Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)

Music video for ''Nuk Me Doje'' performed by Anxhela Peristeri
@Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)

Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi
M.U.A: Sageri
Video by: Sebastian Production
Directed By: Ardit Cuni, Gramoz KotrociInstagram: anxhelaperister...

Komente

 • Zilije Amzi
  Zilije Amzi6 orë më parë

  Gerald_Peng e ka nxjer para te Kenga Magjike dhe jan shum te ngjajshme nmelodi

 • TheDragon Boy
  TheDragon BoyDitë më parë

  Si gjithmone kenget e tua jane super💥💥💥💣💣💣💣💣

 • Shyhret 123
  Shyhret 1232 ditë më parë

  jeta vazhdon ❤👊💪😂😂🔥🔥👏👏

 • coddiwompler
  coddiwompler2 ditë më parë

  I memorized so many of your songs in the Eurovision season like E Cmendur, Pa Mua, Shpirti Ma Di and of course Karma. You now have a constant place in my playlist, thank you for participating in Eurovision otherwise I wouldn't know about these amazing songs. Sending lots of love from Turkey🌹

 • PB 28

  PB 28

  Ditë më parë

  Agree! Most of her songs are great!

 • PB 28

  PB 28

  Ditë më parë

  @John Economou It's E Cmendur's english version,both are great!

 • John Economou

  John Economou

  2 ditë më parë

  Listen to "Insanely in love" - Anxhela's english song !!!

 • Janina
  Janina2 ditë më parë

  Superr

 • Dritan Zaimi
  Dritan Zaimi3 ditë më parë

  Lovely!

 • Nama nama
  Nama nama3 ditë më parë

  Vallahi sa e ngjova e ka kuptu direkt qe tekstin e ka bo fifi per arsye se thote sa “jom” merzit me ty

 • robbi
  robbi3 ditë më parë

  Ku e ke kerbacin mastere e SM ? NOT ORIGINAL... SORRY

 • robbi
  robbi3 ditë më parë

  SM ????

 • Altɘr Ego. Poland 🎧
  Altɘr Ego. Poland 🎧4 ditë më parë

  she has such a beautiful voice 💙💙 I don't know what she's singing about, but I still like it so much 😊😊

 • Lissa liss
  Lissa liss4 ditë më parë

  kur medo se ska ma te tjetri ose tjetra te do me gjith zemer

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə4 ditë më parë

  Finxhil.

 • CISCO POLO
  CISCO POLO4 ditë më parë

  Ti ye KUKU 🤣😅🤣😅🤣 SHUM MIR 🎵 👊🏼🇦🇱

 • Muzike
  Muzike4 ditë më parë

  Beautiful song. This kind of songs suit much better Anxhelas fantastic voice. She gave Albania best performance at Euovison. What an artist, what a stageperformer. She deserved a stronger entry!

 • Rustam Najafzade
  Rustam Najafzade4 ditë më parë

  Huge love from Azerbaijan 🇦🇿💙 She has really angelic voice. Hope to visit beautiful Albania soon 🇦🇱🦅

 • ciao bella ciao ciao _
  ciao bella ciao ciao _4 ditë më parë

  Nuk me doje ...💎❣...ku isha dje 🙄 ku jam sot 😔💔

 • johan stefani
  johan stefani4 ditë më parë

  je mbrekulli anxhela në kngë enë bukuri

 • R Lena
  R Lena4 ditë më parë

  I still wake up listening Karma of Eurovision. Muzike Shqipe me fillu diten.

 • tzem Senka
  tzem Senka4 ditë më parë

  Είσαι φωνάρα ρε ιδολο η καλύτερη από όλους ❤️❤️😍

 • nick
  nick4 ditë më parë

  Masterpiece

 • Dina Deliu
  Dina Deliu5 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Fantastike ❤💜

 • kamciaa99
  kamciaa995 ditë më parë

  I'm so happy that I had a chance to discover Anxhela thanks to FiK and Eurovision. Such an amazing song, I love it! Kisses from Poland to all Albanian friends! ❤️🖤❤️

