Ervis Behari - Si Qershia (Official Video HD)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Muzika: Adi Hila & Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Regjia: Edlira Baholli Panoti
DoP: AR Visual
Montazh: Edlira Baholli Panoti
Colorgrade: AR Visual

Available on:

Spotify: open.spotify.com/album/4ITWri...
iTunes: music.apple.com/us/album/si-q...

Komente: 361

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoiDitë më parë

  Viso je mbret vlla cdo keng e jotja eshte super je djal i talentuar suksese flori

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh2 ditë më parë

  Your awesome?

 • Valentina Zheku
  Valentina Zheku2 ditë më parë

  Eshte kenaqesi te degjosh kenget e tua suksese pa fund te urojme ..

 • Berat Bertati
  Berat Bertati2 ditë më parë

  🤩😍🍒🍒😎👏

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi3 ditë më parë

  Yll bote 🙏⭐️⭐️⭐️🌎

 • Francesko Vila
  Francesko Vila3 ditë më parë

  Ma paske marë zetorin😂😂

 • Yllka Gjergji
  Yllka Gjergji3 ditë më parë

  Lume si ne fieraket cfare kengetaresh kemi !!!!

 • Yllka Gjergji
  Yllka Gjergji3 ditë më parë

  Suksese shume kenge e bukur

 • Evi
  Evi4 ditë më parë

  Bravo Ervis 👏👏👏

 • Ptao Tom
  Ptao Tom5 ditë më parë

  Te lumt goja shum kenge ebukur Ervis Behari bravo respekte zoti te bekoft

 • pandelira kurti
  pandelira kurti5 ditë më parë

  Adhuroj cdo keng tende 👍🥰 je super Ervis ❤️❤️

 • UNKNOWN ONI
  UNKNOWN ONI5 ditë më parë

  Bravo nj keng flak fare

 • Leda Brahushaj
  Leda Brahushaj5 ditë më parë

  Opoooo ti je super artist o Ervis 💃💃

 • Fer Ko
  Fer Ko6 ditë më parë

  🙏🏼❤️

 • niduoe stre
  niduoe stre6 ditë më parë

  Shum bukur interpretim dhe perfomanc ..bravo suksese Evis .

 • Leshi Preshi
  Leshi Preshi6 ditë më parë

  Nuk ka njeri qe e degjon 10000000

 • Leshi Preshi
  Leshi Preshi6 ditë më parë

  Bravo na kenaqet

 • Gentian Prifti
  Gentian Prifti7 ditë më parë

  Bravo.Ervis.shume.bukur.

 • Eleano Gjermani
  Eleano Gjermani7 ditë më parë

  Super hit

 • Aferdita Abedinaj
  Aferdita Abedinaj7 ditë më parë

  Super,bravo!🔥🍒

 • Valbona Bino
  Valbona Bino7 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Uhmlel Lesn
  Uhmlel Lesn7 ditë më parë

  Të lumt goja zemra të këndoft gjithmon urime për këtë këng kaq tbukur si qershia faleminderit👍

 • Mondi Tare
  Mondi Tare7 ditë më parë

  Respect nga greqia 🇬🇷 ❌🇦🇱

 • Selvi Zeka
  Selvi Zeka8 ditë më parë

  Bravo ervis ke nje ze shume te bukur dhe kendone me shume djenje ke qefe ti degjosh kenget e tua bravo dhe suksese te me tejshme🎤🎶👌🏼👌🏼🙏

 • V L
  V L8 ditë më parë

  he’s so cute si shpirt ky

 • Μαρα Πασαι
  Μαρα Πασαι8 ditë më parë

  Allah të keqen ç'farë zëri ke !!

 • Salih Bassu
  Salih Bassu8 ditë më parë

  👌👌👍🇦🇱❤️❤️

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa8 ditë më parë

  Te lumte goja vella e paske qare 🇦🇱🙋🙏

 • GABRY R
  GABRY R8 ditë më parë

  Bravo Ervis👏👏👏Meqë ra fjala,sa është kg i qershive se këtu te ne duhet të shesësh njërën veshkë për të blerë 1 kg😂

 • Gentian Prifti
  Gentian Prifti8 ditë më parë

  Te lumte goja.

 • Ina Shabani
  Ina Shabani8 ditë më parë

  Super këngë

 • Ermira Isa
  Ermira Isa8 ditë më parë

  Bravo keng shum e bukur

 • Leonora Kapllani
  Leonora Kapllani8 ditë më parë

  Komplimente.

