Kur është Nata e Kadrit? Cilat janë shenjat e sakta të saj?Ky eshte kanali zyrtar i Merjem Lumi.
Per tu abonuar klikoni ketu: bit.ly/30BNe1x

Gjithashtu mund te me ndiqni ne:

Instagram: merjemlumi
Facebook: merjem.lumi1
TikTok: www.tiktok.com/@merjemlumi

Komente

 • hevzi rustemi
  hevzi rustemiMuaj më parë

  O ZOTI MADH

 • Battles Games
  Battles GamesMuaj më parë

  O zot na fal

 • Battles Games
  Battles GamesMuaj më parë

  O zot na fal po jemi te semur

 • Behari Orges
  Behari OrgesMuaj më parë

  O ZOT IM ME NDIHMO NE FATIN TIM PRANOJ LUTJET E MIA

 • Pranvera Tula
  Pranvera TulaMuaj më parë

  Selam aleikum a ka qen mbrem nata e kadrit? Se i takon nata e 26, nuk e di

 • Maria Maksutaij
  Maria MaksutaijMuaj më parë

  Mravo mike zoti të ndihmojë këtu ku jam unë po mundohem me ndihmën e zotit Nikë i kemi konditat shum pu bonë në serë tempratura 35 në Greqi zoti na faltë gjunatë zoti na rujtë gjithve

 • Dashi qazimi
  Dashi qazimiMuaj më parë

  Sot ishte Nata Kadrit

 • Relaxing Mind
  Relaxing MindMuaj më parë

  Shumë e ndjeshme, shumë e prekshme kjo ligjëratë e vogël. Sigurisht kjo motra myslimane e bënë kaq butë e të ndjeshme, përkundër të disa hoxhallarëve që vetëm bërtasin e që të fusin frikën.

 • Adli Shehu
  Adli ShehuMuaj më parë

  Ne mos gaboj,Pejngamberi as ka thene edhe :kerkojeni ne 10 diteshin e fundit,ne ditet tek dhe nga fundi.Pra nik mund te jete dita e 29 sepse mund te jete muaji me 29 dite.Bravo Merjem,zoti te bekofte qe ligjeron aq bukur.

 • GERT99X !
  GERT99X !Muaj më parë

  😍❤️

 • Jonida Cela
  Jonida CelaMuaj më parë

  Amin🙏🤲🙏🙏🙏🤲🤲🤲

 • elbora vogli
  elbora vogliMuaj më parë

  Nk n'a thé kur esht Nata kadrit

 • Bts Vs Blackpink
  Bts Vs BlackpinkMuaj më parë

  Gezuar naten e kadrit! Nje argjerim te leht te gjithve!😮

 • Engel Dinë
  Engel DinëMuaj më parë

  Amin 🤲🌙

 • Besmira Kaca
  Besmira KacaMuaj më parë

  Po ne qofte se ne 10 ditshin e fundit vjen cikli dhe i agjerojm me von keto dit a e marim shperblimin .Faleminderit per mirkuptimin.Zoti ta shperbleft.

 • jeta H
  jeta HMuaj më parë

  A ben dikush me ma sqaru si ka mundesi qe nata e madhe eshte ne nette tek e tani thon qe eshte ne diten e 26 te ramazanit.a nuk duhet te jet ne diten e 27.ose 21 23 25 27 dhe 29.ket nuk po e kuptoj

 • Adisa 💎
  Adisa 💎Muaj më parë

  Allahu te ruajt veten dhe familjen amen

 • Luna Luna
  Luna LunaMuaj më parë

  Pershendetje. Sot eshte nata e kadrit. Dhe mua per te ngrene syfyr nuk me doli gjumi. A quhet ramazani. Se une e di se po

 • Luna Luna

  Luna Luna

  Muaj më parë

  Te lutem te me pergjigjesh pak merjem lumi

 • Super Juve
  Super JuveMuaj më parë

  O zoti im ti je fales me fal dhe mua pranoj lutjet e mija me jep nga te mirat e tua bereqet dhe lumtyri ne familjen time jepu vec miresi femijeve te mi udhezoj ne rrugen e drejt 🤲🤲🤲