 • Dmusic
  Dmusic5 ditë më parë

  That's very similiar with Gerald- peng at Kenga Magjike2021

 • Gjovani Mashaj
  Gjovani Mashaj5 ditë më parë

  Fantastike bravo🇦🇱

 • Sife Sife
  Sife Sife5 ditë më parë

  Po isht e vërtet kjo 😭😭😭😭😭😭😭 se nuk më ka dashtë se po të donte do më mbante jo të më linte vetëm si jetime 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Elen Petrosyan
  Elen Petrosyan5 ditë më parë

  So beautiful. Love albanian music from Armenia 🇦🇲❤🇦🇱

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • by Piotrek
  by Piotrek5 ditë më parë

  Omg! Love it! Amazing woman! Greetings from Poland ❤️❤️🖤🖤🖤

 • j.tuci88
  j.tuci885 ditë më parë

 • fotini hyka
  fotini hyka5 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Sonila Kasaj
  Sonila Kasaj5 ditë më parë

  Super keng😪😪👏👏

 • Pollog
  Pollog5 ditë më parë

  Ç'është kjo modë alla-allkaida me ato mjekra të zeza si terroristë te shqiptarët?!!

 • Efi Gjika Lovers
  Efi Gjika Lovers5 ditë më parë

  Wow🤩

 • Klaudia Tatar
  Klaudia Tatar5 ditë më parë

  yo are miracle ❤️

 • Zef Leva
  Zef Leva5 ditë më parë

  Ma e mira je

 • Veronika Harusi
  Veronika Harusi5 ditë më parë

  Anxhela je unike❤❤❤❤❤❤❤

 • suga
  suga5 ditë më parë

  Lyrics Se ke problem sa me dhemb kur me the Ku jam sot ku isha dje ku jam neser Ku e gjen forcën e pastaj më len A Thu te tremb ndjenja e do të rrish vetëm Ndalu,n

 • Smerfetka Hania
  Smerfetka Hania5 ditë më parë

  I love this song ❤️ Greetings from Poland❤️

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Viktori Micani
  Viktori Micani5 ditë më parë

  Super kenge Anxhela ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥

 • Elson Brahimi
  Elson Brahimi5 ditë më parë

  ΑΣΤΕΡΙ ΙΣΕ🌟🌟

 • readsz
  readsz5 ditë më parë

  jam shqiptare ne itali gezoj kur e degjoj gjuhen time the paster dhe i kuptoj fjalet. kur degjoj ato keng kosovare ose geg me ngjan vetja sikur jam straniere ne vendim tim ahah

 • Bela. D

  Bela. D

  2 ditë më parë

  @readsz gegerishtja eshte dialekt i gjuhes shqiptare ashtu si dhe toskerishtja. Si do te ndiheshe sikur ata te veriut te shanin toskerishten tone? Dhe mmeqe ra fjala shqipen me te paster e ka Elbasani, jo jugu

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  5 ditë më parë

  Tamam ta shpifin. Ka lezet gjuha e paster

 • readsz

  readsz

  5 ditë më parë

  @Vilson Paluca ku shava un gjuhen shqipe geg? thjesht thash se gezoj kur degjoj gjuhen shqipe toske se e kuptoj qart dhe kam familjaritet personalisht. nuk kam turp ta them

 • Vilson Paluca

  Vilson Paluca

  5 ditë më parë

  Me mir esht të thuash kur fusin gjuh te huaja Anglisht etj…. Se sa të shash Gjuhen Shqipe . Gegrishtja tingëllon shum mir nuk e kuptoj pse e thua kët . Turp të kesh….

 • Robin Oswald99
  Robin Oswald995 ditë më parë

  I'm so glad she was in Eurovision this year - otherwise, I wouldn't probably know about this AMAZING artist and her beautiful music ❤️❤️

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • KINGDOM OF ILLYRIA
  KINGDOM OF ILLYRIA5 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Azre '97
  Azre '975 ditë më parë

  Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Teksti/Lyrics) Se ke problem Sa më dhemb Kur më then Ku jam sot Ku isha dje Ku jam nesër Ku e gjen forcën e pas të m'len A thu të tremb ndjenja e do t'rrish vetëm Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje U fundosem keq mu në dallgët e tua E si per dreq dehem aty ku s'dua Më thuaj dreq qa duhet E jo qa dua Vështirë per ty Po më mirë besom për mua Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje Se para teje dot s'përulem unë Më mer edhe inat e nese do më harro Ti më beso E di sa hereee Unë jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Edhe kur më lëndoje Se kuptoje

 • PB 28

  PB 28

  5 ditë më parë

  Thank you for this!

