SHBA urdhëron arrestimin e Sali Berishës

Komente: 195

 • Viktor Saner
  Viktor Saner15 orë më parë

  Amerikes as kush sdoti ik jo ashimin me shok ne age amerika ika fut ihc merak mos keni

 • Jamba 95
  Jamba 9518 orë më parë

  NE 8 E ARRESTOJNE DHE PASTAJ NOKAT DHEPALOQET ME FARI MAJMUNIN DO BERTASIN NE LITAR KERMEN BERISHOVICIN.

 • Mero Rudina
  Mero RudinaDitë më parë

  Bravo pepushi presumo premtimin e amerikes

 • hamit ndreu
  hamit ndreuDitë më parë

  Ne vitin 1993 vendosa te shkruaj Kryeministrit te Shqiperis z, Sali Berisha. Kerkesa ime ka te bej me Problemin e pronen dhe ate shtepi te vogel qe une kam Lindur. Pas nje periudhe tri jave, Z,Berisha mbi te Tjera me dha te kuptoj qe problemi jone i pronesis do jipet ne duar te sigurta.? Ndoshta do jet e nevojshme dhe tridhjet vjet te tjera!

 • Jeta Deliaj
  Jeta Deliaj5 ditë më parë

  Ne burk do2vej ambasadorja

 • Jeta Deliaj
  Jeta Deliaj5 ditë më parë

  I arci anes

 • Spiro Mema
  Spiro Mema8 ditë më parë

  Po ja mo ceshtje kohe keto 100 vitet e fundit

 • Gjyste shum e vertet Ndreshaj
  Gjyste shum e vertet Ndreshaj11 ditë më parë

  he pra pse se arrestoni qenin

 • billis s
  billis s12 ditë më parë

  Sheba njofton pamfletin ha ha

 • A V
  A V16 ditë më parë

  ku ishte arrestimi,,apo vrk edhe ju,,,mi majt shipet me gajret

 • Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj21 ditë më parë

  Bravo bravo suksese Shba

 • Ed Kari
  Ed Kari24 ditë më parë

  Mender keni 30 vjet qe na e cani menderen per sali berishen, amerikanet kane 30 vjet qe bashkpunojne me te gjitha letyrat politike vendase deri me sot, dhe nuk arrestojne se ja ka qejfi mediave pa fundshpine dhe jargavitese

 • Gjakova Gjakova
  Gjakova Gjakova27 ditë më parë

  Kur të burgoset S.Berisha do të festojmë me daulle me të gjithë shqiptaret anë e kënd. ku do që janë....

 • Movie Vegas
  Movie Vegas28 ditë më parë

  O Boll ma se naj kopt vesht . Leni Kto pun se ATA dojn me dal Arusha per Ju e jo peshqi . Pom duket veq fjal te Kota Jan kto !!!!!!!!!!!!

 • diego diego
  diego diego28 ditë më parë

  Ja rruani k sali berishes gjuj kallash un e gjith shqiperia nese shqiperia bohet veq sali berisha e bon💪💪🇦🇱 🇦🇱✌✌

 • Xhelal Shahini
  Xhelal Shahini29 ditë më parë

  Opera traviata

 • Zana Xhaka
  Zana Xhaka29 ditë më parë

  Zonja ambasadore !Sali berishen e don populli,ai qe populli nuk e don dhe asht kuptu ç ban asht Ilir Metà.me kte merruni Ju

