Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Komente

 • sajmira bello
  sajmira bello2 orë më parë

  Sa her e degjoj aq me shm me pelqeni..jeni te mbrekullueshem..

 • Sena M
  Sena M3 ditë më parë

 • Sena M
  Sena M3 ditë më parë

  Snkelikjbemelölnbdlnbkellep

 • Aida Corka
  Aida Corka4 ditë më parë

  Mashtruesit Jan me dy fytyra Allahu I marte hak O zot i paguajn heret a vone

 • Lirjana Gjeloshi
  Lirjana Gjeloshi5 ditë më parë

  Me gezime e kenge u shkoft jeta gjithmone o 🙏se jeni te mrekullueshem...respekt

 • Dema 007
  Dema 0075 ditë më parë

  👍 Suksese Shum Bukur!

 • Paulin Gegaj
  Paulin Gegaj7 ditë më parë

  Ju kendofte zemra 🙏🙏🇲🇾🇲🇾

 • Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktari7 ditë më parë

  Rrrespekt per ju

 • daut biba
  daut biba7 ditë më parë

  Kokrrae magarit!

 • Sena M
  Sena M10 ditë më parë

  Kdoopojjkeldodpppkndop🛀🛀🛀

 • Sena M
  Sena M10 ditë më parë

  Skdoijjdponndoppnrnopneiopokr enldopijdooppkejoeep

 • daut biba
  daut biba10 ditë më parë

  Leonora derr p je.

 • Sena M
  Sena M11 ditë më parë

  Nfnelon😁😁😁

 • Sena M
  Sena M11 ditë më parë

  Asjrkonheionheornbrdonhd

 • Fitore Gashi
  Fitore Gashi11 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • Edanur Tunalı
  Edanur Tunalı12 ditë më parë

  schöön ♥️♥️

 • Mehmet Delijaj
  Mehmet Delijaj14 ditë më parë

  Das Lied kann nur mehr soooooo gut und gefühlvoll sein❤️❤️❤️❤️❣️💔

 • Mehmet Delijaj

  Mehmet Delijaj

  4 ditë më parë

  @safete salihu ??

 • safete salihu

  safete salihu

  4 ditë më parë

  Hikkcke2lkxk kvidjjw1111wwgmfknrjengkfkwwkkxkffkfkflglglgl

 • Sjj We
  Sjj We14 ditë më parë

  JyjajaikajykOij@koqjanak(jnjk(nn=#jsjsjkskkkjvekyyqshicgsqhsxqxcis

 • Me Hej
  Me Hej15 ditë më parë

  Za fantastik Asim Gashi tlumt👍♥️

 • Flora Nikhasani
  Flora Nikhasani15 ditë më parë

  Beautiful

 • Riza Dishani
  Riza Dishani16 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 • Drin Halilaj
  Drin Halilaj17 ditë më parë

  Shume mir

 • Byqmeti Minivere
  Byqmeti Minivere17 ditë më parë

  ♥️❤️💋

 • Ridvan Ridvan
  Ridvan Ridvan18 ditë më parë

  Udejiutrutuuutirrerirhhrheheehhehnhjjkjkkkkkkkkkķ

 • Dashamir Shehu
  Dashamir Shehu20 ditë më parë

  Hi guys i am a american artist and i have a opinion for this song. The WORST SONG EVER

 • Be Ka
  Be Ka21 ditë më parë

  Ju lumt 😘

 • Leqe Arkivani
  Leqe Arkivani21 ditë më parë

  O sa ukur nu k doft zemera dashuria svdes kurr njeriu po vdes dhe e .e merr me vedi ne varr nji her lind

 • Beqir Isenaj
  Beqir Isenaj21 ditë më parë

  ❤🐞

 • Lush Qollaku
  Lush Qollaku22 ditë më parë

  🦄🦄🦓🦁🦓🐯🦌🐅🐆hjjjkhfdnji

 • Shpresa Broqi
  Shpresa Broqi22 ditë më parë

  Shum bukur kenget jeni perfect

 • Alex Manga
  Alex Manga22 ditë më parë

  Ju knofte zemra gjithmone ☝️✨

 • Fazli Ulluri

  Fazli Ulluri

  20 ditë më parë

  M B Vb B B hym00za2p mxxwģi nmag⁹lxzc3q

 • bästa familj 1
  bästa familj 123 ditë më parë

  O sa mir❤️

 • Robert Salaj
  Robert Salaj23 ditë më parë

  Super

 • Bajrush Berisha
  Bajrush Berisha23 ditë më parë

  Shum bukur muzik e paster

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani23 ditë më parë

  🖕

 • melinda ndreca
  melinda ndreca23 ditë më parë

  Zeri i Asimit = Perfekt ....super perfekt

 • Arden Alimani
  Arden Alimani24 ditë më parë

  just I enjoy thanks

 • Leonit Kelmendi
  Leonit Kelmendi25 ditë më parë

  Shum buker lenora jakupaj 🤩🤩🤩😍😍😍😍🤩🤩🤗🤗😆😆🤗🤩

 • Drita Muliu
  Drita Muliu26 ditë më parë

  Offffff ALLAHIMMMMMM SA BUKUR SUPER👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Riad Canolli
  Riad Canolli27 ditë më parë

