2TON - M’KUJTOHESH

Argëtim

Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
2tonofficial
Follow NEGO on:
nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Komente

 • Sikur Kaimov
  Sikur Kaimov2 orë më parë

  Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава

 • Elisabeth Strassheim
  Elisabeth Strassheim3 orë më parë

  Love from Germany ❤

 • dolita windo
  dolita windo11 orë më parë

  Love from Pakistan ❤️😎

 • Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi22 orë më parë

  💫👑

 • Shefkije Shartari
  Shefkije ShartariDitë më parë

  Sa mir

 • agi agi
  agi agiDitë më parë

  👌👌👏👏👏👏👏bravo

 • bajramche
  bajramcheDitë më parë

  Gjith King 🔥💯

 • dolita windo

  dolita windo

  11 orë më parë

  2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • pida siouy
  pida siouy2 ditë më parë

  Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

 • Luaras Rudi
  Luaras Rudi2 ditë më parë

  ljfskgdgdtfh

 • Fariel TV
  Fariel TV3 ditë më parë

  Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

 • mirela bakiasi
  mirela bakiasi3 ditë më parë

  Thjesht suuupppeeerrrrr

 • armando bleta
  armando bleta4 ditë më parë

  FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

 • armando bleta

  armando bleta

  2 ditë më parë

  @pida siouy 🖐❤

 • pida siouy

  pida siouy

  2 ditë më parë

  Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Arbania roots
  Arbania roots4 ditë më parë

  2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

 • Mirjeta Hoxha
  Mirjeta Hoxha4 ditë më parë

  2ton m kujtohesh

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  3 ditë më parë

  🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 • Emily An
  Emily An5 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  5 ditë më parë

  what??

 • Travis Stoaty
  Travis Stoaty5 ditë më parë

  *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 ditë më parë

  like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • Stefa Sotiom
  Stefa Sotiom5 ditë më parë

  Je super fare 2 Ton👍

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 ditë më parë

  Hey! I loved the video!!

 • Aurora Berisha
  Aurora Berisha5 ditë më parë

  Ky vertet eshte i cmemdur

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  5 ditë më parë

  psyychoooo

 • Emily An

  Emily An

  5 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • opzz xsin
  opzz xsin6 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  5 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  5 ditë më parë

  Bravo 🙌🏼

 • tesa Pacolli
  tesa Pacolli7 ditë më parë

  albanian music us the best!! shqipe

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  3 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme

 • me dorë në zemër
  me dorë në zemër7 ditë më parë

  2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • SHQIPvideolojra
  SHQIPvideolojra8 ditë më parë

  shum fort kendon veq qeli sy be haha

 • SHQIPvideolojra

  SHQIPvideolojra

  6 ditë më parë

  @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

 • opzz xsin

  opzz xsin

  6 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • niduoe stre
  niduoe stre8 ditë më parë

  I'm waiting

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  7 ditë më parë

  2ton the BEST

 • Luanmondi Nuhaj
  Luanmondi Nuhaj10 ditë më parë

  Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

 • Justin Moresby
  Justin Moresby10 ditë më parë

  Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  7 ditë më parë

  ❣❣

 • Aaron Jenks
  Aaron Jenks10 ditë më parë

  Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • soinu foig

  soinu foig

  8 ditë më parë

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Moni Mahony
  Moni Mahony10 ditë më parë

  kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

 • niduoe stre

  niduoe stre

  8 ditë më parë

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Elona Sina
  Elona Sina11 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  5 ditë më parë

  e vertetee....

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa11 ditë më parë

  🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  Hitmaker ✌🏼

 • GameZone BellaBoy
  GameZone BellaBoy11 ditë më parë

  G tkom

 • GameZone BellaBoy

  GameZone BellaBoy

  7 ditë më parë

  @soinu foig walla po 😅😅😅

 • soinu foig

  soinu foig

  8 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu11 ditë më parë

  like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • G Kristel
  G Kristel12 ditë më parë

  King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

 • soinu foig

  soinu foig

  10 ditë më parë

  Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • G Kristel
  G Kristel12 ditë më parë

  Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • soinu foig

  soinu foig

  10 ditë më parë

  Like:gota Koment: m'kujtohesh

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi12 ditë më parë

  Bravo 🙌🏼

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  11 ditë më parë

  Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • Fjori Fjori
  Fjori Fjori12 ditë më parë

