Dafina Zeqiri - Karma

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaKarma

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Dafina Zeqiri - Karma

Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Produced: Dafina Zeqiri
Mix: Deard Sylejmani
Master: Deard Sylejmani
Beat: Ertug
Lyrics: Dafina Zeqiri , Arianit Palaj (Nito)
Vocal Melody: Twinsello
Video: Kotorri
Publishing: @Bzzz TV

Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment


KARMA

Verse.1
Kur
Je tu bo mire
Krejt
dojn met pas shoqe
Kur jeta e shtir -
Mos u mshe neper qoshe...
Marre mos t'vjen, per ato qe e bone
Marre let vjen nese e la, u dorezove!

Se sa her
kan dasht mem fshi me vija
veq ma shum mu, mu ka rrit deshira
edhe nese t’keqe ti m’bon?
prap une jom ma e mira.....

Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!

E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone
Bone bone tonen ej.....

Verse.2
A ja ja ja
A jom me kta
A sjom e ksaj bote
A ja ja ja
Pse do menojn
Qe jom tu fol rofe

puna e jote,
o puna e jote ...
e nuk mirrna me to, as me llafe kote.
sdi a ke vrejt ti, gjat gjith ksaj kohe
qado-qe-je-munu me bo
Ka-dal humbje kohe!

kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....

Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!

E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....

Bridge:
je njo edhe pse ka me mija......
bone tonen qajo ma e mira
e kuptojn, nese ju vjen dita
kan thon jo e tasht po thojn e dita...

kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
se tmirat mahen n'men

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....Komente

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije Sylejmani2 ditë më parë

  🥺😊

 • sokin jon
  sokin jon4 ditë më parë

  Superr 💖💖💖

 • mikea hiooi
  mikea hiooi4 ditë më parë

  Superr

 • seiom jvony
  seiom jvony5 ditë më parë

  Bravo Dafina super këngë❤

 • aola wili
  aola wili6 ditë më parë

  s’ka fjale per ty, je thjesht DIVA.

 • doliio volay
  doliio volay10 ditë më parë

  Bravo Dafina super këngë❤

 • sokin jon

  sokin jon

  4 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 • bilinas mini
  bilinas mini11 ditë më parë

  1:52 the best part of this song love uuuuuu DAFFY

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  4 ditë më parë

  1:52 the best part of this song love uuuuuu DAFFY

 • miko foin
  miko foin11 ditë më parë

  Like:Dafina Coment:Tayna Cila osht me e mira🥰

 • seiom jvony

  seiom jvony

  5 ditë më parë

  ti je inspirim sa here qe kendon 🥰😘

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije Sylejmani13 ditë më parë

  ❤🧡💛💚💙💜🖤

 • aola wili

  aola wili

  6 ditë më parë

  Shum kenge e mir amo spoti sban hiq.. Qikat qaq tvogla me kthiz perjashta, diqysh palidhje

 • Issey Sapyake
  Issey Sapyake13 ditë më parë

  Kur je tu pa mirë Krejt dojn me t’pas shoqe Kur jeta është e shtirë Mos u fsheh nëpër qoshe Marre mos t’vjen për atë që e bone Marre ne t’vin nëse u dorëzove Se sa herë kanë dasht me m’fshi me vija Veç ma shumë mu, mu ka rrit dëshira Edhe nëse keq ti mu m’mban Prapë unë jam më e mira E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Njeki ondrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e A jam me kta apo s’jam e ksaj bote Pse po menohesh se po fol llafe Puna jote o puna jote Nuk muna me u nda as me llafe kote Sdi a ke rrejt ti gjithë kësaj kohe Qato që je munu kan dal humbje kohe Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Njeki ondrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Ti je njo edhe pse ka me mijra Bone t’tonen, qajo ma e mira E kuptoni nëse iu vjen dita Vjen karma jote e ta shpëton nji dita Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e

 • bilinas mini

  bilinas mini

  11 ditë më parë

  një kompliment i madh për Dafina Zeqirin për këngën "Karma" kënga ka një kuptim, tekst shumë të mirë dhe veçanërisht me fëmijët në videoklip është thjesht shumë e buku

 • Jela Mollaj
  Jela Mollaj14 ditë më parë

  Super kenge. Dafina ❤🌠🧿

 • miko foin

  miko foin

  11 ditë më parë

  😍😍😍😍👏👏

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije Sylejmani14 ditë më parë

  🥺😡❤

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije Sylejmani14 ditë më parë

