DOPIO PITE S2 - Episodi 3 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga:

Auto Mata: auto_mata
Daka Brand: dakabrand.man
Ecosoft Albania: ecosoftalbania.com/
Next: nextshpk.com/
Murlan Pro: murlan.pro


Me mbeshtetjen e :
Hops Bar Tirana: hopsbar_tirana
Bavaria: bavaria.al
Advanced FUE: advancedfueclinic.com/
Albi Tattoo: albi_tattoo

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Joyful Spirit
  Joyful Spirit12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Pano Gjikuli
  Pano Gjikuli13 ditë më parë

  Zilja e telefonit, lottt

 • Arberimmucajm361 Arberimucajbosipeshtanit
  Arberimmucajm361 Arberimucajbosipeshtanit14 ditë më parë

  Leku tblen buk a tqifja udhet 😅

 • Arjola Oshafi
  Arjola Oshafi14 ditë më parë

  shume milv ishte hahahaha 😂😂😂😂. Milv , detergjenti i rrobave 😂😂😂

 • Alban Bossi
  Alban Bossi14 ditë më parë

  Ju nuk jeni normal pasha zotin

 • Kristian Berat
  Kristian Berat14 ditë më parë

  Na ka ngel shpirti edhe ai miku “kaq kisha une miq “ 😂😂😂

 • Redon Izairi
  Redon Izairi15 ditë më parë

  Pasvordi e intërnetin

 • demo dakku
  demo dakku15 ditë më parë

  O quna brravo per nisjen e ktij stand up , une shof shum stand up po kur e shof se esht 55 minuta menoj a thu sja vlen po kur ti shof 5 minutsha them ta shikoj iher . Une ju sugjeroj ti ndani video cdo tem apo cdo pjes ne vete do te ishte me mir

 • iPhone 11
  iPhone 1115 ditë më parë

  Na mungon gjyshi zevzek ju lutem hidhni pjes te te gjyshit zevzek

 • Ec Para
  Ec Para16 ditë më parë

  Boll me vidhime se i qivet llopt

 • anxhelo rrodha
  anxhelo rrodha16 ditë më parë

  nejse nejse nejseX3😂😂😂😂😂😂

 • Ardit Çika
  Ardit Çika16 ditë më parë

  👌🏼👏👏👏

 • Rudenc Koka
  Rudenc Koka16 ditë më parë

  @ngop tek kush lokal jeni?

 • Grei Da

  Grei Da

  16 ditë më parë

  Hopps bar

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj16 ditë më parë

  Like kush e qon direkt tek selamia.

 • dhimiter druga
  dhimiter druga17 ditë më parë

  Portokallia ka 100 aktore, regjisore, autore, balerine dhe operatore, megjithate kenaqesine me te madhe e marr kur shikoj Ngopin. Bravo cuna !

 • Aldion Azizaj
  Aldion Azizaj17 ditë më parë

  marsjon dhe grei jeni me te miret

 • Ardit Mane
  Ardit Mane17 ditë më parë

  🤣

 • Eljos Kolici
  Eljos Kolici17 ditë më parë

  Jam futur t kuroj reumatizmin 😜

 • Alesio Voka
  Alesio Voka17 ditë më parë

  Sa super

 • BIM SPECIALIST
  BIM SPECIALIST17 ditë më parë

  Ne cfar lokali jan ?

 • Ledi Disha
  Ledi Disha17 ditë më parë

  rrespekt nga hallexhit e shpijave

 • Fabjo Shperdheja
  Fabjo Shperdheja17 ditë më parë

  Aman gjyshin zevzek se e ksm pik t dobet respekte😝

 • Edi NN
  Edi NN17 ditë më parë

  Un nuk kam instagram,mund te them qe kam humbur ca byth pa par por prap mir 🤣

 • Nazif Refitaj
  Nazif Refitaj17 ditë më parë

  Te madh jeni

 • Angelos Tsimpas
  Angelos Tsimpas17 ditë më parë

  Bobo sa er e kujtoj ngop fails bobo te marim zetor tjeter te nxjerim zetorinn🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Mallakastra Jonë
  Mallakastra Jonë17 ditë më parë

  kisha vite qe nuk qeshja kaq shume 😂😂😂

 • Marçela shehu
  Marçela shehu17 ditë më parë

  "S'je i martuar ëh!?-...hmm vazhdojm me telefonaten e radhes"

