Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © ELGIT DODA \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Elgit Doda
  Elgit Doda5 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

 • Paulo Henrique

  Paulo Henrique

  19 orë më parë

  💚🇧🇷🙌🏼🇦🇱

 • Sunny George Abhil

  Sunny George Abhil

  3 ditë më parë

  Love from Germany, India ...🎉🔥

 • Erti Myrtaj

  Erti Myrtaj

  3 ditë më parë

  Klea Bravo

 • Erti Myrtaj

  Erti Myrtaj

  3 ditë më parë

  Klea kam nje djale qe quhet erti

 • Name Name

  Name Name

  4 ditë më parë

  Kenge super

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane3 orë më parë

  Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello3 orë më parë

  Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello3 orë më parë

  Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt

 • Ela Dervishi
  Ela Dervishi4 orë më parë

  Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshme ke qef ta shohesh😍😍

 • bb4live inter
  bb4live inter5 orë më parë

  Kang relaksuse..tlumt

 • Klodjana Gjiko
  Klodjana Gjiko7 orë më parë

  Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟

 • Rama Bajram
  Rama Bajram9 orë më parë

  Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty

 • romeo shkurti
  romeo shkurti13 orë më parë

  qenka grisur pak dhimbja 😝😝😝

 • Elena Xotza
  Elena Xotza15 orë më parë

  Super kengeeee❤️😘 urime

 • Keti V
  Keti V15 orë më parë

  gladiator's scene vibes on the first part of this clip

 • Ina Ina
  Ina Ina19 orë më parë

  E kuptoj qe esht sh kollaj t besh lek si kengetare por hiqni dore kur skeni talent se na i bete veshet gjak🤦🏼‍♀️

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique19 orë më parë

  🙌🏼💚🇧🇷

 • Ginga Tringa
  Ginga TringaDitë më parë

  Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍

 • Neldi Xhizdari
  Neldi XhizdariDitë më parë

  Qetesi !

 • lili shyta
  lili shytaDitë më parë

  Na lodhen kengetaret e riparume me nderhyrje kirurgjike: jane bo gjithe njesoj. Kjo duket natyrale.

 • Alma Red Blooms
  Alma Red BloomsDitë më parë

  ❤️❤️

 • Aries Gurl
  Aries GurlDitë më parë

  E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?

 • Meri Mataj
  Meri MatajDitë më parë

  Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh

 • Y Y gamer
  Y Y gamerDitë më parë

  “My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALthe is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......

 • Arjet Lita
  Arjet Lita2 ditë më parë

  Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤

 • Elena Zhopi
  Elena Zhopi2 ditë më parë

  🌷💟

 • Angel Angel
  Angel Angel2 ditë më parë

  Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍

 • eniola
  eniola2 ditë më parë

  👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal

 • Pranvera Vera
  Pranvera Vera2 ditë më parë

  Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍

 • lora sinaj
  lora sinaj2 ditë më parë

  Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍

 • Fjori Rosa
  Fjori Rosa2 ditë më parë

  bravo klea

 • sala yas
  sala yas2 ditë më parë

  o zot u ben te gjith kengetar ketu...

 • Enkeleida Xhengo
  Enkeleida Xhengo2 ditë më parë

  me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea

 • A A
  A A2 ditë më parë

  Pokahondas

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot2 ditë më parë

  Sa kukull eshte kjo Klea❤

 • Teuta Myftari
  Teuta Myftari2 ditë më parë

  Fantastiche, ylllll

 • M.H
  M.H2 ditë më parë

  Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!

