MELINDA - MELODIA

Muzikë

Stream or Download „MELODIA“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MelodiaStores
Produced by Çelik Lipa ( SBS ENT )
Melody by Melinda Ademi
Lyrics by Melinda & Bardhi
Video by Valon Aziri

MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi

Styling by Walone Fashion Group
Make up by Sellma Kasumoviq
Hair by Kaci Lleshi

℗ AVD Digital // © MELINDA ADEMI

Komente: 2 431

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide19 orë më parë

  Super talente, super vokal, 0%autotone Artiste e kompletuar hallall

 • Almedin
  Almedin21 orë më parë

  🥳🥳🥳🥳🥳🥳😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Zeneida Celo
  Zeneida CeloDitë më parë

  Bravo melinda👏👏👏👏

 • Luftar Merdini
  Luftar MerdiniDitë më parë

  6 .5 milion

 • Almedin
  AlmedinDitë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • Mert Mat
  Mert MatDitë më parë

  Nice

 • Linda Krasniqi
  Linda Krasniqi2 ditë më parë

  Gjynah kjo qe ska fame boterore jam shum sigurt qe esht ma mir se rita ora per bukuri po se po po jetes nuk dihet kurr

 • Moussa12 Kadar
  Moussa12 Kadar2 ditë më parë

  صوت قوي و جميل اقل ما يقال عنه واااااو

 • bowen voowy
  bowen voowy3 ditë më parë

  Super vokal 😍

 • Muhametaj Grejsida ❤️💋
  Muhametaj Grejsida ❤️💋3 ditë më parë

  O melinda zmr

 • First Name
  First Name3 ditë më parë

  Vdes per kenger e melindes

 • Emra Kazazi
  Emra Kazazi4 ditë më parë

  Bravo

 • Fidget toys Girl
  Fidget toys Girl4 ditë më parë

  Kang budallash💩💩💩🤫🤫🤫🤫

 • Blxxdymxxn

  Blxxdymxxn

  4 ditë më parë

  Haja mutin pra

 • MELINDA
  MELINDA4 ditë më parë

  My fav soong

 • Bledi Garo
  Bledi Garo4 ditë më parë

  Ngela tu pa ata dobermanet 😍😍 sa per kengen varja

 • bowen voowy

  bowen voowy

  3 ditë më parë

  After corona, I’m gonna play this song in my car, while going to the work 👍👍

 • Kristjano Beqaj
  Kristjano Beqaj5 ditë më parë

  Queen

 • Klajdi Krasta
  Klajdi Krasta5 ditë më parë

  Kenga me e bukur per veshet mi

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Al Beshure
  Al Beshure5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Spicy
  Spicy5 ditë më parë

  💘💘💘

 • Blxxdymxxn
  Blxxdymxxn5 ditë më parë

  🧡🧡🧡

 • Blxxdymxxn
  Blxxdymxxn5 ditë më parë

  Firee

 • Blxxdymxxn
  Blxxdymxxn5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ❤ Andresa Marku ❤
  ❤ Andresa Marku ❤5 ditë më parë

  Shume e bukur eshte kjo kenge Bravo Melinda je fantastike 💖💖

 • Black&White Music
  Black&White Music6 ditë më parë

  After corona, I’m gonna play this song in my car, while going to the work 👍👍

 • bowen voowy

  bowen voowy

  2 ditë më parë

  Such a powerful voice ♥️♥️♥️♥️♥️

 • İrem Latif
  İrem Latif6 ditë më parë

  💓💞💕💟💔

 • ARJUN HANS
  ARJUN HANS6 ditë më parë

  Samajh nhi aaya par sunke achha laga

 • kushtrim nikqi
  kushtrim nikqi6 ditë më parë

  Omg qfar Zoni

 • Melinda love
  Melinda love6 ditë më parë

  Je nje yll

 • opzz xsin
  opzz xsin6 ditë më parë

  Such a powerful voice ♥️♥️♥️♥️♥️

 • bowen voowy

  bowen voowy

  2 ditë më parë

  Te shkon me shume kjo lloj rryme muzikore,sesa rrep-i i mirfillte!suksese😇

 • hen ko
  hen ko7 ditë më parë

  How to tell you're a Scorpio without saying you're a Scorpio 📌

 • 𝔼𝕝𝕣𝕖𝕚𝕟𝕒 ℝ𝕒𝕤𝕙𝕒
  𝔼𝕝𝕣𝕖𝕚𝕟𝕒 ℝ𝕒𝕤𝕙𝕒7 ditë më parë

  You are fancy. 🤩🤩🤩🤩🤗🤗

 • Jara krasniqi
  Jara krasniqi7 ditë më parë

  Zotri te te e te ti te te E Te ti seguo

 • Ervin Sarkaro
  Ervin Sarkaro7 ditë më parë

  Jam i bindur se kjo këngë do të më shoqëroj në makinën time rrugës për në Kosovën e dashur.

