Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente

 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance9 orë më parë

  Zeri super ,keng e bukur mekatet i ke me la ❤❤👍👍🤩

 • Bela Bela
  Bela Bela7 ditë më parë

  Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

 • _rm_19_ _rm_19_
  _rm_19_ _rm_19_8 ditë më parë

  Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

 • Arjan D
  Arjan D11 ditë më parë

  Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

 • Fatbardha Hoxha
  Fatbardha Hoxha14 ditë më parë

  Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

 • L. Ll
  L. Ll15 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur 🌟

 • E
  E17 ditë më parë

  Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli19 ditë më parë

  Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

 • Eliona Elaa
  Eliona Elaa23 ditë më parë

  😔😔😔😔

 • Sara Sara
  Sara Sara25 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖

 • Margarita Beti
  Margarita Beti26 ditë më parë

  Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

 • luiza Qose
  luiza Qose29 ditë më parë

  Bravo super kenge

 • Andreia Andrei
  Andreia Andrei29 ditë më parë

  Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

 • Erida Smeli
  Erida Smeli29 ditë më parë

  So beautiful song💙

 • teuta lame
  teuta lameMuaj më parë

  Suksese

 • tjeter kush
  tjeter kushMuaj më parë

  Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

 • Gangsters’ league the book

  Gangsters’ league the book

  22 ditë më parë

  Ai e ka shkrujt

 • piccola fiorella
  piccola fiorellaMuaj më parë

  Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

 • ludjana dybeku
  ludjana dybekuMuaj më parë

  Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

 • Anila Miza
  Anila MizaMuaj më parë

  O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

 • cerri murati
  cerri muratiMuaj më parë

  Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

 • Valentina Tzertzi
  Valentina TzertziMuaj më parë

  Super kenge 👌😔😔😔

 • Best Music
  Best MusicMuaj më parë

  althe.info/number/n5eXlGigZJ-aotw/video

 • BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOYMuaj më parë

  Na e coptuat fare zemren me kte keng

 • Sonilda Brozi
  Sonilda BroziMuaj më parë

  😍🥰🌍👌

 • Samsung Play
  Samsung PlayMuaj më parë

  Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

 • Antonio Matishi
  Antonio MatishiMuaj më parë

  super kenge👍👍👍👍💖💖💖

 • Gerta Doci
  Gerta DociMuaj më parë

  Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

 • Elsa Shkodër
  Elsa ShkodërMuaj më parë

  Super 👏👏👏

 • Viola E
  Viola EMuaj më parë

  💔💔💔💔💔

 • Kevi Dulo
  Kevi DuloMuaj më parë

  Super

 • Lina Kaja
  Lina KajaMuaj më parë

  Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

 • Silva Valteri
  Silva ValteriMuaj më parë

  👏👏👏

 • Alba Musa
  Alba MusaMuaj më parë

  Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

 • Ida bisha
  Ida bishaMuaj më parë

  👏🏻👏🏻

 • RiKi RiKi
  RiKi RiKiMuaj më parë

  Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

 • doriana hasaj

  doriana hasaj

  Muaj më parë

  Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

 • Nimet Pervizi
  Nimet PerviziMuaj më parë

  edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

 • Enxhi Tora
  Enxhi ToraMuaj më parë

  👏❤️

 • Turi Tt
  Turi TtMuaj më parë

  Super fantastike!

 • Alma Ferhati
  Alma FerhatiMuaj më parë

  Super 👏👏

 • Desila kodragjini
  Desila kodragjiniMuaj më parë

  Sprr kenge😍💜 i love it

 • mondi j.k
  mondi j.kMuaj më parë

  Bravo. Shum bukur

 • lolita chikita
  lolita chikitaMuaj më parë

  Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • jona jona
  jona jonaMuaj më parë

  💔

 • Alexa J S
  Alexa J SMuaj më parë

  💙

 • Anxhela Tola
  Anxhela TolaMuaj më parë

  👌🏼

 • Monika Sedlmeir
  Monika SedlmeirMuaj më parë

  ❣️

 • Sareta Bega
  Sareta BegaMuaj më parë

  ❤️🤛🏼

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra ShkodraMuaj më parë

  Er ist so süss🥰❤😍

 • Alin Badea
  Alin BadeaMuaj më parë

  Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

 • Rilo Beats
  Rilo BeatsMuaj më parë

  🔥🔥🔥

 • Andia C
  Andia CMuaj më parë

  Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

 • Valbona Valbona
  Valbona ValbonaMuaj më parë

  Super kenge👍

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTIMuaj më parë

  Play in 1.25 speed

 • mani s
  mani sMuaj më parë

  Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

 • Asi Asi
  Asi AsiMuaj më parë

  o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

 • Denisa Dena
  Denisa DenaMuaj më parë

  Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

 • Manu Burreli
  Manu BurreliMuaj më parë

  Shum Kong e mir 👏👏

 • Gioia Hyka
  Gioia HykaMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Orges Bixheku
  Orges BixhekuMuaj më parë

  Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

 • Eris Kanani
  Eris KananiMuaj më parë

  Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

 • Alida
  AlidaMuaj më parë

  Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

 • Erta. B

  Erta. B

  4 ditë më parë

  behen 😔 kur dashuron fort behen hallall te gjitha,leri vec zotin

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTIMuaj më parë

  Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

 • The Best
  The BestMuaj më parë

  Shm keng e bkr ✔☺

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciaoMuaj më parë

  Super Lorenc👍

 • Agron Sula
  Agron SulaMuaj më parë

  Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

 • Jonida Beta
  Jonida BetaMuaj më parë

  😍😍😍😍😍

 • Juana Gerduqi
  Juana GerduqiMuaj më parë

  O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

 • klara maliqallari
  klara maliqallariMuaj më parë

  ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

 • Kasandra Pako
  Kasandra PakoMuaj më parë

  O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

 • Bledi Lamja
  Bledi LamjaMuaj më parë

  Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

 • Lori Tirones

  Lori Tirones

  16 ditë më parë

  T lumt goja danoço

 • Bledi Lamja

  Bledi Lamja

  17 ditë më parë

  @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

 • E

  E

  17 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

 • Bona

  Bona

  Muaj më parë

  @Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

 • Toni Montana

  Toni Montana

  Muaj më parë

  Bona fjal me vend

 • Danissa Sochor
  Danissa SochorMuaj më parë

  Soooo beautiful song 💎

 • Tea Fori
  Tea ForiMuaj më parë

  Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Tao BCool
  Tao BCoolMuaj më parë

  As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Bora Çeliku
  Bora ÇelikuMuaj më parë

  Ky refren..💘👏

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Tiana Loca
  Tiana LocaMuaj më parë

  ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ecaterina Maria
  Ecaterina MariaMuaj më parë

  Super from Romania 👌😍🇷🇴

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Qwe Dsa
  Qwe DsaMuaj më parë

  😉

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Skhendi Pepaj
  Skhendi PepajMuaj më parë

  👏🥰

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLIMuaj më parë

  Bravo shum e bukur 👍👍

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Arbana Ameti
  Arbana AmetiMuaj më parë

  Suksese..

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ilda Koci
  Ilda KociMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim KadishaniMuaj më parë

  👌💜

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Vladimir Bualli
  Vladimir BualliMuaj më parë

  Super

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ersilda Koritari
  Ersilda KoritariMuaj më parë

  👏👏👏👏

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Era Delia
  Era DeliaMuaj më parë

  😍😍

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Xhoana Talo
  Xhoana TaloMuaj më parë

  Si kenga dhe zeri super 👏👏

 • Xhoana Talo

  Xhoana Talo

  Muaj më parë

  @Hitet Shqiptare te bera

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Erisa Hajrulla
  Erisa HajrullaMuaj më parë

  Sa e kam prit o zot super 😐😐

 • Erisa Hajrulla

  Erisa Hajrulla

  Muaj më parë

  @Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • xheni lasku
  xheni laskuMuaj më parë

  ❤️❤️❤️

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Enki Stafhasani
  Enki StafhasaniMuaj më parë

  O te lumt ajo goj o vlla....

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Dhurata Kellezi
  Dhurata KelleziMuaj më parë

  Suksese!🥰

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Rexhino Doko
  Rexhino DokoMuaj më parë

  super kenge suksese🤘

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ro mina
  Ro minaMuaj më parë

  😍😍😍

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Lorena Manellari
  Lorena ManellariMuaj më parë

  Like kush e plq vr8❤❤❤

 • Lorena Manellari

  Lorena Manellari

  Muaj më parë

  @Hitet Shqiptare po patjeter

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Arsi Cena
  Arsi CenaMuaj më parë

  TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

 • Asi Asi

  Asi Asi

  Muaj më parë

  @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

 • Asi Asi

  Asi Asi

  Muaj më parë

  @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

 • Asi Asi

  Asi Asi

  Muaj më parë

  @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

 • Arsi Cena

  Arsi Cena

  Muaj më parë

  @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

 • Asi Asi

  Asi Asi

  Muaj më parë

  @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

 • Ornela Bejdo
  Ornela BejdoMuaj më parë

  Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • bora _ bora
  bora _ boraMuaj më parë

  Super 😘😘😍😍💖💖

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Sene Sene
  Sene SeneMuaj më parë

  Vallaj hic sja boj hallall!

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Dajana Shuli
  Dajana ShuliMuaj më parë

  Adhurim 🥰❤

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02Muaj më parë

  Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥

 • ꪑꫀꪶꪖ 02

  ꪑꫀꪶꪖ 02

  Muaj më parë

  @Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Cenaj Nertilaa

  Cenaj Nertilaa

  Muaj më parë

  😘😘🤗🥰🥂

 • Ervi Ervi
  Ervi ErviMuaj më parë

  Ze fantastic, Suksese 👏👏👏

 • Hitet Shqiptare

  Hitet Shqiptare

  Muaj më parë

  Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

Faqja Tjeter