 • Erza Shala

  Erza Shala

  5 ditë më parë

  ♥♥♥

 • Elio Nardi
  Elio Nardi5 ditë më parë

  Si te mos e duash kte ze kte tekst kte melodi.. Sa keq qe publiku shqiptar nuk eshte i kultivuar i japin like klikime parazitve te perputhen dhe anashkalojne kengetearet e vertet qe vertet punojne fort.. Anxhela je perfekte ndihem me fal qe te njofa ne vitin e pare ne fakultet do jem gjithmone fansi jot

 • Argita Lashi
  Argita Lashi5 ditë më parë

  Nuk ndaloj se degjuari,e ajo qe me pelq esht shqipja paster,

 • dzeno rzv
  dzeno rzv5 ditë më parë

  Biggest treasure from Eurovision - discovering Anxhela ♥️

 • PB 28

  PB 28

  5 ditë më parë

  She is a big treasure indeed.❤

 • Den Isa
  Den Isa5 ditë më parë

  Fantastike..Suksese Anxhi ❤

 • Che Chef Kruz
  Che Chef Kruz5 ditë më parë

  hermoso tema, desde mexico envio mis mejores deceos y desde que conoci el tema me volvi un fanatico de su musica, este tema tiene esa escencia que trasmite

 • Che Chef Kruz

  Che Chef Kruz

  5 ditë më parë

  Your beautiful album

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Hans Bazelmans
  Hans Bazelmans5 ditë më parë

  Echt keigoed. Ik blijf een fan van Anxhela.

 • Anna M
  Anna M5 ditë më parë

  Queen🔥🔥🔴

 • Era Era
  Era Era5 ditë më parë

  Suksese Anxhela❤️ Sa like bëhen per zërin e bukur të Anxhelës🥰

 • R M
  R M5 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Angela Selimi
  Angela Selimi5 ditë më parë

  Oh Fifi oh si nuk e ke kenduar kete tekst ti vet,do te shkonte shume

 • Megi Daja

  Megi Daja

  5 ditë më parë

  shum e vertete , un degjoj “ zerin “ e fifit ne koken time me kete tekst , pavarsisht se Anxhela eshte super talent .

 • Suzana Gorvokovic
  Suzana Gorvokovic6 ditë më parë

  ❤️

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet6 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ja Haa
  Ja Haa6 ditë më parë

  You Dit not love me &Ti nuk me doje Anxhela Peristeri diva 🇦🇱❤

 • icallmyselfgino
  icallmyselfgino6 ditë më parë

  Take this opportunity and fly higher Anxhela , cause you deserve it.

 • Ari Kasa
  Ari Kasa6 ditë më parë

  👌❤️

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo6 ditë më parë

  Super gjithmon bukur e vetme 💓💓💓💓💓💓

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi6 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Performancaa Shumeeee Shumeee e bukurrrr 💥Divaaaaa 🍁❤️Zemraaa imeee ❤️Anxhelaa Peristerii 🌸Superrrr Suoerrr ⭐️STARR💥🙏❤️🌏

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Alec Zika
  Alec Zika6 ditë më parë

  YOURE SO TALENTED WOW

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Emiliano Haziri
  Emiliano Haziri6 ditë më parë

  Suksese perfect song❤🌟🌟🌟🔥🔥🔥👍👍👍👍👏👏

 • Mirela Lela
  Mirela Lela6 ditë më parë

  Très belle bisous ❤🇦🇱🇦🇱🖐🇫🇷

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana Seferaj6 ditë më parë

  🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj6 ditë më parë

  Me emocionon pa fund kjo kenge 🥺💘 Me ben per te qar 🥺😭

 • Irma Mazniku
  Irma Mazniku6 ditë më parë

  Dritherime 💖💜💗😍

 • WWE X BTS
  WWE X BTS6 ditë më parë

  Ofc, she is ameazing😍

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Anna Anna
  Anna Anna6 ditë më parë

  Kenga super!!! Klipi dhune fizike e psikologjike!