 • opzz xsin

  opzz xsin

  6 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Dark
  Dark7 ditë më parë

  Her voice is so unique 😍

 • hen ko

  hen ko

  7 ditë më parë

  ♥️♥️♥️

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili7 ditë më parë

  Cfar zëri ✨

 • Arben Uka
  Arben Uka7 ditë më parë

  I cant stop listing 🥺❤❤❤

 • Iljaz Hasan
  Iljaz Hasan8 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Nikos Danelakis
  Nikos Danelakis8 ditë më parë

  👏👏👏👍👍👌👌✌✌✌🙌🙌💕💕🙌🙌✌✌✌👌👍👏👏👏👏

 • Moza Licious
  Moza Licious8 ditë më parë

  kujt u met mi than kenglektare

 • עדן משה פוגלהוט
  עדן משה פוגלהוט8 ditë më parë

  שיר יפה מאוד מאוד!!!!רק אני לא מבין מילה חחחחח

 • Arjeta Ramadani
  Arjeta Ramadani8 ditë më parë

  shka be 6 milion per 3 jav ... a spo juv dhimen paret me ble gjethkto klikime a??????? Mu pas kon Unikkatili hajde hajde e ha pazari ama kto No-Name-Wannabes nc

 • Blxxdymxxn

  Blxxdymxxn

  8 ditë më parë

  Rreje veten rreje 💀 unikatile qe VITE osht NO-NAME ne industrijen e muzikes. Gjenerate e rre as nuk e din se kush osht unikatili. Kur kajn pas Melinda edhe Unikatilli koncertin ne mitrovic kerkush ske tu kcy e tu kendu kur ke unikatilli. Kur erdh Melinda nisen me kcy edhe me kendu. Melinda SHUM ma e famshem osht se Unikatili edhe krejt e din ket fakt 💀 NEW GENERATION BABE. Kerkujt si han bytha per pleqt si unikatilli

 • Sabri Zenuni
  Sabri Zenuni9 ditë më parë

  ARTISTE E SHKELQYSHEME VIQ VAZHDO MELINDA ADEMI❤😍😎

 • Romina Zefi
  Romina Zefi9 ditë më parë

  Shumë bukur🥰 Melinda bravo 👏

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss9 ditë më parë

  Bisha Shqipetare.🥂🇦🇱

 • Arseldi Event
  Arseldi Event10 ditë më parë

  Urime per melinden ja vlen ta degjosh dhe ta shijosh ne te njejten kohe 😍🤚

 • kosovemedia
  kosovemedia10 ditë më parë

  🌹🌹🌹

 • kosovemedia
  kosovemedia10 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • kosovemedia
  kosovemedia10 ditë më parë

