Bora flet pas puthjes romantike, Tola “rreh” djemtë e lagjes , hyrje të reja në program, Përputhen

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente: 1 021

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoyMuaj më parë

  😂

 • seeni gzty
  seeni gztyMuaj më parë

  Bora rrezaton si gjithmonë, shumë pozitive 🤍

 • Ida zenunaj
  Ida zenunajMuaj më parë

  Ohh zot kjo Tole si burr

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Bravoooo Albi ja bere mire kesaj Ritvanes se eshte mendje madhe flete gjithmon per te prishur madhenjet.

 • Samo Best
  Samo BestMuaj më parë

  ENDRA JEME ME KERKU TOLA EDI NTAKIM😁😝PERGJ E EDIT KISHTE ME KEN SUPER.

 • Samo Best

  Samo Best

  Muaj më parë

  @nieooj gotoy nuk ke dit si me e perdor .

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  Muaj më parë

  ky acai one eshte vl , kam marr tre kuti kam zbatuar rregullat qe thon ata le qe skam humb po kam shtuar

 • bocoy noiu
  bocoy noiuMuaj më parë

  Bora:Te them edhe un njeher "mbetet per tu par 😅

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  keto tiparet e toles si femrat e lashta laike se di pse kam kete pershtypje

 • Vanesa Harizaj
  Vanesa HarizajMuaj më parë

  😂😂😂😂😂ndihet i prekur ai se si ka ngren molton tola

 • Vanesa Harizaj

  Vanesa Harizaj

  Muaj më parë

  @vbddfy euuyt 😂😂😂😂kot jan vec sporti te ben pun po kush ka takat

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Muaj më parë

  ky acai one eshte vl , kam marr tre kuti kam zbatuar rregullat qe thon ata le qe skam humb po kam shtuar

 • Boni Shehu
  Boni ShehuMuaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  gjithe kane ardhur thjeshte per fame. Pervec bores qe me pelqen.♥️♥️

 • araniti niti
  araniti nitiMuaj më parë

  S'kuth dhe njeri lig je o Bruno

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  Muaj më parë

  ky acai one eshte vl , kam marr tre kuti kam zbatuar rregullat qe thon ata le qe skam humb po kam shtuar

 • Albi musaku
  Albi musakuMuaj më parë

  Bruno ti i prish ciftet aty 🤐🤮

 • Albi musaku

  Albi musaku

  Muaj më parë

  Po e veetet i do vajzat te gjitha per vete

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Muaj më parë

  Bruno sa per sherr eshte i fut ne sherr pastj thot jo po i thash pa te keq njeri zemer zi

 • Albi musaku
  Albi musakuMuaj më parë

  Shkon me Albin o tola

 • Cristina Ortiz
  Cristina OrtizMuaj më parë

  Ky Bruno eshte njeri shum i keq perriton shum raste qe Ky i Ruan

 • Dorian Kercuku
  Dorian KercukuMuaj më parë

  Kjo Tolaaa Vkkkkk femer nje cop zhulaqe na e shpife si femer o idiote dukesh se erdhe fillim nje goc e thjesht pastaj u be si ajo Tola vkkkk si Gjith tjerat sa per famëëëëëë

 • Koto
  KotoMuaj më parë

  Ada enjef ti pak erion kukaj jepi mbeeshtetje 😜😜😜 skenar

 • Koto
  KotoMuaj më parë

  brravo mikela Tola nuk ka ndjenja edhe.

 • Ilirjan
  IlirjanMuaj më parë

  Qfar shikon ne syte e mi ?? Po gomarin Tim e shikon? Ka 5 dit me ka humb

 • Dita Gjoka
  Dita GjokaMuaj më parë

  Me nfund dhe Tola u cliru pak , dhe pse e pelqen Albin ,

 • Dani D
  Dani DMuaj më parë

  Tola nuk e leshon veten dhe ndaj nuk arrin ta shikoj qe Albi eshte shume I dhene pas saj. Jo me kot Albi e pyet nqs ka dashuruar ndonjehere apo jo

 • Bixby Samsung
  Bixby SamsungMuaj më parë

  ky acai one eshte vl , kam marr tre kuti kam zbatuar rregullat qe thon ata le qe skam humb po kam shtuar