  Bravoo

 • Megi Adl
  Megi Adl12 ditë më parë

  😻

 • Ptao Tom
  Ptao Tom12 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • Ab Aba
  Ab Aba12 ditë më parë

  ❣❣

 • Tony
  Tony12 ditë më parë

  2ton the BEST

 • Ari S Ana
  Ari S Ana13 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  5 ditë më parë

  në repeatt ooo 😂

 • Ledian Morina
  Ledian Morina13 ditë më parë

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  12 ditë më parë

  Hitt

 • edon heta
  edon heta13 ditë më parë

  Hitmaker ✌🏼

 • Minife Pacolli
  Minife Pacolli13 ditë më parë

  🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  Hita mas hita

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax13 ditë më parë

  *Good evening*

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh13 ditë më parë

  Like:gota Koment: m'kujtohesh

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa14 ditë më parë

  Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • minij hooi
  minij hooi14 ditë më parë

  8 minutes✨

 • bofooit gojo
  bofooit gojo15 ditë më parë

  Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • Arsim Berisha
  Arsim Berisha15 ditë më parë

  NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 • Ilire Sadiki
  Ilire Sadiki16 ditë më parë

  Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

 • Al Beshure
  Al Beshure16 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  15 ditë më parë

  Super

 • Tali Gims
  Tali Gims16 ditë më parë

  Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

 • Enver Troci

  Enver Troci

  14 ditë më parë

  Viva bruda is Noizy not 2ton

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi17 ditë më parë

  Kurr nuk deshton 🙌🏼

 • minij hooi

  minij hooi

  14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • ?????????
  ?????????17 ditë më parë

  Hitt

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki17 ditë më parë

  Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki17 ditë më parë

  Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

 • Cassie

  Cassie

  16 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki17 ditë më parë

  😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

 • Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  17 ditë më parë

  Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

 • Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  17 ditë më parë

  😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

 • Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  17 ditë më parë

  Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

 • Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  17 ditë më parë

  Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

 • Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  17 ditë më parë

  Rkfkrorotlto

 • kidabutrintimeri Butrintkidaimeri
  kidabutrintimeri Butrintkidaimeri17 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 • Cassie

  Cassie

  16 ditë më parë

  Bravo 2ton 💖🇦🇱

 • FootballisaboutJoy
  FootballisaboutJoy17 ditë më parë

  Hita mas hita

 • soinu foig
  soinu foig17 ditë më parë

  Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa17 ditë më parë

  I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada

 • Genta Lena
  Genta Lena18 ditë më parë

  💖💖💖💖

 • Genta Lena
  Genta Lena18 ditë më parë

  O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 • Albin Bytyqi
  Albin Bytyqi18 ditë më parë

  2:02

 • soinu foig

  soinu foig

  17 ditë më parë

  Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

 • Tolja Gazmend
  Tolja Gazmend18 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Frida Fridaa
  Frida Fridaa18 ditë më parë

  Super

 • Joanna
  Joanna18 ditë më parë

  Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌

 • Bono Vox_2
  Bono Vox_218 ditë më parë

  S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...

 • Aferdita gj.
  Aferdita gj.19 ditë më parë

  Wauuu shum nice🌹🙌

 • Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri19 ditë më parë

  Bravo 2ton 💖🇦🇱

 • Joanna

  Joanna

  18 ditë më parë

  King

 • Cassie
  Cassie20 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • stefani franc
  stefani franc20 ditë më parë

  i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan

 • Gameon
  Gameon20 ditë më parë

  Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy20 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 • Aranit fishti
  Aranit fishti21 ditë më parë

  Super

 • Cassie

  Cassie

  20 ditë më parë

  MERCEDES GT-63S althe.info/number/p4GUgYZwqJKad50/video

 • Nazmi Kaludra
  Nazmi Kaludra21 ditë më parë

  2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍

 • Princ D
  Princ D21 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 • Arb Blessed
  Arb Blessed21 ditë më parë

  Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  20 ditë më parë

  Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 • Roovi
  Roovi21 ditë më parë

  I love this song 😍❤

 • Mervete Shukolli
  Mervete Shukolli21 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 • Kitha SHQIP
  Kitha SHQIP21 ditë më parë

