Blerina Balili - Xhelozia apo Sevdaja? (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Florjan Sacma
Kitare: Xhulio Imeri
Audio: Eran Pro Studio

Komente

 • Klodi Carciu
  Klodi Carciu23 orë më parë

  Kenga bukur por melodia kenges super👌🔊

 • Baba Josif
  Baba JosifDitë më parë

  Respekete belerina shume.kenge ebukure .sukses te kendofte zemera sigjithe.mone.

 • Tani allko
  Tani allkoDitë më parë

  Mè rrengjethet mishi kur degjoj kète keng.... Suksese o yll...🙏🙏

 • Taulant Kaftirani
  Taulant Kaftirani2 ditë më parë

  Je mbretëresh 👑 e kenges popullore super kenge super tekst Respekte pa fund

 • Aferdita Kolla
  Aferdita Kolla2 ditë më parë

  Je nje yll e muzikes kenge shume e bukur ata qe e kane provuar e ndjejne ⭐🌷

 • Xheku Xheku
  Xheku Xheku3 ditë më parë

  Super keng

 • Eliona Kaceli
  Eliona Kaceli4 ditë më parë

  Super keng plot kuptim ❤️😭

 • Gresilda Muke
  Gresilda Muke4 ditë më parë

  👏👏👏👏👏❤❤🙏😘

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu4 ditë më parë

  Ti moj vajze me ate ze ta rengjeth mishin.bravoooooo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Majlida Bejaj
  Majlida Bejaj4 ditë më parë

  Më në fund një këng me kuptim ,dhe një veshje serjoze siç i përket gëngës 👏👏👏

 • zyber vrapi
  zyber vrapi5 ditë më parë

  Bravo Blerina Balili fjal te goditura në cdo koh që të jetë njerimi

 • erigent backa
  erigent backa5 ditë më parë

  Bravo 💗💗💗💗

 • Alvina Sadiraj
  Alvina Sadiraj5 ditë më parë

  Bravo ylliii

 • Brigada AGN
  Brigada AGN5 ditë më parë

  kush janë përgjegjës për regjinë dhe montazhin? sa e bukur videoklipi!

 • Brigada AGN
  Brigada AGN5 ditë më parë

  Kur një zemër çahet thyet nga dhimbja mallkon dhe nënën sot vër dorën se skam faj ah lot e mij të mos ven dëmë Se ka njerëz në këtë bot që japin dhimbje dhe lot un do vazhdoj rrugën time ah ju kam lën të madhin zot Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara Çfare keni ju brenda zemrës gjak a helm o more shok kush guxon të më prek familjen botën tu tua shemb mbi kok Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara

 • Joana Dule
  Joana Dule6 ditë më parë

  Hallall ... Emoction I paster 😍

 • Sadikja Edisona
  Sadikja Edisona6 ditë më parë

  Te lumt goja

 • bulentina Kajacka
  bulentina Kajacka6 ditë më parë

  Shum e bukur dhe me kuptim yll je si gjithmone nuk ngopemi se degjuari .

 • Fani Lulaj
  Fani Lulaj7 ditë më parë

  Bravo ti je kengetarja ime e preferuar bravo bravo 🤗🤗🤗🤗❤❤❤

 • Ermira Novruzaj
  Ermira Novruzaj7 ditë më parë

  Shum e bukur

 • armanda prifti
  armanda prifti7 ditë më parë

  Bravo brelina Balili ❤️♥️

 • Bruna S
  Bruna S9 ditë më parë

  Ooo sa keng e bukur sa fjal te verteta 👏👏👏👏

 • Galo Rapaj
  Galo Rapaj9 ditë më parë

  ❤❤❤❤ cdo keng e jotja eshte ilac per mua ❤❤❤

 • Alexander Mataj
  Alexander Mataj10 ditë më parë

  Kenga me e bukur dhe me kuptim me ne fund nje keng per ziliqaret

 • Jugu Jugu1
  Jugu Jugu110 ditë më parë

  Je e pa arritshme je nje legjend respekte

 • Николай Гочев
  Николай Гочев11 ditë më parë

  super....................

