Shyhrete Behluli - Musafir te djali | NEW 2022

Argëtim

Download / Stream: bfan.link/new-release-725
Follow VizioniLibonia on…


TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia

Teksti: Abaz Selmani
Muzika: Rrahman Kryeziu
Producent Ekezekutiv : @VizioniLibonia / Shaban Rexhepi & Shqipdon Rexhepi
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub

© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente: 184

 • VizioniLibonia
  VizioniLibonia13 ditë më parë

  Download / Stream: bfan.link/new-release-725

 • Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  3 ditë më parë

  Pershendetje te gjith gurbetqart inshallah jan shendosh larg me doket ajo dit kur do nisem te djali oh be ta perqafij shummm🤗🤗

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻11 orë më parë

  Jam e lumter se me vjen djali nga amerika te dua shum shyhrete jam fansja jote nga kuksi 👑👑👑👑👑👑👑⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻13 orë më parë

  Shyhret jam e lumter qe kenget e tua me kan mbajtur gjalle te dua shume e Pres djalin nga Amerika mas 10 ditesh shyhrete te dua pafund ⭐⭐⭐⭐⭐⭐🥰🥰🥰🥰🥰💯💯💯💯

 • S Alili
  S AliliDitë më parë

  Ñ ttttt

 • Belkisaa
  Belkisaa5 ditë më parë

  👑👑👑👑

 • arbelina syla
  arbelina syla7 ditë më parë

  Oh sa këngë e mirë! Mu um vin prindërit këtë jav, oh sa e lumtur jom.

 • Marije Leka
  Marije Leka8 ditë më parë

  I kendofte zemra sa fjale te vertete

 • Manasah _princess 👑♥️
  Manasah _princess 👑♥️9 ditë më parë

  Goja t lumt ♥️🤌🏻

 • sokin jon
  sokin jon10 ditë më parë

  zemra te knoft e mira je 👌

 • shqipe Krasniqi
  shqipe Krasniqi11 ditë më parë

  Te lumt goja Shyrhete kenge shum e bukur njesoj eshte edhe per ne femijet ne emigrim kthehemi si mysafir ne shtepite ku lindem e u rritem ska ma keq te ndahesh me prinderit veshtire dhe per nane e babe edhe pse i kemi morr me vite jasht prap nuk ndihen mire duan te vdesin aty ku linden

 • seiom jvony
  seiom jvony12 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon .💓💥

 • gioyu comi
  gioyu comi12 ditë më parë

  Shum e mir kenga te lumt ajo goj👌🥰

 • Ricardo Sane
  Ricardo Sane14 ditë më parë

  Shum e mir kenga te lumt ajo goj👌🥰

 • alida flus
  alida flus14 ditë më parë

  Kenget e tua kan shum mesazhe te mira te lumte moj artiste e merituar paqsh shendet gjithmon 👌

 • Sanije Kodroli
  Sanije Kodroli14 ditë më parë

  💋💋👍🤗☕🍰

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻15 ditë më parë

  Ooo te lumte goja shyhrete jam e lumter per djalin qe e kam ne Amerik mu be me letra amerikane ishalla ty te kemi shendish kur ta martoj djalin Ma heshon dasmen ty dhe engji 💯♥️⭐⭐👑👑

 • Fatmire Lahu
  Fatmire Lahu15 ditë më parë

  Kenget e tua na kan kenaq e vogel kur isha i kam dexhuar xhithmon kurr nuk jam ngopur

 • alida flus

  alida flus

  14 ditë më parë

  Te lumt shyhrete

 • Fatmire Lahu
  Fatmire Lahu15 ditë më parë

  Ah moj shyhrete pomir kendon xhithmon kenget e tia na kan kenaq te lumt oj zemer

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻15 ditë më parë

  Shyhrete e mireton lajk 1000000000000⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👑👑👑👑👑👑👑👑te dua shume lumja ty qfar reje ke marre dhe lumja learte qfar vjerre e dashun shume ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻15 ditë më parë