  Me Ne Fund Mezi Prita

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra21 ditë më parë

  Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt

 • Emily An
  Emily An21 ditë më parë

  8 minutes✨

 • Albanian Version
  Albanian Version22 ditë më parë

  Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶

 • Vionton Prenka
  Vionton Prenka22 ditë më parë

  King

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL22 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION althe.info/number/rnmRl5OxeYGNfZU/video

 • Emily An

  Emily An

  21 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL22 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION althe.info/number/rnmRl5OxeYGNfZU/video

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL22 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION althe.info/number/rnmRl5OxeYGNfZU/video

 • ATEŞLER
  ATEŞLER22 ditë më parë

  MERCEDES GT-63S althe.info/number/p4GUgYZwqJKad50/video

 • Anno Vm
  Anno Vm22 ditë më parë

  This auto tune thing Made people famous 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

 • pool empire
  pool empire22 ditë më parë

  Love from Pakistan ❤️😎

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi22 ditë më parë

  Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 • adonis mulolli
  adonis mulolli22 ditë më parë

  nje tjeter hit

 • ema elena
  ema elena22 ditë më parë

  TDU PASHA JETEN 🔥

 • Princ D

  Princ D

  21 ditë më parë

  Mem dasht mu sa don kta ku me dit qa kisha bo 😂😂😂

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo22 ditë më parë

  Si qdo her ka mu kan hit,kurr ska me deshtu,i dhasht zoti shnet dhe fat🤲🏻🙏🏻

 • ᗰOᑎՏTᗴᖇ
  ᗰOᑎՏTᗴᖇ22 ditë më parë

  althe.info/number/zIWlj2evfZKcq9A/video

 • Християнин
  Християнин22 ditë më parë

  GEFÄHRLICH !!!! ALLE MODERNEN IMPFUNGEN GEGEN COVID UND ANDERE KRANKHEITEN GIFT MIT NANO CHIPS SIEHE PATENT 060606. WENN DIE IMPFUNG ERHALTEN WIRD, WIRD DAS TIER DES WORTES PAUSIA DAS HEILIGE PFERD. BIOMETRIE. LASER. BARCODE 666 VORNE COMPUTER BEAST IN BRUCELLI. LESEN SIE DIE APOKALYPSE-BIBEL. Wenn eine Person biometrische Daten an einen BIO-Pass, eine ID-Karte oder einen Führerschein übermittelt, kann eine Person heimlich einen Laser auf der Stirn mit einem Foto eines Gesichts mit einem QR-Code 666 ausbrennen. Dies geschieht, damit die Videokameras Sie sofort identifizieren als QR-Code auf einem Smartphone. Danach werden die Menschen in der Kirche körperlich krank und dämonisch oder ertragen PSITEROR, dh sie hören Stimmen in ihren Köpfen usw. Selbst wenn Sie kein Etikett gegeben haben, gehen Ihre Biodanes unter dem Namen "BEAST" in Brüssel zum Computer. Jeder, der den Computer betritt, wird von GOTT entpersönlicht und erhält von SATAN eine persönliche 18-stellige NAME. Das heißt, Sie betreten den Computer des Tieres, das Sie im Buch der toten Registrierung in HÖLLE aufgezeichnet haben !!!! WENN SIE BIOMETRIE AKZEPTIERT HABEN UND MELDEN MÖCHTEN, MÜSSEN SIE EINEN ANTRAG AUF VERWEIGERUNG VOM BIO-PASS SCHREIBEN. GEHE ZUM CONJECTION DER ORTHODOX-KIRCHE. PASS VERBRENNEN UND NIEMALS VERWENDEN. PRIESTER, DIE BIOPASSPORT ODER BESTÄTIGUNG HABEN - EMPFANGEN SIE DEN EMPFANG UND FÜHREN SIE ALLES ZUR HÖLLE !!!!! WIE MAN ÜBERLEBT? Christen töten aus den Städten rund um ihr Land. LOOK EXORCIST VASILY NOVIKOV.,,,

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  22 ditë më parë

  👏👏

 • Elfons elfons
  Elfons elfons22 ditë më parë

  M'kujtohesh

 • Arton Rexha
  Arton Rexha22 ditë më parë

  Pajth nane je 👏👏

 • yuitr loing
  yuitr loing22 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

Faqja Tjeter