Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi_ Nuse ballë diell "Kolazh"

Argëtim

Klarinete - Renato Lici
Zerat shoqerues :
Gazmend Kapaj
Rei Likaj
Ervis Shehaj
Kristi
►♫ 𝐀𝐁𝐎𝐍𝐎𝐇𝐔𝐍𝐈 𝐊𝐄𝐓𝐔 𝐏𝐄𝐑 𝐊𝐄𝐍𝐆𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐓𝐄 𝐑𝐄𝐉𝐀 ♫ ◄
➤althe.info/home/KLBV67ZEVpPUzitOZ5RBSw.html◄

#GenciMalaj #KengePopullore

Komente

 • Genci Malaj
  Genci Malaj4 muaj më parë

  Faleminderit te gjithëve per mbeshtetjen dhe Suportin qe na jepni çdo ditë , dhe na e bëni me te lehtë punen tonë ! Gjithashtu mos harroni të beni SUBSCRIBE ne kanalin tonë ! Ju urojmë shëndet ne Familjet tuaja!🙏🏻

 • Rebecca mile

  Rebecca mile

  20 ditë më parë

  Un

 • Rebecca mile

  Rebecca mile

  20 ditë më parë

  Un j7

 • Gazmir Dalipi

  Gazmir Dalipi

  21 ditë më parë

  Bravo Miku im Genci. je me i miri te falt zoti jet edhe shendet vella. Suksese ju Lumt goja ☄☄❤❤

 • Vlore Vlore2000

  Vlore Vlore2000

  26 ditë më parë

  llloo

 • Novrus Selamaj

  Novrus Selamaj

  Muaj më parë

  Te mbrekullushem. Ju lumte. Na kenaqet

 • Joana Kulla
  Joana KullaDitë më parë

  Shum bukur bravo recpekte ju kendoft zemra si cift bukur kenga

 • Renato Murati
  Renato Murati2 ditë më parë

  Je më i miri në tër shqiprin për orkestrim të këngëve popullore genci qyteti patosit duhet të japi titullin mjeshtër i madh

 • sad girl gamer
  sad girl gamer4 ditë më parë

  Bravo zemra ju kendoft

 • Mehmet Hamza
  Mehmet Hamza5 ditë më parë

  ¹

 • Resmie Kadhe
  Resmie Kadhe8 ditë më parë

  Shume bukur

 • artan marko
  artan marko9 ditë më parë

  Shume kenge e bukur ,ju kendofte zemra tere jeten,dhe vec Dasma pacin ne jete!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Avni Kapxhiu
  Avni Kapxhiu10 ditë më parë

  630 greker e serbe qe se pelqejne muzken tone te bukur..o injorantet qe kane zili... Ju lumte goja...juve te dy🌟🌟🇦🇱

 • Elidon Avdulaj
  Elidon Avdulaj15 ditë më parë

  EMERLINDA NA E OHQE TRURIN ME ZËRIN TËND KISHTE BIRBIL PETRIT LULON POR TY NUKAM EMËR SI MUND TË QUAJ ZËRI JOT VETËM LOT HALLALL

 • Niko Balli
  Niko Balli15 ditë më parë

  Bravo rinija shqiptare ato kenge jane tabani shekullor I vendit tene a I vrare u lumte goja

 • Marjola Abazaj
  Marjola Abazaj16 ditë më parë

  Zeri i ketyre te dyve te mallengjen, por goca ka lindur per te kenduar. Suksese te dyve ju kendofte zemra dhe shpirti

 • Mario Sota
  Mario Sota16 ditë më parë

  Ju kendofte zemra, me hiqni merzitjen

 • Liri Islamaj
  Liri Islamaj27 ditë më parë

  Jeni.yll.vlora

 • Liri Islamaj
  Liri Islamaj27 ditë më parë

  Jeni.yllë

 • Ariana Berati
  Ariana BeratiMuaj më parë

  Ju Këndoft Zëmra !

