“Skilja” Angjeli shet shtëpinë në Boston e 10 pasuri të tjera; djali drejtor në qeveri, hap biznese

Komente

 • Bddh Bd
  Bddh Bd29 ditë më parë

  Ky hajdut ku i moren keto leke femijet drejtora pse ska te tjere

 • Adriana Mustafaraj
  Adriana MustafarajMuaj më parë

  ...nuk durojme dot me te degjojme per te tillet !...sa me shume te degjojme aq me keq behemi qe nuk jemi te zotet per tju marre dhe lene me gisht ne goje e te perfundojme te ndershkuar !...sa me shume degjojme aq me shume i themi vetes :na kane rene ne qafe , na kane marre ne qafe !...le te jetonim pak , vetem te ishim te gjithe njelloj per nga rehatia te pakten ate shpirtrore , te mos na i gerryente shpirtin mosbarazia dhe per me shume padrejtesia , poshterimi dhe hypja ne kurriz e ketyre se keshtu i bie .....trishtohem shume dhe pervec se te shkruaj keshtu nuk beje dot gje tjeter ....

 • Rakela Nocka
  Rakela NockaMuaj më parë

  Mjer mjer ky popull ...

 • Nana Braushi
  Nana BraushiMuaj më parë

  Te gjithe ti shikosh ne fytyre jane si bisha....dhe drejtojne popullin Shqiptar,O Zot. deri kur...????

 • Lida Stavri134
  Lida Stavri134Muaj më parë

  NQS I KENI ME DJERSE HALLALL NQS JANE DJERSA E SHQIPTARVE MOS I GEZOFSHIT JU DALSHIN NGA HUNDET

 • Skender Keqja
  Skender KeqjaMuaj më parë

  anastas angjeli eshte burre mos e shani kot ai nuk ka vjedh se po te vjedhi ka keq shperdoruar besimin e votuesve ai ka marre. dhe nuk ka vjedhur.ai jeton mire ka para dhe ben qef

 • Isa Meleqi
  Isa MeleqiMuaj më parë

  Ore budallaqe jo Anastasi po as Klintoni nuk blen me lek kesh ne USA

 • Leonard Pejo
  Leonard PejoMuaj më parë

  Po qe se jane te verteta keto qe degjoj keta duhet te mos jetojne me..! Njerez" pa zemer"jane te tepert ne kete jete..! Surrati i tij si shkarravire nuk me ka pelqyer kurre.! O popull I mjere ne c'duar te felliqura re...!

 • Arqile Konda
  Arqile KondaMuaj më parë

  Keta jane PJELLE e e partise ne pushtet.Si mund ti haje hiena kelyshet e saj? Pse nuk u shpall non grata ruci I pari? S I ESHTE e mundur QE. NUK DHE NUK DHE 1MILION NUK , DHE Nuk u kujtuan per RUCIN , PER tahirin, por per Berishen ? Pse nuk fillojne nga kryebashkiaket KOMUNISTE qe e kane zgjebosur fierin e enver hoxhes ?.KANDAR LIGJ, E JO LIGJ KANDAR .KUSH ESHTE DUKE BERE LISTEN E" KRIMINELEVE" ? PA TJETER I ZOTI I SHTEPISE . NGA I MERR INFORMACIONET JURI KIM ? NGA OPOZITA E EDI RAMES ME NJE PARLAMENT 120 DEPUQET? KESHTU ESHTE LIGJI ? MALIQAT E MURRIZAT MBAJNE FJALIME, POR VOTOJNE PRO KRIMIT ZGJEDHOR ... -OSE JE KRIMINEL, OSE JE. NJECIKEZ KRIMINEL I VOGEL ?? KUR KE AVOKAT TE FORTE DHE KE VRARE NUK JE KRIMINEL , POR , PO QE SE JE NE OPOZITE DHE NUK KE AVOKAT NGJELEN ME GELBAZ NE GRYKE TE TE LLAPE PER TY = JE KRIMINEL .KESHTU O PAM QE S' FLET .????.,.. PER TE GJITHE ME TE NJEJTIN STANDART ???.KESHTU :-O LIGJI, O MALIQI, RUCI RAMA DHE IRIQI ...UNE JAM 17 VJEC PO CA SHUME GJERA I KUPTOJ SIKUR JAM SA LULJETA BOZO ME MOSHE .SKAM EXPERIENCE POR KAM GJYSHIN QE MA BURGOSEN KOMUNISTET E RUCIT .. E KEMI MOHUAR GJYSHIN SE KISHIM FRIKE SE NUK NA LININ TE SHKOLLOHESHIM , NA LININ PA PUNE ,... EH DHE TANI QE PO SHKRUAJ PRAPE KAM FRIKE ..,, NUK JAM I LIRE TE THEM CFARE MENDOJ ...SE TA GJEJNE ADDRESEN PATROZHANISTET DHE TA FLAKIN NENEN NGA PUNA ,...ME FALNI NESE JU DUKEM JO ME TE NJEJTIN KANDAR LIGJ ... PO PERPLAS CEKANIN E LIGJIT ..,!! JO TE ATYRE QE PJELLIN MALIQ .NE VEND TE LIGJIT ...LIGJI PO VUAN SHUME PREJ VIRUSIT KOMUNIST ...SE PER VIRUSIN E SOTEM JA GJETEM VAKSINEN . KOMUNIZMI KA NDRYSHUAR "MUTE" ESHTE BERE SOCIALIZEM... KAQ PER SOT DHE NUK DHE NUK DO SHKRUAJ ME .DO IKI NE KOSOVE ,... ATJE DO JETOJ ..

