Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente

 • Venera&Lind Official
  Venera&Lind Official27 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy

 • Mrike Deda

  Mrike Deda

  15 ditë më parë

  @Triera Kastrati 0ihguguh

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  @Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • ELEONORA ZENELI

  ELEONORA ZENELI

  21 ditë më parë

  Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕

 • Prend Ndoj

  Prend Ndoj

  24 ditë më parë

  melodi shpirti💎

 • Elsa Durmishi.S
  Elsa Durmishi.S17 orë më parë

  Sa të mirë o zot...mos ju pafte syri keq e të jeni bashk gjithmonë Se na kënaqet...zera unik😇😇😘😘😘😘

 • Rudina Terpollari
  Rudina Terpollari2 ditë më parë

  Bravi

 • E Shqina
  E Shqina2 ditë më parë

  Jeni unik Zera fantastik. Muzik e vertet me ndjenje e tekst shpirti

 • Ermal dorina Bani
  Ermal dorina Bani3 ditë më parë

  super ♥️♥️

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini5 ditë më parë

  Ma e Mira jon ala ska ardh ......... 🥺🙏🙏🙏🥰😍🧿

 • Bardha A
  Bardha A6 ditë më parë

  Jeni shume te mire kenaqem me kenget tuaja

 • Albia Grembi
  Albia Grembi6 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Ervin Konesha
  Ervin Konesha6 ditë më parë

  I adhuroj muzikat e juaja jeni shum te mire zoti Mos ju ndaft asnjeher 🙏

 • Marina Thanou
  Marina Thanou7 ditë më parë

  Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥

 • Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri9 ditë më parë

  Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌

 • Tereza Pervathi
  Tereza Pervathi9 ditë më parë

  2 Engjuj , perle

 • Abby Sejdini
  Abby Sejdini10 ditë më parë

  Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!

 • Secondo ME
  Secondo ME11 ditë më parë

  COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍

 • elvira Lesha
  elvira Lesha11 ditë më parë

  emocion dhe dashuri kjo kenge!

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha11 ditë më parë

  Shembulli me i mir 😘😘👑👑

 • Lucas Pereira
  Lucas Pereira11 ditë më parë

  Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛

 • HowTo
  HowTo12 ditë më parë

  🤗 Mirjana

 • HowTo

  HowTo

  11 ditë më parë

  klajdi

 • ana ana 30
  ana ana 3013 ditë më parë

  Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .

 • Artenisa Biba
  Artenisa Biba13 ditë më parë

  Super kenge

 • Lumani Visar
  Lumani Visar13 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Giorgos Daci
  Giorgos Daci14 ditë më parë

  😍

 • Egzona Qenaj
  Egzona Qenaj14 ditë më parë

  💎💎

 • Meti Uki
  Meti Uki15 ditë më parë

  Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt

 • Zamira Bardhanjori
  Zamira Bardhanjori15 ditë më parë

  Superrrr !!

 • Gjeva B.
  Gjeva B.15 ditë më parë

  Wow , einfach nur Wow

 • Zymryte Kostanica
  Zymryte Kostanica15 ditë më parë

  Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !

 • Zein Khattar
  Zein Khattar15 ditë më parë

  Oh wow so beautiful this song

 • albania tv
  albania tv15 ditë më parë

  Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏

 • Fabjola Agalliu
  Fabjola Agalliu16 ditë më parë

  Super 😍😍

 • Teuta Cela
  Teuta Cela16 ditë më parë

  Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC

 • Aurora Cuka
  Aurora Cuka16 ditë më parë

  Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰

 • Florika Vrushi
  Florika Vrushi17 ditë më parë

  Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️

 • Gena Margarita
  Gena Margarita17 ditë më parë

  Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷

 • Dorina Leitner
  Dorina Leitner17 ditë më parë

  Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!

 • Elja Salla
  Elja Salla18 ditë më parë

  se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️

 • egzona gjurkaj
  egzona gjurkaj18 ditë më parë

  🥳😟🥳🥳

 • esmeralda demaj
  esmeralda demaj18 ditë më parë

  Jeni të mbrekullushëm !

 • htttps.youtube Youtube
  htttps.youtube Youtube18 ditë më parë

  Best couple 🙃

 • Irela Ela
  Irela Ela18 ditë më parë

  Pastërti në cdo drejtim ⭐️

 • Julian Ziu
  Julian Ziu18 ditë më parë

  Ju lumt jeni me te miret

 • meg lekndreaj
  meg lekndreaj19 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Flogerta Karruli
  Flogerta Karruli19 ditë më parë

  Me ty gjithmon 🥰❤💋

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • ALTIN TOCILLA
  ALTIN TOCILLA19 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Kristina Nora
  Kristina Nora19 ditë më parë

  Shume kenge Fantastike

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Entela Bubeqi
  Entela Bubeqi19 ditë më parë

  Super keng 👏😘

 • Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE19 ditë më parë

  PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT

 • a sota sota
  a sota sota19 ditë më parë

  Shume bukur. Bravo.

