Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, jashtë kamerave janë bashkëMarius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” Ora News, zbulon prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Bëhët fjalë për Alvisa Qarri dhe Hysen Rama. Çifti i cili ngalli polemika, ku Shqiptarët ndjenë keqardhje për futjen në program të ish të dashurit të saj.

Producenti i njohur i filmit “Sedër” tregon se Alvisa dhe Hyseni janë të lidhur në jetën reale dhe se po gënjejnë të gjithë Shqiptarët, kur thonë se janë ndarë prej muajsh. Sipas tij Alvisa e ka pasur ëndërr kinematografinë, pasi ka qenë dhe pjesë e pruduksioneve të Mariusit.

“Unë i njoh personalisht, personazhin femër, kam qenën unë ai që e kam mësuar në produksionet e mia të mëparshme këto janë fakte, e kam mësuar të aktrojë dhe unë si profesori i saj i them, që aktrimi i saj është shumë i dobët.” -shprehet Marius Dervishi

Madje ai më tutje shtoi se dhe personazhet e tjerë të emisionit janë në dijeni. Pasi Alvisa dhe Hyseni kanë dhe një biznes bashkë, ku ndajnë kohën sëbashku.

“Shumica atyre personazheve shkonin të bënin marketing tek biznesi i atyre, dhe dy javë para hyrjen në emision fshinë fotot me njëri-tjetrin - shprehet më tutje Zebervoki
Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente

 • Ismajl Arifi
  Ismajl Arifi6 ditë më parë

  Pp mut je mor qa lyp ti 'tv

 • Vin Jei
  Vin Jei7 ditë më parë

  Mund ta thoje per cilin program flitej, gjithsesi per ate trukun, se di a e keni mesu ju a kush, por te fusesh gishtat ne sy per te lotu, :), eshte e rrezikshme dhe koti

 • Artan Artan
  Artan Artan10 ditë më parë

  Kush esht ky

 • Dona Sejdiu
  Dona Sejdiu11 ditë më parë

  Doli dikush qe do fam tashi n kurriz t tjetrit pffff.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj12 ditë më parë

  Zebervoki ?????...ruan dhit

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj12 ditë më parë

  Qyqa ky duket sikur ruan dhit ......e jo ruan melisen e hysenjin .....

 • Sid Bacaj
  Sid Bacaj12 ditë më parë

  Ca asht ky mo se ban si t jet i njohuri i tan shqipnis, sot more fam pri Perputhen se as ekzistencen sta disha😂

 • seeni gzty
  seeni gzty12 ditë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 • bocoy noiu
  bocoy noiu13 ditë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 • Isa Ademaj
  Isa Ademaj14 ditë më parë

  O vllaçko e morëm vesh qe po kerkon vemëndje por nuk tshkon dot fare, po ik anej npun tanë.

 • Buqe Gashi
  Buqe Gashi14 ditë më parë

  Te them te drejten ktu po dojn me mar fam tan tu shpif per njerin tjetrin te jen apo te mos jen qift kush je ti me fol a krrejt punt iki qit ne dizen veq me u mer me halle e pun te huja halla halla qa ska

 • soiung toiue
  soiung toiue14 ditë më parë

  Shyqyr qe ka dale perputhen qe te bejne lajm krejt me kte emision 🙈

 • Ilir Llani

  Ilir Llani

  4 ditë më parë

  Ma paske kopju komentin 😂😂😂

 • Rudina Bregu
  Rudina Bregu15 ditë më parë

  Hik se e ke gabim edukata ma ban gojen laje gojen para se te flasesh per te....... Mos mbeloni fytyren para ralitetit

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  13 ditë më parë

  Aktrim I dobet me te vertet

 • sokin jon
  sokin jon15 ditë më parë

  Po mire e bejne.ahaaa.hajde emision hajde

 • Sam Domi
  Sam Domi15 ditë më parë

  Zeberdhok mos vrit mendjen sa te vij Lali ne Sharr do perfundojn te gjith si televizion se ma kan qa ….

 • Ch Acosta

  Ch Acosta

  4 ditë më parë

  O sam i qr kto me shef ti mua 🤣🤣🤣

 • Arjon Smaci
  Arjon Smaci15 ditë më parë

  Qa ky vk

 • soiung toiue

  soiung toiue

  14 ditë më parë

  per protagonistet e perputhen.