 • Skender Salihi
  Skender SalihiMuaj më parë

  Allahu të shpërbleft metëgjith Muslimant e Muslimaneshat. Allahu nabashkoft . Dhe Allahu tashtoft Dijen edhe matefort . Që tnakshilloni qyshasht mamir. V. A. Selam ve Berekatuhu

 • Asr Maghrib
  Asr MaghribMuaj më parë

  🤲

 • Asr Maghrib
  Asr MaghribMuaj më parë

  Amin

 • Alb Lami
  Alb LamiMuaj më parë

  Allah razi olsun ablla 👋

 • Dori Dorian
  Dori DorianMuaj më parë

  Allahubta shperbleft

 • Drilon Muhadri
  Drilon MuhadriMuaj më parë

  Allahi ju rujt zoti Madherushem me ruajt familjen time dhe gjith shqiptaret kudo qe jan

 • Aleksander Alushaj
  Aleksander AlushajMuaj më parë

  Amen 🕋

 • Ilda Ara3
  Ilda Ara3Muaj më parë

  Po kur je me perioda a zevendesoher nata e kadrit dhe a pranohen lutjet dhe pa agjeruar sa inad me vjen😓😓🤲

 • Bts Vs Blackpink
  Bts Vs BlackpinkMuaj më parë

  Pershendetje te gjithve!nata e kadrit eshte neser

 • Luelio Kananaj
  Luelio KananajMuaj më parë

  A mund t m tregosh t lutem ort e sakta për nesr natën e kadrit jetoj në greqi po nuk i di t sakta kam qef t'a argjroj kte dit 🥰 faleminderit nëse mundesh

 • Kosova Prizren
  Kosova PrizrenMuaj më parë

  ujlutem oj motrer enderume asht sante nata ekadrit pergjigje

 • Music Shqip
  Music ShqipMuaj më parë

  Me falni, kush ka informacion..shperblimet e nates se Kadrit jane vetem nese i bejme veprat e mira apo leximin e Kur'an-it naten apo gjate gjithe dites?

 • Mendiana Beqiri
  Mendiana BeqiriMuaj më parë

  Allahu ta shperbleft qdo fjal qe te del nga goja o Merjem 🤲🤲☝️☝️☝️👍👍👍

 • Fatbardha Murraj
  Fatbardha MurrajMuaj më parë

  Bravo 👏 te lumte goja

 • Andi Rrokaj
  Andi RrokajMuaj më parë

  Allahu ju ruajt

 • Abc Def
  Abc DefMuaj më parë

  Te lumte goja qe shpjegon me kaq inteligjence Zoti na shperblefte me miresi bashk me familjet tona te gjith besimtarve me shendet e bereqet 🤲🤲

 • hirberto mandrri
  hirberto mandrriMuaj më parë

  Me vjen mire qe po flet per naten e kadrit.nuk e dija se ne netet teke mund te bije nata e kadrit.por une ne naten e 21 kam par ne endrrer nje qiell te bukur plot me engjej madheshtor.ishin aq te bukur e te medhenj saqe nuk mund ti imagjinojn njerezit.zoti esht i madh.zoti na meshiroft

 • xhiulia xhoxha
  xhiulia xhoxhaMuaj më parë

  Amen 🙏🏻🤲☝️

 • Fazile Gjemaj
  Fazile GjemajMuaj më parë

  Me kan me mestrutacione a osht gjynah nese lutemi se un lutem qdo nat e agjeroj po kto 7 dit e fundit pom duhet mi hup tlutna pergjigju nese bon

 • Enis Reian

  Enis Reian

  Muaj më parë

  Nk mundesh te agjerosh .por mos i nda lutjet

 • Myzafete Hajrizi
  Myzafete HajriziMuaj më parë

  Allahu te shperbleft me te mirat e tij!

 • Soni Mancellari
  Soni MancellariMuaj më parë

  Selam alejkum moter a eshte e sigurt qe nata e Kadrit eshte ne nate teke?

