Diona Fona X Marin - Pistole

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/DionaXMarinPis...

Produced by : PANDA MUSIC
Lyrics & Melody by: TONIC X DENK X MARIN
Beat by: DjR BEATZ X BANNZZ
Mix by: TONIC X DjR BEATZ
Master by: DjR BEATZ
DOP: ARIANIT GJONBALAJ
Editing and Colour-grading by: AGON NUSHI
Styling by: ARBENITA SALIHU
Mua and Hair by: DAFINA NEZIRI
Special thanks to: HOTEL GARDEN

Komente

 • Panda Music KS
  Panda Music KSMuaj më parë

  Verse: 1 (DIONA) Zemër a ke harru qa fole? Ke thon e rruj si temën Kur zemrën ti ma more.. Ty nashta po t’shkon menja Po dush’ mi pas katrore A..mos m’shti k’to loqka Me ti njek me pistole TIRI TI, TI JE I JEMI TI, TI, TI, TI, JE I JEMI TIRI TI, TI JE I JEMI Ti, TI, Ti, Ti JE I JEMI PRE CHORUS: A pe din sa je tu mungu! Kongt e dashnis tepër jon tu mu ngu Baby, ja ke te-tepru Une kom faj ke fillu mu lazdru CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 Verse: 2 (MARIN) MARINI, YOU KNOW.. Dit’ për dit Kur menoj që ke ik Kur menoj që s’jem bashk Po s’ki ti ka me m’ik E di që kem mu pa Prap kem mu pa ni dit Nashta ko me kon high Po s’ko me kon i pit.. Un’ pe du ni zojë, jo nuk pe du ni çik Asi që mrrin gati kur jom faktapit Asi që o gati allti për mu me qit Po du krejt-a senet me ty mi arrit.. E yo, dalim për ty jo nuk nalëm Un’ ty ta dho fjalën, për ty rrafshoj malet Krejt bota let kallët, për ty i shtroj pedalet Për ty blej DIOR dej’ kur kuleta thahet E yo, dalim-dalim A po dalim, dalim? They be hatin’ hatin we be laughing laughing Dalim, a po dalim? Le t’folin, le t’folin lej t’kallën CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 BRIDGE: A pe din sa je tu m’mungu YE-YE-YE-YE Kongt e dashnis tepër jon tu mu ngu YE-YE-YE-YE CHOURS: Kon e don ti? O zemër, zemër O zemër, zemër Kon e don-don-don Fol kon e don-don-don.. x2 OUTRO SPEECH (MARIN) That’s a summer hit, bruh E yo, TONIC..kill dat.

 • xhuli Demucaj

  xhuli Demucaj

  13 orë më parë

  Ruj *jo rruj ☺

 • Arton Krasniqi

  Arton Krasniqi

  3 ditë më parë

  đđđ

 • Arbana Armand Kastrati

  Arbana Armand Kastrati

  3 ditë më parë

  Super eshte

 • big 2

  big 2

  4 ditë më parë

  Ky osht super talent 🔥🔥💣💣 I duhet vetem suport ,nigjojeni althe.info/number/p2WUqXlsaH6gdpk/video

 • Hatie Tanushi

  Hatie Tanushi

  7 ditë më parë

  Kenga shum e bukur

 • Dorian Emini
  Dorian EminiDitë më parë

  Bravo Respekt prej tetove

 • Maria Dashi
  Maria DashiDitë më parë

  🥰🥰🥰didiii💞💞💞💞

 • Maria Dashi
  Maria DashiDitë më parë

  💙💙💙💙

 • B_J Story 21
  B_J Story 212 ditë më parë

  Hi sister I'm youre big fan

 • Don Saliery
  Don Saliery3 ditë më parë

  01:22

 • Xhesika Kurti
  Xhesika Kurti3 ditë më parë

  oo zemer zemer 🥴✨😍

 • Fatmir Koroni
  Fatmir Koroni4 ditë më parë

  Kopjac

 • Kundret Jakupi
  Kundret Jakupi5 ditë më parë

  KLEA😍😍😍😂😂

 • Andi1
  Andi16 ditë më parë

  Muzika ma e bukur🔥🔥

 • Anton Bunjaj
  Anton Bunjaj7 ditë më parë

  090000pm po

 • Coco Jambo Adventures
  Coco Jambo Adventures7 ditë më parë

  althe.info/number/3ZmZp2tpmYKGlJk/video sindi u lidh 😂

 • Sad_girl_🥺
  Sad_girl_🥺8 ditë më parë

  Najzzz breee 🤤🧸🥺💞🍯

 • TT Tota
  TT Tota8 ditë më parë

  O getinjo 😂

 • Numi basha
  Numi basha8 ditë më parë

  Nuk esht stili jot, je G rri G...Marini you Know but not so... Boni diss Bushtrav se ia merr mendia qe je bo i but..