  😡☹🥰

 • doliio volay

  doliio volay

  10 ditë më parë

  😃✌️👍

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide15 ditë më parë

  adoleshenteve qe kemi me se shumti nevoje per kto rreshta e tekste. je me e mira🙏🏼💗

 • Leda N&N
  Leda N&N15 ditë më parë

  💥Keng Motivuese 👏👏👏 Je je je je ti ama .. Je je je je ndryshe prej tjerave.. Ti Je je je je ti ama .. Je je je je le t'tranohen... Bone bone tonen .. Bone bone tonen ej.. Bone bone tonen.. Bone bone tonen ej...💫💫

 • bowen voowy
  bowen voowy16 ditë më parë

  Bravo Dafina super këngë

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  15 ditë më parë

  Super tekst super kenge ❤

 • aswer huio
  aswer huio17 ditë më parë

  Ja vlen me ngu ksi kengtarsh qe kan kuptim neper tekste e kan ni tem t caktume n kong jo si do do prej teme tem Daffy is the best💓

 • Shipis Zürich
  Shipis Zürich17 ditë më parë

  Super Song

 • Poni selimi
  Poni selimi17 ditë më parë

  Perfekt ❤️

 • minij hooi
  minij hooi18 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 • aswer huio

  aswer huio

  17 ditë më parë

  Zeri yt relax ne veshet e mi 💘

 • mikoy huio
  mikoy huio19 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  18 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 • vera veshaj
  vera veshaj20 ditë më parë

  ti je inspirim sa here qe kendon 🥰😘

 • bowen voowy

  bowen voowy

  16 ditë më parë

  Zeri yt relax ne veshet e mi

 • Lirim G
  Lirim G21 ditë më parë

  Shum kenge e mir amo spoti sban hiq.. Qikat qaq tvogla me kthiz perjashta, diqysh palidhje

 • Leonard Gegaj
  Leonard Gegaj21 ditë më parë

  një kompliment i madh për Dafina Zeqirin për këngën "Karma" kënga ka një kuptim, tekst shumë të mirë dhe veçanërisht me fëmijët në videoklip është thjesht shumë e bukur 😃✌️👍

 • mikoy huio

  mikoy huio

  19 ditë më parë

  Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 • Elez JahaJ
  Elez JahaJ21 ditë më parë

  Pp

 • minij hooi

  minij hooi

  18 ditë më parë

  Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 • Andrea Rosa
  Andrea Rosa23 ditë më parë

  😍😍😍😍👏👏

 • Jeni Alao
  Jeni Alao23 ditë më parë

  Kanga qe e feel mas shumti prej Albumit ❤❤

 • Issey Sapyake
  Issey Sapyake23 ditë më parë

  Queen Dafina 👑 🇦🇱 Apet e Ka tregu kush osht No.1 ne Shqiptari !

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh23 ditë më parë

  Super këng 💥💥💥 !!! Je 👑 Dafina 🥰🥰🥰 Kshu vazhdo 👑👑🌟🌟🦋🤩🤩🤩

 • Samuel
  Samuel23 ditë më parë

  je me mira ❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞

 • Ptao Tom
  Ptao Tom24 ditë më parë

  Super tekst super kenge ❤️

 • Arbenita Rexhaj
  Arbenita Rexhaj24 ditë më parë

  Queen!

 • An Ka
  An Ka24 ditë më parë

  Divaaa je 💎

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  23 ditë më parë

  Artiste shqiptare per t‘u krenu 🥳❤

 • Sineda Polisi
  Sineda Polisi24 ditë më parë

  Zeri yt relax ne veshet e mi 💘

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  24 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss25 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  21 ditë më parë

  DIVA💜

 • Dajana
  Dajana25 ditë më parë

  TEKSTI [Verse 1] Kur je tu bo mirë, krejt dojn me t’pas shoqe Kur jeta e shtirë, mos u fsheh nëpër qoshe Marre mos t’vjen për atë që e bone Marre ne t’vin nëse u dorëzove Se sa herë kanë dasht me m’fshi me vija Veç ma shumë mu, mu m'ka rrit dëshira Edhe nëse keq ti mu m’mban Prapë unë jam ma e mira [Pre-Chorus] E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Ndjeki andrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e [Verse 2] Ai-ja-ja-ja A jam me kta a s’jom e ksaj bote? Ai-ja-ja-ja Pse do menojn qe jom tu fol llafe? Puna jote o puna jote E nuk mujna me to e as me llafe kote Sdi a ke vrejt ti gjith' qësaj kohe Qato që je munu me bo ka dal humbje kohe [Pre-Chorus] Kape momentin ton ti kape Bone t’tonen, si meno ti kto e Ti Kape momentin tond, ti kape Bone t’tonen, si meno ti kto e E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Ndjeki andrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e [Verse 3] Ti je njo edhe pse ka me mija Bone t’tonen, qajo ma e mira E kuptojn nëse iu vjen dita Vjen karma jote e ta shpëton nji dita [Pre-Chorus] Kape momentin tond ti kape Bone t’tonen, si me nal ti kohën Ti Kape momentin tond ti kape Bone t’tonen, si me nal ti kohën Se t'mirat bohën- [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e

