Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

Muzikë

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente

 • GENA
  GENA11 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

 • Eva1917

  Eva1917

  3 ditë më parë

  @ANIANI a

 • Dhurata Greca

  Dhurata Greca

  11 ditë më parë

  Super kenge

 • Vilma Duro Kafexhiu

  Vilma Duro Kafexhiu

  11 ditë më parë

  Suksese !!! Super kenge ❤️

 • ANIANI

  ANIANI

  11 ditë më parë

  Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 • mirela aliaj
  mirela aliaj3 orë më parë

  Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰

 • Xhina Memushaj
  Xhina Memushaj13 orë më parë

  Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese

 • Suzana Gjini
  Suzana GjiniDitë më parë

  O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja

 • Rigels Luke
  Rigels LukeDitë më parë

  Ju kendoft zemra shum bukur artista

 • Selçuk Türkmen
  Selçuk TürkmenDitë më parë

  So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Valbona Hysejan
  Valbona HysejanDitë më parë

  Brravo korca👏👏👏👌👌👌

 • Valbona Llulla
  Valbona LlullaDitë më parë

  Super kenge videoclip yll fare

 • Aj baba
  Aj baba2 ditë më parë

  Sa like shkojn per zeshkanet 👇

 • word english
  word english2 ditë më parë

  Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.

 • Sami Peci
  Sami Peci3 ditë më parë

  Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.

 • seeni gzty
  seeni gzty3 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 • Edita Gegic
  Edita Gegic3 ditë më parë

  ❤️❤️💋💋💋💋

 • Brixhilda Novalli
  Brixhilda Novalli4 ditë më parë

  Bellissimo

 • seeni gzty

  seeni gzty

  3 ditë më parë

  Ku eshte ky vend?

 • mitro Kosova
  mitro Kosova4 ditë më parë

  👍❤🇦🇱🇽🇰👍

 • Fatosi Redxha
  Fatosi Redxha4 ditë më parë

  👌👌👌👌👏👏

 • Elton Vlore
  Elton Vlore4 ditë më parë

  Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏

 • Alban Koka
  Alban Koka4 ditë më parë

  3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!

 • luiza cani
  luiza cani4 ditë më parë

  ⭐⭐⭐

 • Ela Celiku
  Ela Celiku5 ditë më parë

  🌷

 • Lamprini Vanko
  Lamprini Vanko5 ditë më parë

  Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem

 • sildian zylollari
  sildian zylollari5 ditë më parë

  👑KORÇA👑

 • Besa Besa
  Besa Besa5 ditë më parë

  Gena vdes per bionde😁

 • soiung toiue
  soiung toiue5 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha6 ditë më parë

  Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super

 • Endri & Stefi Official

  Endri & Stefi Official

  5 ditë më parë

  Ne klipin tjeter... 👍😍

 • angela angel
  angela angel6 ditë më parë

  Super..ju kendofte zemra..

 • soiung toiue

  soiung toiue

  5 ditë më parë

  complimenti ragazzi

 • Driton Bajraj
  Driton Bajraj6 ditë më parë

  Bravo Gena

 • simin simin
  simin simin6 ditë më parë

  Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍

 • simin simin

  simin simin

  2 ditë më parë

  @Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷

 • Albaboy King

  Albaboy King

  2 ditë më parë

  🇦🇱🤜🤛

 • Tirana 2001
  Tirana 20016 ditë më parë

  Ku eshte ky vend?

 • Ridvana Sina
  Ridvana Sina6 ditë më parë

  Gena super, man in red...!!!

 • Frida biba
  Frida biba6 ditë më parë

  Super ! nje bigap !!

 • Spiro Roko
  Spiro Roko6 ditë më parë

  Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...

 • Melissa Riva
  Melissa Riva6 ditë më parë

  Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak

 • Melissa Riva

  Melissa Riva

  3 ditë më parë

  Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Endri & Stefi Official

  Endri & Stefi Official

  5 ditë më parë

  @Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅

 • Melissa Riva

  Melissa Riva

  5 ditë më parë

  @Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️

 • Endri & Stefi Official

  Endri & Stefi Official

  5 ditë më parë

  Beni qejf edhe pak...😍😂

 • Fatmir Callmori
  Fatmir Callmori6 ditë më parë

  Bravo djema

 • Eva Rriska
  Eva Rriska6 ditë më parë

  Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓

 • xhemal boka
  xhemal boka6 ditë më parë

  Super kenge 👏

 • xhemal boka
  xhemal boka6 ditë më parë

  Super kenge 👏

 • Wolfgang Liedtke
  Wolfgang Liedtke6 ditë më parë

  👍👌

 • Dorina Rina
  Dorina Rina6 ditë më parë

  na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss

 • Merita Asllanaj
  Merita Asllanaj7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 • Elena Subashi
  Elena Subashi7 ditë më parë

  complimenti ragazzi

 • Shqiponja Dervishaj
  Shqiponja Dervishaj7 ditë më parë

  Super

 • Rock girl
  Rock girl7 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

 • Bylis For ever

  Bylis For ever

  3 ditë më parë

  Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa7 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕

 • Rock girl

  Rock girl

  7 ditë më parë

  😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 • Eliada Beluli
  Eliada Beluli7 ditë më parë

  Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁

 • Astrit Ruci
  Astrit Ruci7 ditë më parë

  Gena je njish per zotin bravo

 • Niko 3600
  Niko 36007 ditë më parë

  Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂

 • Kevi Tirane

  Kevi Tirane

  6 ditë më parë

  Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!