 • Bixby Samsung
  Bixby SamsungMuaj më parë

  keto tiparet e toles si femrat e lashta laike se di pse kam kete pershtypje

 • AAM
  AAMMuaj më parë

  Albi dhe azemi shum te shpifur

 • Anisa Zane
  Anisa ZaneMuaj më parë

  Tola eshte shume e shpifur.🤮Te gjitha takimet e saj nuk me pelqejne.Gjithashtu edhe te ritvanes sepse ato jane ne perputhen kot. Ne te vertete asnje nuk eshte i mire sepse te gjithe kane ardhur thjeshte per fame. Pervec bores qe me pelqen.♥️♥️

 • Banush Hajra
  Banush HajraMuaj më parë

  I besoj Azemit per Tolen 100% kjo esht shum femer arrogante.

 • Adriana dyrmyshi
  Adriana dyrmyshiMuaj më parë

  Bruno sa per sherr eshte i fut ne sherr pastj thot jo po i thash pa te keq njeri zemer zi

 • Gilda Decker
  Gilda DeckerMuaj më parë

  Pupupu kjo ada ma shpif vetem traplliqe nxjerr nga goja,1 pyetje ua ben te gjithve meshkujve 🤮edhe ci Jane ber syte ashtu o zott

 • Monda Delija
  Monda DelijaMuaj më parë

  👏👏❤️❤️

 • Monda Delija
  Monda DelijaMuaj më parë

  🤣🤣❤️❤️❤️❤️👏👏👂👏👏

 • Ilirjan
  IlirjanMuaj më parë

  Ky azemi e ka kap keq me tolen haha

 • Hyrmete Xhema
  Hyrmete XhemaMuaj më parë

  Azemi u pijav sa her qe del ncamer veq me shishe ngoj tu pi hahaha🤣😂🤣😂

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv GjinoMuaj më parë

  Bukur Bora Donald

 • Lela
  LelaMuaj më parë

  Hahaha 😀😀😀,ky esht emisjon,ka lezet,rinia e ardhmja e vendit,meret me tra--la--la zura nji ga'l,!!!Kur të përmenden se janë të qëllimshme kto,do jetë vonë.....

 • Nelas G75
  Nelas G75Muaj më parë

  Tola ben sikur sdo,omg qefi ja ka po b..sja mban..🤮 prandaj e futet Boren dhe Donaldin se ishte takimi boring I Toles,se donit klikime haaa

 • Remarco Muraca
  Remarco MuracaMuaj më parë

  Sa femer varikarin eshte kjo tola si burr edhe mundoget e ben si pill i bukur

 • Tike Hasani
  Tike HasaniMuaj më parë

  Kjo tola si dhi..... e shum mendje madhe

 • klodinotfound
  klodinotfoundMuaj më parë

  Ada mban njërin sy hap e tjetrin mbyll apo m'ben syri mua? 😂

 • for real
  for realMuaj më parë

  Tola duket si Lesbike

 • ESna Ona 27
  ESna Ona 27Muaj më parë

  Erjon Kuka sh i lezecem

 • kuksian kuks
  kuksian kuksMuaj më parë

  Kjo tola si mumje gjyppti qr pa lidhje femer qr ska ndjenja vrk femer

 • Daniela Shehaj
  Daniela ShehajMuaj më parë

  Kjo ada eshte qorre nga 1 sy

 • Armela Bulla
  Armela BullaMuaj më parë

  tola🤮🤮🤮🤮

 • lumnije Shala
  lumnije ShalaMuaj më parë

  Oj tole qa te duket moj vetja ty qa e ben te veshtiren po albi me i mir se ti eshte 100 her

 • Nertila Kapaj
  Nertila KapajMuaj më parë

  Kjo Tola musi djal

 • Samir Shaini
  Samir ShainiMuaj më parë

  Tola you are so fucking burrrr 😩🤤

 • Sardi❤Gersi❤Aila
  Sardi❤Gersi❤AilaMuaj më parë

  Tola esht shume e trash pupupupupu e urrej shume se di cili mashkull e pelqen kte

 • Daily Shqip
  Daily ShqipMuaj më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Alvisa Qarri althe.info/number/2qDXc597hmZ9m5U/video

 • Fadil Fadil
  Fadil FadilMuaj më parë

  ariani paska kalu lumin me arrdh be emision..pantollat e pervjelur.