 • Flora Veliasi
  Flora Veliasi11 ditë më parë

  Te lumt goja div e jugut brravo te uroj me te mirat e gjithë botes 👏👏⭐⭐🙏🙏🙏

 • saelroab Matai
  saelroab Matai11 ditë më parë

  Shume bukur bravo ⭐👏👏

 • Aferdita Decja
  Aferdita Decja11 ditë më parë

  Të këndoft zemra yll je

 • Erla Capuni
  Erla Capuni11 ditë më parë

  🙏🙏

 • Beni Beni
  Beni Beni11 ditë më parë

  Bravoo super kenge

 • Klaudia Shega
  Klaudia Shega12 ditë më parë

  Super kenge plot kuptim ❤

 • Antonio21302
  Antonio2130212 ditë më parë

  Super si gjithmon Belo 👌

 • Nora Cuni
  Nora Cuni12 ditë më parë

  Bravo shum e bukur ,zemr

 • elda hamolli
  elda hamolli12 ditë më parë

  Lotet e mi Mos vene deme 😭 super kenge 👏👏

 • Elona Ferdi Dervishi
  Elona Ferdi Dervishi12 ditë më parë

  Bravo Blerina ke nje ze te mrekullushem 👏👏

 • Devis Beshaj
  Devis Beshaj12 ditë më parë

  Bravo familja esht gjithcka 🙏🙏🙏

 • aurora ngjelo
  aurora ngjelo13 ditë më parë

  Bravo shum keng e bukure 👏👏👏

 • Salife Ceka
  Salife Ceka13 ditë më parë

  Bravo!!!Superrrr kenge😘😘

 • Mihalis Gramos
  Mihalis Gramos13 ditë më parë

  Je mbreteresha 👑 e kenges popullore , super kenge , super tekst Respekte pa fund

 • Ediola Zadeja
  Ediola Zadeja13 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjith jeten o yll super keng 💓💓🌹🌹

 • Gladiola Duka
  Gladiola Duka13 ditë më parë

  Suksesi eshte i sigurte kur behen bashke tre artista te vertete! Vargjet e Vojsava Aliaj,muzika e Vani Rushitit,dhe zeri i Blerina Balilit👏👏👏

 • jessi _al
  jessi _al13 ditë më parë

  Tejsushi love u🍁❤

 • Klevi Qato
  Klevi Qato13 ditë më parë

  E keni qare me lot kete kenge kaq te bukurnuk ngopesh se degjuari❤️

 • Silvana Saliaj
  Silvana Saliaj13 ditë më parë

  Super kng bravooo

 • Ergysi Beni
  Ergysi Beni13 ditë më parë

  Super kenge bravo blerina🤗🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏🎉🎉🎉🎉

 • Jetnor Mucka
  Jetnor Mucka13 ditë më parë

  Te kendofte zemra ngahera Blerina

 • joni hazizi
  joni hazizi13 ditë më parë

  Te kendoft zemra o ulli bukur

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi14 ditë më parë

  Bilbil i kenges popullore ,je e papar bravo ❤💓💓

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA14 ditë më parë

  O zot çfar kenge prekëse .Bravo o Bela

 • Thiago Thiago
  Thiago Thiago14 ditë më parë

  O belo o e pavdekshme 👸👸....

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini14 ditë më parë

  Super kenge! Suksese te metejshme! 👏👏👏

 • Ale
  Ale14 ditë më parë

  Un do vazhdoj rrugen time ju kam len te madhin zote🙏🙏

 • Dhurata Fikaj
  Dhurata Fikaj14 ditë më parë

  Te lumte goja Blerina Balili💗💋shume shume kuptim 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💗

 • Edlira Gjojdeshi
  Edlira Gjojdeshi14 ditë më parë

  Bravo esht shum keng e bukur dhe me kuptim bellissima blerina

 • Leda Hoxhaj
  Leda Hoxhaj14 ditë më parë

  Super super kenge🥰🥰

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo14 ditë më parë

  Shumë bukur bravoooooo Blerina me zërin tënd rënqeth mishin të këndoft zëmra mos të cpoft gjëmbi asgjëkund qofsh perher è lumtur 💗💗💗💗💗💗

 • Blah Johnson
  Blah Johnson14 ditë më parë

  Shume bukur, bravo Blerina.Asem kenge.Ylli I Tepelenes.Tp.USA

 • Agerta Zykaj
  Agerta Zykaj14 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Bledar Myrtaj
  Bledar Myrtaj14 ditë më parë

  Ty te kendofte zemra, sa te jete dynjaja moj gjigante.

 • bruna soares
  bruna soares14 ditë më parë

  Një tekst me shume kuptim dhe shumë prekës I lumtë dora dhe mendja atije që e ka shkruar dhe yillit që e këndon.

