Sara x Don Phenom - Dirty Wine (official video4k)

© 2018 SarahMalai. All Rights Reserved.

Follow Sarah and Don Phenom

xsaramalai
don_phenom_cfe
donphenomoff...

Komente

 • Kanita Jashari
  Kanita Jashari7 ditë më parë

  Sara e ka njejt fustonin si Tyna me lek

 • Ivits Miralas
  Ivits Miralas7 ditë më parë

  2021 njeri?? Çne me kte o Pheezoo😜

 • Ndriqim Dreni
  Ndriqim Dreni10 ditë më parë

  Sara perputhem 😂

 • Seide Ballashiti
  Seide Ballashiti19 ditë më parë

  Pse se keni marr arjanin balerin😂😂😂😂

 • Edona _09
  Edona _0923 ditë më parë

  Flok ma kot nk I shkojn ksaj sares prz

 • Danny
  Danny25 ditë më parë

  pse e kishit fshi m pito

 • Kanita Xhelili
  Kanita XheliliMuaj më parë

  Sara

 • Hatem Seitaj
  Hatem SeitajMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂 lot kjo Kenga sara on fire

 • Jonida Ceka
  Jonida CekaMuaj më parë

  Sa keq me vjen per Don phenom qe ka ul veten me bashkepunim me kte larasken.Skandal

 • international gamer
  international gamerMuaj më parë

  amon me ato syzet fake qe gjoja jan pandora amon atyre i ka dal nami n tik tok

 • Arsen ff
  Arsen ffMuaj më parë

  Ty tka qi don phenomi o kurv

 • Arsen ff
  Arsen ffMuaj më parë

  Dhe at etdheun mu npith

 • Arsen ff
  Arsen ffMuaj më parë

  O te qifsha llamarinen o sara

 • Marigen Muja
  Marigen MujaMuaj më parë

  Pp

 • Marigen Muja
  Marigen MujaMuaj më parë

  P

 • firo frio
  firo frioMuaj më parë

  Wow 😜

 • Xhulian Tako
  Xhulian TakoMuaj më parë

  Sara si pordh ljepuri 😭

 • Lilith 1
  Lilith 12 muaj më parë

  2 vjet me vone legjenda thote qe Sara akoma s’ka gjetur derman me leshte e kokes 🤯

 • Erjon Malko
  Erjon Malko2 muaj më parë

  Bravo Sara je kengetar-ja me e mire e perputhen I love you e admiroj kengen

 • Nazi baby
  Nazi baby2 muaj më parë

  😯😷😯😡😤

 • gerti toska
  gerti toska2 muaj më parë

  kjo ka ze per te kenduar🥰🥰jo ana melisa🤮🥰🥰🥰🤭

 • Redi Qyra
  Redi Qyra2 muaj më parë

  Shum e bukur

 • Shpetim elshani
  Shpetim elshani2 muaj më parë

  Qy qy kjo laraska e rrugeve sa e shpifur

 • Rxm
  Rxm2 muaj më parë

  sen t leshit po marr vesh te starti

 • fjori sulollari
  fjori sulollari2 muaj më parë

  a mendoni se ja ka fut tullacin Don Phenom ksaj 😂😂😂😂 like kush esht per PO😂😜

 • Ergena Kena
  Ergena Kena2 muaj më parë

  Keng e bukur

 • kidaxpaulax🍫❤
  kidaxpaulax🍫❤2 muaj më parë

  uaa po kjo kok rrodhja me😂😂

 • Mobil Shop
  Mobil Shop2 muaj më parë

  Melisa vs Ana Vs Sara cila ju pelqen ❤️❤️❤️

 • Rubin

  Rubin

  2 muaj më parë

  Saraa

 • Mobil Shop

  Mobil Shop

  2 muaj më parë

  Sara me fillim e famshme me don pheon shkelqyeshem 💙

 • Eriesa Kryeziu
  Eriesa Kryeziu2 muaj më parë

  POV: vjen nga perputhen 😂

 • Rubin

  Rubin

  2 muaj më parë

  Ha ha ha sa per t qesh

 • Yjet Seriale Shqip
  Yjet Seriale Shqip2 muaj më parë

  Vazhdo sara ke knu ma mir se ato tjerat

 • bardh morina
  bardh morina2 muaj më parë

  kush nuk ka ardh nga perputhen dhe duke ndegjuar kenge te don phenomit e ka ndegjuar ket keng

