‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë - 18 Korrik 2021

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • the world
  the world5 ditë më parë

  Sa budallaçka o zot car niveli zdin te flasin te lidhin dy fjal 🤦‍♀️🤦‍♀️ u rrofte shkolla qe beni

 • Albana Fejzulahi
  Albana Fejzulahi6 ditë më parë

  Bravo gaforet

 • Soni Jarua
  Soni Jarua7 ditë më parë

  Hahahhahahahah doli skifteri te fle Pak te punoj shum hahahhah

 • Ajne Jahaj
  Ajne Jahaj9 ditë më parë

  Qekjo shipja si shtrig si mamun

 • Nejada Ibrahimi
  Nejada Ibrahimi9 ditë më parë

  O olsa o pler po Geliani ishte 20 vjeç moj....

 • Nejada Ibrahimi
  Nejada Ibrahimi9 ditë më parë

  O Tea je e shpifur .femer e qelbur....

 • ff_fionax
  ff_fionax9 ditë më parë

  Ta kap ket tean prej flokeshh😡👊🏻

 • Brikena istrefi
  Brikena istrefi10 ditë më parë

  Ana na shpife

 • anxhela mahmutaj
  anxhela mahmutaj10 ditë më parë

  kan ik njerzit perlesh ngelen pas kytyre zulshave. paskemi qen te gjith te perrveluar ne shqiperi

 • Laura Behari
  Laura Behari11 ditë më parë

  Ooohhhhh medet o njerez ku Po shkojm presin sikur vjen kombetarja mbase ka fituar evropianin jesus

 • Refit Mysli
  Refit Mysli11 ditë më parë

  po kush jan kta qe bojn ture neper shqipri ca do ti japin rinis ato kurvlliqe qe bojn aty kta jan llumi te rinjeve shqiptar

 • denis Ramadani
  denis Ramadani11 ditë më parë

  Po hec moj ana kauri baju prej ati mos e shpif emisionin 🤮

 • Adeljan Mecaj
  Adeljan Mecaj11 ditë më parë

  Si bejn kto karakurvat sinme qen zysha psikologjie 🤦‍♂️

 • Elen Drg
  Elen Drg12 ditë më parë

  We sa te degjeneruar!

 • Mile_d 2020
  Mile_d 202012 ditë më parë

  O "komisioni" ju jeni te gjithe te paperputhur per vete e do merrni intervista ju, si te njohish e te lidhesh me dike!? Pa piken e sensit, bajat fare.

 • Name Surname
  Name Surname12 ditë më parë

  Na plasi riku !

 • Dont Give up
  Dont Give up12 ditë më parë

  Kejt Analista jan Ba tash e shef se ki program kejt loj asht kan 🤮🤮🤮

 • anxhela ago
  anxhela ago12 ditë më parë

  BRAVO ANA

 • anxhela ago
  anxhela ago12 ditë më parë

  27:14 ik moj kokboshe , me zore do dashurohen me mevlanin ato ?? Ah keto bleserite ju shkaterruan .

 • anxhela ago
  anxhela ago12 ditë më parë

  Mos e shfaqni me Shqipen se me ka shkakton shume stres .Me ka bere shume dem ai njeri .SA HERE E SHOHE ME VJEN TI JAP NJA CA FJALE TE MIRA QE TA QEP

 • anxhela ago
  anxhela ago12 ditë më parë

  22:49 kulmi i budallallekut , se clidhje ka gaforrja me personalitetin e njeriut ?? hajde mendje hajdeeee . Sdin te lidhin dy fjale . Vetem batuta pa kuptim thone .

 • anxhela ago
  anxhela ago12 ditë më parë

  Fjithe funderrinat jane mbledhur Fshatarat qe sdin te lidhin dy fjale .

 • iside musaraj
  iside musaraj12 ditë më parë

  🤷‍♀️ si para byros politikës pa na thoni pak pyetjet e audicionëve të ktyre ish përputhen pastaja i merrni të pyesin deri në palc e duke ironizuar e gacmuar të tjerët pa lidhjes njerzore lat nam mblidhni kallaballëkun se nuk jeni askushi ok🤦‍♀️😌

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni13 ditë më parë

  Qa eshte puna e ketije Fatjonit, ky duket si nje femije i rritur shpejt dhe pa edukate, qe shkruan duart ter diten me stilolapsa ....🤑

 • official official
  official official13 ditë më parë

  Ky qe kendonte unee nuk ediiiiii ska si ajo ajo ajo ajo ajo ajooa joo 😂😂😂😂😂😂

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni13 ditë më parë

  Te gjithe keta qe bejne pyetje, behen aq te menqur sa te shkojne ne Keks...Respekt ketije djali Fierak...

 • Jola Mustaj
  Jola Mustaj13 ditë më parë

  Hahaha redi personal trainer??? Ja fut kot se vetem ai nuk stervit njeri😂😂😂😂

 • K M
  K M13 ditë më parë

  Tea Jep mendje kur Mendje Ska

 • ariela elmazi
  ariela elmazi13 ditë më parë

  Keto audicione qe bejne keta jane pa pike lidhje, sill Fatjonin, sill Atdheun improvizo ca do beje ti. Po ju beni audicione per aktor?? Sepse nje reality show duhet te jete situata reale, dhe eshte e veshtire te besh dicka se te thone te tjeret.

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni13 ditë më parë

  Te lumte oj Zonjushe qe ia bane 8 me 2 Atdheut....bukur shume....

 • Ketrina Keti
  Ketrina Keti13 ditë më parë

  Cjan keto pyetje aman "po vjen per fame " dhe ironizojne kur thone jo kur kta te gjithe per fame kishin ardhur ne prp.

 • Gjeladin Totaj
  Gjeladin Totaj13 ditë më parë

  fuj fuj fuj kto vajzat qysh ja ber mete ardh keq 🤮🤮🤮

 • Mira P
  Mira P13 ditë më parë

  Perfundimisht jeni qesharake, me audicione si te jeni duke kerkuar talente 🙄🙄🙄

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj13 ditë më parë

  O kjo .Ana njeri i tmerrshum ja ban pytjen sita ban ni hajz per veti djal tregon po nes 5a jep rastin nes se jep rastin u hi veq per fam sikur ti ana sikur tishe ma serjoze..qtmebesh mua perme ber per veti pyt po ti je tmerr njeri moj ana as vet se din qka fol

 • Elheme Nerjovaj
  Elheme Nerjovaj13 ditë më parë

  Bora zgjidh problemin ton mas pari e mos kqyr tjerve me jav ndreq o moj lop

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤14 ditë më parë

  Sa fallco duket Bora! Vetem si te fitoj lek e ka mendjen!

 • Marina Avdulaj
  Marina Avdulaj14 ditë më parë

  Erxhiiiii

 • Real Life
  Real Life14 ditë më parë

  Dele 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

 • Altin Riza
  Altin Riza14 ditë më parë

  Mos u zgerdhini

 • Gxx Official
  Gxx Official14 ditë më parë

  Qr djali 30 vjeç thot *erdha te shoh perputhasit*

 • Kejdi Malaj
  Kejdi Malaj14 ditë më parë

  Shum cringe ky emision jqj

 • Donald Aliaj
  Donald Aliaj14 ditë më parë

  O djali futi nji te qir sares

 • coza nostra
  coza nostra14 ditë më parë

  U bot te gjith pidha te zgjur

 • Ili Ferati
  Ili Ferati14 ditë më parë

  Ki esht nje emissioni kurvash e pederastash

 • David Ferko
  David Ferko14 ditë më parë

  Nga i gjeni keta tipa aman 🤦🏼‍♂️

 • Tirane tirane
  Tirane tirane14 ditë më parë

  Me pelqen jeta lluksit thot😅😅😅😅

 • Ana Ana
  Ana Ana14 ditë më parë

  Kjo bora shm paragjykuese e shikoj ne disa kapje pa mendje menyra si e ben ftyren shm ofenduese kundrejt konkurenteve qe duan te marin pjese harroj kjo si ka qen dikur vete si qepe e prishur

 • Albjon Tafili
  Albjon Tafili15 ditë më parë

  Si qekan kto konkurentet e rinj si vrroma t gjith

 • Deon My baby
  Deon My baby15 ditë më parë

  Aman kur nuk di me fol pse fol o Fation se na e shpife, si mo je mesuar me kete atmosfere ti pse sa here qe shkon ti ne Fier ashtu te dalin para ty Aman kur te duket vetja VIP dhe ty 🙈Dihet Boterisht 🤦‍♀️

 • Sajmo Ferko
  Sajmo Ferko15 ditë më parë

  Malida ademi pse nuk perfaqson veten ted ti ler te mar pak fam pasaj te bej muzik me ty 👌👌👌

 • Ylli Demaj
  Ylli Demaj15 ditë më parë

  Eh bre robinat me pas mundesi me ju fut te gjith me nje shpell dhe me ju ly me benzin dhe mu djeg

