102-vjeçarja kujton hallallin që ia bëri burrit - ATV

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente

 • 🍀🍀
  🍀🍀Muaj më parë

  Vujtje e merzi paske pas boll mu kujtu këto Momente krejt si gjyshja jeme. po ishlla te jep Zoti shendet e fuqi deri ne dakiken e fundit ❤😍😍🙏

 • Toni H
  Toni HMuaj më parë

  Zoti na ruajt nënat e gjyshet tona të shtrenjta.

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini2 muaj më parë

  Zoti te dhasht shendet te mir Sa gjyshe e ambel😘😘😘♥️♥️♥️♥️🤗🤗🤗🤗

 • ZEKI Kadri
  ZEKI Kadri2 muaj më parë

  Lumja ti eke kalu jeten me tmira eme sjellje tmir

 • ZEKI Kadri
  ZEKI Kadri2 muaj më parë

  Shum mir moj loke po shka me ju bae nuseve sodit se spo i dojn vjererat hiq edhe hala jan treja po kir te bahen ne moshen tane zoti na rujt

 • Shpresa
  Shpresa2 muaj më parë

  Po gjyshe e embel bre Te dhasht zoti shendetin ❤️

 • Geneva geneva
  Geneva geneva2 muaj më parë

  Mashallah qfar plake e meqme ❤️🧿

 • kosovë
  kosovë2 muaj më parë

  Sa e mire mashalla Zoti e rujt inshallah

 • Drita Bahtiri
  Drita Bahtiri2 muaj më parë

  Allahu te dhasht shendet oj gjyshe 😘♥️

 • Diana
  Diana2 muaj më parë

  ALLAHU JU SHPERBLEFTE ME XHENET OJ LOKE ..

 • Florije Ademi
  Florije Ademi2 muaj më parë

  Zoti te shberbleft oj Loke e dashur🙏🙏🤲🤲

 • Sidorela Kola
  Sidorela Kola2 muaj më parë

  Hahaha ça none sa e forte, paç shendet👍😍

 • 45tinky
  45tinky2 muaj më parë

  Mashalla ❤❤Sa gjyshe e mir ❤❤

 • Myriam M
  Myriam M2 muaj më parë

  Valla qashtu esht e verte qashtu moj nene e dashur ernofsh keshtu 🙏🏻👍🌸

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili2 muaj më parë

  Zoti ban mrekulli MASHAALLAH si ja ka dhan shnetin 102 e kfjellt me men Zoti te baft banore te xhenetit Ti rujt familjet dhe ju dhasht tmira pa fund

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili2 muaj më parë

  Allahu te shperbleft me xhenet oj loke Allahi te paska dhan tmira dhe bereqet Allahi te bekoft gjith familjet dhe ty me xhenet dhe temira pa fund

 • nezagashi
  nezagashi2 muaj më parë

  MashAllah MashAllah per ket gjyshe, inshAllah te jep Zoti shendet e jet te gjat♥️♥️ 🤲🤲

 • Alma Culaj
  Alma Culaj2 muaj më parë

  Sa me stil eshte dhe elegance eshte veshur. Qenka grua e mençur lokja.

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi2 muaj më parë

  Lumja ti moj loke,po shum e mir kane,

 • Jeta Ima
  Jeta Ima2 muaj më parë

  Paq hala jete te gjate oj loke Inshallah 🤲🤲💋

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi2 muaj më parë

  Mashalla nene e fort rofshe 🤲

 • Silvana Malaj
  Silvana Malaj2 muaj më parë

  Qofsh me kemb e dor nena

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepi2 muaj më parë

  💖💖💖💖😍

 • Edison Hasanaj
  Edison Hasanaj2 muaj më parë

  Marshalla mendjen si nje 50 per zotin mos mamir

 • Avni Haliti
  Avni Haliti2 muaj më parë

  Zoti i madh i gzoftë familjën tënde loke e paske fmijët hallall zoti ti rujt ska ma mire se prindërit mi nderu e mi respektu

 • Ardit Beqa
  Ardit Beqa2 muaj më parë

  Sa gjyshe e mirè🥰🥰❤❤

 • Dacic Sk.
  Dacic Sk.2 muaj më parë

  Halla Koft Se Zoj tek je. Fjal te mira ki shum

 • Hanka Veliu
  Hanka Veliu2 muaj më parë

  lum ato qe te kan e qe i ke ato djem,nipa e nuse...te uroj shendet e gezime 😘🙏

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius2 muaj më parë

  Cfare eshte halali

 • gzim mex

  gzim mex

  2 muaj më parë

  Hallalli osht kur dikush te bon dom e ne fund kerkon falje , ti ja bon hallall gabimet dhe borgjet

 • Duka & Gjini

  Duka & Gjini

  2 muaj më parë

  Halali osht djali I halilit shum djal hallall 😂

 • Amar Bytyqi

  Amar Bytyqi

  2 muaj më parë

  Nuk di si me ta shpjegu

 • Milihate Loshaj
  Milihate Loshaj2 muaj më parë

  Sa bukur

 • Fidan Zogaj
  Fidan Zogaj3 muaj më parë

  shum e lezetshme dhe inspiruse 😍

 • xxx
  xxx3 muaj më parë

  Imja jo hallalle hiq po ka thene nese ik para meje me librat e botuara libra te miqeve e doreshkrime qe i kam mijera te tilla ne vend te dheut me to kam met mbulua.Yne zot xh.sh e din cili perpara ne dhe do te hyne.Bota shqiptare qfare fati gjarper kam le ta dine.gjeniu i vendenisit te Besianes.E zonja ime drenicake.27.7.2021

