GJESTI - U HALITE

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY - CWMD
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komente

 • Fatos Xhani
  Fatos XhaniOrë më parë

  Super 🙏

 • Linda Qarri
  Linda Qarri3 orë më parë

  of oj for me

 • Eljona Gashi
  Eljona Gashi10 orë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡

 • ilire sherifi
  ilire sherifi13 orë më parë

  Brravo 💔😂😂

 • D O R E N T I N A
  D O R E N T I N ADitë më parë

  O ky osht talent ejj

 • Giuseppe De grandis
  Giuseppe De grandisDitë më parë

  Elda zemer..... miss you

 • Ardit Islami
  Ardit IslamiDitë më parë

  Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth

 • Gazment Brahimllari
  Gazment BrahimllariDitë më parë

  Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

 • Nida Dullaj
  Nida Dullaj2 ditë më parë

  kengetar i mrekullueshem🥺🥺

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi2 ditë më parë

  🎼👏

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb2 ditë më parë

  OZOT SA EBUKUR

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari2 ditë më parë

  E di edhe un jam e thyer

 • Al_flor Game
  Al_flor Game3 ditë më parë

  Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 • Robert Mustafaraj
  Robert Mustafaraj3 ditë më parë

  O zot sa te bukur e ke zerin

 • Festim Kastrati
  Festim Kastrati3 ditë më parë

  Qeyrudacjbjfkid

 • Shqipe Shira
  Shqipe Shira3 ditë më parë

  😒💓

 • Ana Kungulli
  Ana Kungulli3 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • TheWitherBoy 396
  TheWitherBoy 3964 ditë më parë

  Wow ca kenge me e bukura ne bote

 • Aulona
  Aulona4 ditë më parë

  Se zemra se lejka❤🥺

 • Erisa Duda Erisa duda
  Erisa Duda Erisa duda4 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏🌝

 • doliio volay
  doliio volay4 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 • Festim Kastrati
  Festim Kastrati4 ditë më parë

  ❤dkbhd

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb4 ditë më parë

  Kjo kenge me Ben per te qare

 • Enriko Braci
  Enriko Braci4 ditë më parë

  Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 • Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani4 ditë më parë

  Bravo je me i miri 😇😇😇😇

 • doliio volay

  doliio volay

  4 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Chimmy
  Chimmy4 ditë më parë

  Like pa arsye se e meriton☺✌

 • niddg viiut
  niddg viiut4 ditë më parë

  The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc Gavvsgsb5 ditë më parë

  Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 • ArtoneBoSS
  ArtoneBoSS5 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 • Shyrete Shahinaj
  Shyrete Shahinaj5 ditë më parë

  3r2

 • niddg viiut

  niddg viiut

  4 ditë më parë

  althe.info/number/rmrWdq5uZneEfMw/video

 • gioyu comi
  gioyu comi5 ditë më parë

  Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 • Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj6 ditë më parë

  😊

 • Serjan Hysaj
  Serjan Hysaj6 ditë më parë

  Najs je o gjest

 • sokin jon
  sokin jon6 ditë më parë

  Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 • Meri Tozaj
  Meri Tozaj6 ditë më parë

  shum e bukur kjo kenge

 • gioyu comi

  gioyu comi

  5 ditë më parë

  🥰

 • Hysnije _sh
  Hysnije _sh6 ditë më parë

  Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 • FLORDI
  FLORDI6 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • sokin jon

  sokin jon

  6 ditë më parë

  uau ca zeri mrekulli

 • Hasim Ademi
  Hasim Ademi7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gjystina Marku
  Gjystina Marku7 ditë më parë

  the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 • Medina Sulo
  Medina Sulo7 ditë më parë

  💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 • Kujtim Lamaj
  Kujtim Lamaj7 ditë më parë

  😍

 • Admir Lama
  Admir Lama8 ditë më parë

  Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech8 ditë më parë

  althe.info/number/rmrWdq5uZneEfMw/video

 • Ebubeker Ali
  Ebubeker Ali9 ditë më parë

  Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari9 ditë më parë

  Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 • Melihate Presheva
  Melihate Presheva9 ditë më parë

  I gsis0 y1❤❤❤❤

 • Daniela Asmadhi
  Daniela Asmadhi9 ditë më parë

  Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 • sara xhepa😍
  sara xhepa😍9 ditë më parë

  🥰

 • Simina Covaci
  Simina Covaci9 ditë më parë

  😍😍😍

 • Juliana Pumo
  Juliana Pumo9 ditë më parë

  ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Shabane Elezi
  Shabane Elezi9 ditë më parë

  uau ca zeri mrekulli

 • Adnan Maqi
  Adnan Maqi9 ditë më parë

  Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 • Mira
  Mira9 ditë më parë