 • L Abazi
  L Abazi15 ditë më parë

  Ana kauri ka pyetje budallicash sta jep munsin per takim

 • L Abazi
  L Abazi15 ditë më parë

  Teaa Luan at rolin e shef ices te bordello

 • L Abazi
  L Abazi15 ditë më parë

  Atdhe je cun i mire per te ruaj dera 😭⁉️ndersa tea qe zgerdhindet me nen qeshje sikur mer vesh ne ruaj lesh me brisk me at aroganc e qelbur dhe menyra e trajtimit me perqeshje nga ju te tjeret tregon nivel budallenjsh PA Kur far shije artistike politike dhe Kultur albaneze PA nivel se si silleni ne rapport me konkurenr

 • Ernest Hamitaj
  Ernest Hamitaj15 ditë më parë

  Sa injorant mossss llumi

 • Redian Saliaha
  Redian Saliaha15 ditë më parë

  i pelqen lluksi me bluz 990 lek tek lcwakiki😂

 • a alb

  a alb

  3 ditë më parë

  ja gucci aty sikur ekan bler 300 -500 € te gabi 5 mi lekshat🤣🤣🤣

 • admir selmani
  admir selmani15 ditë më parë

  Tallen me konkurentet

 • GLEDIAGREIS
  GLEDIAGREIS15 ditë më parë

  Po kjo tea ca ben kot si e zgjuar 🙄

 • Luca Luca
  Luca Luca16 ditë më parë

  Te tallur picken qe ben olsa me kta

 • Dani Dani
  Dani Dani16 ditë më parë

  Sa fshatare qe paska fieri 😂😂

 • Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood16 ditë më parë

  Keta e kan ne terezi. Pushimet pushime qejfi qejf leku lek. Arjani Bora dhe Olsa te 3 beqar dhe japin leksione mbi dashurin😂

 • Sofie Matmuja
  Sofie Matmuja16 ditë më parë

  Shun Mir o fatjon ❤️💖💋💝😘💋💋💋

 • Genti Dauti
  Genti Dauti16 ditë më parë

  Deri dje thoshin qe "mosha eshte veq 1 numer" ktu njerit ja bojn je shum i ri per te perputhen... mosha ndoshta...

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann16 ditë më parë

  Dordello emisjon

 • Luana Luii
  Luana Luii16 ditë më parë

  Rrembythje

 • Big Albania
  Big Albania16 ditë më parë

  Edhe kto konkurenter sikur dalin para Allahut aq shum që tremben. Po jepi gishta aty fol une dua kshtu . Kshtu ma do qefi, Nuk të njoh nuk me intereson, po deshe mir po sdeshe thye qafen andej mos trego pordha ktu.

 • Aaa
  Aaa16 ditë më parë

  Ky princi zi zagaar !!!

 • Genti Dauti
  Genti Dauti16 ditë më parë

  Shoh shum komente qe thon ku i gjejn kto budallenj... eshte e thejsht konkurentet jan te perzgjedhur dhe nuk i dimi akoma kush jan kto jan thjesht per show duke i tallur

 • Genti Dauti
  Genti Dauti16 ditë më parë

  PASHTAPORTIZIMIN -fationi

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani16 ditë më parë

  Kur të bëhesh që Olsa me lujt me ty me mirë me vdek asnjërin nga kta te asnjërit qytet nuk do i marrin vetëm i kanë përdor për klikime🤦🤭😕🤔

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani16 ditë më parë

  O zot shqipja kishe une bukuroshe qka dreqi ki oj budalle pfffff

 • human verification
  human verification16 ditë më parë

  Sa pak shqiptare , sa shume budallenj !!!

 • VIKU BUZI
  VIKU BUZI16 ditë më parë

  Keq më vjen por ky emision u bë bajat fare sepse duken si tallen me njerzit nk ka pik serioziteti , bejn të zgjuarin ata qe qe dikur ishin po si këta personat që kërkojnë të hyjn sot në perputhen. I them që gezoni famën që moret dhe të ja dini për nder top-channel

 • Lani Lacionni
  Lani Lacionni16 ditë më parë

  Sme pelqejn keto te perputhen qe i ven njerezit e rinj shume ne siklet dhe qeshin ata kane emocjone mos qeshni te pakten si pordhace se dhe ato ne fillim ashtu kane qene si qullaca

