Ervis Behari - Si Qershia (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Adi Hila & Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Regjia: Edlira Baholli Panoti
DoP: AR Visual
Montazh: Edlira Baholli Panoti
Colorgrade: AR Visual
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4ITWri...
iTunes: music.apple.com/us/album/si-q...

Komente: 501

 • Lika Hilaj
  Lika Hilaj

  Suksese na i gezove zemren me kenget e tua🤩🤩🤩

 • Bruna
  Bruna

  Bravooo 👏👏 Ervis si qershia mbi tort zeri jote i ngrohte , sa bukur ti kendon !!

 • The Best Channel
  The Best Channel

  (4x) E embel si qershia me je

 • Emanuela Prifti
  Emanuela Prifti

  Aaaa sa keng e bukur bravo Ervis gjithmon te uroi suksese te gjitha kenget e tua jan super

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa

  Te lumte goja vella e paske qare 🇦🇱🙋🙏

 • Armand Kothere
  Armand Kothere

  Bravo Visi..👏👏👏

 • Dritan Agalliu
  Dritan Agalliu

  Krenaria e Krapsit ❤🔥

 • daisy delfini
  daisy delfini

  Bravo ervis sa me pelqejn kenget e tua ooo zot ne Maj e AP majtofonin sa me bertasin koshinjt e lagjes je si shpirt

 • ALFRED SULA
  ALFRED SULA

  Shume kenge e bukur Bravo vella 💥💥💥🔥🔥🔥👍👍👍

 • Kosta Ganolli
  Kosta Ganolli

  🍒🍒🍒 e embel si qershia me je , ne zemer shenje me le👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ardita Duro
  Ardita Duro

  Super këngë!👏👏👏👏

 • Nefise Leka
  Nefise Leka

  Ervis je nje kegetar super me nje ze te embel Te uroj suksese ne rrugen e muzikes popullore dhe befsh sa me shume kenge te tjera suksese, suksese me gjithe zemer 🍒🍒💖

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo

  Bravo bravooooo suksese zë ëmbël si qershi 😍♥️👏👏👏🙌🙌🙌

 • Selena Liko
  Selena Liko

  Te lumte !kenge super!👏🏽👏🏽👏🏽💪💪💪💪💪

 • kamelia bereti
  kamelia bereti

  Urime te metejshme Ervis 🥰

 • Bledar Hoxha
  Bledar Hoxha

  Nje super bravo per zerin me te embel dhe mjeshterine e thurjes se atyre vargjeve kuptimplote! Kombinim perfekt mes te dyjave👌🏻

 • Elezaj Ardi
  Elezaj Ardi

  Super keng bravo 🔥🔥🔥🔥

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  Sapo hipi ne makine,lidh telefonin ne youtube me kasetofonin e makines,e direkt me del kjo kenge sot,volumin ne max e vazhdova rrugen,fruti im i preferuar,SUKSESE ERVIS larte e me larte te pafsha,te jesh i sigurte qe kenget e tua me shoqerojne ne çdo rruge 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

 • eduard bisaku
  eduard bisaku

  super keng ke bere Visi, bravo po e degjojme 100 here 😄😄

 • the queen
  the queen

  te lumte ervis ti gjithnje ke qen kengetari im i preferuar dhe je akoma love you