Klanifornia - Opinion - Edi Rama

Komedi

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • xhina 007
  xhina 0073 orë më parë

  A vdeksha une per kete .. Bossi

 • Kevin Kolleshi
  Kevin KolleshiDitë më parë

  Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Bleona Orhan
  Bleona Orhan2 ditë më parë

  une jam fejuar 9 her mo 🤣

 • Jurgen Kola
  Jurgen Kola2 ditë më parë

  😭😭😭

 • Eri Ermal
  Eri Ermal3 ditë më parë

  Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

 • sartv _57
  sartv _573 ditë më parë

  Haaaaaaaaaa

 • sartv _57
  sartv _573 ditë më parë

  Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

 • sartv _57
  sartv _573 ditë më parë

  E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

 • Leonard Hysa
  Leonard Hysa3 ditë më parë

  Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano

 • Lek Toma
  Lek Toma4 ditë më parë

  Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

 • Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

 • Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

 • Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Merni bashen e futja ne B....

 • Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

 • Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

 • Lek Toma
  Lek Toma4 ditë më parë

  Jepi nje shuplak hahaha hahaha

 • Angel Angel
  Angel Angel4 ditë më parë

  Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

 • Angel Angel
  Angel Angel4 ditë më parë

  Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

 • Angel Angel
  Angel Angel4 ditë më parë

  Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

 • مورتي مورتي
  مورتي مورتي4 ditë më parë

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 • 9 H
  9 H5 ditë më parë

  HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

 • Ilmi Hoxhaj
  Ilmi Hoxhaj5 ditë më parë

  Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

 • Naser Rexhepi
  Naser Rexhepi5 ditë më parë

  Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

 • Isni Shatri
  Isni Shatri5 ditë më parë

  Fitoj pisi

 • Aurel Metolli
  Aurel Metolli6 ditë më parë

  Bisha

 • Ramazan Asllani
  Ramazan Asllani7 ditë më parë

  Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ

 • Lindsey Rodenberg
  Lindsey Rodenberg7 ditë më parë

  Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

 • Ze Ver
  Ze Ver7 ditë më parë

  Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

 • BENARD GUGA
  BENARD GUGA7 ditë më parë

  CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova7 ditë më parë

  Edvinov ramoviq drogirash

 • Besnik Lusha
  Besnik Lusha7 ditë më parë

  Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa7 ditë më parë

  Saliut

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa7 ditë më parë

  Si vjen ke kemba

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa7 ditë më parë

  Bravo

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa8 ditë më parë

  Po ti more

 • Johnny Depp
  Johnny Depp8 ditë më parë

  Ca rrote kari ky Rama

 • Klebeta Bollati
  Klebeta Bollati8 ditë më parë

  Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

 • Osmosis
  Osmosis8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

 • Mirela So
  Mirela So8 ditë më parë

  Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa9 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

 • klotilda cenko
  klotilda cenko9 ditë më parë

  Je Njesh EDI RAMA!

 • Olgert Gertyy
  Olgert Gertyy9 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

 • Bes Nik
  Bes Nik9 ditë më parë

  E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 • Brian Merdani
  Brian Merdani9 ditë më parë

  Je i lart Gilbert

 • Zeus Tv
  Zeus Tv9 ditë më parë

  Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Alban Shabani
  Alban Shabani10 ditë më parë

  Top show

 • rema rema
  rema rema10 ditë më parë

  Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

 • Zeus Tv
  Zeus Tv10 ditë më parë

  Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

 • Zeus Tv
  Zeus Tv10 ditë më parë

  Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

 • Selman Bulica
  Selman Bulica10 ditë më parë

  😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

 • Selman Bulica
  Selman Bulica10 ditë më parë

  bravo edirama bravo

 • Anxhela Banaj
  Anxhela Banaj10 ditë më parë

  Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Ardonisa Galantzi
  Ardonisa Galantzi10 ditë më parë

  Zoti Rama je shume i zgjuar

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo10 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo10 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo10 ditë më parë

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Armadinio GamerYT
  Armadinio GamerYT11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj11 ditë më parë

  Shume bukur

 • Fatos Burraj
  Fatos Burraj11 ditë më parë

  Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

 • Rate Respi
  Rate Respi11 ditë më parë

  Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist

 • Adelio Kapllanaj
  Adelio Kapllanaj12 ditë më parë

  Pyt

 • Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Αλμπι κοτσι FILE TEMA12 ditë më parë

  Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

 • Gezim Kaba
  Gezim Kaba12 ditë më parë

  Eshte shume per te qeshur

 • Suela Hyka
  Suela Hyka12 ditë më parë

  Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

 • olsi kocli
  olsi kocli12 ditë më parë

  Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

 • Dani khtte
  Dani khtte12 ditë më parë

  ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

 • Armend Zikolli
  Armend Zikolli12 ditë më parë

  Qfar publiku pldh

 • Alen Goretic
  Alen Goretic12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 • DBICY
  DBICY12 ditë më parë

  i paska vu dhomt albano

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata12 ditë më parë

  Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

 • chico malo
  chico malo12 ditë më parë

  Per te qeshur apo per te qar

 • Xh1 016
  Xh1 01612 ditë më parë

  Fitore PS 💜🌷

 • Bad Boy
  Bad Boy13 ditë më parë

  BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Alda Zejno
  Alda Zejno13 ditë më parë

  😂 😂 😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja13 ditë më parë

  Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda13 ditë më parë

  Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bouytt guyt
  bouytt guyt13 ditë më parë

  Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

 • Vasil tasoulas
  Vasil tasoulas13 ditë më parë

  Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

 • Eva Bushaj
  Eva Bushaj14 ditë më parë

  Hahahahahah sa qeshqa

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • krijime me mjete te reciklushme
  krijime me mjete te reciklushme14 ditë më parë

  Albano je i madh mire ja bete😂😂

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  13 ditë më parë

  Rama e jo basha

 • Nimet Beqo
  Nimet Beqo14 ditë më parë

  Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!

 • freestyloo231
  freestyloo23114 ditë më parë

  E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

 • oiuet souiu
  oiuet souiu14 ditë më parë

  Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

 • negisa negi
  negisa negi14 ditë më parë

  Albano legjend

 • Edra Hoxha
  Edra Hoxha14 ditë më parë

  Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

 • FF ALBOZ
  FF ALBOZ14 ditë më parë

  💙✌🇦🇱

 • Liza Bar
  Liza Bar14 ditë më parë

  Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  14 ditë më parë

  Njoni me ps se tjt 😂🤣

 • ed junior
  ed junior15 ditë më parë

  Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

 • O. D.
  O. D.15 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • yasio bolo
  yasio bolo15 ditë më parë

  14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

 • M Point
  M Point15 ditë më parë

  te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

 • Lo ve
  Lo ve15 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Argjent Jashari
  Argjent Jashari15 ditë më parë

  Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

 • PapaTili Tiliontop
  PapaTili Tiliontop15 ditë më parë

  Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂

 • yasio bolo

  yasio bolo

  15 ditë më parë

  Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣

 • celu line
  celu line15 ditë më parë

  Rama e jo basha

 • eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb15 ditë më parë

  me pak fjal Albano ësht 👑 i humorit Shqiptar ...

 • Silvi Shoraj
  Silvi Shoraj15 ditë më parë

  E zem sikur ishte floriani 😂😂😂😂 luan rolin edi rama qysh luan roli ne portokalli esht gallat😂😂😂

 • Jonild Nildi
  Jonild Nildi16 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Fatimili Kel.gjyr2289
  Fatimili Kel.gjyr228916 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍🤣🤣🤣🤣😍😍dekaaaaa hahahah 1 pytje kisha hall i gjith shqiptarve pse nk rruhesh.........hahahhaahaaha legjend.

 • Paris Prenga
  Paris Prenga16 ditë më parë

  Pse nuk rruhesh mo burr

 • Erjon Eri
  Erjon Eri16 ditë më parë

  Njoni me ps se tjt 😂🤣

 • seeni gzty
  seeni gzty16 ditë më parë

  Sa gallat ja ka bo ne fund. I ftuari kryesor Lushi🤣🤣🤣

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  23 orë më parë

  🍇

 • Festi
  Festi16 ditë më parë

  O skenderbe o Ismail I fortee eshte

 • Eriola Ogr
  Eriola Ogr16 ditë më parë

  Si quhet aktorja qe shikon filxhanin ?

 • Anxhelina Hoxha

  Anxhelina Hoxha

  15 ditë më parë

  Delinda disha

 • Moza bravo Shehu
  Moza bravo Shehu16 ditë më parë

  oh te rujt zoti albano bravo

Faqja Tjeter