 • Sali Rerza
  Sali RerzaMuaj më parë

  Te gjithe hajdute dhe nuk jane elita e shoqerise por llumi i shoqerise pasi kane vjedhur sa kane dashur

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  KETA JAN MUNU ME VJEDH TOKEN SI KET SKA ARRIT KUSH DERI SOT PERVEQ SEJKA ZJERR PUN VETES

 • tahir berisha
  tahir berishaMuaj më parë

  Ū

 • Edo Zemra
  Edo ZemraMuaj më parë

  Kto Jan maskarej taan njeni mai poshter se tjetet,Jan nje (m,,t) tan bashke Nena ben Gure Shahu,po' lozin me ne ,shah Popull Sa Vila jula fmijve Enver Hoxha,ku jetoi Z,Nexhmie Hoxha Sala i Degjenerum Maqok e la nenje Podrum,Te Enveri Ky Kriminel ne Koh Xhaxhit iulun Bashk me Familjen e Enverit,dhe ju popull i thoni Z Berisha ,Jo por Kriminel (,,M)Qelbsina Vrases Hajdut,,👹💆👹

 • Auf Wiedersehen
  Auf WiedersehenMuaj më parë

  Keto jane genjeshtra mos i besoni Amerika do ti kishte arestuar po te ishin te verteta ndaj o pidhshqiptar mos u coni se ju qe keni qene 35 vjec ne vitin 1990 sot jeni pensionista neser do tju trokasi ne varr amerika dhe do tju thote i dhashe NON GRATA x milioner Dhe do gezoheni me ne funde dhe do duartrokisni per durimin qe keni bere

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341Muaj më parë

  Magjyp 💩💩💩💩💩💩

 • Bashkim Neziri
  Bashkim NeziriMuaj më parë

  Kur do të ketë drejtësi njëherë në këtë vend të mbushur me mamutha iriqa e jashteshqitesa të panumërt.

 • Fadil Gjana
  Fadil GjanaMuaj më parë

  Kapeni dhe arrestoni keto kriminel bisnesi .se e ropen.popullin duke vjedhur..qqfar pret perkuroria ..? Fueni ne burge ku te kalben aty si plehra..keto jashqitje kombi...Anastasi..Gruaja dhe djali ..3 hajdute ne nje fsmilje..!!! E tmerrshme..Sekuestroni pasurin plehrave..0

 • Erald Preka
  Erald PrekaMuaj më parë

  Po ku eshte kjo amerika e drejt si blejn Shpi keta hajdutat tan kaq kollaj

 • Battles Games
  Battles GamesMuaj më parë

  Vdekshi te gjidh

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir DushnikuMuaj më parë

  Dhe habiten 700 mije pensionistet se pse qeveria nuk rriti per 8 vjet pensionet! E per cfare iu duhet rritja e pensionit mujor kur nuk ju ben pershtypje se ju faturohet uji i pa pijshem per uje te pijshem dhe kulmi fare qe u shitet me nje cmim 8 here me te larte se cmimi i energjise elektrike! Sikur te mos mjaftonin keto menxyra,por pensionisteve te vetmuar u mbahen edhe 20% TVSH ne faturat e ujit dhe dritave! Mire qe nuk paskan leke te na rritin pensionet,por pse na i marrin keshtu?

 • Pranvera Tafa
  Pranvera TafaMuaj më parë

  Populli ska buk te ha keto plehra pasurohen . Zoti i denoft.