 • Ferti Besnik
  Ferti BesnikMuaj më parë

  Allahu të begatoftë motër e nderuar

 • Asllan Dunga
  Asllan DungaMuaj më parë

  Allahu te shpeeblefte me te mira AMIN

 • Elmedina Selmanaj
  Elmedina SelmanajMuaj më parë

  Allau rë ruit ty the familjen tënde

 • Kymete
  KymeteMuaj më parë

  Zoti te shprblft motra mjrme elle gjith familjt tende ☝🏼☝🏼☝🏼🕋🕋🕋🤲🤲🤲❤

 • Nora Kasembi
  Nora KasembiMuaj më parë

  Amin🙏🙏🙏🙏🙏❤

 • Ali Rrushi
  Ali RrushiMuaj më parë

  Po kete Dua a mund ta themi Shqip??😊😘

 • Arben Myrtaj
  Arben MyrtajMuaj më parë

  Bravo moter Merjem Allahu te na mbroje nga ligesia ne kete muaj te madh te Ramazanit Amin

 • Beineni Harun
  Beineni HarunMuaj më parë

  Motra jon e mir, Allahu ju shpërbleft amin🤲🏻❤️

 • Baby💎❤
  Baby💎❤Muaj më parë

  Te lumt faleminderit❤❤❤🙏🙏🙏❤❤

 • estela kamberi
  estela kamberiMuaj më parë

  Amin

 • Albina Luka
  Albina LukaMuaj më parë

  Amin moter Allahu ta shperblefte na kenaqe

 • Enver Billa
  Enver BillaMuaj më parë

  Zoti te shperbleft me kto mesime qe na jep 🥰❤️🥰💕

 • Mimoza Vishkulli
  Mimoza VishkulliMuaj më parë

  Degjova lutjen e qe the per profetin as qe i ka mesuar Aishes ra, e kam pas mesuar ne internet po nuk ja dija rendesin dhe e harrova, tani qe e the moter nuk e harroj me kurr ishaAllah

 • Bona Kruja
  Bona KrujaMuaj më parë

  Selamun Aleikum motër Mejreme.Për emrin që ke Allahu xh xh të nderoft .Unë besoj në Allah dhe sa herë i lutem më plotëso lutjet.Inshalla dhe në natën e Kadrit i madhi Allah xh xh më ndogjo lutjet .Amin.

 • Dessa Ayan
  Dessa AyanMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️🕋

 • Klodjana Shuli
  Klodjana ShuliMuaj më parë

  Namazi i nates çfar fjalesh thuhet moter Allahu ta shperblefte ne te mira🤲🤲☝️🕋

 • zinet islami
  zinet islamiMuaj më parë

  Eselam alequm morër Zoti të dhëntë shëndet Allau kabull Ramazanë falemideri që na mëson Zoti ta falë Familjen 🤲🤲🤲❤️😘🕋🕌⭐️

 • Elti Cani
  Elti CaniMuaj më parë

  Eshte e vertet .Me ka rene nje grip shume i keq.Mbrem iu luta zotit o zot ma lehteso pak gripin se te agjeroj me leht dhe sot betohem qe jam me mire lutja mu pranua kam 18 vjet qe agjeroj por kete vit me ra gripi dhe po e mbaj vetem per te arritur shperblimin tek ALLAHU inshallah.

 • Damadali Xhepi
  Damadali XhepiMuaj më parë

  Allahu t'a shperbleft dhe agjerim te pranuar ke Allahu te ala,🤲🤲🤲🤲🤲

 • xxCherry
  xxCherryMuaj më parë

  Po pse eshte met 26 ne takvim spo e kuptoj, shpresoj qe ta gjejme kete nate e te lutemi sa ma shume ❤️

 • Tetovari
  TetovariMuaj më parë

  Allahu te shpërbleft për keto spjegime te mira Ammin🤲.

 • Ifraim Sakipi
  Ifraim SakipiMuaj më parë

  Zoti te shberbleft ishalla.

