilbil Kafarani6 ditë më parë

  Lottttttt😂😂😂😂😂😂😂

 • Eldi Hoxha
  Eldi Hoxha6 ditë më parë

  Puntata me qr pz.loti kavalet😂

 • papa papa
  papa papa6 ditë më parë

  Albano ezhte aktor i kalibrit te madh

 • SHERDI MUZIC
  SHERDI MUZIC6 ditë më parë

  Albano🔥

 • al sec
  al sec6 ditë më parë

  U bën 3 ropqira bashk

 • Juid Kumja
  Juid Kumja6 ditë më parë

  Albano je njesh

 • Teodor Sema
  Teodor Sema6 ditë më parë

  O albano bes kallaku esht pas teje

 • Adriatik Cejku
  Adriatik Cejku6 ditë më parë

  Albano trujt Zoti vlla , se kam qesh me lot🤣🤣🤣🤣

 • Fabian Fabiano
  Fabian Fabiano6 ditë më parë

  Un se mar vesh per ca e ulin keta veten qe ven te ky program vari bidonat ben ironi ky albanua te intervistat po kan lezet te ky emision vetem nervat te ngrihen

Faqja Tjeter