 • Stiven rajta
  Stiven rajta8 ditë më parë

  Bravo bisha super kang keni bo i keni q* motern

 • ela
  ela9 ditë më parë

  @MIRI love u❤️

 • Muzik Shqip01
  Muzik Shqip019 ditë më parë

  BLLEKI FT MARIN FORT ISH SHKU NI BASHKUPUNIM 🔥🔥✅✅✅🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💸💸💸💸💸💸💸💸✅🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Elbjon Mbrostaraku
  Elbjon Mbrostaraku9 ditë më parë

  🤌🤌🤌

 • NUCLEAR BOYS FF
  NUCLEAR BOYS FF10 ditë më parë

  0:38

 • Adisyy
  Adisyy10 ditë më parë

  Tek channelli jem e gjeni Chipmunks Version te kësaj muzike ❤

 • Spirinho Official
  Spirinho Official10 ditë më parë

  Ndoshta ka me kon nat Po skam me kon i pit 🔥

 • meris k
  meris k10 ditë më parë

  R.I.P TALLMAN :D

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***11 ditë më parë

  QFAR ylli mashallah

 • Klarita Bushi
  Klarita Bushi11 ditë më parë

  He mor marin kon e don 😂💞🥰 rsp spr kong 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐🥰💐💐🥰💐🥰💐🥰💐💐💞💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💐💞💐💞💐💞💐💞💐

 • Djana Tusha
  Djana Tusha11 ditë më parë

  ♥️

 • Anila Brahimi
  Anila Brahimi11 ditë më parë

  Nese eshte keng supperr like🤗

 • Ali Lita
  Ali Lita12 ditë më parë

  Spat faj G- wizze qe tha per rreperat shqiptar qe ja kthejn sa rrep sa tallava 😏😏😏

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•12 ditë më parë

  🔝Dionaaa👑Zëmeeer💙 Mariniii You kNooow😎🇦🇱💪🏻

 • Banditi Origjinal
  Banditi Origjinal12 ditë më parë

  How to by views😧

 • Marilda Lila
  Marilda Lila14 ditë më parë

  Diona je njesh

 • miko foin
  miko foin14 ditë më parë

  Очень круто 🥰

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • miko foin

  miko foin

  14 ditë më parë

  I'ts Marrini you knoww🔥🔥🔥

 • dijar ajeti
  dijar ajeti14 ditë më parë

  1:20 best part

 • niddg viiut
  niddg viiut14 ditë më parë

  This is greatt!!!!!

 • Fjolla Krasniqi
  Fjolla Krasniqi15 ditë më parë

  Eyoooo 4M💥

 • niddg viiut

  niddg viiut

  14 ditë më parë

  loredanen encen etj...

 • p9 hasjani
  p9 hasjani15 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥👑

 • p9 hasjani
  p9 hasjani15 ditë më parë

  Marin you know

 • Ve nera
  Ve nera16 ditë më parë

  🙌🏻

 • bilinas mini
  bilinas mini16 ditë më parë

  This is greatt!!!!!

 • Panajot Haka
  Panajot Haka16 ditë më parë

  Bravo

 • bilinas mini

  bilinas mini

  16 ditë më parë

  Ska thite hiti i veres

 • Lindi Kraja
  Lindi Kraja17 ditë më parë

  althe.info/number/sIO5gaaieoVphbY/video Marin-benzo

 • Diona Fona fans
  Diona Fona fans17 ditë më parë

  Nëse ju pëlqen diona bëni subskrajt se keni shumë video

 • Xhili Shtepenja
  Xhili Shtepenja17 ditë më parë

  Super marin😘😘

 • FLORDI
  FLORDI17 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • 💍KimMochi💍
  💍KimMochi💍18 ditë më parë

  Epo diona mo🍇🍬🌹💋 Dijet qe sjell hite😏🌚👀💘

 • ɛȶʀӼ
  ɛȶʀӼ18 ditë më parë

  Vazhdo drill m

 • Admir Lleshi
  Admir Lleshi19 ditë më parë

  Be ni muzik marini u no

 • Gen1.bocajj
  Gen1.bocajj19 ditë më parë

  I'ts Marrini you knoww🔥🔥🔥

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Arifaj Arben
  Arifaj Arben19 ditë më parë

  THE HIT OF 2021!

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • shqipe m_
  shqipe m_20 ditë më parë

  MARINI JUU NOUUU😂

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Taulor Elezi
  Taulor Elezi20 ditë më parë

  Diones ka fillu ti pelqe vetja me sa duket (mos i jepni shume fame se pastaj fillo dhe na llastohet i rritet mendja dhe fillon te bej gara me taynen dhuraten kiden melinden loredanen encen etj...

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Jonita Kosumi
  Jonita Kosumi20 ditë më parë

  I love it ❤️😍

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • bilishu aliss
  bilishu aliss20 ditë më parë

  Shum keng e bukur 💕💕❤️🙈😘😍👌

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Diona Fona fans

  Diona Fona fans

  20 ditë më parë

  A mund të më bëni subskrajt se dhe unë të bëra

 • Dokryal BS
  Dokryal BS20 ditë më parë

  Mos u kruj shum me Vinzin se ke mu zhduk para kohe🗡

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  20 ditë më parë

  🔥

 • Taulant Abazaj Fakte
  Taulant Abazaj Fakte20 ditë më parë

  Marini ropqiri you know

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Aleks Ramaj
  Aleks Ramaj21 ditë më parë

  Ska thite hiti i veres

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • Loresakryeziu 💕💕
  Loresakryeziu 💕💕21 ditë më parë

  Shum keng e bukur 💕💕❤️🙈😘😍👌

 • Besarta osmeni
  Besarta osmeni22 ditë më parë

  Marin you know❤️❤️😎😎

 • FLORDI
  FLORDI22 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • mikea hiooi
  mikea hiooi22 ditë më parë

  Meritoni me shume❤

 • doliio volay
  doliio volay23 ditë më parë

  Seriously may be my favorite ever.

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  22 ditë më parë

  Rrush🍇🍇🍇❤❤

 • NE CREATIVITY
  NE CREATIVITY24 ditë më parë

  This is greatt!!!!!

 • doliio volay

  doliio volay

  23 ditë më parë

  ❤️❤️💞❤️❤️

 • Marcelo N
  Marcelo N24 ditë më parë

  Just terrible 🤢🤮

 • ikorefakjuu
  ikorefakjuu24 ditë më parë

  Pse si vut i jastik ktii te sedilja... vec balli i duket 😅🤣

 • mmpj twod
  mmpj twod24 ditë më parë

  Marini u know 💪🔥🔥🔥

 • Nadja Sorra
  Nadja Sorra24 ditë më parë

  Mrini u know

 • Lyrics Chanel
  Lyrics Chanel24 ditë më parë

  1:20 my favourite ❤️❤️😘😘❤️❤️😘❤️

 • itsmeemily
  itsmeemily25 ditë më parë

  Marini you know 🤌🏻🔥

 • Melindaslovee
  Melindaslovee25 ditë më parë

  🔥

 • Melindaslovee
  Melindaslovee25 ditë më parë

  🔥

 • Melindaslovee
  Melindaslovee25 ditë më parë

  🔥

 • Melindaslovee
  Melindaslovee25 ditë më parë

  🔥

 • seiom jvony
  seiom jvony25 ditë më parë

  The BEST Diona Fiona ft Marín ,excelentt very Good From Venezuela🔥💥💯

 • Diona Fona fans
  Diona Fona fans25 ditë më parë

  Sa me pëlqen kjo këngë kënga me e bukur që kam dëgjuar këto muaj love diona sa doja të të takoja zemra ime të dua shume