 • Kastriot Mucaj
  Kastriot MucajMuaj më parë

  Ju lumt goja jeni yje

 • Zia Shabanaj
  Zia ShabanajMuaj më parë

  Ju kendoft ZEMRA jeni shum Te Mire Suksese

 • Uolf Chanel
  Uolf ChanelMuaj më parë

  super babuc

 • Hlias ramazani
  Hlias ramazaniMuaj më parë

  Gjyste vulaj

 • Ola Cuka
  Ola CukaMuaj më parë

  Agu. Bukur

 • Liljana Derdusha
  Liljana DerdushaMuaj më parë

  Bravoooo Genci Malaj per kete kombinim fantastik me yjet shqiptare,, kjo muzik ne duet laberie, Je artist me vlere diamanti Jet,shendet dhe i lumtur gjith jeten, Rrofsh sa mosha e Nenes Shqiperi.!! Perqafime nga ishulli Kos i Greqise

 • Etmont Belloj
  Etmont BellojMuaj më parë

  Shume bukur bravo ju pershendes nga dukati vlores

 • El Sat
  El SatMuaj më parë

  Jeni yje, bilbilat e jugut, zeri i vajzes top, as maja as poni, je njesh

 • Qazim Ibrahimi
  Qazim IbrahimiMuaj më parë

  1

 • kostasplays 118
  kostasplays 118Muaj më parë

  He

 • Παναγιώτης Κουλουρας
  Παναγιώτης ΚουλουραςMuaj më parë

  Ju.lmte Goja

 • Desiano Gemer free fire
  Desiano Gemer free fireMuaj më parë

  Οκ ευχαριστώ

 • Erjola Goga
  Erjola GogaMuaj më parë

  👏👏👏

 • Ladi Pango
  Ladi PangoMuaj më parë

  U.

 • arjana uruci
  arjana uruciMuaj më parë

  U kendofte zemra o yje se na kenaqni me kenget tuaja.Vetem kenge si keto duam ne te na sherohet shpirti

 • Nikos Ferati
  Nikos FeratiMuaj më parë

  Te me besoni per dite e degjoj kete kenge dhe nuk kam te ngopur .Jeni te papaere , u kendofte zemra dhe suksese te metejshme..

 • Nora L
  Nora LMuaj më parë

  Bravo per kenget zeri porfekt na mallengjeni ne kurbetqaret well don with respekt for USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 love you Albania ♥️♥️♥️🌹🌹

 • Eugen Kuka
  Eugen KukaMuaj më parë

  Super

 • Lilly's Cooking
  Lilly's CookingMuaj më parë

  Shume e bukur kenga bravo

 • Elsa Kalemaj
  Elsa KalemajMuaj më parë

  Bravo. Suksese te dyve.

 • Keta Zholi
  Keta ZholiMuaj më parë

  Ze birbili qe te dy bravo suksese

 • Bledi Tabaku
  Bledi TabakuMuaj më parë

  Këngë populllore

 • Bahir Nuhaj
  Bahir NuhajMuaj më parë

  Bravo o guri strrallit qetedy te palodhur qofshit respekte

 • Mimoza Msk
  Mimoza MskMuaj më parë

  Ορεα

 • Shkelqim Islamaj
  Shkelqim IslamajMuaj më parë

  Bravo o yjet e kenges popullore na kenawet me kenget tuaja cimi armenit

 • Shkelqim Islamaj
  Shkelqim IslamajMuaj më parë

  Bravo o yll imuzik popullore na kenaqe shpirtin me zerin tend tunde o e bukur e gjirokastres te vleresoj me noten10me yll suksese ermelinda

 • Tina Tina
  Tina TinaMuaj më parë

  L

 • Ermal Baraj
  Ermal BarajMuaj më parë

  Ju kendoft zemra

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta SeitiMuaj më parë

  Vazhdo kendo sa me shume kenge te bukura 🤩

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta SeitiMuaj më parë

  Sepse jam larg viseve te mia

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta SeitiMuaj më parë

  Se dhe un jam nje vajze labe si ti dhe kam kenduar shume kur isha e re dhe me ben te qaj cdo dite