 • Agim Tahja
  Agim TahjaMuaj më parë

  Po kur maaaaa se po vdesim pa shikjue ne pranga nje Politican te Coruptuar..Vetem peshq peshq,peshq. E Ne Populli mbetem me tigan ne zjarr duke prite Americen kur po vjen te na i heq qafe keto peshq grabiqare..Po he de se vdiqem po vdesim ore nga pa punesia e pa bukësia, te gjitha çmimet e shportes, kan shkuar ne Stratosferë .Rrogat po njato jane, lere ma pensionet e ne pensionisteve mjeraneeee😥...Keto ladrone vidh grumbullo ç'te gjejne çfar të ju dal para( ka thane Ai zoteria Kap ça te kapesh..( flori, dollare euro ,paund,💵💶💰💷 ) .Ne prit si gomari ne diell Americen...Gomarin nga balta e nxjerr i Zoti..Po ne nuk kemi qenë kurre te zotet , ta nxjerrim gomarin tone nga balta..Kemi pritur tjeret, Alleatet tane te vine te na nxjerrin gomarin nga balta..E na vetem ti hypim gimarit jemi....Kesaj ketij muhabeti i thone Shqip : Popull ore vdekur..Na ka vdekur ora ne m...t...Jemi vetem per bla bla..Nji kohe qe llafet tani kan mbaruar.Duhet vetem intervento ndaj Corupsionit dhe Atyre qe jane perfshi ne kete batak te ndyre duke e çue vendin dhe ne Shqiptareve mbrenda dhe jashte tije.Ne nje gjendje teje te mjerueshme catastrofica..Shpresat jane tek Shteti më potente ne bote. Aleat ma i fuqishem dhe shpres dhenes America 🇺🇸✌🙋‍♂️.Don Zoti sa me pare .Se per njat Zot po vdesim pa pare nje dite te bukur pranvere Democrazie

 • Blendi Topuzi
  Blendi TopuziMuaj më parë

  Kur pra do arrestohen vetem llafe keni ju

 • Meri Buona
  Meri BuonaMuaj më parë

  Peshkun e karit tem ( me nder jush)..Po kur maaa po i kapin keto peshqë kara që kan ba hatan tash 30 vjet vidh vrit vidh droge arme shit,pronèso pronat e Shtetit bani tali te tyre...E zaptun Kodoshat Gjirin e Lalezit..Ja u kan lene gjyshat malokut nga ai mamase ...Ne kënaqet pasha besen, me përralla edhe Amerika e ka zgjatur shumë. ....Po i kapim sot...jo po i kapim neser a nuk kan grepa apo ju mungon filispanja ...un jam sa Doktori Saliu e moshe 77...a thue me premton koha me i pa keto Peshqe 🦈🐋🦈🐟Ne fultere duke i fergue Amerika me voj kikirikut...Na çmendet per bes te Zotit...Na u ba gjakun uje ..Duke i degjuar pordhe gjithkuj ,pirdh njeri,genjej tjetri ...genjej sot...mendoni te gjithë naten...Çka më genjyer neser...Na e keni ba kryt per vèzë..Ne keni ba kubel🐟...Peshqit, Gjucat,jo po i thajme po i bejme Saraga...Futni mor ne burg Ato bije kurvash se kan vjedh tane paaa ,perjashtim tash 30 vjet. Edhe ato qe kan ikur nga Politica, me i shikjue Pasurite Conto Bancario etj.. Nuk mjafton Burgu ne Reç SCUTARI ALBANIA. Duhet me hap nji Camp si Aushvici, me rrethue Parlamentin me i futë ne kamijona te gjithë pa Gjygje diten per diell ti shohe gjith populli ... direkt e ne Camp me i secuestrue pasuri e conto bancario ne banca offshore che Parajse Fiscale dhePasurit të pa tundeshme Vila,Apt.Toke,makine lluksoze, kurvat qe mbajne si dashnore që i rregulllojne ne Hotele, te gjitha ore krejte dhe oret e dores ROLEX qe kushtojne 1 orë 35 mijë € ku i moren ku i gjeten te gjith keto para Me i lane me vuajt ,ma shumë se ka vuajtur JESSUSI nga Giudejte nga Gjenerali Roman Pilati ne Kryq. Jessusi kjoftë levdue gjithmon e jetes. Vuajti per mëkatet tona...Kurse Ne po vuajme per mekatet e ketyre Pushta Pushtash bije Comunistesh e Comunista Dem baba Dem ..Duhen çfaros keto Viruse Pushtetare jane ma te rrezikshem se Viruse Sarsc Covid 19 anche DELTA...duhen gropos te gjalle si Inkusicioni dikur Heretiket

 • Flora Selmani
  Flora SelmaniMuaj më parë

  Haaaaaaaa Xhorxh ..Sorosit..me Shperdorim she korupsion keto 8 vote nuk ka ne Bote me firmen..e RAMES..

