Opinion - Si dhe me ke do te qeverise Edi Rama? (29 Prill 2021)

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Edi Rama, Lutfi Dervishi, Mentor Kikia, Fatjona Mejdini, Artan Hoxha

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • IIIyrian Dardania
  IIIyrian Dardania6 orë më parë

  Edi Rama, ose me sakte emri i vertete i (Edi Ramas) (Edvin Krastaci) dhe ai i kishte shfrytezuar keto mundesi, ai vodhi identitetin e dikujt tjeter, keshtu qe ai nuk kishte nje pasaporte me ate emer kur (Edi Rama) donte te hynte ne Turqi, quhej Edvin Krastaci Nuk mund te kishte ndodhur si zakonisht, por Turqia patjeter qe ndihmoi. hobi i tij ishte basketbolli dhe jo politika, por pasi pa mundesite dhe identitetin e madh ne te cilin vodhi, ai vodhi shume para. Pra, Edi Ramas i vertete shte emri i tij dhe ai eshte nje mysliman i stervitur, ai eshte nje Hoxhe qe njerezit e ndihmuan dhe e mesuan te lutet ne internet. atehere Edi Ramas origjinal mori shume para. dhe Edvin Krastaci vodhi identitetin e tij kur madje u sigurua qe emri i tij ishte nje grua me te njejtin emer (Linda) ose (Lindita). Çmenduri politikanet tane jane thjesht te semure dhe politikanet tane po perkeqesohen çdo dite.

 • Gazmend Alili
  Gazmend Alili2 ditë më parë

  o blendi nxirr sondazhin pote thot njeri hahahahaahah pse se nxjerr por po te skuqet qeli

 • Vera Vera
  Vera Vera12 ditë më parë

  Bravo rama

 • Vera Vera
  Vera Vera12 ditë më parë

  O fezi ma car shpreje ke shum pa edukat prandaj fezi miaft populli ty po te tall ti nuk e le iden e gazetar rofte rama gjigandi popullit

 • Ilir Licenji
  Ilir Licenji16 ditë më parë

  Ike plaku Mere,ti dhe batutat e tua. Mendove se do tallje b..thën me popullin

 • Nela Nela
  Nela Nela16 ditë më parë

  Ti je trap

 • Ems G63
  Ems G6317 ditë më parë

  Leni more edin ky fitoj bravo ja rroshi bythen 😂😂

 • Vera Vera
  Vera Vera18 ditë më parë

  Rama esht intelixhent po ju pergjigjet si njeri me shum edukim po kush i ben pyetje pa kuptim rofte rama

 • Vera Vera
  Vera Vera18 ditë më parë

  Po saliun se ke thir se e mbroje shum

 • Likja Ilir
  Likja Ilir22 ditë më parë

  OPINION HALE KOMUNISTE E KORRUPTUM E USHTARIT TE SPIUNIT KOMUNIST SANDER FRANGAJ FEVZO QE I LEPIN BYTHEN PEDERASTIT KOMUNIST RAMA E VELIAJ PREJ 2013 NE KEMBIM TE MILIONAVE LEK QE I JEP HALJA KOMUNISTE E KORRUPTUM NE PUSHTET QE BLEN DHE VJEDH VOTAT PREJ 2013 ME KRIMINELA DHE BANDITA KOMUNIST

 • Rebeka Xhani
  Rebeka Xhani24 ditë më parë

  Kryeministri qe i ka munguar shqiptareve . Suksese!

 • Pasai Visar
  Pasai Visar27 ditë më parë

  Tall k me shqiptaret tani rama

 • Dukate Alia
  Dukate Alia27 ditë më parë

  De mib my FL

 • Kevin Kajti
  Kevin Kajti28 ditë më parë

  37:43 haaaaaa je i LEGENDE

 • bledi masto
  bledi mastoMuaj më parë

  Apapapapapa

 • Ylli Treska
  Ylli TreskaMuaj më parë

  Z.EDI RAMA dhe PS jane fitues te zgjedhjeve pra ata I kane te gjitha mundesite qofte ne deputete te afte qofte ne njerez qe mud te zgjedhin qofte aleate.ju po i qani hallin kalorsit as ....

 • Filomena Disha
  Filomena DishaMuaj më parë

  Edhe vjedh popullin edhe thote , Sovrani ,, po ky hajdut tallet dhe keq !??