  ♥️♥️♥️

 • kosovemedia
  kosovemedia10 ditë më parë

  💥💥

 • tayna fan💖
  tayna fan💖10 ditë më parë

  Taynaaa taynaaaaa🌹🌸✌💗

 • Rrahim Krasniqi
  Rrahim Krasniqi10 ditë më parë

  Veçpak soper

 • Rrahim Krasniqi
  Rrahim Krasniqi10 ditë më parë

  Haahahahahaha kaka Çvar koge ahah lopa

 • Xhuljan Gjergji
  Xhuljan Gjergji10 ditë më parë

  althe.info/number/uqLOhZx9eIlqm6o/video

 • Gentian Osmani
  Gentian Osmani10 ditë më parë

  Maca jote e han qenin tem

 • İnci Senel
  İnci Senel11 ditë më parë

  Beautiful!!!!👏👍

 • shinji lilith
  shinji lilith11 ditë më parë

  xD

 • Refal Ra
  Refal Ra11 ditë më parë

  From egybest

 • Alessandro Maranzina
  Alessandro Maranzina11 ditë më parë

  This music sucks

 • Ife Ife
  Ife Ife11 ditë më parë

  Ti je një vajzë shumë e mrekullueshme të dua shumë❤

 • Difrona vlogs
  Difrona vlogs12 ditë më parë

  ❤❤

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy12 ditë më parë

  Beautiful voice, beautiful melody. Beautiful Melinda 🔮🧿

 • Lera Inuzuka
  Lera Inuzuka12 ditë më parë

  Po e mir kanga

 • Krist 4xDance..
  Krist 4xDance..12 ditë më parë

  Bisha Shqipetare.🥂🇦🇱

 • Arta Mehmeti
  Arta Mehmeti12 ditë më parë

  Shumë e bukur kjo menge melinda

 • JjussT Chill BrØ xP
  JjussT Chill BrØ xP12 ditë më parë

  Pa lidhje

 • Diar Berisha
  Diar Berisha12 ditë më parë

  Melinda shumm e bukur kenga te dua shumme sukese 🔥🔥🔥🔥❤💖

 • Fitim Tolaj
  Fitim Tolaj12 ditë më parë

  Kush Ma Bon Like allahi e ruajt♥️♥️♥️

 • Ai Cuni
  Ai Cuni12 ditë më parë

  Kt refrenin e ka qa

 • Gent Muca
  Gent Muca12 ditë më parë

  😎😎😎😎❤️❤️💥💥💥💥❤️💥❤️💥💥❤️

 • Mahmoud Esmail
  Mahmoud Esmail12 ditë më parë

  I love you Melinda . Te amo tanto Melinda .te amo Tu pechos belleza

 • Mateo Dunga
  Mateo Dunga12 ditë më parë

  TI MELINDA je me e mire se TAYNA. JE ME E MIRA NE UNIVERS❤💋

 • King Artur
  King Artur12 ditë më parë

  shka pe prek gjamin kur pe mshelish deren😬😬😬

 • Eleni
  Eleni13 ditë më parë

  kjo eshte pa flter a shini sa bukur kendon like melinden 😘

 • Tonality
  Tonality13 ditë më parë

  Ma e mira

 • bts Armyy
  bts Armyy13 ditë më parë

  E ke myt 🔥🔥

 • Vahap
  Vahap13 ditë më parë

  🚀Sound Coin🚀

 • blend veliu
  blend veliu13 ditë më parë

  Tu i pas 1 milion femra secila ma e mir se tjetra veq ne Kosove ,mer ne spot Maqedonka e Serbe…

 • Geg Toska

  Geg Toska

  13 ditë më parë

  ???

 • Pector Hanzer
  Pector Hanzer13 ditë më parë

  $SOUND

 • Lorid Bulla
  Lorid Bulla13 ditë më parë

  Ja ke fut sa krau Taynes me kte keng

 • Admira Llukaj
  Admira Llukaj13 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • sara hasanpapaj
  sara hasanpapaj13 ditë më parë

  E KE KILL ME KETE KENGEE😘🤙🤍🍓

 • Nicos Shala
  Nicos Shala14 ditë më parë

  Breanne Benson first copy😀😀

 • Geg Toska

  Geg Toska

  13 ditë më parë

  Kishe po them diqka

 • Gentrit Xhaferi
  Gentrit Xhaferi14 ditë më parë

  Sa vret dashuria ah sikur tadiaaaa 🥰🥰😘

 • Shrek's Croissant
  Shrek's Croissant14 ditë më parë

  her singing voice is wow 🥰

 • Shrek's Croissant

  Shrek's Croissant

  12 ditë më parë

  @Emily An she really did 🤩🤩

 • Emily An

  Emily An

  12 ditë më parë

  Beautiful song, killed it Melinda! 🔥

 • Dermaku Izmir
  Dermaku Izmir14 ditë më parë

  mega schönnn melinda😍🥰👍🏼🦋

 • ads 777
  ads 77714 ditë më parë

  A sa refren i fuqishem sikur ta bente videon thjesht ... me veshje te thjeshta si njeri...se atje kur thret..e di vec Perendia duket sikur ha kar...gjyna sa keng e mire..kot

 • Algert algertkukaj
  Algert algertkukaj14 ditë më parë

  Cool

 • agvjkn
  agvjkn14 ditë më parë

  Iku koha e Taynes erdh koha e Melindes karma pra njerz tayna qe asht munu me ndalu koncertet e karrieren e melindes

 • agvjkn
  agvjkn14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Adem krasniqi
  Adem krasniqi15 ditë më parë

  sukes

 • mikoy huio
  mikoy huio15 ditë më parë

  Për mendimin tem reperja ma e fort dhe ma e mira n'shqiptari. Osht shum e fort Melinda

 • Oar Mangupi
  Oar Mangupi15 ditë më parë

  Melinda you ❤️

 • intriguing Woman
  intriguing Woman15 ditë më parë

  I really feel like this song had TOO MUCCHH of a body focus, not like her Nashta song or the other one in the airplane hanger, so I can not really like this song too much or take it serious. I really feel like if she had kept more clothes on it would, could, blow soo much up and she might be sooo famous for it. Maybe even be invite to be on Kenga Magjike. So classy song it col be and would be, if removed too much of that, indecency!!

 • mikoy huio

  mikoy huio

  15 ditë më parë

  artistja ma e mir qe kam pa ️️️️️️

 • Bayram Süldymani
  Bayram Süldymani16 ditë më parë

  Melinda te kam perkrah prej qe ke qene e vogel ne amerikan got edhe sot Ende , jam 65 vjeqar.

 • KING Off
  KING Off16 ditë më parë

  Definitivisht Nr 1 osht kjo Edhe Dafina zeiqiri

 • Asja Ismaili
  Asja Ismaili16 ditë më parë

  👍👍👍👍👍😘😘🥰🥰

 • Leo Kaqi
  Leo Kaqi16 ditë më parë

  👌👌👌👌

 • Ariel Gega
  Ariel Gega16 ditë më parë

  Bravo melinda jam fansja jote e zjarrye

 • Kida_ fan
  Kida_ fan16 ditë më parë

  Melind jam tu emsu nga teksti hahahaha

Faqja Tjeter