Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Argëtim

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente

 • Vilma Dhiari
  Vilma Dhiari7 orë më parë

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 • Eron Kadriu
  Eron Kadriu8 orë më parë

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 • Klevis Mateo
  Klevis Mateo9 orë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Klevis Mateo
  Klevis Mateo9 orë më parë

  Faleminderitshumeshumeyll

 • Klevis Mateo
  Klevis Mateo9 orë më parë

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 • Klevis Mateo
  Klevis Mateo9 orë më parë

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 • xhulia bajollari
  xhulia bajollari9 orë më parë

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 • Zanarabja Zanarabja
  Zanarabja ZanarabjaDitë më parë

  P

 • lina kalo
  lina kaloDitë më parë

  Bravooooo mevlan

 • Albioni Bossi
  Albioni BossiDitë më parë

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit2 ditë më parë

  👍

 • Eljesa Qaja
  Eljesa Qaja2 ditë më parë

  Aaaaaaa juli sibon

 • Anna23 Anna23
  Anna23 Anna232 ditë më parë

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 • Seldi Seldi
  Seldi Seldi2 ditë më parë

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 • Antonio Godaj
  Antonio Godaj2 ditë më parë

  On fire juli

 • Roksana Roksana
  Roksana Roksana3 ditë më parë

  Dayfske

 • Klevis Beqiraj
  Klevis Beqiraj3 ditë më parë

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Elsida Rrucaj
  Elsida Rrucaj3 ditë më parë

  Lum si ti mevli

 • blerim bardhi
  blerim bardhi3 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Andrin Hoxha
  Andrin Hoxha3 ditë më parë

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Adis Dauti
  Adis Dauti3 ditë më parë

  Ytyy56655h0

 • Kanina Kanina
  Kanina Kanina3 ditë më parë

  Vazhdoni kështu

 • egi egushi
  egi egushi3 ditë më parë

  😁😁😁👌 Shum te mir

 • Constantine The Great
  Constantine The Great3 ditë më parë

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Bledi Shaho
  Bledi Shaho3 ditë më parë

  Nevlan Juli jeni me specialet

 • Donika Zana
  Donika Zana4 ditë më parë

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 • Lume Memini
  Lume Memini4 ditë më parë

  😍😍😍

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra4 ditë më parë

  😎

 • Olsi Deejay
  Olsi Deejay4 ditë më parë

  althe.info/number/sIK4m3yLZYOggNg/video

 • Selavdi Nevzadi
  Selavdi Nevzadi4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Bro
  Hello Bro4 ditë më parë

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Edi Kukeli
  Edi Kukeli4 ditë më parë

  Super

 • Bleonë Bilalli
  Bleonë Bilalli4 ditë më parë

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Samsung Eljon
  Samsung Eljon5 ditë më parë

  Start janzoa

 • Violeta Violeta
  Violeta Violeta5 ditë më parë

  Esht keng shume e bukur

 • Reshat Ruci
  Reshat Ruci5 ditë më parë

  Qq

 • Kela Alla
  Kela Alla5 ditë më parë

  Shumë bukur

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore5 ditë më parë

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • Edin Iseni
  Edin Iseni5 ditë më parë

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • Eminemin Behluli12
  Eminemin Behluli125 ditë më parë

  O juli shikoi pak floket

 • Alba Hyskajysyyahsh
  Alba Hyskajysyyahsh5 ditë më parë

  Hahhahahahhahaha

 • Rea Tenezhdolli
  Rea Tenezhdolli5 ditë më parë

  👏👏👏👏😍

 • Lani Malka
  Lani Malka5 ditë më parë

  Bravo çuna

 • Mina Stasi
  Mina Stasi5 ditë më parë

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Sibora Gashi
  Sibora Gashi5 ditë më parë

  Bravo Mevli❤

 • Cim Ibrahim
  Cim Ibrahim5 ditë më parë

  Cuna varikarsa julit si falet

 • Nazmi Kallo
  Nazmi Kallo6 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Shuke Doci
  Shuke Doci6 ditë më parë