 • anja anja
  anja anja3 muaj më parë

  respekte per kete nene nga shqiperia ♥️

 • Florentina Abdi

  Florentina Abdi

  Muaj më parë

  spo tham qe sjemi normal qe jemi po nuk osht e shqipnis kjo grruja😄 dhe nfakt shqipnis nuk i dojn te kosoves nuk tham qe krejt po shumicat

 • anja anja

  anja anja

  Muaj më parë

  @Florentina Abdi pse shqiptar jemi ne nga shqiperia e ju nga kosova jemi vellezer e motra

 • Florentina Abdi

  Florentina Abdi

  Muaj më parë

  qfar shqipnie bre😂

 • kosovë

  kosovë

  2 muaj më parë

  Kosova

 • Sulejmani Emine
  Sulejmani Emine3 muaj më parë

  Mknaqe kur tha se meshnet je mir ishaaalla derdakiken efundit shneti tban po plak e shishme rrofsh 🌹

 • Rentor Baku
  Rentor Baku3 muaj më parë

  Gjyshe lum familja që të ka! Paq ymer e shendet. Allahu t'shperbleft me të mira të ksaj bote dhe të Ahiretit! Amin!

 • nik kastriot

  nik kastriot

  2 muaj më parë

  Amin

 • DHSHS HDhdhs

  DHSHS HDhdhs

  2 muaj më parë

  beinl

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj3 muaj më parë

  Lumja ti per vetin tende ❤️ ka Pak kso grash ne kohnad e sodit Njeri shuuum me vlera ini Dhe bash kshtu duhet me kenun Goj embel Por ne kohnad e sodit nuk ka kshtu

 • xxx

  xxx

  2 muaj më parë

  @Ermelinda Lajcaj Ti e une i quajme te mjere po hijenjerezit gjithe te ligave ju marrin ere se veq per vete duan pranvere.te fjales mikja ome ka teper te veprave ka teper pak.respekt miku vellau poeti.

 • xxx

  xxx

  2 muaj më parë

  @Ermelinda Lajcaj si mund ti quajshe njerezit qe per nje fjale a shikim ta shuajne jeten.Si mund ta quajsh njeri qe bene skenar tok me djalin e vet pashpirt si vet me nxit e bind nipin me mbyt babin ose baba djalin qe romani mos mu botu.Drenicaku as poet as njeri bene nje skenar te till te vetmin djale me ja mbyt motres e romani dhendrrit mos me ju botu.Qfare veterane arsimi motra e ti qe posa botohet romani.Per hire te vellait dhe mbulu mekatet e veta i thote:shkrimtarit-partnerit:I vdekur je per mu.Ma sja kryen obligimet qe 7 vite.Qfare njereze jemi ime moter!??27.7.2021

 • Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  2 muaj më parë

  Na njers Jena te Tan Dhe jashtu let rrina njers te thiesht Normal siq duhet Me kemb ne tok E me dit me respektua njani shoqin ne Jet Dhe sidomos njersit ne mosh Ni dit dhe na Tan plakna Dhe duam mena respektua E mena e fol te rit ni fial te mir Zoti e baft mir ishalla

 • Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  2 muaj më parë

  @xxx te mjert ATa lloj asi njersish per vetin e tyne keq ashtu

 • xxx

  xxx

  2 muaj më parë

  @Ermelinda Lajcaj jo sot po njerezit jane bere si jashtetokezore.Po humbin kohe ejete si pa ore.Nuk po vedijsohen Po ndikojne te dobtit.te pamoraltit.injorabtet sidomos armiku shume po ndikon.Se e din qe po e humbin moralin lehte humbin qdo gje.poeti.

 • Bytyqi.B
  Bytyqi.B3 muaj më parë

  Mashalla fjal dukat 🙏

 • Duka & Gjini
  Duka & Gjini3 muaj më parë

  Gjyshja ka pas durimin e gomarit e sod jon mbi kali e opet se opet bojn fjal

 • Duka & Gjini

  Duka & Gjini

  2 muaj më parë

  @Afsch Ckyfvy po pra Zoti e dha edhe burrin me kon zot shpije e ti qe don del e lundro rrugav

 • Afsch Ckyfvy

  Afsch Ckyfvy

  2 muaj më parë

  Po burrin sbon me La mu tu Bo zot. Se Zoti na ka dhon shüirtin jo burri

 • Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  3 muaj më parë

  Po valla mir eki

 • Sh i
  Sh i3 muaj më parë

  Mashallah Mashallah Mashallah gjyshe hallall te qoft. Allahu të rujt

 • Naxhije Korreshi

  Naxhije Korreshi

  3 muaj më parë

  Nona mashalla zoti tèndimof venne smbretresh ❤

Faqja Tjeter