 • Shaho Shahaj
  Shaho ShahajMuaj më parë

  E nisi ambasadori Lu me peshq te medhenj Po ce do se keta ja keputen grepat !!!

 • Hondo Hondo
  Hondo HondoMuaj më parë

  Po shfar peshqish e kan fjalën për cironkat se peshqit ska byth Spaku se krytari ësht prokuror i komunizmit dhe smund të arrestoj komunistat se e dënon partia dhe kryetar ka Ramën pa urdhër të këtij asgjë sbën spak se prej tij komandohet .Shikoni të korruptuarin Erjon Velia vetëm nga teatri ka 13 denoncime dhe që po vepron kundra vendimit të Gjykatës Kushtetuese duke mar truallin e teatrit për kullat ku do pastrohen paret e korrupsionit plus dhe sa esa kallzime të tjera nga pd dhe televizion Ora dhe Arben Kraja shkon nēpër darka ku ësht i thirur nga ky oligark i mafias në vend që ti vër byzylykët në duar, por të parit duhen vēn kto byzylyk Arben Krajës një prokurar i lidhur me ta dhe komshi në lalz nuk ka drejtësi me këtë qeveri e me këtë prokurori.

 • TOMI Albania
  TOMI AlbaniaMuaj më parë

  Sjan Peshkatar këta të PS !!!

 • TOMI Albania
  TOMI AlbaniaMuaj më parë

  Po kur !!!!!

 • Vul Net
  Vul NetMuaj më parë

  ketanuk duhet denuar me burrg keta duhet denu me vrasje se kan mbytur shume njerz

 • Marenglen Koci
  Marenglen KociMuaj më parë

  Usa ke yetjeretigra milnona e seksi

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Shkaterrojeni kte sykuq te poshter. Vellaj i serbit Radovan Karaxhic...

 • xhike xhike
  xhike xhikeMuaj më parë

  Kimi esht shendoshur, siduket po' i ben Mir kima me vez alla shqiptarshe....

 • citroen uno
  citroen unoMuaj më parë

  Amen kur do vij ajo ditë

 • Remzi Krasniqi
  Remzi KrasniqiMuaj më parë

  Kjo është ajo politika, dinake e SHBA-së, sepse kta e sjellin shërbtorin qe punon për apetitet Amerikane. E aij ësht Kristaq Rama, qe po punon për apetitet e Amerikes. Sali Berisha, është hero i Shqiptaris.

 • Klodian Liko
  Klodian LikoMuaj më parë

  Shpresoim qe te gjithe politikanet si meta .Berisha etj....te eliminohen nga politika

 • Sam A11
  Sam A11Muaj më parë

  Po ca antiamerikanizmi tani po na veni dhe me faj se ne jemi rebelet e amerikes perendise sone, po sa kot o administrat ku erdhi dita ngaqe nuk punoni po doni per te kap gjithcka ashtu si aksidentalisht,,, uuuu thu askush tketer vetem mu apo ata me dun se i kam ushqy mjaftushem.

 • Sam A11
  Sam A11Muaj më parë

  O sokol a prap ti pa lidhje jo se prej sal mutit po kot ti gjithmon recitues i rucit

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Kurre????????? U lodhem duke pritur arrestimin e Berishovicit por asgje sdot ndodh.. Asgje.. Kta Bastard jan aq Kriminel sa qe edhe Amerikes dot ja hedhin!!!