 • Diona Fona fans

  Diona Fona fans

  20 ditë më parë

  @seiom jvony a mund të më bë subskrajt se dhe unë të bëra të lutem

 • seiom jvony

  seiom jvony

  25 ditë më parë

  Pse na i keni vjedhur emrin e pistoletave qe perdotçrim un dhe kush oja im pistonle

 • Julius Madrow
  Julius Madrow26 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Kosovare Salihaj
  Kosovare Salihaj26 ditë më parë

  Rrush🍇🍇🍇❤❤

 • 👑Emelina Kroji👑
  👑Emelina Kroji👑26 ditë më parë

  ❤️❤️💞❤️❤️

 • ereact
  ereact26 ditë më parë

  Im in love with this song🔥🔥🔥🔥❤♥️♥️♥️

 • ereact

  ereact

  22 ditë më parë

  @Cassie idk

 • Cassie

  Cassie

  25 ditë më parë

  when’s this coming to spotify???? 🔥🔥

 • Albjon Tafili
  Albjon Tafili26 ditë më parë

  Super

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy26 ditë më parë

  The BEST Diona Fiona ft Marín ,excelentt very Good From Venezuela🔥💥💯

 • Arber Rama
  Arber Rama27 ditë më parë

  o diona tgjitha tmirat ti ka fal zoti, vec karin tem jo

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  26 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 • Katilii Katilii
  Katilii Katilii27 ditë më parë

  althe.info/number/2n2mhJmTladqp64/video

 • Katilii Katilii
  Katilii Katilii27 ditë më parë

  althe.info/number/2n2mhJmTladqp64/video

 • Katilii Katilii
  Katilii Katilii27 ditë më parë

  althe.info/number/2n2mhJmTladqp64/video

 • Lucian Alexandru
  Lucian Alexandru27 ditë më parë

  Diona Fona >> Another Song

 • Kuti Samsung
  Kuti Samsung28 ditë më parë

  Po ky marini ka vu jastek ke sendilja me u duk i gjate se 1 meter e ni kar esht ahaha kno bukur muti

 • Vlora Malvin
  Vlora Malvin28 ditë më parë

  kete muzik e paska ber vari karin vetem i bon 100 her m mire

 • ersigamer tv
  ersigamer tv28 ditë më parë

  Pse na i keni vjedhur emrin e pistoletave qe perdotçrim un dhe kush oja im pistonle

 • Meri Kercuku
  Meri Kercuku28 ditë më parë

  Ky kengetari ngjason shum me lil kolin😍

 • Arta Halilaj
  Arta Halilaj29 ditë më parë

  1:20 my fav🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖🥺🥺🥺🥺

 • Pogradec Gaming
  Pogradec Gaming29 ditë më parë

  KENGE VKKKKKKKKKKKKKKK

 • bofooit gojo
  bofooit gojo29 ditë më parë

  Marini u know 💪🔥🔥🔥

 • RED SIDE
  RED SIDE29 ditë më parë

  Shum fort osht tu leviz marini, e kam dit që kur kam degju "Hasjanali" per her tparë📢📢📢

 • mercureal

  mercureal

  10 ditë më parë

  LI eshte shtese osmane . Hasjana- LI

 • albania albania

  albania albania

  19 ditë më parë

  Marin - CocaCola {New} 👇 althe.info/number/3mupXY6BgKunndA/video

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  29 ditë më parë

  Marin with his PO PO PO 💥🔫🔫

 • cindy
  cindy29 ditë më parë

  Se kuptoj pse shkruajmë anglisht ne e kemi një gjuhe🇦🇱!

 • Non Tf
  Non Tf29 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  29 ditë më parë

  Marin you know fireeeeeeee

 • Camilo Cardenas
  Camilo Cardenas29 ditë më parë

  the future althe.info/number/m6OypoFyjYppZNA/video and what await us .

 • Toro Man
  Toro Man29 ditë më parë

  O hajde sonte do ta kallim o shqiptar se Boll kemi duru boll ke ma hajde te gjith durt nalt 👐👐👐👐👏👏🙋‍♂️🎶🎧✌️

 • Flightzz
  FlightzzMuaj më parë

  🇦🇱💪🏻

 • maria klaidi
  maria klaidiMuaj më parë

  Nona 🐆🐆🐆💣

Faqja Tjeter