Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

Argëtim

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente

 • Liza Nilaj
  Liza Nilaj9 ditë më parë

  Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem

 • Asmr Joana Asmr Joana
  Asmr Joana Asmr Joana11 ditë më parë

  Qofsh i lumtur gjithmone

 • Drilona Shahini
  Drilona Shahini11 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

 • Flutura Prendi
  Flutura Prendi12 ditë më parë

  Te rujte zoti naknaqe.

 • Sokol Rexhaj
  Sokol Rexhaj12 ditë më parë

  Shum këng e buku te lumtë..

 • Luftar Elezi
  Luftar Elezi14 ditë më parë

  Te lumte goja je ma i miri

 • Lila Ylber
  Lila Ylber16 ditë më parë

  Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

 • berdalaki
  berdalaki16 ditë më parë

  Super vendi im

 • Pal Ndreca
  Pal Ndreca17 ditë më parë

  O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku18 ditë më parë

  Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

 • florenc kolaj
  florenc kolaj18 ditë më parë

  Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

 • ALBI KOCI FILE TEMA
  ALBI KOCI FILE TEMA18 ditë më parë

  Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

 • Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa20 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 • Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa20 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 • klajdicanada
  klajdicanada20 ditë më parë

  Te knofte zemra

 • Mojsi Lleshi
  Mojsi Lleshi20 ditë më parë

  te lumt goja o gjigant 1 je

 • Sefa Aslan
  Sefa Aslan20 ditë më parë

  Selamet nga Turqia 🙌

 • Bobi Bobi
  Bobi Bobi20 ditë më parë

  Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

 • Arben Lesaj
  Arben Lesaj21 ditë më parë

  Zemra te kendoft

 • Tonia Rokou
  Tonia Rokou21 ditë më parë

  Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

 • Hasani Tr
  Hasani Tr22 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

 • Lefter Faruku
  Lefter Faruku22 ditë më parë

  NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

 • Xhevahir Melani
  Xhevahir Melani22 ditë më parë

  Te lumte goja bledi je i madh

 • Shaban Dani
  Shaban Dani23 ditë më parë

  Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

 • Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci23 ditë më parë

  Hamit 0682927879

 • Besi Xhepa
  Besi Xhepa24 ditë më parë

  Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

 • Lek Preci
  Lek Preci24 ditë më parë

  Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

 • Mirush Baraj
  Mirush Baraj24 ditë më parë

  Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

 • kd devapra
  kd devapra24 ditë më parë

  Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

 • Donald Rama
  Donald Rama24 ditë më parë

  Të lumtë goja rrespekte

 • Migena Lusha
  Migena Lusha24 ditë më parë

  E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

 • Visi Vlore

  Visi Vlore

  21 ditë më parë

  Yll je

 • Florina Lici
  Florina Lici25 ditë më parë

  Te lumtur goja

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli25 ditë më parë

  I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

 • Lyon Franc
  Lyon Franc25 ditë më parë

  Zemra te kendofte

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli25 ditë më parë

  BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

 • Besim Cakalli
  Besim Cakalli25 ditë më parë

  Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

 • Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi25 ditë më parë

  Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

 • Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi25 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbili i dibres

 • Xhihard Mehmeti
  Xhihard Mehmeti25 ditë më parë

  SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

 • Sabi Bodini
  Sabi Bodini25 ditë më parë

  Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

 • dllsnc cnsjsk
  dllsnc cnsjsk25 ditë më parë

  Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

 • Sokol Deda
  Sokol Deda25 ditë më parë

  Bledar Kaca hallall te qofte

 • Ilmi Toca
  Ilmi Toca25 ditë më parë

  Te lumt goja

 • Gaz Lleshi
  Gaz Lleshi26 ditë më parë

  ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

 • Meleq Kozi
  Meleq Kozi26 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

 • Gitto Official
  Gitto Official26 ditë më parë

  Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

 • Gitto Official

  Gitto Official

  17 ditë më parë

  @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

 • Gezim Osmani

  Gezim Osmani

  17 ditë më parë

  Hajde vlla te presim

 • Mite Shkina
  Mite Shkina26 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone.