  Ridacaolli

 • Naser Qaili
  Naser Qaili28 ditë më parë

  Mary

 • Naser Qaili
  Naser Qaili28 ditë më parë

  Mememugso

 • Adrian Koni
  Adrian Koni28 ditë më parë

  Vajzë Durrsake althe.info/number/qoG7XX6MhKJpYL4/video

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepi29 ditë më parë

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭😚😚😚

 • Lola Noel
  Lola NoelMuaj më parë

  Kjo kenge te knaq syrin dhe veshin, bravo super i goditur bashkepunimi👏🏻

 • Kim, Gaxha

  Kim, Gaxha

  27 ditë më parë

  😂😂😂😂vallll shummm e fort, ln,,,,,,,💪😁

 • erditt

  erditt

  29 ditë më parë

  Qysh rren

 • ZERO_TWO_02_💜😍💖
  ZERO_TWO_02_💜😍💖Muaj më parë

  Jeni yje!💖💖💖💖💖💖

 • Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktariMuaj më parë

  Rrespekte per ju

 • Vjollca Ramadani
  Vjollca RamadaniMuaj më parë

  Ahaha tmir mosvet krejt kenget tu i vjell prej Ashkanlive . Keng qe e kendu tallava esht kenga e Blerim Hajres ,dhe Leonara ska kendu tallava me par e tash e ka pshur krejt

 • Durim Hoxha
  Durim HoxhaMuaj më parë

  E keni ngjak kangen ju si nlufy ashtu dhe niliri zemra ju kendoft se na knaqet

 • Donjetë Sadikaj
  Donjetë SadikajMuaj më parë

  👍👍

 • Behar Duzha
  Behar DuzhaMuaj më parë

  Pa parjashtim jan kengtar te mir super//.

 • Aurora Musaj
  Aurora MusajMuaj më parë

  Àaaaaaaaaa

 • Eklema Kem
  Eklema KemMuaj më parë

  R#rfrmfrxs

 • Valmira Rudaj
  Valmira RudajMuaj më parë

  ❤️

 • rigel gjishti
  rigel gjishtiMuaj më parë

  ju lumte goja

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  Leonora je gjan ♥️👍

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  Shum mir shkoni bashk ylli je yll

 • Zana Kaloshi
  Zana KaloshiMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Besart Nuhiu
  Besart NuhiuMuaj më parë

  1sha jeni

 • Lorik Minecraft
  Lorik MinecraftMuaj më parë

  Shum mir, bravo 👏

 • Bajram Kelmendi
  Bajram KelmendiMuaj më parë

  Sslsqld45yqpfelf has A long 🤣🤣👢👢👢👢👢👢💅🏾💅🏾👗👔

 • Antonio Buzuku
  Antonio BuzukuMuaj më parë

  Fiufdggk

 • brantinja30
  brantinja30Muaj më parë

  Wo kann ich diesen Kleid kaufen ?

 • Lusjana Topalli
  Lusjana TopalliMuaj më parë

  🥰😍❤❤

 • DOLOREZA PESHKU
  DOLOREZA PESHKUMuaj më parë

  Super yll Leonora😍👑

 • Maliq Mana
  Maliq ManaMuaj më parë

  Y

 • Keta Marku K.M.
  Keta Marku K.M.Muaj më parë

  Shum e bukur

 • Isuf Preci
  Isuf PreciMuaj më parë

  👏👏👏❤

 • Eri Mobil
  Eri MobilMuaj më parë

  Yyyee3y3y3737yy3 u22heeyhey6e3y3y3h3y2y733yyey2y3636y3ye ye3yeeyey3y6y3y633676yet33yeyye y2ywyyeey33yyetye6egy

 • Sadete Dete
  Sadete DeteMuaj më parë

  😄❤🌷💐💋👏💃🕺😂🤣

 • Sadete Dete
  Sadete DeteMuaj më parë

  🥰💐👏🌷💋

 • Arijan Idrizi
  Arijan IdriziMuaj më parë

  Te dy kengetar me kualitet shum tlart bravooo shyqyr qe ju kemi

 • Ron gjinofci Gjino
  Ron gjinofci GjinoMuaj më parë

  Mete Pa martu moj leunora A don me hi ner ortake Hajde po ti qoj msit

 • Zelfije Leci
  Zelfije LeciMuaj më parë

  Jbn.t

 • Amina Arifi
  Amina ArifiMuaj më parë

  Ju lumt🥰👏🏼

 • Miri Biba

  Miri Biba

  Muaj më parë

  Sitl

 • Suzana Zaku
  Suzana ZakuMuaj më parë

  Kengetar te mrekullueshem. 1000x her ta ndegjoj keto muzik me ju te dy nuk merzitem . Shum bukur e keni bo. Ju lumt zemra.