 • Ervis Official
  Ervis Official2 muaj më parë

  qija nonen dolen gjith kengtare kto kurvat e perputhes

 • Herkuli M
  Herkuli M2 muaj më parë

  Bo xhiro me lambo e aleksit mor plakoo gagagagag

 • Enea Bidaj
  Enea Bidaj2 muaj më parë

  Gjyna m vjn vtm pr don phenomin me k kndon

 • Reidi Alla
  Reidi Alla2 muaj më parë

  Vtm Lediana dhe Antonela skan bo kenge

 • Zinet Zinete
  Zinet Zinete2 muaj më parë

  Te gjith vajzat e përputhen te nxjerin keng shkuan ne përputhen per te gjetur bur na u ben kengetare

 • bby addisonre
  bby addisonre2 muaj më parë

  😂😂😂

 • Shirine Shirine
  Shirine Shirine2 muaj më parë

  Sara e perputhen

 • Orgita Shuli
  Orgita Shuli2 muaj më parë

  Nga perputhen

 • Kanuni Kanuni
  Kanuni Kanuni2 muaj më parë

  Perputhen 🤮🤮🤮💩

 • LOVE IS WAR, WIN IT
  LOVE IS WAR, WIN IT2 muaj më parë

  PERPUTHEN

 • Albina Llapi
  Albina Llapi2 muaj më parë

  Je vk

 • Alush Karavidaj
  Alush Karavidaj2 muaj më parë

  Flokt si leshi i karit tem

 • Anxhela Hatja 🥰
  Anxhela Hatja 🥰2 muaj më parë

  Po mir nje gje skpt un... kta vin per te njohur dashurin e tyre ne perputhen apo per te njohur te behen te famshem hahahhaaha... sa idiot qe jn pzzz... te gjith ata te perputhen po behen kengetar.... edhe sikur dim te kendojn... u dhjefsha mendjen... idioteraa.... sa budalleenj qe jn... ma shpifen.. njerez mutiii 😏

 • ff.terror ff.terror
  ff.terror ff.terror2 muaj më parë

  Sara-Mevli sta jap 2✋✋

 • Marius Alla
  Marius Alla3 muaj më parë

  Sara do bohet otr tsh prej geljanit

 • Gaming Albania
  Gaming Albania3 muaj më parë

  💥💥

 • Santiago Zdrava
  Santiago Zdrava3 muaj më parë

  1k komente

 • Ekaterini Papadopoulos
  Ekaterini Papadopoulos3 muaj më parë

  OMG, vetem repere nuk eshte kjo. E degjeneruan muziken ne maksimum. yuck.........................................

 • Kosta Canllari
  Kosta Canllari3 muaj më parë

  Ne qofte se do te behesh kengetar/re apliko ne perputhe ose perputhen 40

 • Firefist Ace
  Firefist Ace3 muaj më parë

  Sa kenge robqire.

 • Melisa
  Melisa3 muaj më parë

  Sara ylll 😍🥰

 • Paspartu ujkuiprer
  Paspartu ujkuiprer3 muaj më parë

  ket i ziu i kuqi i bardhi krejt e kan qi dysh 3 she gojore kret

 • Kevin.14
  Kevin.143 muaj më parë

  Pidhi sames ato floket si plakat e lagjes

 • ema elena
  ema elena3 muaj më parë

  SHKODRA KTU😎✌

 • Emi Ago
  Emi Ago3 muaj më parë

  Si paska qene Sara si teze Xhemilja 😂😂😂😂😂😂😂😂😂ca e ke kte keng mi zëmra 😂😂😂😂🤟

 • Lina Musliu
  Lina Musliu3 muaj më parë

  Sara perputhen

 • Lorik Hajdari
  Lorik Hajdari3 muaj më parë

  Mas perputhen e ngjum ket kong😂😂

 • Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj3 muaj më parë

  qa koke bo si palaqo haahhaha 🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 • Inela Venetiku
  Inela Venetiku3 muaj më parë

  Ua tmerr

 • Lindita Ajrizi
  Lindita Ajrizi3 muaj më parë

  Kejt konkurentet e perputhen u Ben kengetar

 • Butaaa
  Butaaa3 muaj më parë

  ore si ka mundesi t gjith kta t perputhen kan dal kengetar😂

 • Hasime Pnishi
  Hasime Pnishi3 muaj më parë

  koka vesh

 • Hasime Pnishi
  Hasime Pnishi3 muaj më parë

  si plakat

 • 🤫A_Angel😌
  🤫A_Angel😌3 muaj më parë

  Heyyy Per💋

 • Ersa Collaku
  Ersa Collaku3 muaj më parë

  Je fallco je fallco Ashtu sic eshte sara ne perputhen Te kenga ka pershkrujt vten JE FALLCO O SARA SARA THOT :ca thu ti me plako😂