 • N.O
  N.O6 ditë më parë

  Na ke ber krenare ne eurovizion pavaresisht se ti nuk more cmimin per ne je e fituar te lumte ❤️

 • Mariela Skendo
  Mariela Skendo6 ditë më parë

  Thjesht e mbrekullueshme

 • Efi Gjika
  Efi Gjika6 ditë më parë

  Wow amazing 🥰😍 love you anxhela 😘😘😘💜

 • b499
  b4996 ditë më parë

  Hey so schön ❤️

 • sara sara
  sara sara6 ditë më parë

  Sa shum te huaj ke bere per vete ❤️

 • danoTAROT ❤️‍🔥
  danoTAROT ❤️‍🔥6 ditë më parë

  Pa fjale fiks me e mira kengetare shqiperise ♥️

 • Mr Bean Bean
  Mr Bean Bean6 ditë më parë

  This girl can sing and her voice is powerful woow 👏😍

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi6 ditë më parë

  ❤️💃❤️🥇🇦🇱👌

 • PB 28
  PB 286 ditë më parë

  Can someone give me the lyrics of the song? I want to sing it properly lol

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir6 ditë më parë

  ♥️

 • readsz
  readsz6 ditë më parë

  çpo ben moj? na kenaqe shum !

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • MBIZZ
  MBIZZ6 ditë më parë

  Kush mendon se Anxhela duhej ta fitonte Eurovisioni 2021

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  6 orë më parë

  @Neritan Dritan ok si te thuash ti ja bejm

 • Neritan Dritan

  Neritan Dritan

  6 orë më parë

  @Orion Berisha absolutisht jo! Nuk është në natyrën time!

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  7 orë më parë

  @Neritan Dritan te pershendes edhe un dhe mos bo provokime

 • Neritan Dritan

  Neritan Dritan

  7 orë më parë

  @Orion Berisha absolutisht respektoj çdo opinion! Ju përshëndes! 😉😉

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  7 orë më parë

  @Neritan Dritan ti nuk e pelqen si kendon angjela nuk e pelqen ti ke shije ndryshe por per mua v.eresimi prej njeshit deri ne 10 eshte 7

 • readsz
  readsz6 ditë më parë

  ishalla ndonje big producer e degjon kte keng dhe punoni bashk se je bravo

 • readsz
  readsz6 ditë më parë

  i didn't skip the ads

 • readsz
  readsz6 ditë më parë

  wowow

 • Esc Greece
  Esc Greece6 ditë më parë

  Anxhela 😍

 • ChristosvamosOfficial
  ChristosvamosOfficial6 ditë më parë

  Strong ! Congratulations 👏👏👏👏❤️

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Meko Harley
  Meko Harley6 ditë më parë

  The Albanian Divaa 🔥

 • alkis fani
  alkis fani6 ditë më parë

  Ti je mrrekulli ke zgjedhur njeriun egabuar..ne video klip ..tmerr..ke shkatrruarr cdo gje...akoma spo arrin majen ..krim ..ky sikur ka ardh nga mali ..🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • loredana ogici
  loredana ogici6 ditë më parë

  Super 👏👏

 • kwsthsgrr
  kwsthsgrr6 ditë më parë

  Eurovision 2021 nobody? Good luck from Greece ♥️

 • kristina
  kristina6 ditë më parë

  Ska si kengtaret e vjetra 😂

 • eri gjyli
  eri gjyli6 ditë më parë

  Suksese.!!

 • Efi Lamaj
  Efi Lamaj6 ditë më parë

  Anchela me zerin tend na kthen mbrapa ne vite shume .e meritoje fitoren eurovizion . .

 • Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood6 ditë më parë

  Her voice is so good and this song is a great one

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Beqo Leka
  Beqo Leka6 ditë më parë

  Bravo Anxhela 😍🇦🇱👏

 • Sihan Chen

  Sihan Chen

  6 ditë më parë

  yes

 • Nertil GJONDEDAJ
  Nertil GJONDEDAJ6 ditë më parë

  1

 • EMJ
  EMJ6 ditë më parë

  Brava Anxhela

 • Ionut Nechita
  Ionut Nechita6 ditë më parë

  :) Greetings from Romania.

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  5 ditë më parë

  althe.info/number/sKuXhq5rYHRnebI/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Gohça Ote
  Gohça Ote6 ditë më parë

  Më e mira ❤️😔

 • Ernel D
  Ernel D6 ditë më parë

  Wow I mean wow Great song and great artist. Bravo Anxhela

Faqja Tjeter