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta SeitiMuaj më parë

  Kenget e tua vajze e dashur me shtojne jeten!!🥰🧡

 • Yetta Sulaj
  Yetta SulajMuaj më parë

  Shume bukur qe te dy bravo kendoni shume bukur duet i shkelqyer ju degjojme me kenaqesi . Gjithe te mirat ju uroj suksese te metejshme ❤️❤️🙏🙏🌍🌍🥰🥰🇦🇱🇦🇱🤲🤲

 • Diana Telegrafi

  Diana Telegrafi

  Muaj më parë

  🇦🇱🙏❤️Me pelqen shume komenti juajDueti i Mrekullueshemmm 🇦🇱Numerooo oneeee🙏❤️🌸

 • Diana Telegrafi
  Diana TelegrafiMuaj më parë

  🇦🇱🙏❤️Shumeee Shumeeee Bukurooooo ⭐️Ylli 💥Shkelqennnnn Ermelinda 🍁Haxhi ❤️Maestro 🍁Bravooo 🍁Ju lumteeee ⭐️🙏💐🍁🌸

 • Yetta Sulaj

  Yetta Sulaj

  Muaj më parë

  Me pelqen komenti tend Diana jane perfekt qe te dy kendojne shume bukur . Ju lumte ❤️❤️🙏🙏🌍🌍

 • Shkelqim Kamberaj
  Shkelqim Kamberaj2 muaj më parë

  Ju lumte goja ini te mbrekullushem

 • Ibrush Shehu
  Ibrush Shehu2 muaj më parë

  Te lumt goja ooo bilbil

 • Shkelqim Velcani
  Shkelqim Velcani2 muaj më parë

  Ju kendoft zebra se na kenaqet

 • anesti golemi
  anesti golemi2 muaj më parë

  Pergezime per interpretmin ju uroj suksese te tjera, bravo.

 • Luljeta Hoxhallari
  Luljeta Hoxhallari2 muaj më parë

  Jeni te mbrekullueshme bravo kush ka zbuluar keta yje

 • Βασίλης Μάρκος
  Βασίλης Μάρκος2 muaj më parë

  Y

 • Roza Roza
  Roza Roza2 muaj më parë

  2,3,2021 Suuupeerrrr ⭐⭐👋

 • Roza Roza
  Roza Roza2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱Bravooooo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👋

 • Fredi Tona
  Fredi Tona2 muaj më parë

  HEALTH AND HAPPINESS!!!

 • Armais Isufaj
  Armais Isufaj2 muaj më parë

  Jeni. Dyshe. Kengetaresh. Fantastikesh. Urime.

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari2 muaj më parë

  Po te kemi profesore genc malaj dhe mos te dali kenga super bravo keni nje ze brilante rrohte shqipria rrofte jugu suksese lart e me larte ju pershendes nga Vicenza Italia rrespekte 👍👍👍👋👋👋🔥🔥🔥

 • Kozma Koci

  Kozma Koci

  Muaj më parë

  V

 • Γιαννης Τσεκρεζης
  Γιαννης Τσεκρεζης2 muaj më parë

  Zemra ju kendofte tere jeten jeni te shkelqyer

 • Kristina Qurku
  Kristina Qurku2 muaj më parë

  Ermelinda bravo .. Haxhi bravo .. Por te dy bashke na kndoni dhe hdonje kenge tjeter ...

 • sokrat katro
  sokrat katro2 muaj më parë

  ju lumte na kenaqet

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi2 muaj më parë

  Super star 🌟🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👼👼👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌎🙏🏻

 • lalas sasas
  lalas sasas2 muaj më parë

  GH. Nuk mundet ta kuptoni se sa vlere te madhe ka per ne krenga popullore shqiptare qe jemi larg Atdheut tone. Ju nuk kendoni vetem për ata qe ndodhen ne Shqipëri por edhe për ne që jemi larg. Jeni të mrekullueshm jeni vlera e pa cmueshme per te gjithë ata që judegjojne