 • Erza Salihaj
  Erza Salihaj25 ditë më parë

  Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 • Laureta Lola
  Laureta Lola25 ditë më parë

  ♥️ U Daffi nuk ngopem duke e degjuar ♥️

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  25 ditë më parë

  Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!

 • Ema Fataj
  Ema Fataj25 ditë më parë

  💕❤️❤️

 • Ema Fataj
  Ema Fataj25 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • niduoe stre
  niduoe stre26 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  22 ditë më parë

  Çdo këngë e Dafinës çdo kuptim dhe mësim i ri!👑

 • Leila s
  Leila s26 ditë më parë

  yesss

 • Bruna brun'
  Bruna brun'26 ditë më parë

  🥺❤️

 • Fibrinda Kryeziu
  Fibrinda Kryeziu26 ditë më parë

  Artiste shqiptare per t‘u krenu 🥳❤️

 • Gena Kasa
  Gena Kasa26 ditë më parë

  super si gjithmon 🔥❤️

 • niduoe stre

  niduoe stre

  26 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi26 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 • Kamela Kasimi
  Kamela Kasimi27 ditë më parë

  Daffyyyy ❤❤❤

 • Luisa Lui
  Luisa Lui27 ditë më parë

  😍😍😍😍 Dafina tduuuuuuuuuuuuu

 • Emma 🔥 T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me
  Emma 🔥 T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me27 ditë më parë

  Dafina qfar te them per ty kur nuk gjej fjal me thjesht dhe shkurt je perfekt❤

 • Benita Nita

  Benita Nita

  24 ditë më parë

  Ema thjesht ti po kopjojshe a nuk din me bo koment vet ti😂

 • Esmeralda Rukaj

  Esmeralda Rukaj

  26 ditë më parë

  @Deti Osmani ioii

 • Deti Osmani

  Deti Osmani

  27 ditë më parë

  1110th I have to

 • Kevin Dine
  Kevin Dine27 ditë më parë

  ❤️

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  26 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻

 • No Rules
  No Rules27 ditë më parë

  1:51 jo “karma ka me ti kthy krejt” po zoti perndryshe king je 😊

 • serry ciok
  serry ciok27 ditë më parë

  Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana Seferaj28 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 • Ken Nechee
  Ken Nechee28 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Agim Ajdini
  Agim Ajdini28 ditë më parë

  Veten zhvishe. Fëmijët jo!

 • serry ciok

  serry ciok

  27 ditë më parë

  Palidhje text llom... krejt kenget i knon njejt ni ritum

 • brruzi
  brruzi28 ditë më parë

  pse pom doket kjo kange kaq e njofshme? si kur me ni ma heret dikun amo nuk pe di ku

 • Elisa Zenunaj
  Elisa Zenunaj28 ditë më parë

  Lumturia gjendet atehere Kur I humb shpresat..🥺

 • Yurges
  Yurges28 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Yurges
  Yurges28 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • Adla adla
  Adla adla28 ditë më parë

  Super tekst super kenge ❤️

 • Albania Durres
  Albania Durres28 ditë më parë

  Super super keng hallall dafina❤

 • Besim Osmani
  Besim Osmani28 ditë më parë

  Kur je tu ba mir kejt dojn met 0as shoqe kur jeta e vshtir mos u mshef neper qoshe marre mos t vjen per ata qe se bone marre let vjen nese e le u dorzove 🥰🥰🥰

 • Verona Smajli
  Verona Smajli28 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻

 • serdy ximi
  serdy ximi28 ditë më parë

  Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!

 • Ema Fataj
  Ema Fataj28 ditë më parë

  🔥❤️

 • shenker shenker
  shenker shenker28 ditë më parë

  Pezho , Naftash .

 • Yo Yo
  Yo Yo29 ditë më parë

  Video banale me kta femije te veshur si ... spe them me mir!