  Shyhrete ty je zerin qe po na mban te ghalle me muziken ⭐⭐⭐♥️♥️♥️💯💯💯💯te duam shume nga kuksi nuk po muj me ngue kenge tjera veq ty te duh a shume ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐♥️♥️♥️♥️♥️

 • sadi 43
  sadi 4315 ditë më parë

  U dasht me knu po shkoj te djali ngurbet me pa jo misafir te djali nuk je misafir edhe ne te diaspores kur shkojm ne vendlindje nuk thum shkojm misafir po shkojm nshpi te nena

 • Luan Bajrami
  Luan Bajrami16 ditë më parë

  Më pëlqen shumë e mirë. HIT

 • Esma Alidema
  Esma Alidema16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️👑👑👑👑👑

 • Ja××1
  Ja××116 ditë më parë

  Ngurbet ka ni arsye ama edhe bne Kosove eshte me shku te djali si musafir krejt tndam i lan prind vet se harrojne kush i ka rrit kjo dynja eshe kthyse per qka ban te kthehet brez pas brezi

 • sanije popovic
  sanije popovic17 ditë më parë

  Oooo zoja shyhret te kendoft zemra gjithmon e zoti ta ruejt zanin zemer po un kam than na fansat e tu ekena meta lidh nji pencjon shum te mir se na knaqe gjithmon me kang qe prekin shum zemer je po edhe enxhi me ban nan sete ngjas njisoj si ti zemer

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas17 ditë më parë

  Djali gezohet edhe ngushtohet se nusja nuk gzohet as sdo me ipa djali shum ngushtohet ma mir Mos vini se djalit ajo vizit do tja nxerr geuja per hunde Rrini qaty ku jeni djali te vjen tju viziton ma mir e keni Qfar vizite mos rreni si gzohet Nusja

 • Romina Berisha
  Romina Berisha17 ditë më parë

  🥲🥲 Super kenge na këputi shpirtin kurbeti i mallkuar

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo17 ditë më parë

  Ju lutem jeni Mbretresha e kengske dhedo tmbetesh ️

 • Lena Elena
  Lena Elena17 ditë më parë

  Kënga shum e mirë,por titulli nuk po më pëlqen.Se prindërit kurr nuk bon mu ndi musafir te djali ma marr parasysh ku jeton.Po edhe femijet shkepen se vet ashtu po doni, njeri që shihni të jashtit i thuni gjoja djalit tim një nuse,besa edhe qiken hiq pa e njoft djalin ta japin.Nuk po flas për krejt por shumica.

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije17 ditë më parë

  Kenget e tua kan shum mesazhe te mira te lumte moj artiste e merituar paqsh shendet gjithmon 👌

 • Safete Lami
  Safete Lami18 ditë më parë

  Bravo te lumt goja

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  17 ditë më parë

  shum prej neve po veq ishalla shnosh

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi18 ditë më parë

  Te lumt shyhrete

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo18 ditë më parë

  Teksti i shkelqyeshme, muzika dhe orkestrimi, shume i dobete!

 • Lanta Tsiro
  Lanta Tsiro18 ditë më parë

  Je mbreteresh e kenges menyra si kendon eshte mahnitese gjithashtu jeni ylll dhe ne paraqitje me vajzen dukeni si motra ju ngjan shume paci jet e shendet

 • 21 03
  21 0318 ditë më parë

  Mysafiret nuk rrine 3 ose 4 muaj , kjo eshte qesharake🤣🤣 kenge pa lidhje fare🤔

 • misolou fout
  misolou fout18 ditë më parë

  Të lumtë ❤️❤️

 • Merem Shabani
  Merem Shabani19 ditë më parë

  Bravo shyrete shum Gang emir je ma emira zani yt esht shum imir e i ambel si sheqer je numer 1 sumsese dpa shendet se na knaqe me keng te mira💗💕

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  18 ditë më parë

  Te lumtë

 • kili lindita
  kili lindita19 ditë më parë

  Bravo te lumte goja Shyrete i degjoj kenget tuaja dhe me pelqejne shume shendet e jete te dhente zoti

 • Hysen Cacaj
  Hysen Cacaj19 ditë më parë

  Je mbretresh e kanges,si nga zeri kanget tekstet muzika taman shqip.