 • Jupi Duro
  Jupi DuroMuaj më parë

  Esselamun alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu moter Muslimane ju lutem si mund te kontakt privat per nje çeshtje.Allahu begatoft

 • Megi Nenada
  Megi NenadaMuaj më parë

  Faleminderit!❤️🥰

 • Ela Ida
  Ela IdaMuaj më parë

  ALLAHU TE SHPERBLEFE moj moter e nderuar, e rrespektuar , e dashur , e embel shpirtbardhe .gojemjalte....!🍒🍒🍓🍓UN mendaj se Ti je nje nder roberit me te dashur te Allahut sepse çdo njeri qe te ndjek ty Zoti i jep dashuri ndaj teje moter..na e kenaqe shpirtin Allahu qofte i kenaqur me ty e dashur...🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤⭐⭐⭐ ALLAHU na e pranofte te gjitheve agjerimin dhe inshalla e zeme naten e Kadrit E na pranohen lutjet tona...! Aminn..🤲🤲

 • Manjola Rrapo
  Manjola RrapoMuaj më parë

  ALEJKUM SELAM RREMETULLAI ET ALA ETE BARACATU MOTRA IME.

 • Meryem Albania
  Meryem AlbaniaMuaj më parë

  MashaAllah Allahume Barik Allahu te begtoft gjithmon Allahume Amin 🤲❤❤❤🥰🌹🌹

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  Moter merjem mundem qe te bej dua sepse jam e zene ne menstruacione . Ame pranohen lutjet . Sepse ndoshta smundem as te agjeroj as te falen ne keto ditet e Fundit 😘😘

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  🌹te lumte goja Moter merjem te falenderoj per Keto shpjegime te Bukura qe i thua Te pershendes shum 🙏🤲♥️

 • Linda Koci
  Linda KociMuaj më parë

  Zoti te bekofte moter🙏

 • Myriam M
  Myriam MMuaj më parë

  Moter e dashur zoti te begatoft me te mira qofshe e Lumtur ne ket bot edhe ne boten tjetre zoti te ruajte ty edhe familje. Te Lumt goja 😍❤️

 • Etleva Cala
  Etleva CalaMuaj më parë

  te lumt goja se na shplodhe o princesha myslimane amin zoti i ndimoft te gjith njerzit e mire e te sinqert ishalla🌴🌴🌴🤲

 • E S
  E SMuaj më parë

  Masha'Allah Tabarakallah, Elhamdulilah qe te kemi ty na meson dhe na ndergjegjeson 😍❤

 • Neta Netushe
  Neta NetusheMuaj më parë

  Inshallah sot nuk esht se vetem sot skam agjeruar 😣

 • Ada Zyka

  Ada Zyka

  Muaj më parë

  Dhe un inshalla joo

 • krasniqi
  krasniqiMuaj më parë

  e kur eshte nata e kadrit

 • Sevda Ramseyer
  Sevda RamseyerMuaj më parë

  Allahu Te shperbleft me xhenet moter Merjem🤲

 • Gurjana Agushi
  Gurjana AgushiMuaj më parë

  Te lumte goja moter merjem je shume e mir

 • Sebi Feri
  Sebi FeriMuaj më parë

  O Allah ti je falēs e do faljen mē fal mua dhe familjen time🤲

 • Mentor Bikliqi

  Mentor Bikliqi

  Muaj më parë

  O Allah ti je fales e do faljen me fal mua dhe familjen time 🤲

 • Vajdin Vajdo
  Vajdin VajdoMuaj më parë

  Amin ishalla 🤲🤲🌷🌺

 • Feride Salihu
  Feride SalihuMuaj më parë

  Allahu te shperblef Moter na qetson shpirtin Sa embel flet mashallah 🤲🤲🤲🤲🤲❤️😍🥰

 • Tila Tila
  Tila TilaMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤🙇

 • Mia Fey
  Mia FeyMuaj më parë

  Allahu ju shperblefte

 • Adelina Hajdinaj
  Adelina HajdinajMuaj më parë

  Selamu alejkum teze. Dua te ta beje nje pyetje? Kur te falemi duhet ta falim farzin e pastaj sunetin apo eshte e kunderta? Te dua shume❤❤❤❤❤