 • You tube You tuba
  You tube You tuba29 ditë më parë

  Diva

 • labi d
  labi d29 ditë më parë

  Palidhje text llom... krejt kenget i knon njejt ni ritum

 • shshs shshs
  shshs shshs29 ditë më parë

  Super ,,DAFINA GHITHMON HITE SHMME TE BUKURA.. HITE VJESHTE BRAVO

 • Kosova Tayna
  Kosova Tayna29 ditë më parë

  02:57 ❤️ Sa e bukur😍

 • life is a gift
  life is a gift29 ditë më parë

  👏👏👏

 • nijuo joing
  nijuo joing29 ditë më parë

  Muzika dhe teksti 👌🏻❤️ por pse e kan zhvesh vogelushen kshtu? 🥺

 • Hama Hamaa
  Hama Hamaa29 ditë më parë

  Omg very nice love dafina im from kurdistannn❤️🤍💛💚

 • erza lubovci
  erza lubovci29 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  18 ditë më parë

  DIVA💜

 • Tessa19 __
  Tessa19 __29 ditë më parë

  O ti je yll bre ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Rudina Kastrati
  Rudina KastratiMuaj më parë

  Je artiste e vertet 🙌🏻❤

 • nijuo joing

  nijuo joing

  29 ditë më parë

  Vetem 1 pervers mund te paragjykoje kete video per seksualitet femijesh.

 • Bukurie Ramadan
  Bukurie RamadanMuaj më parë

  Super Dafina🍀💞

 • Gerti Osmanogiq
  Gerti OsmanogiqMuaj më parë

  Super song 🏆♥️

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuooMuaj më parë

  AMAZING SONG,,,,,,,YOU ARE SO POSITIVE AND PEOPLE HAVE NEED FOR POSITIVITY,,,,🙏🌏THANK YOU HONEY.

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Superr 💖💖💖

 • Francesko Beqiri
  Francesko BeqiriMuaj më parë

  Ska ktu faj vec Dafina , qe eshte 👸

 • Shqipni Etnike
  Shqipni EtnikeMuaj më parë

  O boll e mir je per zo e stil amo nkoh tfundit na kini lodh rakin me kto ritme latine

 • Embrije Rexhepi
  Embrije RexhepiMuaj më parë

  Po ti dafina ku je??

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Muaj më parë

  Superrrrrrr keng

 • 👑Jasmina_Lyrics_Kida_Fans👑
  👑Jasmina_Lyrics_Kida_Fans👑Muaj më parë

  Super kengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Gledi-@hotmail.com Gledilona.halili@hotmail.com
  Gledi-@hotmail.com Gledilona.halili@hotmail.comMuaj më parë

  Bravoooooooo Dafiii

 • senni bgon
  senni bgonMuaj më parë

  s’ka fjale per ty, je thjesht DIVA.

 • Irene Orologgio
  Irene OrologgioMuaj më parë

  Nora e dhurata me e mira

 • bubi kacurrel
  bubi kacurrelMuaj më parë

  Vetem 1 pervers mund te paragjykoje kete video per seksualitet femijesh.

 • Anazus Anaa
  Anazus AnaaMuaj më parë

  Kjo qika vogel Mini Dafina omg ❤️❤️

 • JOANA JOANA
  JOANA JOANAMuaj më parë

  Perfekt! Super kenge qe percon nje super mesazh ! Faleminderit Dafina je me e mira…

 • senni bgon

  senni bgon

  Muaj më parë

  Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!❤️

 • Ana Tahiri
  Ana TahiriMuaj më parë

  E filli mesazhin me daffin edhe krejt qata qe kan kalu qeto rrug e fillin, Falemnderit Daffi qe po Ma bon jeten pozitive

 • Bujar Gurguri
  Bujar GurguriMuaj më parë

  🧠👈OO

 • Bujar Gurguri
  Bujar GurguriMuaj më parë

  💔😭💔😭🖐️💖👏👏👏

 • luma luma
  luma lumaMuaj më parë

  Tkom Idoll😍🥰👌💫

 • Klea Yskollari
  Klea YskollariMuaj më parë

  Superrrrrrr keng

 • Xhevi Spahiu
  Xhevi SpahiuMuaj më parë

  Dafina💖👍

 • AsTo DI
  AsTo DIMuaj më parë

  Me godet sa here te degjoj.Bravo!❤💥💫🌹

 • Monda Zeneli
  Monda ZeneliMuaj më parë

  Bravo Dafina super këngë❤

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!❤️

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  Amazing song🤩🤩🤩 💯💯❣🔥 E dija qe Dafina nuk zhgenjen asnjehere❣🔥🔥❤

 • tina ramaj
  tina ramajMuaj më parë

  💛💛💛

Faqja Tjeter