 • SuRi Durici
  SuRi Durici26 ditë më parë

  Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

 • alberti alberti95
  alberti alberti9526 ditë më parë

  knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

 • Fili Prifti
  Fili Prifti26 ditë më parë

  Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

 • Donika Islami
  Donika Islami26 ditë më parë

  Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

 • Fitore Keta
  Fitore Keta26 ditë më parë

  Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

 • Shkelzen Cara
  Shkelzen Cara26 ditë më parë

  Te lum goja ❤❤

 • Ermal Peça
  Ermal Peça26 ditë më parë

  Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

 • Klajdi Ferati
  Klajdi Ferati26 ditë më parë

  Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

 • Arian Shaba
  Arian Shaba26 ditë më parë

  Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

 • Taho Ro.
  Taho Ro.26 ditë më parë

  Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

 • Geri Vargu
  Geri Vargu26 ditë më parë

  Zoti te rujt

 • Romeo Jashari
  Romeo Jashari26 ditë më parë

  bravo respekte

 • Dritan Alla
  Dritan Alla26 ditë më parë

  Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

 • Klea Xhafa

  Klea Xhafa

  26 ditë më parë

  Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

 • Argita Llani
  Argita Llani26 ditë më parë

  Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

 • Shkelqim Shehu
  Shkelqim Shehu26 ditë më parë

  Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

 • Rushit Markeci
  Rushit Markeci26 ditë më parë

  Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

 • Xhevahir Truka
  Xhevahir Truka26 ditë më parë

  Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

 • Vladimir Bunguri
  Vladimir Bunguri26 ditë më parë

  Respekte

 • endri daka
  endri daka26 ditë më parë

  rrespekte per kte njeri bravoo

 • Lule Zefi
  Lule Zefi27 ditë më parë

  Bravo 🙏❤️🇦🇱

 • drita elda_elda_hoxha
  drita elda_elda_hoxha27 ditë më parë

  Bledar kaca

 • Visi Vlore

  Visi Vlore

  22 ditë më parë

  👌👌👌👌

 • Hava Rexhepi
  Hava Rexhepi27 ditë më parë

  Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

 • Klodian Shahini
  Klodian Shahini27 ditë më parë

  Suksese bravo 👏

 • Nevruz Lami
  Nevruz Lami27 ditë më parë

  Respekte Bledar te lumte goja

 • Phone Shop
  Phone Shop27 ditë më parë

  Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

 • Rafman Balja
  Rafman Balja27 ditë më parë

  Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

 • Adelina Markaj
  Adelina Markaj27 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

 • Gezim Llani
  Gezim Llani27 ditë më parë

  Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

 • Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  Albanskii, oo7 Albanskii, oo727 ditë më parë

  Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

 • Keli Heka
  Keli Heka27 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo

 • Rayan Lamuca
  Rayan Lamuca27 ditë më parë

  Bravo 👏

 • Νικος Τσουκου
  Νικος Τσουκου27 ditë më parë

  Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

 • Landi Keta
  Landi Keta27 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

 • Ardian Kurti
  Ardian Kurti27 ditë më parë

  Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

 • Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci27 ditë më parë

  Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video27 ditë më parë

  Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  26 ditë më parë

  Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

 • Hane ema
  Hane ema27 ditë më parë

  Zoti te bekoft

 • Hane ema
  Hane ema27 ditë më parë

  Te bekoft zoti

 • Dritan bruci
  Dritan bruci27 ditë më parë

  Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

 • Artani Artani
  Artani Artani27 ditë më parë

  Te lumte goja bledar kaca

 • Arlind Shehi
  Arlind Shehi27 ditë më parë

  Suksese bledar kaca 👏👏👏

 • selami hamza
  selami hamza27 ditë më parë

  Bravo te kendoft zemra bledar.

 • Adrian Ferati
  Adrian Ferati27 ditë më parë

  Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

 • Klevis Kaca
  Klevis Kaca27 ditë më parë

  Suksese❤❤

 • Artur Tasha
  Artur Tasha27 ditë më parë

  Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

 • T Shop
  T Shop27 ditë më parë

  Suksese Paq Gjithmone Bledar

 • armando rejepi
  armando rejepi27 ditë më parë

  O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

 • Donika Shehu
  Donika Shehu27 ditë më parë

  Suksese paç gjithmone Bledar

 • Hajrie Durici
  Hajrie Durici27 ditë më parë

  Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

 • Hajrie Durici
  Hajrie Durici27 ditë më parë

  BRAVO ; shum bukur

 • Manjola Krrashi
  Manjola Krrashi27 ditë më parë

  Suksese te metejshme🙏👏

 • Aferdita Lika
  Aferdita Lika27 ditë më parë

  Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

 • Lal Lala
  Lal Lala27 ditë më parë

  Bravo👏👏👏👏👏

 • festim shkina

  festim shkina

  26 ditë më parë

  bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻

Faqja Tjeter