 • JamaeraAzalea Galindez
  JamaeraAzalea GalindezMuaj më parë

  1:4 WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : livegirls19. com !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1620464758

 • Ardian Gjata
  Ardian GjataMuaj më parë

  Sa paragjykime kohe e humbur populli shqiptar e votoi PS

 • Elisjon Goseni
  Elisjon GoseniMuaj më parë

  I luajti mendsh këta analistët.

 • jeton sherifi
  jeton sherifiMuaj më parë

  Edi rama beth qim ti per shiprin sen ske bo ti lip plum ballit

 • Enea Feimi
  Enea FeimiMuaj më parë

  Çdo punë është Merituar

 • Deti D
  Deti DMuaj më parë

  DO QEVERISE ME GOPIN E GRUAS QE JA KA DHON SOROSI DHE ME BANDEN KRIMINALE TE RLINDJE_VDEKJES

 • ssd ssds
  ssd ssdsMuaj më parë

  fantomasat e klanit ,

 • ssd ssds
  ssd ssdsMuaj më parë

  sa motermadh ai hoxha bythqir muti plus fevziun po i rruani bythen rames

 • Drande Mani
  Drande ManiMuaj më parë

  Sendaxhi me jepe se populli shqiptare ka 8 vjete qe eshte PD bluh kurse qeveria ps si e kometon kete Z Rrama se une e komentoj ku ska ma poshte lufta e kvi 19 uba ne heshtje ne paqe per PD per te fshi per gjithmon ps se e don sentaxhi ky eshte rraliteti ni soj si per djalin tan ta rujte Zoti si per fmite e mi 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • J G
  J GMuaj më parë

  Rama nuk i kerkon bashkeqeverisje. I ofron imunitet nga drejtesia qe te bashkepunoj me SPAKUN dhe te japi prova kunder klanit te Sali/Ilirit.......

 • Sokol Cerriku
  Sokol CerrikuMuaj më parë

  O Blend je Ber Shum i qeshur

 • مورتي مورتي
  مورتي مورتيMuaj më parë

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 • Mustafa Rushidi
  Mustafa RushidiMuaj më parë

  Fevziu President I ardhshem I Shqiperise Pandeli Majko 💯 perqind Rama eshte shume I parashikueshem per hapat qe mer per politik vetem Basha nuk e lexon per at arsye do te mbese ne opozit si kryetar I PD

 • Ermal G
  Ermal GMuaj më parë

  Ne qofte se u vodhen votat ne shqiperi perseri mbajti kampion PD LSI

 • K V
  K VMuaj më parë

  Moj shqiperi e mjera shqiperi kush po te len me krye ne hi

 • Ruejda Raza
  Ruejda RazaMuaj më parë

  Kokat hengershi o hajdute dhe mashtruese qe e shpopulluat kete vend.

 • Azmira Bützer
  Azmira BützerMuaj më parë

  O z Fevziu qetesou se nuk jane vjedhur vota po ju jeni te njejtet kur fiton PS ju nuk e pranoni humbjen qofshi vete e pushoft PD ne paqe

 • Aleksander Thana
  Aleksander ThanaMuaj më parë

  Ku e gjen jete kokeloqe o Edi Rama. Ky, si shumica e ketij lloji, kane dale nga veglat e saliut dhe te udbes.

 • Tani 77 Jam
  Tani 77 JamMuaj më parë

  Qerosi gazetar lepiresi i berishes , se ka pervetsuar ne qender te tiranes siperfaqe toke ne pronrsi. Dhe gjyshi im ka pasur toka por asgje smorem se sishim gazetar bq si ky.

 • Miranda Dede
  Miranda DedeMuaj më parë

  Blend shume perkedhelje po i ben..

 • Klajdi Gjoni
  Klajdi GjoniMuaj më parë

  Nuk ka me pithnone se edi Rama Lum shqiperia qe e ka se salii akoma nuk e ka pranuar vrasjen e Hakljajve

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  Po ti ske kufi e bere edhe mini shengenin

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  Ki pis ka ac Lek te vjedh ura sa do ti paguj vet

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  Kur ju desht lsi ishte ne regull tash nuk ju duhet

 • ༺Leͥgeͣnͫd༻ᴳᵒᵈ
  ༺Leͥgeͣnͫd༻ᴳᵒᵈMuaj më parë

  BRAVO RAMA JE GJIGANDE

 • aurora rakipi
  aurora rakipiMuaj më parë

  Sa leke kushton kjo aparatura???

