Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Komente

 • Moira Ademi
  Moira AdemiDitë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • Sara Fuga
  Sara FugaDitë më parë

  Shume e bukur👏👏👏👏

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaDitë më parë

  🥂💥👌❤❤

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar2 ditë më parë

  Super

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar2 ditë më parë

  Super

 • doliio volay
  doliio volay2 ditë më parë

  🥂💥👌❤❤

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka3 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • Lora Tarja
  Lora Tarja3 ditë më parë

  Kendon bukur❤🤴

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj4 ditë më parë

  Shum bukur 👌🌻✌️

 • Ana M
  Ana M6 ditë më parë

  Anxhela super

 • Arjan Lamuca
  Arjan Lamuca7 ditë më parë

  Super 🔥🔥🔥

 • Mani Hasan
  Mani Hasan7 ditë më parë

  Shumir hit

 • Gazmir Murati
  Gazmir Murati8 ditë më parë

  Nice 1👑👑👌👌

 • dulce Hernandez
  dulce Hernandez8 ditë më parë

  Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

 • gioyu comi
  gioyu comi8 ditë më parë

  Cute 🥰

 • Mohsin Saeed
  Mohsin Saeed8 ditë më parë

  Need lyrics plz help

 • Kl3rd ff
  Kl3rd ff8 ditë më parë

  good song

 • abbsnn cose
  abbsnn cose9 ditë më parë

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Eniar S.
  Eniar S.9 ditë më parë

  Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

 • Xhulja Jasini
  Xhulja Jasini9 ditë më parë

  Jeni te shkelqyer shum bukur

 • Goran Pavlovski
  Goran Pavlovski9 ditë më parë

  Këngë shumë bukur❤

 • Valentina Ago
  Valentina Ago10 ditë më parë

  👏👏👏

 • Meko Harley
  Meko Harley10 ditë më parë

  Anxhela ❤

 • Ervana Satka
  Ervana Satka10 ditë më parë

  Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

 • f g
  f g10 ditë më parë

  🤩Sinani 🤩

 • aurel Shani
  aurel Shani11 ditë më parë

  Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

 • nijuo joing
  nijuo joing11 ditë më parë

  Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI11 ditë më parë

  Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

 • Alba Jonuzi
  Alba Jonuzi11 ditë më parë

  Super💥💥

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla11 ditë më parë

  Perfect..!!

 • Regdu Geht
  Regdu Geht11 ditë më parë

  nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

 • Erjona Kerkapi
  Erjona Kerkapi11 ditë më parë

  Super

 • Aida Petanaj
  Aida Petanaj11 ditë më parë

  Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

 • Jetmir Nika
  Jetmir Nika12 ditë më parë

  shum bukur ju persh super këngë👏

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo12 ditë më parë

  Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

 • Nina Zyka
  Nina Zyka12 ditë më parë

  ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

 • Made By Me
  Made By Me12 ditë më parë

  Hello from Greece! Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

 • Roel Roi
  Roel Roi12 ditë më parë

  🌟🌟👍👍👏👏

 • Pranvera Krasniqi
  Pranvera Krasniqi12 ditë më parë

  😊😊😊😊

 • Rvve Duio
  Rvve Duio12 ditë më parë

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Meti Haziri
  Meti Haziri12 ditë më parë

  👌✌

 • Eriol Sula
  Eriol Sula13 ditë më parë

  Te kendoft zemra 2

 • meri jaho
  meri jaho13 ditë më parë

  Super

 • Fadil Hajrizi
  Fadil Hajrizi13 ditë më parë

  Hit veror 2021 Pershendetje Fadil novosella👍👌

 • AnotherYT streamer
  AnotherYT streamer13 ditë më parë

  Hallall ❤️❤️

 • Filloreta Salijaj
  Filloreta Salijaj13 ditë më parë

  👍👍👍

 • Ioanna Kousi
  Ioanna Kousi13 ditë më parë

  Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

 • Bukurie Ramadan
  Bukurie Ramadan13 ditë më parë

  Sa bukur💫💫

 • Artush Djartush
  Artush Djartush13 ditë më parë

  Super bravo

 • Kri 99
  Kri 9913 ditë më parë

  Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA14 ditë më parë

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi14 ditë më parë

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien14 ditë më parë

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion
  Cela Erdion14 ditë më parë

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  12 ditë më parë

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • lani Lani
  lani Lani14 ditë më parë

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti
  Aleks Rushiti14 ditë më parë

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos Mateos14 ditë më parë

  Super

 • Besnik Topi
  Besnik Topi14 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli
  halime smajli14 ditë më parë

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj14 ditë më parë

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha
  Rina Rexha14 ditë më parë

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu14 ditë më parë

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  12 ditë më parë

  Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka14 ditë më parë

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku14 ditë më parë

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola
  Luk Kola14 ditë më parë

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj14 ditë më parë

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa
  Fatos Pepa14 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami14 ditë më parë

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • gentiii

  gentiii

  3 ditë më parë

  🌟

 • Xhesika Sharka
  Xhesika Sharka14 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars
  five stars14 ditë më parë

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka
  Rixhi Caka14 ditë më parë

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222
  Ana 222215 ditë më parë

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala
  Emilian Cala15 ditë më parë

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone
  madonnazone15 ditë më parë

  ☺️

 • Donika Kodra
  Donika Kodra15 ditë më parë

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV
  VV15 ditë më parë

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi
  Jimin Mochi15 ditë më parë

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja15 ditë më parë

  Bravò

 • Ely Ba
  Ely Ba15 ditë më parë

  nc song

 • eduarta gega
  eduarta gega15 ditë më parë

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha15 ditë më parë

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha15 ditë më parë

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi15 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZI15 ditë më parë

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  12 ditë më parë

  Bravo Sinan & Anxhela !!! Love from Moldova !!! Love Albania !!!

 • Emanuel Zotaj
  Emanuel Zotaj15 ditë më parë

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur
  Çukur15 ditë më parë

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci
  Gigliola Antonucci15 ditë më parë

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani16 ditë më parë

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi
  Suada Berdufi16 ditë më parë

  🔥

 • Vera Muho
  Vera Muho16 ditë më parë

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia
  Florinda Amelia16 ditë më parë

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966
  Voka 196616 ditë më parë

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli
  Diana Kulli16 ditë më parë

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV
  FARSHER TV16 ditë më parë

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka
  Beqo Leka16 ditë më parë

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani
  Amdi Destani16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI
  Ela SINANI16 ditë më parë

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri Dekavelli16 ditë më parë

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani
  Lorinda Rrahmani16 ditë më parë

  💍💍💍💍

 • ana alba
  ana alba16 ditë më parë

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter