Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Komente

 • Tërnoci Madh
  Tërnoci Madh4 ditë më parë

  ALgokomentari

 • Naseer Baluch
  Naseer Baluch4 ditë më parë

  You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

 • mimi I kiki siljanoski
  mimi I kiki siljanoski5 ditë më parë

  😘😍😍😍😍💎

 • rexhi loli
  rexhi loli6 ditë më parë

  Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

 • Nasir U
  Nasir U6 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Mondi Kiptiu
  Mondi Kiptiu7 ditë më parë

  Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

 • Klevi Gaxha
  Klevi Gaxha7 ditë më parë

  althe.info/number/l4apmH9rZKSYe9g/video

 • Antonela
  Antonela8 ditë më parë

  Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

 • Spensierato Anna Laura
  Spensierato Anna Laura8 ditë më parë

  Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

 • Xani Sula
  Xani Sula8 ditë më parë

  Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

 • Saleo Lumani
  Saleo Lumani9 ditë më parë

  Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

 • maria dima
  maria dima10 ditë më parë

  ❤️😍e bukur kenga

 • Maria Ter-onisyanz
  Maria Ter-onisyanz11 ditë më parë

  Shum mir 🇦🇱👍🏼

 • Mari
  Mari11 ditë më parë

  🐇🐇

 • Maria Bardhi
  Maria Bardhi12 ditë më parë

  Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

 • Ale Alesja
  Ale Alesja13 ditë më parë

  shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

 • Xhoi Alinj
  Xhoi Alinj14 ditë më parë

  Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

 • ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
  ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ14 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Hatixhe Metushi

  Hatixhe Metushi

  4 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov14 ditë më parë

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies14 ditë më parë

  Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

 • Three SNAPS

  Three SNAPS

  6 ditë më parë

  @Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

 • Klassio Official

  Klassio Official

  8 ditë më parë

  Po kari po

 • Bobi Boy
  Bobi Boy15 ditë më parë

  Perfekt

 • gioyu comi

  gioyu comi

  13 ditë më parë

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 • abbsnn cose
  abbsnn cose15 ditë më parë

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 • gioyu comi
  gioyu comi15 ditë më parë

  Spotify te lutem 😍

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  14 ditë më parë

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 • KEJSI
  KEJSI15 ditë më parë

  Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

 • Danica Randelovic
  Danica Randelovic16 ditë më parë

  Marija,Marija

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  15 ditë më parë

  торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa16 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Gegsi Gegs
  Gegsi Gegs17 ditë më parë

  😔

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 1111

 • 심심한스타일사미라
  심심한스타일사미라17 ditë më parë

  킁킁...

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 1111

 • yuoop noke
  yuoop noke17 ditë më parë

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Elsa Sula

  Elsa Sula

  16 ditë më parë

  Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

 • Elsa Sula

  Elsa Sula

  16 ditë më parë

  Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

 • lorens albanese
  lorens albanese17 ditë më parë

  je 1sh

 • SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKu

  9 ditë më parë

  Pz

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 1111

 • Denisa Popa
  Denisa Popa17 ditë më parë

  🔥

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • This girl 🌜
  This girl 🌜17 ditë më parë

  Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

 • This girl 🌜

  This girl 🌜

  7 ditë më parë

  @Merli Maria wa vertete😂

 • Merli Maria

  Merli Maria

  9 ditë më parë

  Ke sa të duash 😂 moj

 • Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela17 ditë më parë

  althe.info/number/loiSgIeHp6WrmLo/video

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela17 ditë më parë

  althe.info/number/loiSgIeHp6WrmLo/video

 • Agron Dolla
  Agron Dolla17 ditë më parë

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • bilishu aliss
  bilishu aliss18 ditë më parë

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • einfach ich M
  einfach ich M18 ditë më parë

  From Germany 😍😍

 • Ana Ana
  Ana Ana18 ditë më parë

  Super🥺🥺

 • Alexis Roach
  Alexis Roach18 ditë më parë

  📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Maria Domi
  Maria Domi18 ditë më parë

  Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho19 ditë më parë

  Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

 • Aldi Sy Bukuri
  Aldi Sy Bukuri19 ditë më parë

  👌👌😍😍😍

 • finemi ola
  finemi ola19 ditë më parë

  Rrofshe🙃🙃🙃

 • selma enii
  selma enii19 ditë më parë

  na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

 • Gentjana Gjetdocaj
  Gentjana Gjetdocaj19 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mari Olimbie
  Mari Olimbie19 ditë më parë

  Maria Maria 🥰

 • Bensu Soral
  Bensu Soral19 ditë më parë

  Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

 • Olidena Dena
  Olidena Dena19 ditë më parë

  Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

 • Manjola Caushi
  Manjola Caushi19 ditë më parë

  Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Rezarta Laçka
  Rezarta Laçka19 ditë më parë

  Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • eli eli
  eli eli19 ditë më parë