 • xxx xxx
  xxx xxx3 muaj më parë

  prit se nuk e mora vesh

 • FF MANDI
  FF MANDI3 muaj më parë

  Lot qa floksh

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha3 muaj më parë

  Hahaha

 • izmme1
  izmme13 muaj më parë

  O Zot si nuk ka turp ! As nuk i shkon fare , SA fallso I ka rene me qaf muzikes kjo femer e shtirur 👎💩

 • geri gerii
  geri gerii3 muaj më parë

  Gjithë nga Përputhen.. Un e dëgjoj kët këngë qysh se doli kjo te Arjan Çani

 • Nome vlore
  Nome vlore3 muaj më parë

  Sara e perputhen eshte kjo?

 • KANUN TEAM
  KANUN TEAM3 muaj më parë

  Vari karin do bej dhe un delen kengetare dhe u plutesua kuota hahahahah

 • Driton Hasani
  Driton Hasani3 muaj më parë

  Kush nga perputhen 😂

 • Γιολ Νντ
  Γιολ Νντ3 muaj më parë

  Akwardddddd

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar3 muaj më parë

  Sa eci kjo kong nga perputhen

 • Jorge Sanchez
  Jorge Sanchez3 muaj më parë

  repiste me taka

 • Ernis Hatia
  Ernis Hatia3 muaj më parë

  💔SARA MALAJ💔

 • Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi3 muaj më parë

  Edhe taynes ja dhaje famen po sot ju duket vetja si me kap zotin per koqe kshtu asht edhe sara sa ta ban ni trockes fam

 • thashetheme showbizi
  thashetheme showbizi4 muaj më parë

  Ca keng koti

 • Albo Al
  Albo Al4 muaj më parë

  Qr si ka ba bashkpunim me ty don phhezy 🤢

 • Nevina Haziri
  Nevina Haziri4 muaj më parë

  NOIZI 👊DON PHENOM geljan🍼 👊 Sara 🥴

 • Alba alba
  Alba alba4 muaj më parë

  Po u bere dhe ti kengetare o zote

 • Alban Karaj
  Alban Karaj4 muaj më parë

  Super keng bravoo

 • Klassio Official
  Klassio Official4 muaj më parë

  From perputhen anyone..

 • Ersa Collaku
  Ersa Collaku4 muaj më parë

  Te lutem Ca eshte kjo keng🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • Кайзер Созе
  Кайзер Созе4 muaj më parë

  Good

 • Arber Rustemi
  Arber Rustemi4 muaj më parë

  Tha se e kish lene pjesen e muzikes, edhe mire paska bere

 • eriola bena
  eriola bena4 muaj më parë

  Sara pse sben kenge te tjera??

 • S T
  S T4 muaj më parë

  Per kte ka ardhur ne perputhen per fam asgje tjeter

 • trendafili i bardhe
  trendafili i bardhe4 muaj më parë

  Je shm kot o sara me ate ze si ato mizat esht gjynah te te bejne ty te famshme nk ke talent .

 • Isuf Preci
  Isuf Preci4 muaj më parë

  Erdhem edhe ktu per ti then se je bo si dopio 6 o lodhje.

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti4 muaj më parë

  Po ti o bisha..o don phonemon? E paske dhi me kte hardhucen

 • Lola's Channel
  Lola's Channel4 muaj më parë

  Nga Vipat e Bllokut ,, mendova tash e la lansu kur shoh 2 years ago 🤦🏻‍♀️

 • ledja mance
  ledja mance4 muaj më parë

  ska ze fare kjo sara edhe qeni im kendon me bukur se kjo

 • Lorena Gjonbalaj
  Lorena Gjonbalaj4 muaj më parë

  Loqk

 • N.W.A /IceCube
  N.W.A /IceCube4 muaj më parë

  I ka hip don phenomi ksaj 100%

 • •ER4LD1•
  •ER4LD1•4 muaj më parë

  Kush e ka pas degju me para dhe ni dit kot eshef saren si padashje 😂😂😂🤣🤣🤣🤨😁

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv Gjino4 muaj më parë

  Perputhen keta dy ✌️✌️

 • Zyrhije Nuredini
  Zyrhije Nuredini4 muaj më parë

  3,1 Mio

Faqja Tjeter