 • billis s
  billis sMuaj më parë

  Lat nam u rente damllaja Amerika lajmeron pamfletin

 • Emiljo King
  Emiljo KingMuaj më parë

  SHBA NGA SHTET ME DEMOKRACI TE ARTE ESHTE KTHY NE SHTET DIKTATORIAL STALINIST TE ILUMINATIT ILUMINATI MULTIMILATDERET ME ORIGJINE HEBREIKE QE JETOJNE NE AMERIKE JANE TERRORISTET FAME KEQ K9MUNIST TE DJALLIT TE KUQ ILUM8NATIT AMERIKA ESHTE PUSHTU NGA KETO DJAJ DEMOKRACIA NE AMERIKE ESHTE MINU REGJIMI I EGER DIKTATORIAL I DJALLIT KUQ KOMUNIST PO LULEZON NE AMERIKE VIRUSET VAKSINAT RENDI I RI BOTERORE REDUKTIMI I POPULLSISE EPOKA E RE SKLLAVERUSE E NJEREZIMIT NGA KETO DJAJ PLANIFIKOHET NE SHTEPINE E BARDHE SHTEPIA E DJAJEVE TE ILUMINATIT QE BEN PLANE TE ZEZA PER LUFTERA KATASTROFA NJEREZORE NE PLANET KETO TERRORISTE BOTWRORE MULTI MILIARDERET HEBRE NE AMERIKE SKA KUSH JU JEP DENIM PER KETO KRIME NJEREZORE NE BOTE SE VETE I JAPIN URDHERAT SDEL NJERI MBI URDHERAT E KETYRE KRIMINELEVE TE ELIRES BOTERORE E KANE THURE PLANIN AQ BUKUR ME ZGJUARSINE E DJALLIT SA QE KANE ARRIT SHTI NE DORE AMERIKEN SUPERFUQINE BOTWRORE TANI KETO KRIMINELE TE PA SHPIRTE TE AS NJE LLOI FEJE JANE NE KUPILE TE SHTETIT AMERIKAN DHE JAPIN URDHERA NE GJITHE SHTETET E BOTES PER TE BERE KATASTROFA MBI NJEREZIMIN DHE MBI AMERIKEN SDEL NJERI PRANDAJ DJAJTE E ILUMINATIT KANE MBI 40 VJET QE BEJNE PLANE PER PUSHTIMIN E AMWRIKES PO U PUSHTUA AMERIKA SUPERFUQIA BOTERORE SHTETET TJERA PUSHTOHEN LEHTE SE NEN URDHERAT E AMERIKES VAREN SHTETET E TJERA KET ILUMINATI DJALLI E ARRITI NE 2020TEN I SHPALLI LUFTEN E 3 BOTERORE ME ZGJUARSINE DHE DIPLLOMACINE E DJALLIT JO ME BOMBA BERTHAMORE POR ME NJE LLOI ARME PRODHIM I TIPIT TE FUNDIT AMERIKAN LENDET SHFAROSESE NE MASE BIOLOGJIKE TE NDALUARA NE CDO LUFTE NGA KONVENTA NDERKOMBETARE TE PERDOREN TANI ILUMINATI QE ESHTE VENDOS NE KRYE TE SHTETIT AMERIKAN JEP URDHEA NE GJITHE BOTEN NEPWRMJET USHTAREVE TE TIJE QEKA VENDOS DHE PAGUAN ME RROGE PER TE ARRIT FITOREN E LUFTES 3 BOTERORE DUKE BOMBATDU KREJT BOTEN ME VIRUSE DHE VAKSINA SHKATERRIMTARE QE LLIMI I KESAJ LUFTE QE PO BRN AMERIKA QE DREJTOHET NGA GRUPI I ELITES BOTERORE ESHTE RENDI I RI BOTERORE REDOKTIMI I POPULLSISE DHE VENDOSJA E DIKTATURES STAKINISTE SKLLAVERUESE TE ILUMINATIT URDHERAT DREJTIMIN E KESAJ KUFTE JEPEN DIREKT NGA AMERIKA QE QEVERISET NGA ILUMINATI KJO ESHTE LUFTA 3 BOTERORE KATASTROFA QE SYNON SHFAROSJEN E NJWREZIMIT XHORXH SOROS RROK FELER BILL GETS FAUCI DHE SHUME DJAJ TE TJWRE QE QEVERISIN AMERIKEN PO BEJNE QELLIMISHT KETE KATASTROFE NJEREZORE DUKE MINOS DEMOKRACINE VENDOS RENDIN KOMUNIST DIKTATORIAL SOROSIAN TE ILUMINATIT NE AMERIKE E MBARE BOTEN DUKE SHKEL NE MENYRE TE HAPUR TE DREJTAT NJEREZORE DHE DUKE BERE GENOCID MBI NJEREZIM8N DHE SKA KUSH I DENON SKE KU ANKOHESH SE VETE AMERIKA ESHTE PUSHTU NGA KETO DJAJ DHE VENDOSIN BEJNE SI JU DO QEFI KRYEMIN8SYERA MIN8STERA DOKTORE GAZETARE MEDIA DEKANE E NE CDO SKUTE GRUPI I DJALLIT QE JEP URDHERA NGA AMERIKA I ZBATOJNE URDHERAT DHE KANE SHKEL NEPERKEMB TE DREJTAT NJEREZORE NE AMERIKE E BOTE KJO ESHTE QEVERISJA E DJALLIT MASONEVE QE KANE MARRE DREJTIMIN E KOMPLET BOTES DHE PO BEJNE KERDINE ME VIRUSET LENDE HELMUESE QE BOMBARDOJNE BOTEN QELLIMISHT LUFTA E 3 BITERORE SA PO KA FILLU DO ZGJASI SHUME DHE DO JETE PERFUNDIMI KATASTROFE PER NJEREZIM8N PRANDAJ KEMBENGULIN PI BEJNE TERROR MBI BOTEN QE TA VAKSINOJNE ME DETYRIM BOTA MORI FUND EPIKA E RE E ILUMINATIT QEVERISJA E DJALLIT NE PLANET PO AFRON KY ESHTE PLANI I VIRUSEVE TQ QELLIMSHEME DHE VAKSINAVE ME DETYRIM CDO E ZEZECDO PLAN I PLANDEMISE LUFTES 3 BOTERORE VJEN NGA AMERIKA ILUMINATI QE KA MARRE NE DORE KONTROLLIN E SHTETIT AMERIKAN DHE TE MBARE BOTES FALEMINDERIT