 • Denisa Mejdolli
  Denisa Mejdolli14 ditë më parë

  Se kam provuar as xhelozin as sevdan po di te them qe e ke qare kte kenge 🥰🥰💯👌❤

 • Luziana
  Luziana14 ditë më parë

  Te lumte goja Blerine..👏👏👏👏

 • Denisa Muca
  Denisa Muca14 ditë më parë

  Super keng .e madhja blerina balili❤

 • Gencian Meci
  Gencian Meci14 ditë më parë

  Super kenge te lumte goja

 • Miranda Satka
  Miranda Satka14 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Elona Ceta
  Elona Ceta14 ditë më parë

  Ti me shplodh me zerin tend te bukur je Bish suksese gjithmon e bukur Dhe shpirte mire 🙏❤️👑🥰😘😘

 • Avni Ceka
  Avni Ceka14 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Kela Hajdari
  Kela Hajdari14 ditë më parë

  Me ne fund nje keng per ta degjuar se kush ben mir behet i keq nga njerezia po ja ndrin rrugen perendia urime

 • Shyqe Venari
  Shyqe Venari15 ditë më parë

  Super keng te këndoft zemra ylli Shqipërisë ❤❤❤

 • Alba musa
  Alba musa15 ditë më parë

  Super kenge te qofte halla moj e mira e jugut ek qare kete kenge un do vazhdoj rrugen time e ju Kam len te madhim zot 🙏🙏🙏👏👏👏🥲🥲🥲🥲

 • ariela ariela
  ariela ariela15 ditë më parë

  Super

 • melisaa12
  melisaa1215 ditë më parë

  Bravo per kengen suksese 👏👏te metejshme 😍😍

 • Violeta Muca
  Violeta Muca15 ditë më parë

  Bravo super këngë të këndofte shpirti gjithmon jë këngëtarja ime e preferuar bashk me grupin tënd🎇❤

 • Elona Plashniku
  Elona Plashniku15 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Majlinda Plaku
  Majlinda Plaku15 ditë më parë

  Super kenge je nje kengetare me ze te embel je gjigante

 • Bedollari Gena

  Bedollari Gena

  14 ditë më parë

  Super kenge⭐

 • Diana Zelia
  Diana Zelia15 ditë më parë

  Të këndofte zemra gjithmon ty o zmr këngë me vler bravoo fjal me vënde ❤

 • giorgos tsitsolis
  giorgos tsitsolis15 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Pushime Koti
  Pushime Koti15 ditë më parë

  Bravo Blerina familja eshte shume e shtrenjtë te lumt goja💝💝💝💝💝

 • Dea olimbia imeraj
  Dea olimbia imeraj15 ditë më parë

  Super kengen gjithmone te.kendofte shpirti

 • Albiona Kapxhiu
  Albiona Kapxhiu15 ditë më parë

  Super kng bravo Blerina

 • Maria Metane
  Maria Metane15 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👌

 • Sidorela Kloe
  Sidorela Kloe15 ditë më parë

  Sa me pelqen kjo Kengetare Yll yll yll vete ajo zeri dhe kenget ❤️❤️

 • Marsela Kajtari
  Marsela Kajtari15 ditë më parë

  Suksese Blerina bravo

 • Rudian Poci
  Rudian Poci15 ditë më parë

  Te kendoft zemra edhe shpirti super kenge suksese

 • Denisa Muca
  Denisa Muca15 ditë më parë

  Super keng.bravo bravo ❤❤

 • Lola Dashi
  Lola Dashi16 ditë më parë

  Pu pu mu rrénqeth mishi, té lumté goja Super kéngé,, Suksese gjithmoné ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Erjona Shtylla
  Erjona Shtylla16 ditë më parë

  ☺☺☺☺😍o zot ca zeri 😍😘😘love blerina

 • Λάμπρος Χαλης
  Λάμπρος Χαλης16 ditë më parë

  Suksese Blerina Balili

 • Nerta nerta
  Nerta nerta16 ditë më parë

  Shum bukur super

 • Formula Uno
  Formula Uno16 ditë më parë

  Se njerez ne kete bot qe japin dhimbje e lot ju kam len te madhin zot bravo

 • sandokan zyka
  sandokan zyka16 ditë më parë

  Te lumt goja o gjigande 🔥🔥🔥

 • Enzo Llupo
  Enzo Llupo16 ditë më parë

  Suksese blerina vërtet shum domethënëse bravoo

 • Graci Graciela15
  Graci Graciela1516 ditë më parë

  Superrrr Blerina 😍🌟🙏❤

 • Studio Kanina
  Studio Kanina16 ditë më parë

  bravo 😔😔😓😓👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Shila Mema
  Shila Mema16 ditë më parë

  💗💗💗💗💗

 • Elsona Sulaj
  Elsona Sulaj16 ditë më parë

  Super kenge .

 • Gezim Veizi
  Gezim Veizi16 ditë më parë

  Te kendoft zemra perher Blerina te uroj suksese ne punen tuaj te pa lodhshme respekt

 • Diana dua nje boks me blutuf Diana
  Diana dua nje boks me blutuf Diana16 ditë më parë

  Shu.m keng e bukur suksese

 • Anxhelino Shenaj
  Anxhelino Shenaj16 ditë më parë

  Super Kenka ka nje dhimje te maddh e dhe ti Kendove bukure

Faqja Tjeter