 • Albino Antonio Cazzato
  Albino Antonio Cazzato8 ditë më parë

  Tre zera te kombinuar shume bukur bravo

 • Teuta Vezuli
  Teuta Vezuli8 ditë më parë

  Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...

 • Kadrie Sejdi
  Kadrie Sejdi8 ditë më parë

  Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗

 • Genc Torba Torba
  Genc Torba Torba8 ditë më parë

  Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda

 • Soleil
  Soleil8 ditë më parë

  Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹

 • Pastor BiLaLi
  Pastor BiLaLi8 ditë më parë

  Hajdeee hajdeee 💙💛🖤

 • Blossxom
  Blossxom8 ditë më parë

  Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur

 • S K
  S K8 ditë më parë

  Gena gjithmon fantastik

 • nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz8 ditë më parë

  Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨

 • Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga8 ditë më parë

  Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

 • qopoy dnon
  qopoy dnon8 ditë më parë

  Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪

 • Marius Dule

  Marius Dule

  2 ditë më parë

  Copy paste koment 😋😅

 • Flurije Kukalaj
  Flurije Kukalaj8 ditë më parë

  😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 • Elo na
  Elo na8 ditë më parë

  Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  8 ditë më parë

  althe.info/home/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw.html

 • Lejla Mansaku
  Lejla Mansaku8 ditë më parë

  Sh e bukur

 • Fato Veliu
  Fato Veliu8 ditë më parë

  Shume bukur qe te tre ju lumt goja

 • Majola Lazeri
  Majola Lazeri8 ditë më parë

  👏👏

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa8 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa8 ditë më parë

  Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa8 ditë më parë

  Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  8 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • olioli
  olioli8 ditë më parë

  Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku8 ditë më parë

  SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE

 • Marjana Didi
  Marjana Didi8 ditë më parë

  Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️

 • A A
  A A9 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

 • Sofia Chamzallari
  Sofia Chamzallari9 ditë më parë

  Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur

 • Saadet Mavili
  Saadet Mavili9 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Flutr O.
  Flutr O.9 ditë më parë

  Suksese Suksese...👏👏👏👏👏

 • josi Osmani
  josi Osmani9 ditë më parë

  Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗

 • F_Z 2021
  F_Z 20219 ditë më parë

  Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot

 • F_Z 2021
  F_Z 20219 ditë më parë

  Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit

 • Lindita Cianci
  Lindita Cianci9 ditë më parë

  Super kenge na kenaqet

 • Landa P
  Landa P9 ditë më parë

  bravo me ju krenohet Korca

 • Kadrie Sejdi
  Kadrie Sejdi9 ditë më parë

  Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️

 • Bad girls for l1fe
  Bad girls for l1fe9 ditë më parë

  Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip

 • Bad girls for l1fe

  Bad girls for l1fe

  9 ditë më parë

  @Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓

 • Endri & Stefi Official

  Endri & Stefi Official

  9 ditë më parë

  Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍

 • Tefta Dedej
  Tefta Dedej9 ditë më parë

  Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘

 • Sara Glass
  Sara Glass9 ditë më parë

  Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️

 • linda bleta
  linda bleta9 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻

 • Qamil Isufaj
  Qamil Isufaj9 ditë më parë

  Super 👍

 • Silvana Abdiaj
  Silvana Abdiaj9 ditë më parë

  Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura

 • Migena 11
  Migena 119 ditë më parë

  😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️

 • Sandra Sandra

  Sandra Sandra

  6 ditë më parë

  Te doli emri a😂❤🤪

 • Zoja S.
  Zoja S.9 ditë më parë

  PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤

 • Vjollca Tafaj
  Vjollca Tafaj9 ditë më parë

  Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni

 • Vio Vio
  Vio Vio9 ditë më parë

  Ku esht ber videoklip?

 • Marjeta Barja
  Marjeta Barja9 ditë më parë

  Yje jeni zemra ju kendofte gjithmone 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • ELTON Demiri
  ELTON Demiri9 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 • ELTON Demiri
  ELTON Demiri9 ditë më parë

  Po po e pa parë yll kënga ..

 • Illyria A
  Illyria A9 ditë më parë

  Shume kenga e bukur 🧡

 • Gana Kallaba
  Gana Kallaba9 ditë më parë

  👌👌

 • Safet Hasani
  Safet Hasani10 ditë më parë

  Beautiful combination 😍😍😍

 • Lubiana Qerreti
  Lubiana Qerreti10 ditë më parë

  Super cuna 👏👏👏

 • Valbone Shimaj
  Valbone Shimaj10 ditë më parë

  Mire ke ba

 • Valbone Shimaj

  Valbone Shimaj

  10 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Endri Demaj
  Endri Demaj10 ditë më parë

  Shum shum e bukur kënga djema urime, respekte jeni super kengetar ju perqafoj....

 • NewWorld
  NewWorld10 ditë më parë

  i keni vene kapak me kete kenge ,super tekst i bukur ,ju pergezoj per kengen,videoklipin dhe per prezantimin,urime 👍

 • Vjollca Brahimi
  Vjollca Brahimi10 ditë më parë

  Shum super sukse

Faqja Tjeter