 • Λουναααα
  ΛουνααααMuaj më parë

  Tola e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂

 • Vlore Spanj

  Vlore Spanj

  Muaj më parë

  po ti si je

 • Land Land
  Land LandMuaj më parë

  Bora nxjerr ne pah lidhjen e vet reale dashurore nderkoh prezanton nje FAKE produksjon ku vetem per dashuri nuk flitet ku qellimi I vetem esht te reklamoje kompanit se aty I ka fitimet

 • A K
  A KMuaj më parë

  Bora shum i bukur gjesti po mesoe edhe pak Alvisen se si duhet te sillet me ishin 😊

 • Fatbardha Haci
  Fatbardha HaciMuaj më parë

  aman ca na i nxirrni kot kto takimet e ksaj toles se duket sikur me qen tu pa seance gjyqesore e jo takimin midis dy te rinjesh

 • Loolaa Loolaa
  Loolaa LoolaaMuaj më parë

  U shkulet kto flok moj goca sa her qe flasin i nrein floket 🤣🤣🤣

 • Monika Spaqi
  Monika SpaqiMuaj më parë

  A mduket mua a Ada ka nje sy me te vogel

 • Leo
  LeoMuaj më parë

  dy burra ne takim

 • flori flori
  flori floriMuaj më parë

  Ska gje me te merzitshme se tola.

 • Elfons999
  Elfons999Muaj më parë

  Bora esht super femer 🥰😍

 • Natasha Cela
  Natasha CelaMuaj më parë

  Jam i ege aty ku duhe😎

 • Joan Balla
  Joan BallaMuaj më parë

  Bora eshte nje vajze shume e mir uroj qe te ribashkohesh me Donaldin sepse shkoni shume

 • Besart Shigjeqi
  Besart ShigjeqiMuaj më parë

  Kush eshte me mua dhe mendon se kjo limuzina nuk ka levizur fare hahahah

 • anxhela love
  anxhela loveMuaj më parë

  💝💝💝💝

 • Nisa Hysa
  Nisa HysaMuaj më parë

  Kush e vuri re Edin me strece dhe pupa.

 • Debian
  DebianMuaj më parë

  Kjo Tola qenka si gardian burgu ai hap shampanjen kjo ja ben na nxore syte pa pike lidhje tamam tipike injorante , dhe kur thote gjykimi nuk eshte vleresim. keto djemte qe dalin me Tolen asnjeri ska lidhje em Tolen po skane me ke femer me dal se si nxjerr takim asnjera kto djemt e toles , keto dalin e bejen debate ashpra vetem qe te dalin kamera te kthehet kamera nga ftyra e tyre se kshyu behen vipa me fame, kush terhek kameren me shume bahet m,e popullor me me fame.

 • Gerti Pepa
  Gerti PepaMuaj më parë

  Sa eshte permisuar Bora ne cdo aspekt ne krahasim me nje vit me pare.Komplimenti zia

 • Gerti Pepa
  Gerti PepaMuaj më parë

  Minuta 25.. Tole si ke qen e vogel? Tolja:I kam pas rraf te gjith cunat e lagjes...

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran AllmucaMuaj më parë

  Bravo

 • Eri Eri
  Eri EriMuaj më parë

  Min 35:00 Alvisa : Ai qerosi … per djalin e ri… Min 48:07 Bora : Do te ndalemi ne nje moment surprize per vajzat… 😂😂😂😂 E me pas Mikela qe po gezonte se ishte ne dijeni te “mallir” qe kish ardhur!!!

 • bina bina
  bina binaMuaj më parë

  Do te bejme nje peticion qe mos ta shohim me Tolen ne takime sepse takimet burre me burre jane pa sens.

 • fatos bosi
  fatos bosiMuaj më parë

  Si te shkelqejen syt o Bora,,, ishalla qofshi bashk dhe te lumtur ,,,se jeni shum te mir te dy