 • Lirik Emini

  Lirik Emini

  Muaj më parë

  Jollof ejected h

 • Ana Sherifi

  Ana Sherifi

  Muaj më parë

  Ok nn

 • Hafie Hajrizi
  Hafie HajriziMuaj më parë

  shum e mir qikjo Musik

 • Eri Mobil
  Eri MobilMuaj më parë

  Y33ywy3yy7eye3yyyueyyeyyeyeh wyywye3yye y2y33hhh4yy3y3y3ty3y3y3y22h3y2y33y3yyey33 33yeyeye3yey3uehey3u23yyu2yye2hwy3gywy6y33h3h32yywy237ehyy

 • Naxhije Hoxha
  Naxhije HoxhaMuaj më parë

  jeni bota me te miret per mu ju degjoj shum e ju pelqej shum genget e juja

 • Albert Nuke
  Albert NukeMuaj më parë

  Hi

 • Every day online shopping
  Every day online shoppingMuaj më parë

  I love this guy .....She is beautiful....rroft shqipja.

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku2 muaj më parë

  Ky asim gashi ja kalo dhe sinan hoxhes e medes e kujdo me ze qe paska , nga paska qen ky qe zduket , leonora a diva pastaj ske qa i thu . shum bukur

 • Blerim Hasanaj
  Blerim Hasanaj2 muaj më parë

  Gjo z😩😩

 • Nijazi Pervanqe
  Nijazi Pervanqe2 muaj më parë

  Hahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahajjajajajajajahahahajhahajajajajajajaja

 • Z zenuli
  Z zenuli2 muaj më parë

  👌👌👌👍👍👍🔥🔥🔥

 • Drita Adamietz
  Drita Adamietz2 muaj më parë

  Jan shum te mir po kosovari nuk ka fe vleret jan shum idiota se bajn tana poshtersinat mat ksija

 • Roza Menga
  Roza Menga2 muaj më parë

  Kur te jesh e merzitur ven ket kenge dhe pastaji je mire

 • Alb Al
  Alb Al2 muaj më parë

  O je yll

 • Alb Al
  Alb Al2 muaj më parë

  Pershendetje je e mrekullushme

 • Mesut Tosuni
  Mesut Tosuni2 muaj më parë

  Buloj cicat shum ikeap

 • Mesut Tosuni
  Mesut Tosuni2 muaj më parë

  Pse keqef tbaesh shum para njerzive lori

 • Android Tv
  Android Tv2 muaj më parë

  Oki

 • Ane Selmani
  Ane Selmani2 muaj më parë

  👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aida Pirani
  Aida Pirani2 muaj më parë

  Duet shume i realizuar .

 • Ismet Zmalaj

  Ismet Zmalaj

  Muaj më parë

  gut morgen

 • Ismet Zmalaj

  Ismet Zmalaj

  Muaj më parë

  Halo

 • Merkur Afrim
  Merkur Afrim2 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👌

 • ramadan gazi
  ramadan gazi2 muaj më parë

  Yaşa bre Rumelili Arnavutluk 🤘🤘🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱🤘🤘

 • Orsida Hoxha

  Orsida Hoxha

  5 ditë më parë

  neden rumelili arnavutluk diyorsun

 • Merita Smoqi
  Merita Smoqi2 muaj më parë

  Brava te lumte goja ,rrofshi me pelqen shum urime te mira 🌺 gjithmon 💖🌹😘 Merita Italia 🌺

 • Ardjan Jana

  Ardjan Jana

  2 muaj më parë

  Hh1aA

 • Rafaela Bardhi

  Rafaela Bardhi

  2 muaj më parë

  Gadi 😁hdmtwvm

 • Epiqsh Inazir
  Epiqsh Inazir2 muaj më parë

  Sahwghehasgsehjwhhwe hhsgwhegegeg gagggagwggwgegeyeyywwgeyuwuwwybwwgwywbwgbwgwywggw shush dagwwggcw vwhetwyfgwv wwwwggwttwtvww

 • Epiqsh Inazir
  Epiqsh Inazir2 muaj më parë

  Whageevwyhegwggevggwywfesuwywvg gwyegyeuwuwyyyeue

 • Muj Hasanj
  Muj Hasanj2 muaj më parë

  8

Faqja Tjeter