 • eneda gjerga
  eneda gjergaMuaj më parë

  Nivel i ulet tejmase gazetarie! Blendi Fevziu kaq hapur preferues i PD nuk arrin te hete asnjanes ne emision, duke bere pyetje te nxituara, si ne kafene, pa llogjike dhe me papjekurine e llogjikes te nje adolescenti! Me keq akoma ata te tjeret qe jane ne studio. Duket qe rezultati i zgjedhjeve i ka terbuar se prisnin privilegjet nga fitorja e PD. Nuk i afrohen llogjikes dhe argumentimit te Edi Rames, jane vite larg visionit te hapur te tij, jane thjesht palo gazetar meskin, qe shikojne interesat e tyre qe lulezojne ku nuk ka rregulla, ligje te sakta, kontrolle te standarteve europiane dhe qe i interesojne zeniet dhe sharjet e nivelit te rrugaceve per te arritur high share ne emisionet e tyre. Dhe ky e mban veten si nje nga me professionistet e gazetarise shqiptare, marr me mend te tjetet kur shikon TV shqiptar, nje neveri dhe pershtirje e vertete. U munduan te vinin ne “veshtiresi” Edi Ramen me “prova” qesharake dhe te nje niveli skandaloz duke pasur te vetmet kundershtime kundra tij. Edi Rama eshte shume lart per kete nivel kaq te ulet gazetarie dhe per keta si Fevziu , pa asnje profesionalizem dhe qe e mban veten si pseudo-elite shqiptar. Nje karneval qesharak gazetarie, bashke me ata kukullat e PD e te LSI. Mjere publiku shqiptar per keta individe pa asnje vlere qe drejtojne emisione televisive!

 • Bruno Bru
  Bruno BruMuaj më parë

  Rama tani mos dil me bè debilin kte edim ne populli qe ike bler votat dhe ku rri un jan bler me shum se 150 vota ne nje vend me rreth 150 familje dmth po' flas ne nje fshat jan bler kaq vota nga partija jote socialiste por ti mbaje sta mer njeri por ul turit kur flasin njerzit mos rri me hund perpjet se edim shum mir cfar bere po' emban pooullin me zorr me lek

 • Mana
  ManaMuaj më parë

  ja elita e mendimit intelektual ne Shqiperi, opinion, japin opinione si do te qeverise hajduti qe ka rrembyr mandate te popullit. Te njejtet Klan dhe Top Channel qe perdoren Ramen per te mbyllur nje konkurent Agon Channel, dhe duke shkaktuar gjoben 150 milione euro sepse keto dy sherbetore banale te krimit nuk durojne konkurence te ndershme. Cfare mund te presesh nga Fevziu, bojatues i rilindes se krimit

 • Lazai Luan
  Lazai LuanMuaj më parë

  Zoti Edi je i afte te ndertoshe dhe te rindertoshe .Je i afte te fitoshe dhe te rifitoshe . Je i afte te kritikoshe dhe te diskriminosh idjotet dhe injorantet e opozites . Je i afte te bashkoshe dhe jo te ndashe . Por duhet te behesh me i afte per te denuar kriminelohajdutotradhtar.te Shqiptareve dhe shqiprise , futi ne burg dhe sekuestro pasurine e vjedhur dhe atehere do te jeshe i pa vdekshem.

 • Fidaji Sinaj
  Fidaji SinajMuaj më parë

  Cf

 • Edmond Nika
  Edmond NikaMuaj më parë

  Z.Rama dergoi ça lule babait qe te beri me djale se po te ishte gjalle do ta kishte barresuar edhe kete te fundit

 • Azmira Bützer

  Azmira Bützer

  Muaj më parë

  Sju vjen turp keni pune edhe me te vdekurit po keshtu jeni ju demokratet pthuuuuu

 • thanasis
  thanasisMuaj më parë

  Ne Shqiperi nuk ka zgjedhje ka presjon mbi fukarejt dhe fitojn kta sepse kta nuk do fitonin kur.