 • danoTAROT ❤️‍🔥
  danoTAROT ❤️‍🔥2 ditë më parë

  ♥️♥️♥️

 • Amilia Caushaj
  Amilia Caushaj2 ditë më parë

  Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍

 • Shawki Boukef
  Shawki Boukef2 ditë më parë

  What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿

 • Dimiter Michalari
  Dimiter Michalari3 ditë më parë

  Shum bukur respekte shum keng relaksuse

 • Houcine Beka
  Houcine Beka3 ditë më parë

  I loved the song even though I didn't understand it

 • Madi Shima
  Madi Shima3 ditë më parë

  Femer e bukur natyrale👏👏👏

 • majlinda pulaj
  majlinda pulaj3 ditë më parë

  Yll ,drite

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi3 ditë më parë

  Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤

 • Erlind Hysa
  Erlind Hysa3 ditë më parë

  Super super kenge💋❤❤❤

 • Just albania
  Just albania3 ditë më parë

  Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁

 • Niki
  Niki3 ditë më parë

  Yll Klea! ❤

 • nora qirici
  nora qirici3 ditë më parë

  Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos3 ditë më parë

  Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Joyy Izm
  Joyy Izm3 ditë më parë

  👑💙

 • Sunny George Abhil
  Sunny George Abhil3 ditë më parë

  Love from Germany, India ...🎉🔥

 • Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi3 ditë më parë

  Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤

 • Choco Jumbo
  Choco Jumbo3 ditë më parë

  Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤

 • Edison Shehu
  Edison Shehu3 ditë më parë

  🍅🍅🍅

 • Amanda N
  Amanda N3 ditë më parë

  Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒

 • Mario Garbi
  Mario Garbi3 ditë më parë

  Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 • Andri Krahysa
  Andri Krahysa4 ditë më parë

  ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese

 • Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti4 ditë më parë

  Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?

 • Ki Pi
  Ki Pi4 ditë më parë

  Cudownie ❤️😁😊😊

 • Alice Nike
  Alice Nike4 ditë më parë

  Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Frosina Troka
  Frosina Troka4 ditë më parë

  Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫

 • Ela Hysa
  Ela Hysa4 ditë më parë

  Sa e bukur super Super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Afiz Berisha
  Afiz Berisha4 ditë më parë

  perfekt👌👌

 • warda sonia belmehboul
  warda sonia belmehboul4 ditë më parë

  🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕

 • ALBANA HAXHILLARI
  ALBANA HAXHILLARI4 ditë më parë

  Sa mahenitese KLEA HUTA 🧡

 • ciao bella ciao ciao _
  ciao bella ciao ciao _4 ditë më parë

  Ma thuaj tiiiiiiii___☆ nuk jam si tiiiiiiii........🎶🎶🎶🎶🎶😔...... ☝️🎶🎶🎶🎶🧿🧸🎴

 • dita afer
  dita afer4 ditë më parë

  bravo klea yll 🌺👑

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi4 ditë më parë

  Clipi i xhirruar ne Permet🌹???

 • Donika Sharka
  Donika Sharka4 ditë më parë

  Me thuj a do ta doje dhe ti dike si ti suksese

 • Anxhela Jonuzi
  Anxhela Jonuzi4 ditë më parë

  Super keng edhe Klea yll🙏🙏🙏❤

 • Marina Thanou
  Marina Thanou4 ditë më parë

  Wow 🤩 amazing song.Klea is very good singer and actress.I love ❤️ this song on 🔝

 • Fouad Mahbub
  Fouad Mahbub4 ditë më parë

  love from Bangladesh 🇧🇩❤️❤️

 • Bossy Bella
  Bossy Bella4 ditë më parë

  Femer e kompletuar nga te gjitha anet yll talent dhe mbi te gjitha familjare. Nje rol model positive per adoloshentet

 • ema elena
  ema elena4 ditë më parë

  BIG ARTIST🔝🥀

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh064 ditë më parë

  Bravooo Klea🤩 nga🇲🇦 big respect 🇦🇱🇽🇰❤️

 • Gentian Karanxha
  Gentian Karanxha4 ditë më parë

  ✌🏻

 • Redi Shima
  Redi Shima4 ditë më parë

  Esht shum YLL origjinale pa asnje nderhyrje

 • klea OTR❤️
  klea OTR❤️4 ditë më parë

  Suksese o bukuri! Na kenaqe shpirtin! 🔥🔥❤️❤️❤️😍😍❣️❣️❣️💘

 • Xhuli Coku
  Xhuli Coku4 ditë më parë

  Bellissima canzone brava

 • Alma Zaimi
  Alma Zaimi4 ditë më parë

  Nje yll i bukur!