 • Areti Bajo
  Areti BajoMuaj më parë

  ky vlonjati i ri yll

 • Paula Shaqerigo
  Paula ShaqerigoMuaj më parë

  Seriozisht e kane keta me kete reklamen e Acait te bere nga Ada 🙄🙄🙄🙄

 • Eagle Power
  Eagle PowerMuaj më parë

  Sa kot jan kta dy tola me albin

 • Silvia Konti
  Silvia KontiMuaj më parë

  😅😅😅 Ada :- Cfar pelqen ti me shum tek mua ? 😅😅😅sa tpelqen vetja

 • Arta Velija
  Arta VelijaMuaj më parë

  Alvisa shume bukur 💥

 • Lejla lejla
  Lejla lejlaMuaj më parë

  sa te bukur qe jane o zot donaldi e bora krejt dashuri 🥰

 • Silvia Konti
  Silvia KontiMuaj më parë

  Ti o bruno je nji kopilllll

 • Michler
  MichlerMuaj më parë

  Sa femra te pa edukat As nje nuk ju uroj mir se ardhjen po gjuhen prej katit pat ne te 10 Shum te pa edukat bre

 • Tony
  TonyMuaj më parë

  kjo tola ja osht e martume ja osht lesbike

 • Flora Tarazhi
  Flora TarazhiMuaj më parë

  Tola je fantastike.

 • Mafa's Channel
  Mafa's ChannelMuaj më parë

  Kujt i intereson me perputhen pasi pame Boren me Donaldin.

 • erald shullazi
  erald shullaziMuaj më parë

  Azemi duhet te ket kaluar covidin me 100 %

 • Danieli Kabili
  Danieli KabiliMuaj më parë

  shum e stepur Tola.🙄

 • Erza Tahiri
  Erza TahiriMuaj më parë

  Ritvana si magjupe e flliqt

 • Vjolgina Bardho
  Vjolgina BardhoMuaj më parë

  Pa sherre sikur nuk shijon 😂😜

 • Amjna S
  Amjna SMuaj më parë

  Olsa tu tentu me rrit audiencen prap😂

 • lori l
  lori lMuaj më parë

  Bora qe nga takimi me Donaldin te shoh me nje sy tjeter. Vertet ti e plotesuar je me ate djale ne krahe.

 • 5minute Crafts
  5minute CraftsMuaj më parë

  foli retvana ta tregoj bukurin mos ti shkoj huq🤣🤣🤣🤣🤣

 • Mari TK Cover
  Mari TK CoverMuaj më parë

  ju lutem me ndihmoni me nje subscriebe 😀😊

 • 5minute Crafts
  5minute CraftsMuaj më parë

  tola shum goc e mire

 • AZIZ & FATTY ALLA
  AZIZ & FATTY ALLAMuaj më parë

  E din mire Olsa qe takimet e Toles nuk kane shikueshmeri dhe u kujtua per titullin duke pefshi skenen e Bores dhe Donaldit🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • redi bacinozi
  redi bacinoziMuaj më parë

  Ja tha Redi ne takim qe kjo i ka rrahur kalamaqt e lagjes kur ishte e vogel😁😁

 • 5minute Crafts
  5minute CraftsMuaj më parë

  bora te uroj jet te lumtur se vertet e meriton besoj qe donaldi te doj ashtu siq e meriton ti ...

 • Valdano Lulaj
  Valdano LulajMuaj më parë

  Bravo Albi che marr alamet vajzet per me mjel lopen... 😅😅😅

 • dl .TʜᴇBᴇsᴛ
  dl .TʜᴇBᴇsᴛMuaj më parë

  O igli djali o gjigand

 • hahwtwu2h2ywg
  hahwtwu2h2ywgMuaj më parë

  Kjo.tola..kejt.katasroft zdi ku.jon tu epa kit.bukuri.zerin sikur.esht.tu fol.nje.plak.

 • Arian Haxha
  Arian HaxhaMuaj më parë

  Arjan konomi boss 👑

 • haha.hahazzzzz
  haha.hahazzzzzMuaj më parë

  booo kjo Tola bobo se shof dot

 • eri eri
  eri eriMuaj më parë

  tola: duket i eger ne paraqitje . ti mi gru e shef veten pasqyr shum e omel je n fakt

 • Marku Niko
  Marku NikoMuaj më parë

  Pse nuk eshte Tola tek rrjeshti i djemve me mire, aspakkk emocion!

 • eri eri
  eri eriMuaj më parë

  o zoooot ada reklamon acai leshin qe nuk shkrin as dhjamin as silikonin

 • KI NETIK
  KI NETIKMuaj më parë

  Kjo Tola me duket shume mosmirenjohese

 • Mr. Dree
  Mr. DreeMuaj më parë

  Tola ne fund do mbetet si Arjani

Faqja Tjeter