 • Besim Cakalli
  Besim CakalliMuaj më parë

  I Vrafte djersa e popullit

 • Smith Selimi
  Smith SelimiMuaj më parë

  Kalamajt e ketyre po ve Rama ne cdo post. Dhe nga ana tjeter thot do bej reform ne administrat.

 • Ardian Koci
  Ardian KociMuaj më parë

  Këta shushunja nuk kan bërë punë tjetër,vetëm kan pirë gjakun e popullit.Këtyre shushunjave do shtypur kaka.

 • Gela Selimi
  Gela SelimiMuaj më parë

  Aikabananet nga30 vjet

 • Al Pacino
  Al PacinoMuaj më parë

  Ku eshte verua i varfer ti varte nga koqet se per keto gjera ishte usta verua apo jo

 • Kaiti Zoto
  Kaiti ZotoMuaj më parë

  Plera.

 • Gila Elb
  Gila ElbMuaj më parë

  Burgun e kan pak gjak pirsat

 • Kud Smith
  Kud SmithMuaj më parë

  Po i vjen radha para se te vdesin ne burg do e mbydhin le ti shesin po pyetja fillon si i bleve pra nuk shpeton dote nga hundet do ju dalin vjedhiet populli vuajtur ju urren.

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  🤲 Amin.

 • K L
  K LMuaj më parë

  Tamam mamuth. Peshtire njeri

 • My Love
  My LoveMuaj më parë

  U ngopen injorantet-komunist me gjakun tone....

 • Kyro D
  Kyro DMuaj më parë

  SHPEJTONI SEKUESTRON NDAJ 🧛‍♀️ VAMPIREVE!

 • Luiza Ademaj
  Luiza AdemajMuaj më parë

  Ku do tju shkoje shpirti ketyre te pa future qe mosi henkshin me shendet Po ilace e lot I beffshin sa gjalle te jene e brez pas brezi

 • Genci Vlore
  Genci VloreMuaj më parë

  Po mire e quan o Pamfleti madhe kete urithin Angjeli .Me bene pershtypje se ketyre nuk po ju hyn asnje gjembe ne kembe dhe ne heshtje sikur na thone si fjala :biej se i bie bukur .Pamvarsisht "zguarjeve politike une do te vazhdoj te te ndjek pamflet ne rrugen tende per tharjen r ketyre "kenetave qe bartin vetem mushkonja .

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  E ka lene nji fjale Saliu....."Mumuthi i korrupsionit..."

 • Leta Vlore
  Leta VloreMuaj më parë

  Jo moj ku kan lekë këta janë shumë të varfër .këta mendojm vetëm për popullin .Që mos gjëcin derman

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTIMuaj më parë

  Pse vetem keta?A e dini se sa mafioze dhe hajdute fshihen pas tyre? Keta mbajne te gjithe mbiemrat e atyre qe ishin ne krye te P.P.SH. Do ta filloj qe nga kolonjaret e do perfundoj te Sarandiotet etj etj. Turp qe gjasme punohet per drejtesi. Asgje nuk behet per drejtesi. Per drejtesi u denua vetem babai im dhe disa te tjere pse kalbej kashta e ngordhnin bagetia. Pse merte Dumja molle mjalte etj. Tani bijte e tyre po bejne kerdine. Madje nipa e mbesa kushuri j te pare etj. Mjafton mbiemri te jete i nji personi me emer ne P.P.Sh.. .Vodica,Dume, etj.E dine vete Kolonjaret. Mjafton te punosh te tatimet. Te jesh exspert,te jesh kontrollor. Zapto,zapto zapto. Mos gezofshin gje keta gjakpires.

 • Shkelqim Huta
  Shkelqim HutaMuaj më parë

  Se keta njerez nuki fusin mbreda ne burg dhe ti konfiskohen te gjitha pronat qe kane bere me pazarlliqe te felliqura ,Shqipera kurre nuk do te rregullohet dhe keshtu do te vazhdojne me pislliqe ,se jane te mesuar ,prandaj do i modhi Zot sebashku me Ameriken ti zhduki nje here e pergjithmone keta fara te keqija komunizmise e bone popullin me fukara ne bote