 • Fier Fier
  Fier Fier4 ditë më parë

  Bravo klea huta 👏👏❤😘

 • Name Name
  Name Name4 ditë më parë

  Super kenge

 • Eriselda Ymeraj
  Eriselda Ymeraj4 ditë më parë

  Kleaaaa Te kam ndjekur tek Kripmjalzat atje ke qen e preferuara ime Dhe tani Akoma me shume te pelqej ..Je shume e mire ❤❤❤❤

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia4 ditë më parë

  k🌺L🌺A Je nje yllll❤️

 • anxhela ergest
  anxhela ergest4 ditë më parë

  Super ❤️😘👑👑👑👑👑👑👑

 • Shawki Boukef
  Shawki Boukef4 ditë më parë

  Waw I love it from Algeria 🇩🇿❤️ big love to all Albaniab/Kosovo

 • Gjystina Baba
  Gjystina Baba4 ditë më parë

  Brava zemer

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies4 ditë më parë

  Thjeshtesia bukuria…God Bless Her …Kange sa e bukur aq dhe e amel ❤️

 • Teuta Tuta
  Teuta Tuta4 ditë më parë

  Amazing... Love it 🥰

 • Massi Zatout
  Massi Zatout5 ditë më parë

  Belle musique ☺️ From to algeria 🇩🇿

 • Mandi Sula
  Mandi Sula5 ditë më parë

  Je dashuriiiiii ♥️🙏👌

 • si hana
  si hana5 ditë më parë

  Pokahontas vibes

 • No Name
  No Name5 ditë më parë

  Pokahontas

 • Xhn Km
  Xhn Km5 ditë më parë

  BRAVO KLEA HOUSE KA LEZET NE SHQIP

 • Nora Tafillari
  Nora Tafillari5 ditë më parë

  Nje mije here ta degjoje kete kengen nuk merzitem eshte super kenge bravo

 • justmyself andI
  justmyself andI5 ditë më parë

  Me degju po se po , por me pa nje ftyr natyrale pa buz te egzagjeruar pa lux me nje zë të embel nje text me kuptim . Brravos Klea.

 • Ana Ana
  Ana Ana5 ditë më parë

  Super🥺🥺 edhe me qeteson edhe me trazon shpirtin🥺😍❤❤🥰

 • Tereza Neziraj
  Tereza Neziraj5 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • D.A.S Hasani
  D.A.S Hasani5 ditë më parë

  O zot sa më paska marrë malli me pa bukuri natyrale , sa femrat ,kengetare janë duke e prishur bukurinë e mëmës Natyrë, sidomos buzët janë ba hit,👎...! T' lumtë Klea Huta ma knaqe veshin me zërin tënd t' ëmbël dhe Syrin me shtatin e bukurinë tënde unike!🌟

 • D.A.S Hasani

  D.A.S Hasani

  Ditë më parë

  @Zubejda Demiri ,Po pa' make-up nuk rri as unë përqdo ditë në shtëpi , makeup-i është mirëmbajtje për qdo femër , preferencë e imja është një make-up i lehtë sa më natyral . Klea ka perdorur make-up t' lehtë për mirëmbajtje , sepse bukuria e saj duket me kilometra largë që është meritë e Nënës Natyrë ! Vetëm zoti ka ditë t' ia falë një bukuri të tillë 🌟🌼...! Mos hedhni urrejtje, zili e gjelozi për një femër sidomos kur vet qenke femër , po bazohem në bazë t' profilit tënd! Asgjë personale oa kalofsh bukur!

 • Zubejda Demiri

  Zubejda Demiri

  3 ditë më parë

  ku po sheh bukuri natyrale mbi gjithë atë make up ??? you guys are so ridiculous

 • Tana Faruku
  Tana Faruku5 ditë më parë

  Creatura meravigliosa in bocca lupo

 • Blinera Murati
  Blinera Murati5 ditë më parë

  Te lumt Klea huta , paske bo nje mrekulli veq vazhdo me ket stil se po te shkojka.💥👍

 • El Za
  El Za5 ditë më parë

  Beautiful

 • Killercobraa
  Killercobraa5 ditë më parë

  Shum bukur, suksese

Faqja Tjeter