 • Flore Marku
  Flore Marku19 ditë më parë

  🙏💜

 • Pranvera Feta
  Pranvera Feta19 ditë më parë

  Të lumtë goja.sa bukur i këndon realitetit🌷.

 • Qerim Cibaku
  Qerim Cibaku19 ditë më parë

  SHUME EBUKUR KENGA TE LUMTE GOJA ,SUKSESE

 • Shabani Sevdije

  Shabani Sevdije

  18 ditë më parë

  Kurr mosu plaksh po edhe kurt te plakesh ki lon keng e vepra t mira boll 😘😘

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi19 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon .💓💥

 • annag cocl
  annag cocl20 ditë më parë

  Shum keng e bukur ju pershendes nga🇹🇷

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻20 ditë më parë

  Shyhrete veq po na kenaq me kenget e mrekullueshem je👑👑👑👑⭐⭐⭐⭐⭐♥️♥️♥️♥️♥️met drejte e ki i kemi djemt jashte kemi qen vizit veshtir me va kthy shpinen fmimev te dua shum shyhrete ♥️♥️♥️jam fansja jote 🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇💕💕💕💕🥰🥰🥰🥰⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Valbone Esati
  Valbone Esati20 ditë më parë

  Nana baba nuk jan musafir oj moter po jan ilaqi shpirtit po gurbeti na ubo hise shqiptarve neper bot ekshtu me mall jetojm edhe prinderit edhe ne po jeta kshtu na ka rrjedh shum prej neve 🙏🏻🙏🏻po veq ishalla shnosh

 • Mc Fly
  Mc Fly20 ditë më parë

  TARUMLÜG PROGRAMMIERER DER MASTER K. I. -

 • annag cocl

  annag cocl

  20 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮

 • Fatbardha Cinari
  Fatbardha Cinari20 ditë më parë

  Ahh sa keng e bukur me ke permallu shum kur ka ardh nana te na kurbet medet sa me mungon 4 vite qe nuk jeton 😪😪😪

 • Loqka Anne
  Loqka Anne20 ditë më parë

  Princeza Artistë zë të ëmbël melankolik shumë këngë e bukure

 • Mesut Tosuni
  Mesut Tosuni20 ditë më parë

  Alvyu shyrete alvyu mrba shyrete mrba turkiye turkish bilmior shyrete shyrete ben turkish bilorum sna ugretrm turke shum kolj turke yasha shyret

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb20 ditë më parë

  Te lumtë

 • Fadile Prekopuca
  Fadile Prekopuca20 ditë më parë

  Te lumt shyhrete kang me ven ju kendoft zemra se ju jini bylbylat e kosoves

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari20 ditë më parë

  👌👏👏👏

 • Leutrim Asani
  Leutrim Asani20 ditë më parë

  👂😍💎

 • Lume Hoxha
  Lume Hoxha20 ditë më parë

  Te lumte goja bilbil i kenges popullore, yll je.🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ajla Gashi
  Ajla Gashi20 ditë më parë

  Po shum permalloet nusja per vjerrit ose vjerra per nusen 😂

 • Arif Hoxhaj
  Arif Hoxhaj20 ditë më parë

  Bravo per kengen ❤❤

 • Gjakova 20
  Gjakova 2020 ditë më parë

  Po qe dy vite as vizita spo kemi me kete virus 🦠 o zot ishalla na vini e kalon kjo periudhe e rend 🙏🙏

 • Stabere Halili
  Stabere Halili20 ditë më parë

  SUKSESE SHYRETE 🙏

 • Cucina Mista
  Cucina Mista20 ditë më parë

  Opaa Shyrete jake qellu 👍👏

 • Vjollca Berisha
  Vjollca Berisha20 ditë më parë

  Oooo nuk ka munmundsi se 1000 k prej meje i kishe pas po qna knaqe ,Zoti te knaqt 👑😘💯