 • Besnik Morina
  Besnik Morina15 ditë më parë

  Ky koka Si vali Corleone i smut Ahahah

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar15 ditë më parë

  Shif punen tate o kar Ti akoma shef perputhen qija ropt, e vip gjasme:

 • sokin jon

  sokin jon

  15 ditë më parë

  Sa i pandershëm mund të jeni dhe lejoni që të prekeni nga dikush tjetër për famë

 • Marije Mamja
  Marije Mamja15 ditë më parë

  Po me pelqen shum Biseda e ktij Zoteris se Alvisa dhe Hyseni jan mashtruesa qe te dy dhe pa pik vleret nuk e di ai keni ven re dje u zu Alvisa me Aden dhe ju holl fill dhe Hyseni

 • xhulja banaj
  xhulja banaj16 ditë më parë

  femra me e poshter qe esht aty ne emisjon esht alvisa .esht injorante komplet .skuthe femer ..puff e peshtir🤮🤮

 • seeni gzty

  seeni gzty

  12 ditë më parë

  Aktrim I dobet me te vertet

 • Hane Jahaj
  Hane Jahaj16 ditë më parë

  😀😀😀😀😀💇‍♂️💇‍♂️💇‍♂️

 • Xhevahir Kaci
  Xhevahir Kaci16 ditë më parë

  Ti je i madh o plak shum e vertet

 • Mario G
  Mario G16 ditë më parë

  Kur flet zebervoki 🤣😂😂po ik o pall dupi

 • Le Majmon
  Le Majmon17 ditë më parë

  Kush esht bre ky Lapush qe fol?🤮

 • Daut Hasani
  Daut Hasani17 ditë më parë

  Sipas teje e paske msuar ti te aktroje. E te paska zhgenjyer. Me ket me le te kuptoja se e paska qan ne duart e gabuara . Ajo amatore ti qe e paske msuar amator ket arrita te kuptoj🤨

 • doire aintu
  doire aintu17 ditë më parë

  O zoot si asht ky njeri per hall

 • ledi bregu

  ledi bregu

  7 ditë më parë

  Tpakten nk koment me profil fake a kpt 😂

 • Mario G

  Mario G

  15 ditë më parë

  Ghahshahagagssga loooooot loooot 🤣😂😂

 • Toni Montana
  Toni Montana17 ditë më parë

  Aktrim I dobet me te vertet

 • niddg viiut

  niddg viiut

  16 ditë më parë

  Ne rregull je shok,komplet fallco jan komplet

 • Andi Andi
  Andi Andi17 ditë më parë

  Alvisa dhe Hyseni jan miq jan mashtrus si ata. Dot dalin qift ne fund

 • niddg viiut
  niddg viiut18 ditë më parë

  Pse I djeg ktij apo e ka pas t dashur alvisen

 • selmo ani
  selmo ani18 ditë më parë

  E besoj 100% ate qe thot per alvisen dhe hysenin, por mos thuj nuk du me ja permen emrin programit per te mos i bo reklam. Ne fakt un kete video e klikova veç sepse ke fol per protagonistet e perputhen.

 • selmo ani

  selmo ani

  17 ditë më parë

  @doire aintu 🤣🤣🤣🤣

 • doire aintu

  doire aintu

  17 ditë më parë

  Po ky kari se la barin te thahej e piu direkte sa e korren

 • Ervin Hyka
  Ervin Hyka18 ditë më parë

  Sa cun me vler je bravo hallall ta boft zoti

 • Lirije Neziri
  Lirije Neziri18 ditë më parë

  Sa i pandershëm mund të jeni dhe lejoni që të prekeni nga dikush tjetër për famë

 • niddg viiut

  niddg viiut

  16 ditë më parë

  Oj sisha shqipe se Ty tkalli njeri falimentym

 • Dona A
  Dona A18 ditë më parë

  Edhe kafsha e din qe alvisa e hyseni po genjene. Edhe kafshet e din

 • niddg viiut

  niddg viiut

  18 ditë më parë

  Ti qenke si pako e malboros ne fillimet e saja ku pronaret hudhnin ne rruges qe njerzit te ishin kureshtarë

 • Nebi Sulo
  Nebi Sulo18 ditë më parë

  ik re rrrot kari

 • ervis ervis
  ervis ervis18 ditë më parë

  Oj sisha shqipe se Ty tkalli njeri falimentym

 • Ilir Llani
  Ilir Llani18 ditë më parë

  Shyqyr qe ka dale perputhen qe te bejne lajm krejt me kte emision 🙈

 • rearsa laura
  rearsa laura18 ditë më parë

  Ne rregull je shok,komplet fallco jan komplet

 • MS
  MS18 ditë më parë

  O zoot si asht ky njeri per hall

 • Jetmir Jasiqi
  Jetmir Jasiqi18 ditë më parë

  Po qa kare marketingu i bo ti nje emisioni qe i ka marre 100m views o pidh

 • Fifi Fejza
  Fifi Fejza18 ditë më parë

  Ti lere qe flet sikur mban hunden mbyllur por je nje varikars i papar . Perputhen e dim te gjith qe esht emision i degjeneruar por ka mjaft fam kshu qe nuk ka fare nevoj per marketingun tend. Ti ke dicka personale me njerin shifesh kjart sipas fjalesh qe flet. Ik pirdhu me ket zerin si rrospi

 • Gazmir Ndreu
  Gazmir Ndreu18 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Hajri Vladi
  Hajri Vladi18 ditë më parë

  Ku e gjetet ket coban

 • the world
  the world18 ditë më parë

  Ore çfar nuk kuptoni ju ju ata paguhen ata Jane aty per pune per te ber nji pune ne te arthmen (( influences)) .un çuditem sa seriozisht e merrini

