Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Amarilda Rama
  Amarilda Rama32 minuta më parë

  Ytswxghujis rxx

 • Francesko Zykaj
  Francesko Zykaj18 orë më parë

  Xhike qori 😂😂😂 je i madh albano respekte 😂😂😂

 • Moza Hila
  Moza Hila3 ditë më parë

  O Aurela o e poshter jete e shendete pace

 • A P
  A P4 ditë më parë

  Fantastike Aurela

 • Thimie Tahiraj
  Thimie Tahiraj5 ditë më parë

  Ozote sa te mire qe jeni na kenaqet jeni te mire te gjithe ti Aurela je ylle fare👏👏👏

 • Teuta Seferi
  Teuta Seferi6 ditë më parë

  Je ylle vertete aurela 👏👏🥰⭐⭐⭐❤😂😂

 • Alma Lazaj
  Alma Lazaj7 ditë më parë

  Brava AURELA qe permende fshatin panaja fshatin e veres, rakise, zogjve te pjekur ullinjve, vajit te ullirit por dhe te njerezve me tradita dhe vlera te larta njerezore😘

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore7 ditë më parë

  Na shkrivo moj aurela 👏👏👏👏👏

 • Blerta Gjoka
  Blerta Gjoka7 ditë më parë

  😄😄😄

 • Ardiana Gjata
  Ardiana Gjata8 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi8 ditë më parë

  🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA8 ditë më parë

  EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli9 ditë më parë

  🐦🐥🎼althe.info/number/zounY3VwgaaJfbY/video🎼🐦👍

 • Naim Sadiku
  Naim Sadiku9 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj10 ditë më parë

  Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna10 ditë më parë

  Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘

 • Suela Lifo
  Suela Lifo10 ditë më parë

  AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱

 • Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali10 ditë më parë

  Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂

 • raisa shena
  raisa shena10 ditë më parë

  Aurela

 • Linda Allmuca
  Linda Allmuca10 ditë më parë

  E dashuron aurela

 • Fato Veliu
  Fato Veliu10 ditë më parë

  Na kenaqet jeni shum te mir

 • Diana Zelia
  Diana Zelia10 ditë më parë

  Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

 • Zarina Mitrushi
  Zarina Mitrushi11 ditë më parë

  Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

 • Jashar Qenanaj
  Jashar Qenanaj12 ditë më parë

  ✓✓✓✓

 • Dava Halili
  Dava Halili12 ditë më parë

  Me lot kam qesh

 • Dava Halili
  Dava Halili12 ditë më parë

  Ooooo zot

 • Angry gamer
  Angry gamer12 ditë më parë

  Ka lezet vlonjatja e tundi

 • Filloreta Zanaj
  Filloreta Zanaj12 ditë më parë

  O aurela o dashuriiii

 • layy yyy
  layy yyy12 ditë më parë

  Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

 • awkdnmpo
  awkdnmpo12 ditë më parë

  o Aurela o ylll

 • Edmonda Hamati
  Edmonda Hamati13 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Lili Sumaj
  Lili Sumaj13 ditë më parë

  e madhe je Aurela❤😂😂👏

 • Valbona Lamaj
  Valbona Lamaj13 ditë më parë

  Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

 • Valbona Lamaj

  Valbona Lamaj

  8 ditë më parë

  @DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk

 • DJAL NGA SHQIPERIA

  DJAL NGA SHQIPERIA

  8 ditë më parë

  Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora

 • anxhela love
  anxhela love13 ditë më parë

  😅😅😅

 • fabjola berberi
  fabjola berberi13 ditë më parë

  Si e ka titullin kënga në fund

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan13 ditë më parë

  Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

 • Vasilika Sinani
  Vasilika Sinani13 ditë më parë

  Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

 • Ana Bekteshi
  Ana Bekteshi13 ditë më parë

  Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

 • Christian Hoxha
  Christian Hoxha14 ditë më parë

  Yll bote na kenaqe

 • Mario Brunelli
  Mario Brunelli14 ditë më parë

  Sa i madh albano hahahahaha

 • eda lutaj
  eda lutaj14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Donika Mazaj
  Donika Mazaj14 ditë më parë

  O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

 • Ina Xhelo
  Ina Xhelo14 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

 • Valentina Kulemani
  Valentina Kulemani14 ditë më parë

  Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA14 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