 • Vjollca Berisha
  Vjollca Berisha21 ditë më parë

  Oooo zoti te rujt po qmke prek nzemer 😘😘😘👑👌💥

 • Sefije Thaqi
  Sefije Thaqi21 ditë më parë

  Suksese💥

 • albana ks ❤A💖M
  albana ks ❤A💖M21 ditë më parë

  O vare qfar nuse osht se valla sod ska nuse 😞😞 ma e ki vedin te dhadri es te djali

 • Myrvete Blakcori
  Myrvete Blakcori21 ditë më parë

  Rrofsh sa malet Princesha 👸🏼Job je yll qe shendrit gjithmon 🥰❤️🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 • annag cocl

  annag cocl

  19 ditë më parë

  Te lumt 👑 se gjithmon kenget i kendon krejt me ven ❤🌟👏

 • Myrvete Blakcori
  Myrvete Blakcori21 ditë më parë

  Moj Shyhret po e prek aty ku ka nevoj me se shumti familjare me pak fjale na e knaqe shpirti me kenge te bukura jemi me fate qe te kemi

 • 1234 Flaka
  1234 Flaka21 ditë më parë

  Ju Kan hargjur textet te kenge e. Vetem po ja Futni sikur me bo muhabet. Palidhje

 • Kastri Lleshi
  Kastri Lleshi21 ditë më parë

  zemra te knoft e mira je 👌

 • Boni Klein
  Boni Klein21 ditë më parë

  shum pa lidhjèee

 • betim gashi

  betim gashi

  18 ditë më parë

  Po zemra kndoft gjithmon

 • Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj21 ditë më parë

  Ti je princesh te djali ,ti je nana e muzikes

 • Anisa Hoxhaj
  Anisa Hoxhaj21 ditë më parë

  Si gjithmon me kenge te qelluara per te gjitha hallet e jetes vetem e madhja Shyhrete na i zbut zemrat kur e ndegjojm te lumt kurr mos u plaksh o yll i halleve tona👍🏻🤲🏻👌🏻👑

 • Llapi Prishtina
  Llapi Prishtina21 ditë më parë

  O bylbyl te kendofte zemra gjithmone se na knaqe me keto kange te bukura 👏👌

 • Lula Elshani
  Lula Elshani21 ditë më parë

  Të lumtë ❤️❤️

 • Dashurije Ismajli
  Dashurije Ismajli21 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢👍👍👍

 • Nadije Selimi
  Nadije Selimi21 ditë më parë

  👌🌹

 • Besarta Kryeziu
  Besarta Kryeziu21 ditë më parë

  Bravo shyrte te lumt goja na kaq me keg te bukra 💋💗💗💗💗💗

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe Balltiq21 ditë më parë

  Zoti te falte gjith te mirat artiste e kenges me shum merite per kenget qe i kendon sipas kohes dhe hallet qe po e bren popullin tone nder vite dhe kjo eshte realiteti sepse keshtu e kishte nisur populli jone me gurbet neper rruget e botes mbetem dhe femija por dhe pleqnija rrugve duke i ndjek ne cdo cep per me i pa dhe me u çmall dhe besoj se ne si popull jemi keshtu; te forte dhe me zemer te madhe qe kemi sepse nuk i lëm as niperit me na u asimiluar por ju mesojm dashurin ndaj gjysherve ndaj atdheut vatanin traditat prandaj ecim dhe me mall e sakrifice harendemi neper bote per te mos harruar as dhe nje histori qe lidhet me Shqiptarinë Rtofshi e qofshi me jete dhe dinjitet ne cdo pellembe te tokes !Rrofte SHQIPTARIJA🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Meliha Imeri
  Meliha Imeri21 ditë më parë

  Ju lutem jeni Mbretresha e kengs👸🏽ke dhedo tmbetesh 👸🏽♥️👍👏👏👏👏💋💋

 • Bonabona Muca
  Bonabona Muca21 ditë më parë

  Si gjithmon yll je te lumt goja 💖💖💖👋👋👋💐💐💐

 • Imer Shala
  Imer Shala21 ditë më parë

  Kja asht kong e fjal me vend. E jo . Do do qe po dalin. E po bojn Video klipa . E po knojn kot. Kja asht kong qe te prek ne zemmer dhe ne shpirt. Respekt . Persh . Nga hannoveri. 👍👍👍♥️