 • Pamuce Kalace
  Pamuce KalaceMuaj më parë

  Zonja merjeme a nuk eshte nata e beratit per percaktimet e allahut qe bene per qdo gje

 • Higjena e gojës & Këshilla
  Higjena e gojës & KëshillaMuaj më parë

  Faleminderit qe na jep kaq mesime të vlefshem,, Faleminderit dhe Allahu te bekofte 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • Menekshe Minaj
  Menekshe MinajMuaj më parë

  Allahu ta shpërblefl

 • shume bukur urime Selmani
  shume bukur urime SelmaniMuaj më parë

  Moter merjem nese je me mestracionet a mund te lutesh te bosh dua te lutem me kethe pergjigje zofi te shperbleft

 • Besa Hotova
  Besa HotovaMuaj më parë

  Allahu ta shperblefte 😍😍

 • Mervete Ferizolli
  Mervete FerizolliMuaj më parë

  Selam aljkum moter jon a quhet edhe teravit namaz nate un kam fal pram dej 1 ora pas teravive kam fal dy rekat namaz nate inshallah a me quhet namaz nate do bej te pamundren qe te falem sa me shum edhe pse ikam femit e vegjel do ja dal me emer zotit 💞🤩

 • Marigona Gashi
  Marigona GashiMuaj më parë

  Me nejt qut tan naten per naten e kadrit apo e dashur

 • Lubjana Dajlani
  Lubjana DajlaniMuaj më parë

  Amin☝️☝️☝️🤲🤲🤲⚘⚘⚘❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍🤍❤❤❤❤❤🤍❤❤❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍

 • Ganimete Hetemaj
  Ganimete HetemajMuaj më parë

  Allahu te ruajt ne qdo hap te jetes tende Allahu te dhasht te mira ket bot dhe boten tjeter Allahu te shperbleft per qdo fjal qe qet nga goja Allahu na udhezoft dhe na mundesoft ta gjejm ket nat Amin Amin Amin

 • Muslimane Elhamdulilah
  Muslimane ElhamdulilahMuaj më parë

  Allahu na i pranoft Agjerimin Lutjet e Ibadetet tona dhe gjdo veper të mirë Amin Amin Ya Rabbi 🤲🤲🤲Allahu Subhane Teala të shperbleft me Xhenetin Firdeues Motrushe e dashur Meyrem na i knaqe zemrat me ligjërata Allahu qoftë i kënaqur me ty e të Shperbleft me mirsit e tij Te Pafund si ne Dynja si Ne Ahiret oj Zemer arta e motres Allahumme Amin 🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🌟💎💎💎💎💎💎💎👑👑👑👑👑👑👑

 • Fluter Krekovci
  Fluter KrekovciMuaj më parë

  Allahu te ruajt ty dhe familjen tende dhe te gjith ymetin musliman❤️🥰💕

 • Nurgji Beka
  Nurgji BekaMuaj më parë

  Allahu të shprbleft me Xhenetin Firdeus motër Meryem,gjatë gjith ktyre ditve të Ramzanit që na ke mësuat nga Ligjeratat e qmuara të fesë islame🤲💐💝

 • Tuana Tuana
  Tuana TuanaMuaj më parë

  Selam alejku moter zote te shperbleft qe mondosh per ne me kto keshilla kaq te mira

 • havva Idrizi
  havva IdriziMuaj më parë

  🤲🕋🕌☝🤲🕋🕌☝❤😘

 • Anxhela Latja
  Anxhela LatjaMuaj më parë

  Allahu ta shperbleft me tmira moter zoti qoft I kenaqur m ty

 • Majlinda Selmani
  Majlinda SelmaniMuaj më parë

  Amin 🤲🤲🤲

 • Arlinda Birdaini
  Arlinda BirdainiMuaj më parë

  Te lumt goja zoja mejreme paq shendet gjithmon Allahu te shperbleft qe ponajep msim Allahi kabull jaboft Agjerim te leht ishallah

Faqja Tjeter