Tik Tokset & Dj Sardi (ne Club) - Kosherja, 13 Qershor 2021 | ABC News Albania

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni!

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Oresti Tomorri
  Oresti TomorriMuaj më parë

  Te 3 jeni ⭐⭐⭐👏♥️

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMuaj më parë

  O sa tmire qe jeni ju rujt zoti ishalla 😂😂😂😂😂😂😂💙💙💙💙🧿🧿

 • A

  A

  29 ditë më parë

  @Elida Kaiku Me cin po flas mi mona drodhe fare

 • Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  29 ditë më parë

  @A mati fjalet mire kur flet o tip se ke none vete kujdes me cin po flet

 • A

  A

  29 ditë më parë

  Edhe ti debile si ato

 • Maribel Shima
  Maribel ShimaMuaj më parë

  O zot jeni me te miret

 • Elii Anna
  Elii AnnaMuaj më parë

  Hahahahaah

 • Sonila
  SonilaMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • mina haj
  mina hajMuaj më parë

  u Zot sa te mir jeni 🤣🤣🤣💥💥💥

 • bella bella
  bella bellaMuaj më parë

  Sa pa lidhje flet Besi flet dhe qesh vete

 • Kosovari

  Kosovari

  Muaj më parë

  Se është katnar prandaj

 • Meli Mason
  Meli MasonMuaj më parë

  Me bejn pershtypje kta tipat qe vijn me pa humor, e pastaj fillojn tu bo moral. Tubenustrafkulla...kur nuk jeni tipa humori, shkoni shifni naj dokumentar per jeten e nusepashkes

 • Elsa L.
  Elsa L.Muaj më parë

  Hahaha haha 😄😆🤣

 • Ana Maria
  Ana MariaMuaj më parë

  Fatkeqsi familjare: u martu.

 • Aurora Malsia
  Aurora MalsiaMuaj më parë

  Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!

 • Diana
  DianaMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  Hahahahahaaaaaaaaaaaa looooot

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujtMuaj më parë

  🤣🤣sa ylll Sardi

 • mo 207
  mo 207Muaj më parë

  😂😂😂

 • BLACK ALPHA
  BLACK ALPHAMuaj më parë

  Me looooooot😂😂😂😂😂😂

 • Glenis Sheqeri
  Glenis SheqeriMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Jurgina Merelli
  Jurgina MerelliMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂 me lott

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  E paske heq atë t'bërtitmen mi. E zeeeeezaaaaa😅 ktheju zakonit t'vjetër o bjondee

 • Rixhi Fier
  Rixhi FierMuaj më parë

  O beso aman o lalo se je dhe djal I mir kam dhe respekt kur te shof ma shpifni me keto gjera qe beni....thjesh kuptohe qe i rezon vlerat vetes tate mor bur....vk me vjen per te vjell kur te shikoi ne kete faz se behesh bajat legen per dy lek ja rezon vlerat vetes....vetem humor nuk mund te quhet kjo....

 • Rixhi Fier

  Rixhi Fier

  29 ditë më parë

  @Meli Mason vetem keti nuk mund ti thuash humor

 • Rixhi Fier

  Rixhi Fier

  Muaj më parë

  @Meli Mason ska lidhe me aktrimin dhe as me humorin vete humor nga ka tani ok

 • BLACK ALPHA

  BLACK ALPHA

  Muaj më parë

  @Meli Mason po pra

 • Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  Respektin mos e humb ti, esht aktor humori... Duhet ti boj dhe kto gjona

 • A
  AMuaj më parë

  Ma kot me ska na. E shpifen fare duke u veshur si gra ishalla rrezohesh dhe thy noj kome o Besi

 • Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  Muaj më parë

  @A sdu muhabet vllajo notne e mire

 • A

  A

  Muaj më parë

  @Elida Kaiku Pastaj cfare thashe per e pacipe

 • A

  A

  Muaj më parë

  @Elida Kaiku Dashke muhabet shtoje dhe 36 vite 12 tes tate

 • Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  Muaj më parë

  @A nuk jam moj kam emer ne radhe tpare por nga komunikimi dukesh 12 vjec i pacipe

 • A

  A

  Muaj më parë

  @Elida Kaiku ku e di ti ca moshe kam une moj

 • leone leone
  leone leoneMuaj më parë

  e qeshura ktit me knaq mua

 • hedllo hellow
  hedllo hellowMuaj më parë

  Lot pz

 • f g
  f gMuaj më parë

  Hahaha po ti trangull hahaha lot

 • brunilda aliu
  brunilda aliuMuaj më parë

  bionda supet

 • Ensuela Hatija
  Ensuela HatijaMuaj më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahaga hajde na rregullo dushin se po lahemi me uje te ftohte haahahahaha

 • zevegs gsgsh
  zevegs gsgshMuaj më parë

  Zoti madh jeni te papar mezi pres 🤣🤣🤣🙏❤️

 • Xha Zu
  Xha ZuMuaj më parë

  Na kenaqet 😂❤️

 • Bela Malaj

  Bela Malaj

  Muaj më parë

  @Safije Kasneci ca ke then halla hyqlymyla😁🙄🙄🙄

 • Safije Kasneci

  Safije Kasneci

  Muaj më parë

  Nsknsmsnsnnowmwwms

 • AletnE
  AletnEMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

Faqja Tjeter