  🇦🇱❤🇷🇴

 • Karolina Mietkiewicz
  Karolina Mietkiewicz10 ditë më parë

  🇦🇱❤🇵🇱

 • FF MARAJAN
  FF MARAJAN10 ditë më parë

  💔😔

 • JuSt PsYcHo
  JuSt PsYcHo10 ditë më parë

  SAD

 • Albion Olluri
  Albion Olluri10 ditë më parë

  Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 • Andy Hoda
  Andy Hoda10 ditë më parë

  Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Mirela Pengu
  Mirela Pengu10 ditë më parë

  Super kenge

 • yuoop noke
  yuoop noke10 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Elisabeta Qira
  Elisabeta Qira11 ditë më parë

  🙂🥺👍👍👍👍👍

 • bilinas mini
  bilinas mini11 ditë më parë

  halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 • sigrida ciku
  sigrida ciku11 ditë më parë

  sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 • Gazment Brahimllari
  Gazment Brahimllari12 ditë më parë

  Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Carpe Diem
  Carpe Diem12 ditë më parë

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Rifat Zulfaj
  Rifat Zulfaj12 ditë më parë

  Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 • Fadili MurTi
  Fadili MurTi12 ditë më parë

  Te lumt goja😀

 • Video Interesante
  Video Interesante12 ditë më parë

  Cfare do të thotë U HALITE?

 • Fabian Burina
  Fabian Burina12 ditë më parë

  🎶❤gjesti

 • Agim Likaj
  Agim Likaj12 ditë më parë

  Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 • Flamur Dauti
  Flamur Dauti12 ditë më parë

  Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 • Flamur Dauti
  Flamur Dauti12 ditë më parë

  Veq vazhdo shum mir 💪💪

 • Eltina Zenel
  Eltina Zenel12 ditë më parë

  super hit

 • Lutfije Bislimi
  Lutfije Bislimi13 ditë më parë

  bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 • Elma Elma
  Elma Elma13 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Armando Aliu
  Armando Aliu13 ditë më parë

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Vjollca Balla
  Vjollca Balla13 ditë më parë

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Tik tok star
  Tik tok star13 ditë më parë

  Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 • Sina Mobishd
  Sina Mobishd13 ditë më parë

  Bravo Gjesti ma Mir be bot

 • Rijad Kasamaj
  Rijad Kasamaj14 ditë më parë

  Ky eshte nje kengetar super

 • Arian Topalli
  Arian Topalli14 ditë më parë

  Un

 • elmedin jusufi
  elmedin jusufi14 ditë më parë

  😢😢🥰💔💘

 • FF LIDER
  FF LIDER14 ditë më parë

  Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 • Tuana Gerbeshi
  Tuana Gerbeshi14 ditë më parë

  Keng ma e mira ne bot

 • vini hyka
  vini hyka15 ditë më parë

  SUPER

 • Alesia Avdulaj
  Alesia Avdulaj15 ditë më parë

  Ash nje kang shum e bukur

 • Maz B
  Maz B15 ditë më parë

  His voice omg 🥺😍

 • Ken Nechee
  Ken Nechee15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • minivere kallaba
  minivere kallaba15 ditë më parë

  bravo👏🏻👏🏻👏🏻

 • rima pireci
  rima pireci15 ditë më parë

  E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort

 • Ambra Kruti
  Ambra Kruti16 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenge

 • Liridoni Rama
  Liridoni Rama16 ditë më parë

  00

 • bofooit gojo
  bofooit gojo16 ditë më parë

  Keng e bukur per cdo Moshe , Jo dy vjet , por edhe 40 , vjet te shkojne ose sa te jetoj njeriu , nuk del nga memoria , njeriu qe te mbetet peng.

 • marsi
  marsi16 ditë më parë

  Mallkum qoft dashnia💔😭😭😭

 • Eda Tahiri
  Eda Tahiri16 ditë më parë

  Dashuria ime je ti te lumte vazhdo perpara

 • Amla, , alesiAlesia
  Amla, , alesiAlesia17 ditë më parë

  Yll fare

 • Ana Ana
  Ana Ana17 ditë më parë

  Ahh kjo keng te qetson dhe njekohesisht te lendon😒 SUPER KENG👑

 • Daniela Burileanu
  Daniela Burileanu17 ditë më parë

  Chi me lo po' tradurre, perfavore...

 • Difrona Osmani
  Difrona Osmani17 ditë më parë

  Suksese! GJESTI ❤❤

 • Ariela
  Ariela17 ditë më parë

  Sa mire e ka bo🥺❤️

Faqja Tjeter