 • asllan cikaj
  asllan cikajMuaj më parë

  À

 • Rexhina Ago
  Rexhina AgoMuaj më parë

  Po me Nje brime Ibini,ky fitoi Psster ,eshte Shume Izgjuar beri fushaten dite Nate ,Luli flinte,iliri bonte presion amerikes,bravo Edo

 • Bardhyl Hamiti
  Bardhyl HamitiMuaj më parë

  Gjenerator i perqamjes je ti Rama ,Berisha asht patriot i vertet e ti je nji serbofil vlla i Vuqiqit per qdo gje kunder Kosoves konsultohesh me Vuqiqin pra je berllog i historis po shqipetaret si shqipetaret

 • tim
  timMuaj më parë

  Nxjere sondazhin aleksander U be bardhe blendi E kapi mat rama Televizion sorosi

 • Bardhyl Hamiti
  Bardhyl HamitiMuaj më parë

  Eshte e vertet o rrugaq se i ke vjedh votat (blerje e madhe e votave) po mos ti vjedhje nuk do te kishe me shum se 50 deputet po ky eshte marifeti i shtetit ton ku shitet vota per 100 € turp

 • Bardhyl Hamiti
  Bardhyl HamitiMuaj më parë

  Kan be sondazhe ,por nuk e kemi ditur qe ti ke nda miliona per blerjen e votave ,po ti ndash aq para edhe ne Gjermani do ti fitoje zgjedhjet,por ti po kerkon luft qytetare,e kete po e don edhe Evropa qe po te lejon te manipulosh kaq shum

 • Milaim Kqiku
  Milaim KqikuMuaj më parë

  Po Qka asht aj se ta rrit jeten o veq zoti asht aj se ta rrit heten per shendet po jo me ta rrit jeten sak veq zoti asht aj I kofshem fal

 • Zamir Krasniqi
  Zamir KrasniqiMuaj më parë

  Nuk. DIN. Gjë. Kur. Shum. Ishte bër. Por. Ishte. Koha. Ndreshe. E. Terjtve Politik. Kush. Del. E. Kush hyhn. Kjo. Duhet. Shum. Verifikuat. Kur. Shum. Para. Jan vjedhur. E. Popullit. Kjo. Ka. Ndollur. Në. Vendet. E. Tjera. Kjo e. Drejt. Por. E. Drejta. Duhet. Nxjerr. Cfar. Popullit. Detyrat. I. Përket. Duhet. Shum. Par. Shum. Bukur. Hajduta. E. Hajnat.duhet. Prangat. Shum. Faleminderit. Emisionit. Edi. Rama. Bravo. Shum. Faleminderit. Edhe. Urime më. Shum. Për. Popullin. Popullit. I. Përgjithëshëm. Gjithëve. Shqipërtarve. Kudo.

 • Lavdim Iljazi
  Lavdim IljaziMuaj më parë

  Pyetjet e ktinFevziut jan si te nje Idioti. Amatur o ky individ.

 • editr
  editrMuaj më parë

  Si ka mundësi që burgaxhinjt ose llumi i shoqërisë nuk e do partinë socialiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Eri Eri
  Eri EriMuaj më parë

  O Blendi Fejvziu Rruaji edhe vetullat edhe dukesh tamam ufo 🤣🤣🤣🤣 Mashkull pa tipare dalluse turp 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 Njeri i shpifur profesionalisht🤬

 • Muslija Selmani
  Muslija SelmaniMuaj më parë

  Er mm

 • Dhimitri Armando
  Dhimitri ArmandoMuaj më parë

  Ec para respekte

 • Sumeja Perenda
  Sumeja PerendaMuaj më parë

  Qka bon ajo zoja aty qe sflet fare askush se le me fol turp.

 • Aferdita Jazaj
  Aferdita JazajMuaj më parë

  sa njerës do te bej qora Ky zoteria votat u blen hapur

 • editr

  editr

  Muaj më parë

  Kaq njerëz pa vlera jeni ju të PD-së!!??? U shitët tek Rama për një thes miell dhe tani bëni gam-gam???? Se në qoft se bleu dikë,ata ishit ju se nuk mund të blej të PS-së ata në tav i kishte ai....

 • Aferdita Jazaj
  Aferdita JazajMuaj më parë

  pse trillet si gjethe plepi kryeministri Edvin rama

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  JE ekeqja e vendit ti jake kalu Monikes si ithosh fallgjore Tije Fallgjori JE fallgjore JE mashtrusi i TEGJITH mashtrusi ti duhesh ne Burg

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  SHPRESOJ TE SHIHEN GABIMET PERBALL TE VERTETES ASHT MASHTRUS MASHTRUS MASHTRUS ENVER KA LAN PJEDHEN EVET KAM SHUM PERT THAN KETU OFENDON QDO SHQIPTAR NIKJAN DEMOKRATET KRIMINEL JAN KOMUNISTAT

 • Luan Kadrija
  Luan KadrijaMuaj më parë

  edi rama nuk e ka nqef Albin kurtin

 • Jack Bond

  Jack Bond

  Muaj më parë

  @Gjoka Soni se do me ja kap venin edwinit 😂

 • Gjoka Soni

  Gjoka Soni

  Muaj më parë

  Edi Rama gjithmon i ka rrespektuar dyfish drejtuesit Kosovar Albin Kurti po sillet quditshem.

