Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

Muzikë

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente

 • niduoe stre
  niduoe streDitë më parë

  Nk e kuptoj pse dora shtyp direkt like akoma pa e degju kengen 🥰😍😍

 • park_kurdish. pop
  park_kurdish. pop4 ditë më parë

  I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  2 ditë më parë

  Albania loves Kurdistan 🇦🇱

 • Drita Zito
  Drita Zito4 ditë më parë

  Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  2 ditë më parë

  faleminderit yll

 • Vitaliy Karbashevsky
  Vitaliy Karbashevsky5 ditë më parë

  Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Ditë më parë

  Elvana hits again 😍👏

 • anisa murati
  anisa murati5 ditë më parë

  🥰😍😇😘🤗👏💋

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  2 ditë më parë

  bitcoin shqiptar 😅

 • soinu foig

  soinu foig

  3 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • Gu Jo
  Gu Jo7 ditë më parë

  💎

 • soinu foig

  soinu foig

  3 ditë më parë

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 • Small Smokee
  Small Smokee7 ditë më parë

  Je me vite large prej te gjithe kolegve

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi8 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  2 ditë më parë

  faleminderit

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 ditë më parë

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 • AM13 AM13
  AM13 AM139 ditë më parë

  Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

 • soinu foig

  soinu foig

  5 ditë më parë

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 • Gersi Merepeza
  Gersi Merepeza10 ditë më parë

  👸🏻

 • soinu foig

  soinu foig

  5 ditë më parë

  DIVA 🎶🖤🎵

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu10 ditë më parë

  Elvana 😍❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 ditë më parë

  💜

 • Suada Barci
  Suada Barci10 ditë më parë

  Shume e bukur

 • mikin lirou

  mikin lirou

  6 ditë më parë

  ❤️

 • Joanna

  Joanna

  7 ditë më parë

  ❤️

 • hen ko

  hen ko

  8 ditë më parë

  ❤️

 • ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj10 ditë më parë

  Love you so much ❤❤🙏🙏

 • mikin lirou

  mikin lirou

  6 ditë më parë

  ❤️

 • Joanna

  Joanna

  7 ditë më parë

  ❤️

 • hen ko

  hen ko

  8 ditë më parë

  ❤️

 • Romina Gjata
  Romina Gjata10 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Herbal Life
  Herbal Life11 ditë më parë

  Dashuri 🥰🥰🥰

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  10 ditë më parë

  ❤️

 • Herbal Life
  Herbal Life11 ditë më parë

  Muzika ime 🎶

 • Herbal Life
  Herbal Life11 ditë më parë

  Elvana 🌹

 • αστεγη ¿
  αστεγη ¿11 ditë më parë

  *Baby🖤*

 • Stela Lekaj
  Stela Lekaj11 ditë më parë

  Elvana hits again 😍👏

 • Odeta Odeta
  Odeta Odeta11 ditë më parë

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 • Cassie
  Cassie12 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • Xhovana Preknicaj
  Xhovana Preknicaj13 ditë më parë

  💜

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate13 ditë më parë

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate13 ditë më parë

  DIVA 🎶🖤🎵

 • Cassie

  Cassie

  12 ditë më parë

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate13 ditë më parë

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  Muzika ime 🌹🎵❤️

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  ❤️

 • minij hooi

  minij hooi

  12 ditë më parë

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  ❤️

 • minij hooi

  minij hooi

  12 ditë më parë

  Amazing voice 🙏

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  ❤️

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  The Queen 💎

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  Diva 🌹

 • Music Al
  Music Al13 ditë më parë

  Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Adelisa Mustajbegovic
  Adelisa Mustajbegovic14 ditë më parë

  I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

 • Bessy Bessy
  Bessy Bessy14 ditë më parë

  😍😍😍❤️❤️❤️

 • Tiarna T
  Tiarna T14 ditë më parë

  Superstar ✨

 • Arton A
  Arton A14 ditë më parë

  THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

 • Herbal Life
  Herbal Life14 ditë më parë

  LEGEND ❤️

 • Music Al
  Music Al14 ditë më parë

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 • Joy Meka
  Joy Meka14 ditë më parë

  Diva 🥺🎶❤️

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  13 ditë më parë

  G.O.A.T.

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate14 ditë më parë

  Elvana 💎

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  13 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 • Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina14 ditë më parë

  Amazing voice 🙏

 • Jani Gjoni
  Jani Gjoni14 ditë më parë

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 • mikin lirou
  mikin lirou14 ditë më parë

  For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

 • Valdete Uraj
  Valdete Uraj14 ditë më parë

  ALBIN

 • BESA
  BESA15 ditë më parë

  Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

 • Erdi Asani
  Erdi Asani15 ditë më parë

  😘🥰

 • soinu foig
  soinu foig15 ditë më parë

  Красавица!!!