 • Shqipe 24k Call of duty
  Shqipe 24k Call of duty16 ditë më parë

  Kan faj kta bufat qe vijn aty dhe tallni ju penisin

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj16 ditë më parë

  Kjo Ana , i duket vehtja se cfare esht

 • sojer shehu
  sojer shehu16 ditë më parë

  Kte shqipen e ftojn si te jet qen pit bull

 • ona Selimi

  ona Selimi

  15 ditë më parë

  Hhahahahhahahahha sa Kam qesh

 • Adla adla
  Adla adla16 ditë më parë

  Krejt qerra kan shku aty per Fto te “famshmit “

 • Cal Boy
  Cal Boy16 ditë më parë

  We kjo erxhi begaj qe Ben kto videot ne ALthe😂😘😘✨

 • Luna Music
  Luna Music16 ditë më parë

  Sikur kane cliruar Shqiperin keta perputhasit🥴

 • Gi Na
  Gi Na16 ditë më parë

  Beni more emisione edukative, po e lini prapa rinine shqiptare

 • Nori 2
  Nori 216 ditë më parë

  Keta u lidhen vet tani do perputhin te tjeret

 • Jesica Jey Pes Ps4
  Jesica Jey Pes Ps416 ditë më parë

  Nuk e ndjek me si emision qe me skandalin e Teas Dhe genjeshtrat e tyre… Nese Erxhi Begaj do futet do e ndjek sigurte Sepse asaj vertete nuk ja ndjen per fame se famen e ka Dhe eshte vajze serioze

 • violet darkness
  violet darkness16 ditë më parë

  19:04 HAHAHAHAHHAAHHA

 • MM Di
  MM Di16 ditë më parë

  Olsa o ftyr byth

 • Ariela Ibi
  Ariela Ibi16 ditë më parë

  Vjen robi nga londra per Tean 🤦‍♀️ Zot i madh kan ikur njerezit nga mendorja…

 • Roll Roys

  Roll Roys

  5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Afrim Cala
  Afrim Cala16 ditë më parë

  Rrepeer me mbaruar shkollen per derjtesi dhe ti kendon ne rruge

 • Afrim Cala
  Afrim Cala16 ditë më parë

  Po na ndimo zemer me keto rrjetet social ike atedhe leri cunant te Marin ndonj number

 • Arjan D
  Arjan D16 ditë më parë

  Sa Ironike je I ri 21 po edhe 22 prap i ri je . NDERKOH Fationi ne krahun e tyere 20 vjeq WTF. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Monda Ag
  Monda Ag16 ditë më parë

  Une cuditem kurshikoj gjithe keta njeres qe i presin keta sikur po bjen kupat qe kane fituar ne bot o zot cfare behet dhe padtaj ankohen

 • Elis A
  Elis A16 ditë më parë

  Si bejn kto vipset e perputhen sikur ca jan.. i shikojn njerzit sikur Jan ne nivel te ulet. Po hule hunden tea me shqipen se shume shpejt do mbaroj edhe fama juaj

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai16 ditë më parë

  Po mbledhin artista për filma këta të degjeneruarit

 • Anna Condi
  Anna Condi16 ditë më parë

  Epo i ven ne siklet keta te vjetrit duke ju thene:aa ke ardh per fame .keta krye mashtruesa e aktore vet pffff

 • loy . Roy
  loy . Roy16 ditë më parë

  po mir o Bora po asnje nuk ja vlen aty ,me zgjeth ,me fal po asnje nuk esht aty qe ja vlen ,na vjen neveri ti shikojm

 • elena elena
  elena elena16 ditë më parë

  Po si ka surrat Tea t'i kerkoje kujt llogari... "a do futesh per fame" thote.. po ti per fame shite fytyren e talli b*then nje Shqiperi e tere me ty moj e degjeneruar

 • Kristina Filaj
  Kristina Filaj16 ditë më parë

  Krejt jam gaforre jam dash jam kshu jam ashtu ore a jeni njerez ju a qa jeni 🇦🇱🤣🤣🤮🤮🤮

 • Unici
  Unici16 ditë më parë

  Po nuk keni turp ju o emison koti mos egzagjeroni me bo pytje si do sillesh e cfar do besh po kush jeni ju duhet tu vi turp per pak klikim boni dhe aidudicione ikni more turp tju vi

 • hello
  hello16 ditë më parë

  Sa te merzitshme pyetjet dhe pergjigjet e ktyre pupu nivel i ulet faree spo shofim naj rob te hajrit

 • Paola Ola
  Paola Ola17 ditë më parë

  Tgjith cunat fjerak te njejtin model flokesh 🤦‍♀️🤣

Faqja Tjeter