 • Violetta Gishte

  Violetta Gishte

  28 ditë më parë

  Ju lumte goja na kujtuat kohen me te bukur qe skthehet me gjith dashuri dhe respekt bravo

 • klejda xhalia
  klejda xhalia2 muaj më parë

  S#w

 • Shefki Bogdani
  Shefki Bogdani2 muaj më parë

  Ju lëndor zëmra

 • Reno Baho
  Reno Baho2 muaj më parë

  Ja

 • Reno Baho

  Reno Baho

  2 muaj më parë

  Bdkahdhrhddkrhyis

 • Reno Baho

  Reno Baho

  2 muaj më parë

  Hsnhssualahfnxmeneekrakejrhsjenbnebeneoaosipwiausiwehkddajwueutufoakudslkshskajsudlskzfmmt zjslhcrioshrslchslaadhhKdjfkzkfyriurpahryrhthalururushakdhsjlaiskqjrjrlaleneldjrnhdhslanrgfus

 • Reno Baho

  Reno Baho

  2 muaj më parë

  Dkskxjdngnekskhgnsm dudkan jg3ncmakgjrmsktodkdnsmgnm dothncl SjamtirkjxsjkfjskjjruriirdjOeufogbhnfjcnsmejfjckghslkajfks

 • Reno Baho

  Reno Baho

  2 muaj më parë

  Nfmfnen%&%*₩gjrizit%,jddjgbgkkshfmjrjx rjcifhfnelskygila8fusn4hxnzmcjfkMfyrilakfhsjcmjgkdkzkm Sjdjraknrufojshsnridkaori nk

 • Reno Baho

  Reno Baho

  2 muaj më parë

  Zmzj-£@#8fufixoIw8r8cueitufi9euxiKwokfofi

 • Reno Baho
  Reno Baho2 muaj më parë

  Jskcueisiaigyeieir8fusiLfifoslalgurizihodkziti,llKGkkIdjduSiufdk*'rjUrifiroOirficyr738r9dizufik€$*$*duejgisizfuiswi

 • Orjola Muca
  Orjola Muca2 muaj më parë

  Ze brilant bravo

 • A B
  A B2 muaj më parë

  Hallall laberia e madhe 🖐🖐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • Petrit Likaj
  Petrit Likaj2 muaj më parë

  U lumte goja 💥💥💥

 • Arif Bala
  Arif Bala2 muaj më parë

  Suuuuuupeeeer 💎💎💎💎 ska fjal 👏👏👏👏

 • Zana Zana
  Zana Zana2 muaj më parë

  Bravo te dy jeni te mrekullueshem kjo vajza shume tradizionale brava ❤️❤️🎉👏👏👏👏👏

 • Zemrije Murtaj

  Zemrije Murtaj

  Muaj më parë

  Kush e ka shkruar kengen e bukur por jo nusja qe nga 6-9 nuk vete per skllave por per te krijuar familje te re ,se aq duan vjehrrat .😄

 • Kristina Qurku
  Kristina Qurku2 muaj më parë

  Keto jane kenge dasme dhe i kendojne keta te dy qe e kane zerin briland .. Por ka dhe shume kenge te tjera dasme .por ti kendojne keta te dy . Kete e kam per gencin qe ti orkestroj dhe ti perpunoj ...

 • Genci Malaj

  Genci Malaj

  2 muaj më parë

  Shum te tilla se shpejti...

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora2 muaj më parë

  dajo xahxain me duket su je kengetare beni qejfin dajos jeni te shkelqyer dy !!!!!