 • Brutal nenqimoz
  Brutal nenqimozMuaj më parë

  RAMA IK. HAHAHAHHAHA

 • Mario Geco
  Mario GecoMuaj më parë

  Po pse nuk mer gazetar te te dyja paleve po mer vetem demokrat. Ca emisioni esht ky qe vetem sulmohet nje njeri edhe kur ka te drejt.

 • Where are you from
  Where are you fromMuaj më parë

  Sa inat e paskan edin kto gazetaret kush edi sa lek kan mar nga pd kto bythqira

 • leone leone
  leone leoneMuaj më parë

  Ky Bledi Qerozi sa kalon , Koha aq, me shume ma shpif

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  @leone leone 😃

 • leone leone

  leone leone

  Muaj më parë

  HA HA HA , PO, PO , Dhe pastaj do flasesh me pake , 🤣🤣 , ajde gezur Pashken

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  😃Duhet ti dalin floket

 • mariaxdenito
  mariaxdenitoMuaj më parë

  Kini rrespekt o te lodhur sa do t jeni me parti tjera respektohet kryeministri vendit tv e lodhur

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  @tim ose pd thuj se kok qerosi mban anen e pd

 • tim

  tim

  Muaj më parë

  @Where are you from tv sorosi

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  Tv viktim thuj

 • Gon Dibrani
  Gon DibraniMuaj më parë

  Edi rama eshte nje prefeso mashtruesish i pakapshem nuk mundet me fjale kurr.per nje pergjigje ta zgjat 30 minuta per te dhene pergjigjen ky edi me 4 pytje mbaron opinioni dhe ne fund mashtruesi del nga opinioni pa dhene nje pergjigje te saket.

 • Humora te vjeter
  Humora te vjeterMuaj më parë

  Phuuu qysh nuk i ndalet goja ktij Blendit, shum monoton njeri

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  Eshte qeros prandaj

 • Sanni Jakupi
  Sanni JakupiMuaj më parë

  EDI RAMA KRIEMINISTËR I GJITHË TROJET SHQIPTARE RESPEKT 👍👍👍👍

 • Antejoas Kelcyra
  Antejoas KelcyraMuaj më parë

  Ore kur do mbaroj kjo historia e ktyre palloshave qe nderhyjn ver ver te cajn derrasat po pushoni re me radh mbani radhen flet drejtuesi emisionit se le njeri te flasi as meret vesh ca flitet

 • Eduart Cordeni
  Eduart CordeniMuaj më parë

  O qora ca pyesni me a ka bler vota apo jo Duket mir qe e do shqiperia ramen Rama esht me i miri sot per sot Kuptoni apo skuptoni o debila

 • Where are you from

  Where are you from

  Muaj më parë

  Kto gazetar marin lek nga pd kpt kjo eshte e verteta

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  Por policin e keni ju zotri

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  Po e nxore zotri Pandeli Majkon ne numer 19 več per ta larguar se te kanoset reziku

 • Dritan Xhelili
  Dritan XheliliMuaj më parë

  E pse juve zotri ju pengojn analistet gazetaret si cdo her I pari sulmon mos te ket debat

 • ermenisa feka
  ermenisa fekaMuaj më parë

  Ore blend nxirr sondazhin se ka bere Aleksander Frangaj... Blendi: Zoti Rama a jane vjedhur votat Po pse blendi u ndie ne siklet dhe bente bisht? Sepse ai po drejton nje emision qe quhet opinion qe bazohet vetem te opinioni personal i blendit.

 • M L
  M LMuaj më parë

  Si nuk i pergjigjet nje pyetje te drejtperdrejt ky njeri dhe akoma besohet

 • corso lodi

  corso lodi

  Muaj më parë

  Ai i pergjigjet po nuk e kupton ti.