 • Ardit Mane

  Ardit Mane

  17 ditë më parë

  🤣

 • Fatjon Murataj
  Fatjon Murataj17 ditë më parë

  Jeni me te miret zoti ju rujt

 • Rigers Ramaj
  Rigers Ramaj17 ditë më parë

  Beni episodin e 4 please

 • Marçela shehu
  Marçela shehu17 ditë më parë

  Rrezimi i Merrjepes eshte epik!

 • tupac pac
  tupac pac17 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Marcel Guri
  Marcel Guri17 ditë më parë

  Më pëlqen shumë ajo që bëni me filmat e vjetër grekë, zoti Selamiu për shembull! 😂😂🤌🤌

 • Esra Bilgic and Murat Yildirim - RAMBEL
  Esra Bilgic and Murat Yildirim - RAMBEL17 ditë më parë

  Dopio Pite! ❤️👏😍 Prodhimi me i mire i Ngop! Dhe ajo batuta e pare per BB dhe Squid Game super!

 • Ani Duci
  Ani Duci17 ditë më parë

  Esht viti i dyt qe i kam varur lesht alpazar portokalli klanifornia apo caj jan variii k.... CUNA JENI LEGJENT BRAVOOO JU QOFT NA KENAQET

 • PABLO
  PABLO17 ditë më parë

  UN Po ju ndiqja nga haleja

 • denis D
  denis D17 ditë më parë

  O Marsi je gjigand 🤣🤣🤣

 • Gerti Naci

  Gerti Naci

  17 ditë më parë

  Edhe Grei i mire esht por ka pak emocione, me kalimin e viteve do permisohet, mere lulen tha moza.

 • Erisa Robi
  Erisa Robi17 ditë më parë

  Hnm😡😡

 • Erisa Robi
  Erisa Robi17 ditë më parë

  Nn

 • Llambro Yt💚
  Llambro Yt💚17 ditë më parë

  Na kenaqet

 • JOKER ALBANIAN
  JOKER ALBANIAN17 ditë më parë

  Pjesa me e bukur e se dieles(kur fillon ngopi),pjesa me e keqe(kur mbaron ngopi🥺)

 • Bad Boy
  Bad Boy17 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo goca

 • LOUIS_GAMER_TV
  LOUIS_GAMER_TV17 ditë më parë

  Hot dogu hahahahahahahahahahahahhahahahahah

 • LOUIS_GAMER_TV

  LOUIS_GAMER_TV

  17 ditë më parë

  @Marcel Guri me kthe subin se ta bera pls 😢🙏

 • Marcel Guri

  Marcel Guri

  17 ditë më parë

  Qen i pjekur😂

 • Franci Fejzullari
  Franci Fejzullari17 ditë më parë

  Seriozisht e keni ne 5 te mengjesit?

 • BIM SPECIALIST

  BIM SPECIALIST

  17 ditë më parë

  Po

 • sildi otr
  sildi otr18 ditë më parë

  Dopio pite episodi 4

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @Martin xiaomi sa vjeç je ti

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @Martin xiaomi mos bo gangster

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @Martin xiaomi o kok bole me 2 sy rri urt thash

 • Martin xiaomi

  Martin xiaomi

  17 ditë më parë

  @sildi otr ska mbaru episodi 3 akoma o kok bole me 2 sy

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @Martin xiaomi mbeturin muti

 • sildi otr
  sildi otr18 ditë më parë

  Kur del

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @JOKER ALBANIAN respekte 👍👍

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @JOKER ALBANIAN otr je ti

 • JOKER ALBANIAN

  JOKER ALBANIAN

  17 ditë më parë

  @sildi otr respekte👍👍

 • JOKER ALBANIAN

  JOKER ALBANIAN

  17 ditë më parë

  @sildi otr otr nrm

 • sildi otr

  sildi otr

  17 ditë më parë

  @JOKER ALBANIAN me ke je ti otr apo bb4life

Faqja Tjeter