 • hey hey
  hey heyMuaj më parë

  Angjeli nje maskara burre qelbesire

 • Lirie Biti
  Lirie BitiMuaj më parë

  Te gjith me nje poc kan ..........kto mos i gezofshin e populli ngeli fukara

 • Klodian Boja
  Klodian BojaMuaj më parë

  Po spaku Ku eshte apo hyne poshte tavalines

 • Mino Mino

  Mino Mino

  Muaj më parë

  spaku ësht i përlyer vet e spo din nga me ja mbajt

 • Nimet Beqo
  Nimet BeqoMuaj më parë

  ...KUR flet pamfleti DHE vendos partia Ngrihet përnjiheri O e gjithë Shqipëria O hej ! Jepi pamflet ! Tungjatjeta! Ore Shqipëria apo ha mer dhe IKA. ..?! Sun e kuptoj Nga ÇKANË thënë bëni vetëm një !!!!!!!!!!!!!! GJEINI punës njerinë JO njeriut punë

 • Taulant Bora
  Taulant BoraMuaj më parë

  pse ju shqiptaret shpresoni ti denoi amerika a nuk mundet ti denoi kushtetuta shqiptare as nje gje skan per tu bere vetem perralla keta e duan vetem me diktatur ky shtet eshte shtet piperkash ketu piesa me e madhe e shqiptarve kane ikur keta politikan nuk i ha mortja kurr po beje qef dhe tallin bythen me shqiptaret shikoni cfar eshte bere 30 viete duke ditur qe politikanet shqiptar kane bere krime ndaje atdheut dhe jane akoma ne qeverri cfar shpresoni me pos filloje vrasja politike shqiperija serregullohet kurre

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Këta hijena nuk ngopur kur, vetem litari qe ben drejtsi, se drejtsin e kan fut ne xhepa, bashk dhe Gjygjtaret me i denue.

 • Mary Petsou
  Mary PetsouMuaj më parë

  Tju sekuestrohet pasuria dhe perpara drejtesine per vjedhje korrupsion te pasurise shqiperitare,, persona te urryer nga populli, burg dhe persekutim 💪✌️🇦🇱♥️🇺🇲

 • Marika Cystri
  Marika CystriMuaj më parë

  Tu sekestrohen te gjithe hajdutet

 • Alfred Kura
  Alfred KuraMuaj më parë

  Edhe Ujqèrit nuk kanè kaq shum uri.

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Nuk u spastrua vendi qe ne 90..en nga keta lloj shushunjash....ata u riprodhuan....e u shtuan si bari i keq....!

 • Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 • Arben Kulli
  Arben KulliMuaj më parë

  NUK KUPTOJ ASI GJIA ME KETA AMERIKANÈT A DUAN TI FUSIN NÈ BURG KÈTA KRIMINELA APO ME NA TREGU NE🇦🇱 SE QA KAN BA KÈTA KRIMINELA MUA ME DUKET SE PO NA SHESIN MEND ME PASURIT MARRAMENDESE TÈ KRIMINELAVE DHE PO TALLEN ME NE PO FUTI MRENDA PRA QIJUA ROBT QA PRISNI KENI PROVA MARRAMENDESE EDHE PÈR TI PUSHKATUAR FARE VEQ NÈSE NUK DONI

 • Cimi Azizi
  Cimi AziziMuaj më parë

  Cakenjte e vjeter te se majtes, Tosi, Gjeli, Ruci,Meta etj. Q. Naaneen ktij populli se e meriton. Dhe nje m. I madh me qene po perfaqesoj te majten prape do ju votoje. E meritojne, kte gje. E fresket eshte votimi qe u be Tani ne PD. Pastaj kerkojne demokraci. Ooo pikaa, pika qe sju bie. E re Mato Gruda, nuk rrezohen me top Italjane sarajet Tosum Bashit.

 • perpignan66perpignan perpignan66perpignan

  perpignan66perpignan perpignan66perpignan

  Muaj më parë

  I befshi hilace per femijt tuaj se ju nik u gjen gj e por hilace per femijt tuaj mones etj bythqira

 • Jeta Sina

  Jeta Sina

  Muaj më parë

  Duhet te trajtohet ne kohe abuzimet.Perse te behet sehir? Vjedhje korrupsion qe duket mjaft hapur Intelektuale te ndershem jetojne duke shpenzuar me pikatore ndersa pensionisteve.u eshte nxirre jeta dhe llogarisinnese u del buka.ne.muaj.Nje tmerr I vertete....

 • Pazari Korc
  Pazari KorcMuaj më parë

  Sekuestro + burg. Per te gjithe hajdutet e keti populli fukara. USA e ndihmofte kete popull.