  Super

 • saimiri fier
  saimiri fier6 ditë më parë

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • Enkelejda Pjeci
  Enkelejda Pjeci6 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • don xhon fann
  don xhon fann6 ditë më parë

  Super keng

 • erkida mhilli
  erkida mhilli6 ditë më parë

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Keli Llojku
  Keli Llojku6 ditë më parë

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • ST BRUDA
  ST BRUDA6 ditë më parë

  #50K

 • Ilda Hoxhaj
  Ilda Hoxhaj7 ditë më parë

  Super

 • Ela Tatej
  Ela Tatej7 ditë më parë

  ,.tvvfvv

 • Yo Yo
  Yo Yo7 ditë më parë

  Kot fare.

 • Johnny Johnny
  Johnny Johnny7 ditë më parë

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • Korc Korc
  Korc Korc7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Enea Albajrami
  Enea Albajrami7 ditë më parë

  Gabime

 • Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj7 ditë më parë

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kevi Xhebraj
  Kevi Xhebraj7 ditë më parë

  Ddsmfndnfm

 • Nazmi Hidri
  Nazmi Hidri7 ditë më parë

  Super

 • Altin Almadhi
  Altin Almadhi7 ditë më parë

  Yll te dy ju lumt goja

 • Ardjana Mena
  Ardjana Mena7 ditë më parë

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Mani Hoxha
  Mani Hoxha7 ditë më parë

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Altin Deda
  Altin Deda7 ditë më parë

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Besjan Avdo
  Besjan Avdo7 ditë më parë

  Bravo juli mevli

 • Rinora Metaj
  Rinora Metaj7 ditë më parë

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini7 ditë më parë

  Juli i kapet emocionet

 • Selca Edonis
  Selca Edonis8 ditë më parë

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN8 ditë më parë

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • Kejsi Sadikaj
  Kejsi Sadikaj8 ditë më parë

  So zjarr eshte vertet

 • Imarius Cili
  Imarius Cili8 ditë më parë

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • Esmeralda Myslymi
  Esmeralda Myslymi8 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ela Ela
  Ela Ela8 ditë më parë

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Donalda Ndreaj
  Donalda Ndreaj8 ditë më parë

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 • Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh8 ditë më parë

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 • Jonny boy
  Jonny boy8 ditë më parë

  Vini rripat o rrypaa

 • alketa tashi
  alketa tashi8 ditë më parë

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 • Bardhule Elmazi
  Bardhule Elmazi8 ditë më parë

  Ju jeni ye fare

 • Arjon Marra
  Arjon Marra9 ditë më parë

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 • Ona Topi
  Ona Topi9 ditë më parë

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Yll Ukperaj
  Yll Ukperaj9 ditë më parë

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra9 ditë më parë

  ☝️

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra9 ditë më parë

  💯

 • shpresa allushi
  shpresa allushi9 ditë më parë

  mevli shume bukur👑💖💖

 • Antoneta Bletaj
  Antoneta Bletaj9 ditë më parë

  🇦🇲🚺👞

 • albania albania
  albania albania9 ditë më parë

  Fhgtujvhyyuy🤩

 • Ona Topi
  Ona Topi9 ditë më parë

  Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 • Mario Martin
  Mario Martin9 ditë më parë

  NaSn

 • Kamer Maloku
  Kamer Maloku9 ditë më parë

  Hdue e a e

 • FF BENARD GAMERS
  FF BENARD GAMERS9 ditë më parë

  Ne durres😐😐😐

 • Asllan Jonuzi
  Asllan Jonuzi9 ditë më parë

  - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 • Papi Musaja
  Papi Musaja10 ditë më parë

  Shumirjulbhmes

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj10 ditë më parë

  Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

 • Bona Molla
  Bona Molla10 ditë më parë

  Jdbgd nbsjkwg🌹jd

 • Deo Bici
  Deo Bici10 ditë më parë

  🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

 • Enina Allkurti
  Enina Allkurti10 ditë më parë

 • Nermina Bytyqi
  Nermina Bytyqi10 ditë më parë

  Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

Faqja Tjeter