 • Fier Fier
  Fier Fier18 ditë më parë

  Po ky kari se la barin te thahej e piu direkte sa e korren

 • Malo
  Malo18 ditë më parë

  Na rrofsh trapin

 • Anita
  Anita18 ditë më parë

  Po mire e bejne.ahaaa.hajde emision hajde

 • Milot Gashi
  Milot Gashi18 ditë më parë

  Ti qenke si pako e malboros ne fillimet e saja ku pronaret hudhnin ne rruges qe njerzit te ishin kureshtarë

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri18 ditë më parë

  Bravoooooo se llom jan tu bo prite termetn shipni se po ju vjen olsen ka me e mit termeti

 • ela
  ela18 ditë më parë

  Po ky t vertet e ka sepse ata jan bashke jan vec per fame

 • metropol metropol
  metropol metropol18 ditë më parë

  kurr nuk do e pranoje ftesen por e shikon qdo puntat. WTF

 • Malo

  Malo

  13 ditë më parë

  @New dog nuk e thash me tendence per hunden kuptohet qe perendia ja ka bo por po mundohet me fol Tironce prandaj e thash ho ho...

 • New dog

  New dog

  15 ditë më parë

  @Malo po ka mish te huaj ne hunde, nuk ka faj per ate gje. Ja ka bo perendia. Thuaj eshte budall se bente tipin nderkohe qe shikon cdo min emisionin po mos u kam te difektet shendetsore.

 • Malo

  Malo

  18 ditë më parë

  Injorant mo qa pret nga ky hohoh me hund flet

 • Albaner 1997
  Albaner 199718 ditë më parë

  Kujt more mi bo marketing ti e hajmedet ?😂😂😂😂😂

 • Nertil Tili
  Nertil Tili18 ditë më parë

  Po mir e ka. Ky se cdo gje atje esht fallco dhe per fam.

 • ShDKF
  ShDKF18 ditë më parë

  Ç'fare inaçiu🤮👎dukesh qe je shume i ulet si njeri 👎👎

 • It’s Klaw 🥰
  It’s Klaw 🥰19 ditë më parë

  Pse I djeg ktij apo e ka pas t dashur alvisen

 • Mar Mir

  Mar Mir

  14 ditë më parë

  @It’s Klaw 🥰 ahahhhhh

 • eviana

  eviana

  18 ditë më parë

  @It’s Klaw 🥰 😂😂😂😂

 • Elton Sakos

  Elton Sakos

  18 ditë më parë

  @Naxhije Korreshi E paske qa shqipen oj Nexhe 🤣

 • e

  e

  18 ditë më parë

  @It’s Klaw 🥰 hahahahahaha

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  18 ditë më parë

  @Naxhije Korreshi do you speak English se shqip s eshte kjo😂

 • It’s Klaw 🥰
  It’s Klaw 🥰19 ditë më parë

  E psk pa me detaje

 • A Shala

  A Shala

  18 ditë më parë

  Auuu qdo gazet online nxjerr lajme per perputhen se mendon qe kjo nuk i shtyn njerzit te klikojn dhe te shohin se qka ka ndodh , ani tek shqiptaret qe kjo puna e ex-it eshte pak me e komplikuar sa qe e bejn ata aty brenda normal qe i intereson qdo kujt.

 • Arjan D
  Arjan D19 ditë më parë

  Aiii kur bon edhe ky po I boj marketing Perputhen e bon sikur sdo mjua permend Emrin . Kur nderkoh Perputhen e ndjekin edhe te vdekur besoj🤣

 • Sam Domi

  Sam Domi

  15 ditë më parë

  Ore njerz te pakten zeberdhoki nuk ju ka genjy naj her Por te perputhen po dhe sa per fame mos harroj se ky ka dal para dhe me forcat e veta dhe jo me nje Televizion qe kur mbreti shpirti ju preht be paqe kan fillu duke genjy mashtru dhe banalizu keshtu njerz thirrni menjes ndani shapken nga sheqeri flm

 • Arjan D

  Arjan D

  18 ditë më parë

  @It’s Klaw 🥰 🤣🤣🤣🤣🤣 esht e pritshme nga Ana e saj.

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  18 ditë më parë

  @Arjan D Po pra kjo alvisa ka pas lene nam

 • Arjan D

  Arjan D

  18 ditë më parë

  @It’s Klaw 🥰 Panvarsisht se nje film Sedra qe e ka realizu pa ju hy ne hollis difekteve apo detajeve te filmit , me ka pelqy . Por Sbesoj se ka pas lidhje me ket Karikaturen Alvisa 🤣🤣🤣

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  18 ditë më parë

  @Arjan D 🤣ose ka pas naj gjo me alvisen ky se esht e vertet ka qen aktore ajo naper krejt tiranen

 • xhani xhani1
  xhani xhani119 ditë më parë

  Alvisa edhe hyseni ato po bejn lojen aty jua qifsha kurven njerit e tjetrit

Faqja Tjeter