 • Taulant Kasaj
  Taulant KasajMuaj më parë

  Rri se po I shiti meta kto shpit qe ka ne londer e blen jugun e shqipris

 • dauti dauti
  dauti dautiMuaj më parë

  A hajdutet na rrjepen lekurën,e varferuan popullin

 • dauti dauti
  dauti dautiMuaj më parë

  Aaa mos e gëzoftē këte pasuri ,

 • Hil Kallmeti
  Hil KallmetiMuaj më parë

  Me pelqen komenti pamfletit se po nxjerin ne refuge Hajdutat e Bagdatit shum e HAJDUTA JANE BERE TASH 30 VITE ENEVE JETOJME ME NJE PENSION QESHARAK QE UNE QE PO JU SHKRAJ KAM E MBARUAR SHKOLLEN TEKNIKE DHE KAM PUNUAR NEVEPRA INDUSTRIALE PER 36 VITE NE 22 VEPRA E NE FUND NA NXORREN ME NJE PENSION QESHARAK SE ME DJERSEN TONE PO JETOJNE SOT HAJ.....ME I KALBE NE BUG ..ATE MERITOJNE KAM PLOT PER TE THENE POR U LOLLA SE NUK SHOH MIRE ME QINRA ROMANE TE SHKRUASH NEKOTO 30 VITE DEM. ....NUK MJFTON JU FALEMINDERIT PAMFLETIT WE I LEXOJ ME VEMENDJE JU UROJ SHENDET TE GJITHVET TE PUNONI NATE E DITE DERI SA TI ZHDUKIM KETO E TE BAHET SHTETI FALEMENDERIT

 • ymer shkalla
  ymer shkallaMuaj më parë

  Kettyre hadutve 30 vjecare tu konsfikohet pasuria dhe te veproje drejtesia same shpejt majtas dhe djathtas

 • Ardi72bad pdkkesk Ardiejdjsjd
  Ardi72bad pdkkesk ArdiejdjsjdMuaj më parë

  keta e kethyen shtetin prone te tyren bres pas brezi mallkuar qofshin

 • the kings
  the kingsMuaj më parë

  Do i vrasin si kadafi

 • the kings
  the kingsMuaj më parë

  Kto pudh robshat

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Te. Qiret. e. Kombit Per. me. Vjedh. Pa. Kombe Vidh. e. Vidh🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  @Festim Kertusha servili është i dëmshëm për çdo komb Natën e mirë festim ! Ndaj të thashë që ska ngjyrë SE mund të jetë i bardhë i zi i verdhë ... Dhe lirinë të gjitha kombet e duan por jo të blerë nga superfuqitë

 • Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  Muaj më parë

  @Nimet Beqo Keto. Jan. Zula. Bythqira. Zoti. me. Ka. dhen. Shum por. me. pelqen. jeta. thjeshte Por. Koto. Jan. antikombetar per. cfar. nuk. je. dakorte🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  @Festim Kertusha festim ! Me Ç'të ka dhënë zoti MOS U MBURR Natën e mirë

 • Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  Muaj më parë

  @Nimet Beqo Vec. Vodhen. nje. Kombe. i. bukur nje. Populli. Mir🇦🇱

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  Me sa di unë pa komb quajmë servilët BJERU në kokë kudo që ti gjesh TË jesh i lirë JANË të vetmit që SKANË ngjyrë VENË nga fryn era

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  IKAN ME DJERS ASHTU IGEZOSHIN

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  KETA IKABA PARTIJ

 • Βασίλης Κορδας
  Βασίλης ΚορδαςMuaj më parë

  Kriminel me damke, evgjiti iposhter U u u ju vrafte.......

 • Aqif Kopertoni

  Aqif Kopertoni

  Muaj më parë

  Ζήτη η μεγάλη Ελλάς όποιος πρόλαβε πρόλαβε κλέψει του κλέψει xaxaxa 🇬🇷🇨🇾💔💋

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  Mi mu pis !!!!!!!!!!!!! Alithjaaaaaaaa! ? Ela tora ! MI me korajdhevis ! Vallahi bilahi ! Apistefto ...! Vasil ! Fute mirë në trutë e tua dhe të kujtdo NUK më intereson kush je Por çfarë bën PËR vete PËR lagjen PËR fshatin PËR qytetin Kontinentin DHE Kontinentet FOLË tani ! Dhe thuaj se unë gri sallatë SA të gdhihet dhe kjo NATË Dënojmë veprimin pikë

 • arnold veledi
  arnold velediMuaj më parë

  Ju a Marcin qe te gjitha o legena o HAJDUTA

 • Mila Buxheli
  Mila BuxheliMuaj më parë

  E gjettë edhe ky nga s'e pandeh!

