Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente

 • killuminati 1
  killuminati 14 orë më parë

  kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂

 • doliio volay
  doliio volay7 orë më parë

  we need more like this bruh

 • Enela Murati
  Enela Murati8 orë më parë

  Old school . Love it.

 • korab aliu
  korab aliu23 orë më parë

  “Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend

 • gioyu comi
  gioyu comiDitë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • doliio volay

  doliio volay

  7 orë më parë

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 • I'm Djonis
  I'm DjonisDitë më parë

  -Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon

 • Jurgen Teluli
  Jurgen TeluliDitë më parë

  This is a whole vibe we need more of this on god 💯

 • du bu
  du buDitë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • bilinas mini
  bilinas miniDitë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Algert plakalliu
  Algert plakalliu3 ditë më parë

  10 her n dit e dgjoj ket

 • sokin jon
  sokin jon3 ditë më parë

  What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?

 • Guri Dina
  Guri Dina3 ditë më parë

  Hothot 💯💯

 • Paolo Pjollaj
  Paolo Pjollaj4 ditë më parë

  Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 • Flavio Shpata
  Flavio Shpata4 ditë më parë

  🔥

 • sokin jon

  sokin jon

  3 ditë më parë

  Vig Poppa Realll one

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy4 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • FX Ukaj
  FX Ukaj5 ditë më parë

  Droga per vesh

 • FX Ukaj

  FX Ukaj

  2 ditë më parë

  Normalitikisht

 • Waveruner Al
  Waveruner Al5 ditë më parë

  Mreti

 • opzz xsin
  opzz xsin5 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Killercobraa
  Killercobraa6 ditë më parë

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  4 ditë më parë

  best song 🏆

 • d k
  d k6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • d k
  d k6 ditë më parë

  🔥

 • FLORDI
  FLORDI6 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • opzz xsin

  opzz xsin

  5 ditë më parë

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • La ndi
  La ndi7 ditë më parë

  Me ket Bit ja ke fut Kepen gjithkujt Vig Poppa

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mike Saraft
  Mike Saraft7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Emily An
  Emily An7 ditë më parë

  Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤

 • LOVE IS WAR, WIN IT
  LOVE IS WAR, WIN IT7 ditë më parë

  Vig Poppa Realll one

 • roni ceko
  roni ceko8 ditë më parë

  Futja kepënnnn🔥🥵

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj8 ditë më parë

  Keng e bukur 😁

 • Rilind Kryeziu
  Rilind Kryeziu8 ditë më parë

  viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)

 • Emily An

  Emily An

  7 ditë më parë

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Jurgen Teluli
  Jurgen Teluli8 ditë më parë

  I missed this vibe

 • Rion
  Rion8 ditë më parë

  This is RAP

 • Nezir Thaqi
  Nezir Thaqi8 ditë më parë

  best song 🏆

 • bofooit gojo
  bofooit gojo8 ditë më parë

  Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥

 • du bu
  du bu8 ditë më parë

  Flooow😻😻😻😻

 • Agon Çakalli
  Agon Çakalli8 ditë më parë

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • E 0280
  E 02808 ditë më parë

  u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj9 ditë më parë

  Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  8 ditë më parë

  ma nfund ni rap i hajrit

 • Teuta Prenga
  Teuta Prenga9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • deni rushiti
  deni rushiti9 ditë më parë

  Qikjo osht kang

 • Cassie
  Cassie9 ditë më parë

  Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱

 • Lavdrim Alili
  Lavdrim Alili9 ditë më parë

  Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀

 • Enes Ferati
  Enes Ferati9 ditë më parë

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Enes Ferati
  Enes Ferati9 ditë më parë

  🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥

 • johny deep
  johny deep9 ditë më parë

  Lit

 • Gzim Isufi
  Gzim Isufi9 ditë më parë

  💪🏻💪🏻

 • Hasime Rrahmani
  Hasime Rrahmani9 ditë më parë

  A je lodh jom kep valla 😋😋

 • Adnan ramadanii
  Adnan ramadanii9 ditë më parë

  futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga

 • Mrs.V303
  Mrs.V30310 ditë më parë

  Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u

 • Rayzz
  Rayzz10 ditë më parë

  “ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash

 • albert buqa
  albert buqa10 ditë më parë

  ma nfund ni rap i hajrit

 • Julian Komani
  Julian Komani10 ditë më parë

  Vig poppa... Big poppa always on top

 • Fitim Fazlija
  Fitim Fazlija10 ditë më parë

  👏👏👏Originally Popa 👏👏👏

 • Flamur Salihu
  Flamur Salihu10 ditë më parë

  King poppa

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss10 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Benjamin Shehu Official
  Benjamin Shehu Official10 ditë më parë

  Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,

 • Eris Vorfaj
  Eris Vorfaj10 ditë më parë

  Drip shum i fort

 • Lion King
  Lion King10 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • SpecialKeqa
  SpecialKeqa10 ditë më parë

  Futja hudren

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj10 ditë më parë

  @2

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj10 ditë më parë

  @12

 • kuishia
  kuishia10 ditë më parë

  A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo10 ditë më parë

  👑The queen is in the clip too DAFINA♥️

 • arber.studio
  arber.studio10 ditë më parë

  "Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"

 • Blerim Demolli
  Blerim Demolli11 ditë më parë

  @thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...

 • toijg avnnr
  toijg avnnr11 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 • D. B
  D. B11 ditë më parë

  Dj geek style is 10/10

 • PR PR
  PR PR11 ditë më parë

  Bravo ! Je i fort

 • Teo
  Teo11 ditë më parë

  althe.info/number/2525fJeze6WqqbY/video

 • Illyrian
  Illyrian11 ditë më parë

  Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  11 ditë më parë

  haq

 • Maria Kolaj
  Maria Kolaj11 ditë më parë

  💣💣

 • Zuhdi Ferizi
  Zuhdi Ferizi11 ditë më parë

  Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶

 • Hasim Imeri
  Hasim Imeri11 ditë më parë

  Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv11 ditë më parë

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 • Muzik Me Tekste
  Muzik Me Tekste11 ditë më parë

  400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪

 • Doni Helshani
  Doni Helshani11 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏👏👏👏👏

 • best bro
  best bro12 ditë më parë

  rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop

 • Nick Zohorovic
  Nick Zohorovic12 ditë më parë

  Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  11 ditë më parë

  Ilaq per vesh👍

 • D K
  D K12 ditë më parë

  👏👏👌🙌

 • shshs shshsh
  shshs shshsh12 ditë më parë

  e pse konga o nchanel tdafines ?

 • ClirimM
  ClirimM12 ditë më parë

 • Katerina S
  Katerina S12 ditë më parë

  Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝

 • ENOM
  ENOM12 ditë më parë

  haq

 • Eridjon Bushi
  Eridjon Bushi12 ditë më parë

  You’re killing it!!

 • arbjess arbjess
  arbjess arbjess12 ditë më parë

  sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁

 • Granit Kuqi

  Granit Kuqi

  10 ditë më parë

  Mos ja fut kot

 • Dashnor Koxha
  Dashnor Koxha12 ditë më parë

  P

 • Lorik Gashi
  Lorik Gashi12 ditë më parë

  wowwww

 • Anita Klopp
  Anita Klopp12 ditë më parë

  Futja 🧅

 • Olger Hidri
  Olger Hidri12 ditë më parë

  Masterpiece ! ! !

 • Visi Pjetri
  Visi Pjetri12 ditë më parë

  Ilaq per vesh👍

 • Gamingplay01
  Gamingplay0113 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 • misuyy fong
  misuyy fong13 ditë më parë

  Classic❤ na ki mungu o vig Na kan lodh veshin bajatat deri sot

 • joker joker
  joker joker13 ditë më parë

  Old school

 • Anna Boka
  Anna Boka13 ditë më parë

  Ca eshte kepa?

 • Leo
  Leo13 ditë më parë

  VALLA Njerëz e ka qu Lumin ne penzion me kete muzike , #RealTalk!!

 • nandofaklo patepi
  nandofaklo patepi13 ditë më parë

  Kinggggggggg haveri bravo viggi llegend e ke prek nput

 • misuyy fong

  misuyy fong

  13 ditë më parë

  Nice music video idol

 • Arlind Kalaveshi
  Arlind Kalaveshi13 ditë më parë

  Brravo tipi vllaaa

 • CheeseALB
  CheeseALB13 ditë më parë

  Kete vite KEPA ka rritje tCmimit & Thnx G na pastrove vesht prej tylifar llomit =]

 • Bjeshkan.B Badallaj
  Bjeshkan.B Badallaj13 ditë më parë

  Moti ska pas rep 👍

 • ItachiOfTheLeaf
  ItachiOfTheLeaf13 ditë më parë

  BARS

Faqja Tjeter