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald20 ditë më parë

  Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Rebecca Adelina
  Rebecca Adelina20 ditë më parë

  ju dashte zoti tan jeten!

 • Tatjana Bardhi
  Tatjana Bardhi21 ditë më parë

  Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke

 • RB SE7EN
  RB SE7EN21 ditë më parë

  Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.

 • Kaceli Eirini
  Kaceli Eirini21 ditë më parë

  👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Vitori Sharka
  Vitori Sharka21 ditë më parë

  shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy

 • Infinity Ast
  Infinity Ast21 ditë më parë

  Bravo superrrrrrrrrr kenge

 • Wolfi dardi123
  Wolfi dardi12321 ditë më parë

  Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami21 ditë më parë

  Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣

 • Ela Celiku
  Ela Celiku21 ditë më parë

  🌷

 • Klaus Peleshi
  Klaus Peleshi21 ditë më parë

  Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri

 • Alma Osmani
  Alma Osmani21 ditë më parë

  Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • albina gjana
  albina gjana22 ditë më parë

  Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Lori Molla
  Lori Molla22 ditë më parë

  Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...

 • Anton Jaha
  Anton Jaha22 ditë më parë

  Keng pa vaj ulliri

 • Emilia Emi
  Emilia Emi22 ditë më parë

  Pse disslike

 • Isuf Rexha
  Isuf Rexha22 ditë më parë

  Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese

 • Valentina Cupi
  Valentina Cupi22 ditë më parë

  Te dua Elert! 💏👪❤

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • El Za
  El Za22 ditë më parë

  God Bless You , love all your songs

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia22 ditë më parë

  O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • ELEONORA ZENELI
  ELEONORA ZENELI22 ditë më parë

  Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"

 • Sanija Kelm
  Sanija Kelm22 ditë më parë

  Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Ema Ivana
  Ema Ivana22 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 • flora bofja
  flora bofja23 ditë më parë

  O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini23 ditë më parë

  Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Labinot Kurtalani
  Labinot Kurtalani23 ditë më parë

  👍💯

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • sara sara
  sara sara23 ditë më parë

  O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Adelina Topciu
  Adelina Topciu23 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem! Urime!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi23 ditë më parë

  Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Etleva Hodaj
  Etleva Hodaj23 ditë më parë

  100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Diela MK
  Diela MK23 ditë më parë

  Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • M.A M
  M.A M23 ditë më parë

  O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜

 • Manushaqe Alla
  Manushaqe Alla23 ditë më parë

  Shume kenge e bukur ❤❤

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Lori Swiss
  Lori Swiss24 ditë më parë

  Suksese,super këngë👏👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Miserdhe Molishti
  Miserdhe Molishti24 ditë më parë

  Super ,emocjonuse,!!!

 • 8087 Minka
  8087 Minka24 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem .ju lumte

 • Aferdita Lika
  Aferdita Lika24 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍

 • Ervi Ervi
  Ervi Ervi24 ditë më parë

  Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Miranda Ibra
  Miranda Ibra24 ditë më parë

  Amazing song wowwwwww 😍😍😍

 • Eliona Kraja
  Eliona Kraja24 ditë më parë

  Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni

 • alban boy
  alban boy24 ditë më parë

  Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.althe.info/number/l4LWmKqqg5quiZ0/video

 • Valbona Disha
  Valbona Disha24 ditë më parë

  Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Egla
  Egla24 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion24 ditë më parë

  althe.info/number/x6XSZmuqoqOXfJ0/video🤩

 • Ervis Tabaku
  Ervis Tabaku24 ditë më parë

  Jam jammm me ty perher😇😇

 • The Good Sound
  The Good Sound24 ditë më parë

  Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte

 • merita Bytyqi
  merita Bytyqi24 ditë më parë

  Shum bukur

 • Valbona Klobocista
  Valbona Klobocista24 ditë më parë

  Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻

 • Alban Cora
  Alban Cora24 ditë më parë

  E adhurushme 😍

 • Luis Mertkola
  Luis Mertkola24 ditë më parë

  Jeni ma te miret ❤❤❤

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • L. Ll
  L. Ll25 ditë më parë

  Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟

 • Erlind Hysa
  Erlind Hysa25 ditë më parë

  👏👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  18 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

Faqja Tjeter