 • Klevisa Jakupi
  Klevisa Jakupi9 ditë më parë

  Nje Bravo e madhe per ty 👏👏👏👏👏

 • Eua Mi
  Eua Mi9 ditë më parë

  Νuk ka me bukur kur zgjohesh ne mengjes te degjosh ty qe ke nje ze te embel si 🍒🍒🍒😘😘😘👍👍👍

 • LAURA T. CANAJ
  LAURA T. CANAJ9 ditë më parë

  Te lumte goja urime 🍒🍒🍒

 • Eliona Spaho
  Eliona Spaho9 ditë më parë

  Bukur bravo bravo bravoooooooooooos shume suksese shume komlimenti per zerin perfekt na kenaqe me kenaqe me kengen e bukur faleminderit Elvis 🍀🍀🍀🍀👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Halit Skarra
  Halit Skarra9 ditë më parë

  Vec kenges qe titullohet QERSHI, edhe kjo goca qenka super yll. Paske qejf ta shikojsh!

 • Lola Demaj
  Lola Demaj9 ditë më parë

  Bravo na kenaqe

 • Klodjana Gjiko
  Klodjana Gjiko9 ditë më parë

  A more Ervis Behari qe na kenaqe fare, je shum i mire bravo per talentin qe ke, cdo keng e jotja eshte e bukur shum, suksese pac gjithmon 🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟

 • Egla Kamperi
  Egla Kamperi9 ditë më parë

  Suksese Elvis Bravo super si gjithmon 👏👏🍒🍒🍒🍒💥💥💥

 • kamela Shehaj
  kamela Shehaj9 ditë më parë

  Si kukulll vajza e klipit...kenga ska fjal❤️❤️❤️

 • Fatmira Lulaj
  Fatmira Lulaj9 ditë më parë

  Bravissimo na kenaqe me kenget e tua te lumte goja dhe suksese ne jete.

 • Robert Kodrasi
  Robert Kodrasi9 ditë më parë

  E ke qa shumë bukur

 • Tela Rexhepi
  Tela Rexhepi9 ditë më parë

  Bravo

 • Lumturi Arifi
  Lumturi Arifi9 ditë më parë

  Je i papare o ervis behari te lumte goja

 • Alda Mane
  Alda Mane9 ditë më parë

  Suksese👏👏👏👏👏

 • Dioni Lida
  Dioni Lida9 ditë më parë

  Suksese ervis

 • Miranda Shuli
  Miranda Shuli9 ditë më parë

  bravo kengetarj me i mirw

 • Sofika Myzeqari
  Sofika Myzeqari10 ditë më parë

  Bravo

 • IS-KO
  IS-KO10 ditë më parë

  Bravooo ⚘ Suuuupeerr 🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Besmir Dalipaj
  Besmir Dalipaj10 ditë më parë

  Superrr

 • Migena Duraj
  Migena Duraj10 ditë më parë

  Cne knaqe shpirtin 🍒👌🌟🙏

 • Lindita Xhacka
  Lindita Xhacka10 ditë më parë

  Bravo

 • your's forever
  your's forever10 ditë më parë

  T lumte goja Resp Shum keng e bkr

 • Rovena Rexhepaj
  Rovena Rexhepaj10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Fredi Tona
  Fredi Tona10 ditë më parë

  Ty Te Lumte Goja o Bilbili i Fierit. Je i Madh!!!

 • Julian 888
  Julian 88810 ditë më parë

  te kendofte zemra na kenaqe

 • Lorenc Ruko
  Lorenc Ruko10 ditë më parë

  Si gjithmonë këngë shumë e bukur ⭐⭐⭐👍👍👍

 • Teri Sako
  Teri Sako10 ditë më parë

  Shum keng e bukur suksese

 • Roshi Kumani
  Roshi Kumani10 ditë më parë

  Bravo ore djal kenge sh.te bukura per gjith moshat zoti te dhente shendet lumturi dhe ze te kendosh suksese

 • Albana Kita
  Albana Kita10 ditë më parë

  Bravo ⭐

 • Laureta Myrtaj
  Laureta Myrtaj10 ditë më parë

  Te lumte goja

 • Mari Ja
  Mari Ja11 ditë më parë

  Sa te kendshme i ben dhe Videot ke dhe nje Ze vertet shum te mir.👍🏻👍🏻

 • Vita Harapi
  Vita Harapi11 ditë më parë

  Te lumt goja shum kenge ebukur Ervis Behari bravo respekte zoti te bekoft🙏🙏

 • Geli Basha
  Geli Basha11 ditë më parë

  Yll fare kengetar me vlera

 • Adelina Duro
  Adelina Duro11 ditë më parë

  O sa me kenaqe more djale; po ti je vete yll.te presim ne Connecticut

 • Monda Ag
  Monda Ag11 ditë më parë

  Yll si gjithmone !