 • M L
  M LMuaj më parë

  Artan Hoxha ja mbylli gojen per sondaxhet

 • Ervis Xhani
  Ervis XhaniMuaj më parë

  Per mua ju te PD duhet tu largoni nga ai vend zoti feziu

 • Nick Shuti
  Nick ShutiMuaj më parë

  Muta jeni se edi rama asht njeri i paster se mutin ja hngshin si kundershtar ne patin evet si kudershtar

 • olsi kocli
  olsi kocliMuaj më parë

  Cdo popull ka qeverin qe meriton.Mentaliteti kultura dhe dembelesia e shqipetarve,po nuk ndryshuan keto nuk do te kemi kurre ndershmeri,ne zgjedhje,ne qeveri ne opozite kudo

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat InnMuaj më parë

  e keqja e rames nuk jan batutat apo lulishtet dhe rruget qe jan bere ne shqiperi shum cilesore, as tendenca autoktatike edhe erdoganiste, por fakti qe rama po na fut ne shqiptareve ne nje lidhje me lindjen, me erdoganin me emiratet arabe. Ky eshte kundershtimi im ndaj rames. Shqiperia eshte kthyer ne nje kosh plerash me pranimin e sirianeve, dhe me evgjitzimin qe i ka ofruar PS atyre ne pushtet. Nese ky quhet fashizem te mbrosh kombin dhe rracen shqiptare nga INTERNACIONALIZMI mafioz i rames athere un jam fashist

 • M&M H&M
  M&M H&MMuaj më parë

  Me shume ndjeke emisjone ne kanalet e shqipetare qe po trajtojne temen Zgjedhje, me shume bindem qe akoma ne Shqiperi nuk ka Ndryshuar asgje, ndonjehere me duket qe politikanet e analistet e gazetaret diskujtijne sikur te jene ne kafene.Shume te zhgenjyer

 • Mustafa Bajrami
  Mustafa BajramiMuaj më parë

  Asnje pergjigje nuk dha, vetem i sjell verdalle gazetaret, ai vend do behet kur te hiqen kto rrenje nga politika, pastaj njerzit qe besojne tek kta jane akoma me te humbur!

 • Medina Yilmaz
  Medina YilmazMuaj më parë

  Rroft ps

 • Mailinda Mezini
  Mailinda MeziniMuaj më parë

  Sa me shum e degjoj ket Edi Ramen aq me shum e dua zdi ky humbje

 • Eduart Saliaj

  Eduart Saliaj

  Muaj më parë

  Çfarë po kupton ti në këtë mes ?

 • 123 123

  123 123

  Muaj më parë

  Gjigand esht👍

 • Tony Baka
  Tony BakaMuaj më parë

  E si thote km populli (shkerdhatare) shqiptare

 • Future
  FutureMuaj më parë

  20:19 😂😂😂 aleksander

 • Young King
  Young KingMuaj më parë

  Ejj punojm shkenc ne nuk e dini ju delet ne I blem te gjith delet cdo vit i ushqejm per pak buk dhe na japin voten , po ropt npidh juve si kini shit voten

 • Βαλεντινα Πρι
  Βαλεντινα ΠριMuaj më parë

  Edi ka te drejt te ka kap mat ndro tem gazetar ska vler diskutimi se fff

 • Βαλεντινα Πρι

  Βαλεντινα Πρι

  Muaj më parë

  Gazetar analist kuptohet se jeni te Pd keni mar humbje te madhe ju kazen termeti mernimasat mos bie teemet tjeter mei madhe dhe dofundoseni mos shikoni Ps qe r vuri ppopulli ne krye dhe do mari te 4 ku dofuteni ju ne vrim tr miut se sjeni te zotet te punoni vetem llafe ber ber ber ber kjo ju

 • Trendafil I kuq
  Trendafil I kuqMuaj më parë

  E mjera Shqiperi me kete psikopatin narkotic ne pushtet 🤮

 • corso lodi

  corso lodi

  Muaj më parë

  Edhe k.. ti esht me inteligjent se ti

 • Ardit Lezaj
  Ardit LezajMuaj më parë

  Orator I pa pare. Shum I shprehur panvarsisht gjitha tjerave.

 • Jaho Shkoza
  Jaho ShkozaMuaj më parë

  Pse genjen kaq hapur ky Tan Hoxha? Ne 2009, PS tha se e pranojme rezultatin por te hapen x kuti per verifikim. E kishte ligji. Por Saliu nuk i hapi qe nuk i hapi. Se e dinte se ishte bere kasaphane me votat. Nderkohe PS ne te gjitha zgjedhjet qe vijuan mbas 2013, pranoi cdo kerkese per hapje kutish e verifikim votash. Kjo eshte transparence.

Faqja Tjeter