 • Qeriba Skendo
  Qeriba SkendoMuaj më parë

  Keshtu eshte : Te gjith ne poste kyce, axh e ungj eee nip e daje....

 • Skender Keqja

  Skender Keqja

  Muaj më parë

  kta jane qe te gjithe hajdute qe nga edi rama e deri tek i fundit ku i gjejnleket per te ndertuar vilen ne surrel a jo se ka qene refugjat ne france dhe fitoj leke sa me bo vilen.po ne kemi qene gjith jeten jashtetit dhe asnji here nuk kemi fituaq leke sa me bo nji vile.kta jane hajduta tradhtare .kto shiten ke turku ke arabet nuk ka problem se jane ortodokse problem jane parate dhe pallatet.nuk eshte propblem atdheu.edi rama e ka shit atdheun ke turku.

 • Athina Nika
  Athina NikaMuaj më parë

  Mos i hekshit o zot ilace i marshit ato lek

 • Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  Muaj më parë

  Asnje nga keta nuk i ka gjetue gje deri tani

 • kevin reno
  kevin renoMuaj më parë

  Angjeli I korruptuar koke e kembe ,akoma vjedhin familja e tij vjedhin neper zyrat e shtetit ,Non Grata edhe keta

 • Kristo Tato
  Kristo TatoMuaj më parë

  Jevgu. I. Permetit. Fshihet. Si. Mi.

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Jo..nuk eshte permetar...eshte sarandiot..

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Sa e shkrujta nji komentar, per ket, ka na u thojmi gabel, kurse ne Shqipri jevg, ky nuk ka faj, fajn e ka pd e berish m... e dhender serbi.

 • Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  Muaj më parë

  Ke te drejte jevgu pa derman ne pasuri

 • Pjeter Nikolli
  Pjeter NikolliMuaj më parë

  Z.Kryeminister Dorezoni gjithe te korruptuarit ne organet e dtejtedise. Heroin pasurite e te gjrthe pushtetareve te te gjitha rangjeve per 30 vjet.

 • Landi Dhembi
  Landi DhembiMuaj më parë

  Keta te pafytyre e te pangopur kane zaptuar shtetin familjarisht e fiserisht ....!!!! Vetem Amerikanet po i çane .... se te jete per kete popull keta shijnë me breza !!! ☹️

 • Xiaomi Skrapar
  Xiaomi SkraparMuaj më parë

  Mos i fryfshi,i henkshi ilaçe.

 • abc
  abcMuaj më parë

  Po pergatitet te arratiset

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Ky Angjeli i zi... ashtu ka dhe shpirtin...

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Shihi turine.......vari kusine..!

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  @Tetovari stop ! Se ka një zot që të qi të tëm.në gop E di kush është ? Po se di është dielli që krijoi ngjyrat TI ku beson në cilin zot ? Ti i krijove ngjyrat? Ne njerëzit kemi nevojë për ATË AI SDO TË DIJË SE UNË DHE TI EGZISTOJMË . Dhe AI e ka këtë jetë në dorë Shikoi se çbëjnë... Thuamë po jam trap KËTË gojë që kam mos ta hap Natën e mirë për tërë jetën

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Soj gabeli greku, po ky ska faj, fajin eka Berish m... argat dhe dhender serbi.

 • Anesti Hoxhaj
  Anesti HoxhajMuaj më parë

  TJU MERET E GJITH PASURIA ASGJE TJETER

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Jo asgje tjeter jo.....por burg te perjetshem....!

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Cfare plerash...! Populli u ka dhene voten te punojne per Shqiprine.......ata kane perveshur lleret per te vjedhur....Kafshe...!

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Dhe burg ze perjetshem.

 • Mino Mino
  Mino MinoMuaj më parë

  spaku pret që tu shkojn fakte ne një koh që do shqiptar i din bëmat e këtyre qeveeitar që kem pasur këto 30 vjet

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Keta hajdute me cizme...po fitojne kohe te zhdukin provat....

 • Genci Vlore

  Genci Vlore

  Muaj më parë

  Jan shok me njeri tjetrin , ne mbremje hane pine bashke ,belaja e tyre eshte se ju ka hyr ne mes SHBA dhe besimi qe ka populli tek forca SHBA ndryshe..????

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Marshalla hajdut kalibri po mendonte vetem per popullin ky I shkreti

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajMuaj më parë

  Shim thell jan futur kta

Faqja Tjeter