 • Arbrona Gashi
  Arbrona Gashi15 ditë më parë

  ♥️🌹🌟

 • Lefterie Shinplaku
  Lefterie Shinplaku15 ditë më parë

  Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

 • Music Al
  Music Al16 ditë më parë

  Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

 • Music Al
  Music Al16 ditë më parë

  I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter16 ditë më parë

  Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

 • soinhu foitu
  soinhu foitu16 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 • mikin lirou

  mikin lirou

  14 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 • soinu foig

  soinu foig

  15 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 • TimCamili
  TimCamili16 ditë më parë

  G.O.A.T.

 • Music Al
  Music Al16 ditë më parë

  Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate16 ditë më parë

  O DASHURI TI 🥰🌹❤️

 • Eda Koci
  Eda Koci16 ditë më parë

  Dashuri me degjim te pare

 • Amela K
  Amela K16 ditë më parë

  A at

 • Carina
  Carina16 ditë më parë

  The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

 • Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci17 ditë më parë

  Super kenger

 • sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 00717 ditë më parë

  Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter17 ditë më parë

  Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy18 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 • Sidorela BAD___GIRL
  Sidorela BAD___GIRL18 ditë më parë

  🥺🥺🥺 is beautiful

 • Linda Avdija
  Linda Avdija18 ditë më parë

  kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

 • bowen voowy
  bowen voowy18 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 • Floriana Hoxha
  Floriana Hoxha18 ditë më parë

  Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

 • Fredi Lupi
  Fredi Lupi18 ditë më parë

  E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  17 ditë më parë

  ❤❤👏👏👏

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate19 ditë më parë

  Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

 • opzz xsin

  opzz xsin

  17 ditë më parë

  Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi19 ditë më parë

  😍😍

 • Joanna
  Joanna19 ditë më parë

  Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

 • Donnie Wien
  Donnie Wien19 ditë më parë

  Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

 • Agnesa anna
  Agnesa anna20 ditë më parë

  Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

 • bowen voowy

  bowen voowy

  18 ditë më parë

  DIVA E MUZIKËS 💎

 • ximi pengu
  ximi pengu20 ditë më parë

  Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

 • ximi pengu
  ximi pengu20 ditë më parë

  Kenge super 💖💖💖💖

 • Vlora Ajvazi
  Vlora Ajvazi20 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

 • Joanna

  Joanna

  19 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • Deva Beganaj
  Deva Beganaj20 ditë më parë

  Gegend gut Wollny

 • ela kurti
  ela kurti20 ditë më parë

  👍🏼👍🏼

 • Thomas De Sousa
  Thomas De Sousa20 ditë më parë

  Incroyable voice 👌🏻

 • Anita Nita
  Anita Nita20 ditë më parë

  Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

 • Aurell Ferrugo
  Aurell Ferrugo21 ditë më parë

  Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

 • Mirjado Zeneli
  Mirjado Zeneli21 ditë më parë

  *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

 • Eda Cekrezi
  Eda Cekrezi21 ditë më parë

  ❤❤👏👏👏

 • Ergen Shini
  Ergen Shini21 ditë më parë

  Zxcc

 • Eni Eni
  Eni Eni22 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 • BRUNO GJONAJ

  BRUNO GJONAJ

  14 ditë më parë

  true

 • hen ko
  hen ko22 ditë më parë

  Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

 • Herbal Life
  Herbal Life22 ditë më parë

  DIVA E MUZIKËS 💎

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  21 ditë më parë

  Bravo Elvana e ke qare

 • nalaa ____
  nalaa ____22 ditë më parë

  Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  21 ditë më parë

  🎶

 • Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha22 ditë më parë

  👍

 • DURO S
  DURO S22 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 • kesulkuqja 98
  kesulkuqja 9823 ditë më parë

  kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

 • Girls Queens
  Girls Queens23 ditë më parë

  U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

 • hen ko

  hen ko

  22 ditë më parë

  Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 • blerta mehmeti
  blerta mehmeti23 ditë më parë

  🥰

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax23 ditë më parë

  *Good evening*

 • kristina durdaj
  kristina durdaj23 ditë më parë

  super

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  22 ditë më parë

  O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

 • bofooit gojo
  bofooit gojo23 ditë më parë

  Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  22 ditë më parë

  🤩🤩

 • Sandra Lame
  Sandra Lame23 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 • Sabrina Hoxha
  Sabrina Hoxha23 ditë më parë

  10-10

 • Eneo Toçila
  Eneo Toçila23 ditë më parë

  8⁴

 • Fashion Styl16
  Fashion Styl1624 ditë më parë

  Ço

Faqja Tjeter