Vellezerit Lleshi - Celulari ngatrrestari (Official Video HD)

Komente

 • Mehedi Sharka
  Mehedi Sharka12 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • shqipe Krasniqi
  shqipe Krasniqi22 ditë më parë

  👏👏👏👏🇦🇱🇮🇪

 • Uhmlel Lesn
  Uhmlel Lesn26 ditë më parë

  Shum bukur ethat me kuptim ju.lumt goja ezmra ju këndoft gjithmon

 • L B
  L BMuaj më parë

  Hahahahahaha fiks llafe me vent shum bukur ju peshendes nga larg

 • Hasani SHQIPERIA ETNIKE
  Hasani SHQIPERIA ETNIKEMuaj më parë

  Bukur!

 • shukri lipert
  shukri lipertMuaj më parë

  Allall allall …..,.,,,,

 • Korab Tota
  Korab TotaMuaj më parë

  Shume bukur

 • Alonso Garcia
  Alonso GarciaMuaj më parë

  Ju lumte goja ,e vertete

 • Zani i mirè
  Zani i mirèMuaj më parë

  RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu , kènaqèsi ti dègjoshè kèngèt e juaja plot kuptim

 • Nikola Gojcaj
  Nikola GojcajMuaj më parë

  ju lumte goja more burra malesor kenga edhe zeri shume bukur kendofte zemra pere shume vjete fjale te verteta e keme prue kete kohe kurre kushe nuke bane bised neni me tnetrin pore folim me gishta pershendetje nga nikoll Frani gojcaj

 • Artim Dama
  Artim DamaMuaj më parë

  O ju lumtë goja Artista jeni

 • Seadi Seadi
  Seadi SeadiMuaj më parë

  Ju knofte zemra. Te papare jeni. Keni nje humor te natyrshme prandaj kenget humoristike i u kane shume hije.

 • Landi Lleshi
  Landi LleshiMuaj më parë

  Po ni keng per skenderbeun se ncorret veq ai i preu nqaf turqit ahhh Ska faj celolari ka fain turqit si na jan ngjit per bythe ahha respekte ju du fort from cuba

 • kastriot marku
  kastriot marku2 muaj më parë

  Meritoni nje BRAVO te madhe Ju urojme shendet jete dhe duksese

 • Taip dymleku
  Taip dymleku2 muaj më parë

  Bravo ju gjithmone i kendoni realitetit jeni njesha

 • Altin Riza
  Altin Riza2 muaj më parë

  Dakort

 • Francesko Prendi

  Francesko Prendi

  Muaj më parë

  u knofte zemra e keni zanat

 • Eri Karaj

  Eri Karaj

  Muaj më parë

  po ca u duhet celulari ktyre me dele ne mal aman

 • Dod Hila
  Dod Hila2 muaj më parë

  Ju kendoft zemra fjal te vërteta respekte nga mnela

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli2 muaj më parë

  Mamir. Cellulari. Se. Alltin.

 • Halit Avdiu
  Halit Avdiu2 muaj më parë

  Ju këndoftë ajo zemër!! Për me n'a i "vajtu" qeto "qoroditë" e sodit nuk mundet kush më bukur!!

 • Don Fernando
  Don Fernando2 muaj më parë

  like pa ju degju fare.... gjithmon folni realitetin... 👐🇦🇱👐

 • Ggg Gtg
  Ggg Gtg2 muaj më parë

  Usually

 • Shqipet Nee Londer Offical
  Shqipet Nee Londer Offical2 muaj më parë

  Ju knoft zemra juve bre

 • Lize Zefi
  Lize Zefi2 muaj më parë

  Ju knoft Zemra gjithmon

 • mali erjad

  mali erjad

  Muaj më parë

  lizazefi

 • vittoria marku
  vittoria marku2 muaj më parë

  Zemra ju knofte bukur shume, e vertete ate qe ju knoni ju jane shume pak bravi complimenti 😀😃❤

 • nita nita
  nita nita2 muaj më parë

  Ju lumte shqipe

 • Hajrie Leka
  Hajrie Leka2 muaj më parë

  shume mire i kritikoni gjerat me muzike pa qef te prish ulumte por ka pak si ju ju kendofte zemra

 • pueblo
  pueblo2 muaj më parë

  Duhet nje bust i madh ti bohet ketyrewe vellezerwe. Se gjithmon veriu dhe jugu i kan kendu me cifteli dhe me io Wer llapes dhe fshatarewe komunist

 • Dukagjinasi Strellc
  Dukagjinasi Strellc2 muaj më parë

  Keng qe e thote realitetin qe na percjell sot.Ju kendofte zemra e Respekte nga Dukagjini i Kosoves

 • Andon Ferizolli

  Andon Ferizolli

  Muaj më parë

  Z

 • Mjaftime Kanani

  Mjaftime Kanani

  2 muaj më parë

  Qz,,,,,,!_non

 • Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta2 muaj më parë

  Ju knoft zemra sa t’jet jeta 👏🙏🇦🇱

 • Kim, Gaxha

  Kim, Gaxha

  2 muaj më parë

  😂👏👍📱👍🏠📱🏃🔫😂👏👏👏.👌 💑 😢 🌷 👍

 • diana gjoka

  diana gjoka

  2 muaj më parë

  Shuuuuuuuuum evertet

 • diana gjoka

  diana gjoka

  2 muaj më parë

  Shuuuuuuuuum evertet

 • Donika Tushaj
  Donika Tushaj2 muaj më parë

  Ju kendofte zemra vellezrit Lleshi

 • Lulzim Halili

  Lulzim Halili

  2 muaj më parë

  @Ggg Gtg ab

 • Ggg Gtg

  Ggg Gtg

  2 muaj më parë

  Yall

 • The Bloody Albo
  The Bloody Albo2 muaj më parë

  CELULORI NGATRRESTORI, CELULORIIIIIIIIIII

Faqja Tjeter