  Pershendes Marian time! ❤️❤️

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja19 ditë më parë

  Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

 • Adol G
  Adol G20 ditë më parë

  Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Zerina Burnazi
  Zerina Burnazi20 ditë më parë

  Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Zust Gaming
  Zust Gaming20 ditë më parë

  Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

 • Patricia Korichi

  Patricia Korichi

  11 ditë më parë

  From France 👋

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  18 ditë më parë

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Maria Na
  Maria Na20 ditë më parë

  Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

 • SiNdI tUrKu
  SiNdI tUrKu20 ditë më parë

  Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  16 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video 11111111

 • Sidorela Kamami

  Sidorela Kamami

  19 ditë më parë

  Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

 • Marinela Leme

  Marinela Leme

  20 ditë më parë

  Te dyja

 • Maria Meta
  Maria Meta20 ditë më parë

  Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

 • VC West
  VC West20 ditë më parë

  Spom pelqen

 • Stela Nabaj
  Stela Nabaj20 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi20 ditë më parë

  Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

 • Maria Ml
  Maria Ml20 ditë më parë

  Faliminderit per kangen😂😂

 • Peter Johnssen
  Peter Johnssen20 ditë më parë

  sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

 • ela ela
  ela ela20 ditë më parë

  Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

 • Teresa Dobos
  Teresa Dobos20 ditë më parë

  🖤🖤🖤

 • Entela Imeri
  Entela Imeri20 ditë më parë

  Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  16 ditë më parë

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 • Muster Mann
  Muster Mann20 ditë më parë

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka4720 ditë më parë

  WoW

 • Arshan Batros
  Arshan Batros20 ditë më parë

  İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa20 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim Kadishani20 ditë më parë

  🤒

 • Maria Marulka
  Maria Marulka20 ditë më parë

  Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

 • Sonila Naci
  Sonila Naci20 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 • Wolfi dardi123
  Wolfi dardi12320 ditë më parë

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 • Ana Maria
  Ana Maria20 ditë më parë

  🤪👌🤗❤

 • Elona Kallajxhiu
  Elona Kallajxhiu20 ditë më parë

  Spotify te lutem 😍

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc20 ditë më parë

  🙏♥️♥️♥️🥰

 • klevi hyses
  klevi hyses20 ditë më parë

  E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

 • Maria
  Maria20 ditë më parë

  Maria e kam emrin 🥺

 • Fatbardha Gjepali
  Fatbardha Gjepali21 ditë më parë

  Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

 • Genti pana
  Genti pana21 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Mari Ja
  Mari Ja21 ditë më parë

  Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

 • its me
  its me21 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja21 ditë më parë

  Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

 • Ecaterina Maria
  Ecaterina Maria21 ditë më parë

  😍❤️

 • Altea Gogo
  Altea Gogo21 ditë më parë

  super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

 • loqka loqka
  loqka loqka21 ditë më parë

  Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

 • arki fetarA
  arki fetarA21 ditë më parë

  Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

 • pretty girl 🐅
  pretty girl 🐅21 ditë më parë

  Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

 • Alma Saliaj
  Alma Saliaj21 ditë më parë

  🔥🔥🔥❤❤

 • I Love You Albania

  I Love You Albania

  21 ditë më parë

  Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

 • Alfred Shala
  Alfred Shala21 ditë më parë

  Like akoma pa ngju

 • Granit Dakaj
  Granit Dakaj21 ditë më parë

  👍

 • Floreta Karici
  Floreta Karici21 ditë më parë

  Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

 • Besnik Shala
  Besnik Shala21 ditë më parë

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo21 ditë më parë

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 • Maria Dedja
  Maria Dedja21 ditë më parë

  Unë thash shyqyr që doli një këng për emrin tim edhe mendova se do jet një këng më dashuri të lumtur dhe jo një këng me heartbroken..awww 🥺🥺 but anyway jam e kënaqur shumë me këtë këngë dhe her tjetër #Irkenc të lutem mos na bëj ne Maria-t kaq të këqija 🤣🤣🤣 Urime të mëtejshme ! 🎶Maria Maria du me dit ku je🎶 🎶Se për ty Maria kurr sja kisha vlejt 🎶

 • Maria Goro

  Maria Goro

  15 ditë më parë

  Edhe Hola senorita Maria ( Maluma) ❤️ Edhe "Maria" Eleni Foureira

 • Maria Ferhati

  Maria Ferhati

  20 ditë më parë

  Ka dhe kenge tjera por te huaja dhe kjo superbeshte

 • Eleni Eleni
  Eleni Eleni21 ditë më parë

  Nje keng me emrin eleni

 • Leon File
  Leon File21 ditë më parë

  Shume kenge e bukur shume suksese

 • Behije Hxh
  Behije Hxh21 ditë më parë

  TE BEKOFTE ZOTI IRKENC..je shume artist i talentuar,,LOVE YOUUUU

Faqja Tjeter