 • Ali Gashi
  Ali Gashi21 ditë më parë

  Diva.eh.kosoves.te.lumte.zeri.shyhret.ja.paske.qellu.kenges.💟👌👌👌❤

 • Reyhan Depsa
  Reyhan Depsa21 ditë më parë

  Shum keng e bukur ju pershendes nga🇹🇷

 • Luljeta Haliti
  Luljeta Haliti21 ditë më parë

  Ooooj legjend oooo zot kuuurr mos u plaksh si gjithmon zemra te knoft

 • Leta Dafku
  Leta Dafku21 ditë më parë

  Je e mrekullushme shyrete

 • Flora Jahiji
  Flora Jahiji21 ditë më parë

  Si gjithmon 👑🌟

 • Emine BABUNI
  Emine BABUNI21 ditë më parë

  Oooo Zemra tu Gezoft oo Zot Mbretresha jone 🤩🤩🤩🙏🙏

 • naste deli
  naste deli21 ditë më parë

  🌟

 • Syle Gjoka

  Syle Gjoka

  19 ditë më parë

  Vall a do lind, edhe ndonji femer me za bilbili sikur Ti Shyhret. Jan edhe Tri.Me te vertet me ze te ambel por: Ti ja u kalon. Dikuj pak, ma pak, e dikuj ma shum.

 • Qëndresa Desa
  Qëndresa Desa21 ditë më parë

  Shumë këng e mirë 👍🏻❤️

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa21 ditë më parë

  Te lumte goja moter 🇦🇱🙏😔😥🙋

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻21 ditë më parë

  Te lumte goja shyhrete se po na mbet syt ka dera kur po troket djali me na befsue prej gurbeti ishalla i kemi me jete 💯💯💯

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti21 ditë më parë

  zoti te rujt te dhasht shendet peran famijes kenge shum e mir💎💎

 • Ganimete Shabani
  Ganimete Shabani21 ditë më parë

  Te lumt goja o ⭐❤ te pershendes nga 🇨🇭

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻21 ditë më parë

  Artiste e kosoves te duam shume per kengen prekse ne qe i kemi fmit ne gurbet je princesha jone 👑👑👑👑👑♥️♥️♥️♥️

 • Vjollca Berisha
  Vjollca Berisha21 ditë më parë

  Ooooo tknoft zemra sa tjep zoti jete drite paqe 😭😭😭😭😘👑🍀

 • Lajde Duhanaj
  Lajde Duhanaj21 ditë më parë

  Te adhuroj shum mbretresha e shqiptarve te dua shum se zemrat tona edin se jemi larg atdheut

 • Nderim Hajdari
  Nderim Hajdari21 ditë më parë

  Te lumtë ❤👏😘😘💙❤

 • Marak Lia
  Marak Lia21 ditë më parë

  I love you Shyhrete you’re the best.. Ta nifsha atë za tbukur për gjithmonë e jetës

 • hide pashaj

  hide pashaj

  16 ditë më parë

  @Elvis Berisha te lumt emadhe shyrete beluli

 • Elvis Berisha

  Elvis Berisha

  21 ditë më parë

  👌🥰❤❤🤲♥️

 • Ganimete Citaku
  Ganimete Citaku21 ditë më parë

  Ski nevoj me naj tregue ti hiq se edim Ne vet pa e kendue ti kangen Kno noj kang ma te meqme se ti vet e ki djalin e ren ne kosov e je misafir te ta kshtu mos u mindoni neper mes ge merigmtarve me dhez kang na keni lodh .👎👎👎👎👎👎

 • N B .D
  N B .D21 ditë më parë

  Ok shyrete rrnofsh sa malet e podujeves se pe kall atmosferen allahu te rujt me famile

 • Rukije Bllaca
  Rukije Bllaca21 ditë më parë

  Shum bukur veq na permallove pak

Faqja Tjeter