 • Evja Davidhi
  Evja Davidhi15 ditë më parë

  Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

 • Tereza Vrapi
  Tereza Vrapi15 ditë më parë

  O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

 • Emilia Emi
  Emilia Emi15 ditë më parë

  U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

 • Klaidi Merkai
  Klaidi Merkai15 ditë më parë

  Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

 • Festim Yzeiri
  Festim Yzeiri15 ditë më parë

  Aurela Gace je gjigande

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan15 ditë më parë

  E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan15 ditë më parë

  Shum bukur

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan15 ditë më parë

  Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

 • Kland Del

  Kland Del

  13 ditë më parë

  Harram ato goca qe ta japin ty

 • Eva Rriska
  Eva Rriska15 ditë më parë

  Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

 • Rudina Subashi
  Rudina Subashi15 ditë më parë

  Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan15 ditë më parë

  E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

 • Eva Rriska
  Eva Rriska15 ditë më parë

  Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

 • Omi Omi
  Omi Omi15 ditë më parë

  Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi15 ditë më parë

  13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi15 ditë më parë

  Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo15 ditë më parë

  Sa bukur qe e luane

 • Omi Omi
  Omi Omi15 ditë më parë

  Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi15 ditë më parë

  Preku preku🤣🤣🤣🤣

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi15 ditë më parë

  Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

 • Michele Keta
  Michele Keta15 ditë më parë

  Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh15 ditë më parë

  Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia15 ditë më parë

  A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

 • Veli Reka
  Veli Reka15 ditë më parë

  Shum per te qeshur😂👏👏

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia15 ditë më parë

  Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna15 ditë më parë

  Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj15 ditë më parë

  Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj15 ditë më parë

  Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj15 ditë më parë

  Me mir e ben humorin aurrela gace

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj15 ditë më parë

  Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

 • King Kong2.0
  King Kong2.015 ditë më parë

  Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

 • Speranza Castelli
  Speranza Castelli16 ditë më parë

  Aurela je ❤️

 • Jesmina Harapej
  Jesmina Harapej16 ditë më parë

  Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore16 ditë më parë

  Arela e nadhe si gjithnje

 • lyon lyon
  lyon lyon16 ditë më parë

  Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

 • Sali Rerza
  Sali Rerza16 ditë më parë

  O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

 • ELJO IsLami
  ELJO IsLami16 ditë më parë

  Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

 • giax giaxve
  giax giaxve16 ditë më parë

  Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

 • Mimoza Uka
  Mimoza Uka16 ditë më parë

  Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

 • Jtree Sams
  Jtree Sams16 ditë më parë

  😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

 • katerina koutsoukou
  katerina koutsoukou16 ditë më parë

  Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

 • Sazan Boboci
  Sazan Boboci16 ditë më parë

  Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

 • Gen Kolaj
  Gen Kolaj16 ditë më parë

  🥰🤪😎

 • Bali Ajet
  Bali Ajet16 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj16 ditë më parë

  Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Vita Rohani
  Vita Rohani16 ditë më parë

  O sa e bukur bravo aurela

 • Fatmira Kondi

  Fatmira Kondi

  16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Mimoza Jeschke
  Mimoza Jeschke16 ditë më parë

  Cfar idiotisch

 • Trendelina Hysa

  Trendelina Hysa

  15 ditë më parë

  Aurela je shum e mir

 • Mimoza Prifti
  Mimoza Prifti16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

 • Juljana Stafa
  Juljana Stafa16 ditë më parë

  Aurela diva 👏👏👏

 • Lindita Cianci
  Lindita Cianci17 ditë më parë

  Na kenaqe mi motra

 • Vesa Serena
  Vesa Serena17 ditë më parë

  Je i.pa paree

 • Morena 5
  Morena 517 ditë më parë

  te gjitha rolet i bon Aurela

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi17 ditë më parë

  Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

 • Raiden Coleman

  Raiden Coleman

  15 ditë më parë

  @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

 • Karter Harper

  Karter Harper

  15 ditë më parë

  Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  15 ditë më parë

  Aurelia esht 1shi

 • Mimoza Sadushaj
  Mimoza Sadushaj17 ditë më parë

  O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

 • granitOffcial

  granitOffcial

  17 ditë më parë

  poo shpirt😘😘😘

 • Richie Spiro
  Richie Spiro17 ditë më parë

  O sa kam qesh

Faqja Tjeter