 • Vjollca Cavolli
  Vjollca Cavolli11 ditë më parë

  Lumja familja qe te ka mor djal 👏👏👏👏👏👏👏👏👏pa fund suksese suksese suksese pa fund

 • Sapna Babul Ka Bidaai
  Sapna Babul Ka Bidaai11 ditë më parë

  esht super kenge

 • genci agalliu
  genci agalliu11 ditë më parë

  Futboll----Mesi Boks-------Taison Vrap--------Xhonson Basket----Xhordan Mbreti i pop--XHekson Mretëresha e muzikës se lehte Shqiptare ----Vaçe Zela Mbreti i muzikës popullore të Jugut----ERVIS BEHARI

 • Aferdita Decja
  Aferdita Decja11 ditë më parë

  Te kendoft zemra Ervist suksese

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodra11 ditë më parë

  Zoti te rujt vlla🙏😇

 • abedin hoxhaj
  abedin hoxhaj11 ditë më parë

  Bravo.kege.bukur

 • alma alma
  alma alma11 ditë më parë

  te lumte goja se na kenaqe

 • Shpetim Çepele
  Shpetim Çepele11 ditë më parë

  Bravo suksese

 • Flori Shkembi
  Flori Shkembi11 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️

 • Rudina Mucaj
  Rudina Mucaj11 ditë më parë

  ❤️💋🌹😘❤️💋💋🌹😘

 • Mjaftime Lashi
  Mjaftime Lashi11 ditë më parë

  Bravo suksese të këndoftë zemra 💙💎

 • Marjano Latifaj
  Marjano Latifaj11 ditë më parë

  Visi të këndoftë gjithëë zemra Se na kënaqen këtë këngë o yll

 • Ina Ina
  Ina Ina11 ditë më parë

  105 veta vuajn nga daullja e veshit qe kan beerr dis lik,, 🤔🤔🤔,,,, je thjesht sherbetttt,,, 🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰,,,

 • Erjola Talelli
  Erjola Talelli11 ditë më parë

  👏👏👏⚘⚘⚘

 • Lurian Lepuri
  Lurian Lepuri11 ditë më parë

  Bravo Ervis 👏👏🔥🔥

 • Noke Novrus
  Noke Novrus12 ditë më parë

  Bravo Ervis suksese

 • VALBONA SALIJA
  VALBONA SALIJA12 ditë më parë

  Të këndonte zemra gjithë jetën Ervis

 • Adi Z
  Adi Z12 ditë më parë

  Mashallah unë 15 vjet kum mendoj se kam e amël po la vetëm. Ishalla me del naj nja

 • T.Ç.
  T.Ç.12 ditë më parë

  Mire kengetar i shkelqyer,por aktron dhe shum bukur te shkon shum,suksese kudo.👌⭐👍👏♥️🌹💖💯

 • zoi tsa
  zoi tsa12 ditë më parë

  Yll je o Ervis 😍😍

 • Mari Toska
  Mari Toska12 ditë më parë

  Shum kenge bukur

 • Saveta Ngjeliu
  Saveta Ngjeliu12 ditë më parë

  Bravoooooooooo

 • Jola Sarande
  Jola Sarande12 ditë më parë

  Je me i miri bravo Ervis te gjitha kenget e tua i degjoj cdo dit 😘

 • Resi Hysa
  Resi Hysa12 ditë më parë

  Super keng bravo suksese per cdo keng🙏⭐

 • Elisabetta Alibeaj
  Elisabetta Alibeaj12 ditë më parë

  👏👏👏👏👍💐🌹🌹🌹💐💐💐🌹🌹🌹👏👏👏👏

 • Esmeralda Xhindi
  Esmeralda Xhindi12 ditë më parë

  🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

 • Margarita kaja
  Margarita kaja12 ditë më parë

  Kenge e e bukur zoti te bekoftë

 • Festim Nebiu
  Festim Nebiu12 ditë më parë

  Bravo zoti tè bekofte na kenaqe te lumte goja

 • Leta Shametaj
  Leta Shametaj12 ditë më parë

  Bravoo Ervis 👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟

 • Nila Cela
  Nila Cela12 ditë më parë

  Bravo ervis

 • Gena Vlor
  Gena Vlor12 ditë më parë

  Sa I miri qe je more dreq😘😍

 • Oni's
  Oni's12 ditë më parë

  E tani da shkarkoj dhe muzika ne makin na mengjesi ne dark do rri 😍😂😂😂

Faqja Tjeter