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora2 muaj më parë

  cu nisen krushqit se po vine opaaaaaa 🕌

 • Kristina Qurku
  Kristina Qurku2 muaj më parë

  Na kenaqet Ju lumte goja qe te dyve Gezim paci nga hera

 • Jorgji Cobanaqi
  Jorgji Cobanaqi2 muaj më parë

  Kjo vajza ka ze te mbrekulluar

 • Margarita Taka
  Margarita Taka2 muaj më parë

  Bravo

 • Lila Metaj
  Lila Metaj2 muaj më parë

  Shuuuume bukur bravi.Shume bukur dhe e bukur kjo simpatike,Suksese🙏

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari2 muaj më parë

  Nje bravo te madhe ty o genc malaj suksese me kte kopje kaq te mbrekullushem na keni knaqe me kto kenget tuaja super forca jugu nje pershendetje speciale per ju nga Vicenza Italia rrespekte 🖐️🖐️🖐️👍👍👍🔥🔥🔥

 • Zana Zana
  Zana Zana2 muaj më parë

  Bravo 🎉❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏

 • Agron Shuli

  Agron Shuli

  Muaj më parë

  Me pelqejn shum kenget popullore ne pergjithësi. Por kenget përmetare kur i degjoj ndihem shum i pasur dhe kur skamje ndihem i ngopur dhe pa ngrenë ndjehem mir dhe kur jam Semur ju lumtë qe na kenaqni me muzikën dhe terin tuaj

 • Besie Visha
  Besie Visha3 muaj më parë

  ju lumte goja ju gendofte zemra yje jeni

 • Violeta Matarangasi
  Violeta Matarangasi3 muaj më parë

  Ju lumt goba që të dyve. Na shërove zëmrën. Broavo. Ju këndoft zemra tërë jetën.

 • Foti Papeuthimiou
  Foti Papeuthimiou3 muaj më parë

  Jeni si dy gardhelina qe kendoni hall si me tonat

 • Sure Kukli
  Sure Kukli3 muaj më parë

  Pershenditje nga USA cdo dit e degjoj dhe kercej

 • Besnik Ramaj
  Besnik Ramaj3 muaj më parë

  Lum nena qjuka

 • Vladimir Shalsi
  Vladimir Shalsi3 muaj më parë

  Bravo na kenaqet

 • Vladimir Shalsi

  Vladimir Shalsi

  2 muaj më parë

  Ju lumte goja

 • Resmie Kadhe
  Resmie Kadhe3 muaj më parë

  Shume bukur na kenaqet na hiqni merzitjen Kane lezete kenget labe respeket

 • ariete albanese
  ariete albanese3 muaj më parë

  Ca mund te thuash per nje dicka te tille, Duet i shkelqyer. Te luajn nga ment e kokes. Suksese.

 • xhekson 222
  xhekson 2223 muaj më parë

  Bravo shum bukur haxhi dhe ermelinda ju dhe disa të tjerë nga ju jeni këngètarë fenomena të pa parë ju uroj shëndet dhe shum suksese

 • Ladi Bregu
  Ladi Bregu3 muaj më parë

 • mariglen L
  mariglen L3 muaj më parë

  O haxhi digje

 • Zeqo Bektash
  Zeqo Bektash3 muaj më parë

  Ju kendofte zemra

 • Skender Jaçe
  Skender Jaçe3 muaj më parë

  Suksese o yjet e jugut kam shume deshire tju shof lart e me lart se me te vertet jeni lindur njeri bilbil dhe tjetra thelleze mali suksese suksese

 • Fatjon Ibrushi

  Fatjon Ibrushi

  9 ditë më parë

  Hviuhnjhvvjghvnbmughgkgfoughhghgh. Khnvbvkhpohbvvobbbnnbbkhhgcchgjugvjgjhjgggoiyyfitggigfv hvig jhlkhhhlhv bgihvjhghigg

 • Romina Shahaj Romina Shahaj
  Romina Shahaj Romina Shahaj3 muaj më parë

  Ju lumte goja

 • Zana Zana
  Zana Zana3 muaj më parë

  Bravaooo👏👏👏

 • Jacaj Kujtim
  Jacaj Kujtim3 muaj më parë

  Jeni te mrekullushem , zeri i Lindes karakteristik si dhe zeri i djalit sa i bukur e melodioz ,shkrihen ne nje te vetem aq bukur sa ke deshir ti degjosh 3 here ne dite . Bravo

 • dituri mezini
  dituri mezini3 muaj më parë

  Ë

Faqja Tjeter