 • Emiljo King
  Emiljo KingMuaj më parë

  MAFIA E XHORXH SOROSIT QEVERISEN SHQIPERIN NGA 30 VJET KUSH NUK I ZBATON URDHERAT TERRORISTIT MAFIOZIT BOTERORE XHORXH SOROSIT E PESOJNE SI SALIU DHE META EDI RAMA KRIMINEL VRASES HAJDUT PO NUK I BIE NJE GJEMB NE KEMBE SE PO JA ZBATON URDHERAT E KRIMINELIT TE ILUMINATIT XHORXH SOROS PER ROBERIMIN SHKATERRIMIN TOTALISHT TE EKONOM8SE SHQIPETARE

 • Emiljo King
  Emiljo KingMuaj më parë

  SHB A TE ARRESTOJE TERRORISTIN BOTERORE XHORXH SOROSIN

 • agim pepa
  agim pepaMuaj më parë

  Keto qeveritaret tane jane me te forte se a emerika prandaj nuk mendoj se do te perfundojne ne burg

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN CecollariMuaj më parë

  Fillim i mbar direkt ne peshk te medhenj sepse popull nuk duron me.. Koha nuk pret...

 • Qako Lipe
  Qako LipeMuaj më parë

  Kam nje konosh qe leh te r diten por qe vetem leh dhe ste kafshon si puna e ketij station i

 • Lefter Laci
  Lefter LaciMuaj më parë

  Spo shohim gje ne 🤔🤔

 • Anil Lemi
  Anil LemiMuaj më parë

  Nuk besoj më perralla Aty denohet e keqja dhe fiton e mira NË Realitet FITON E KEQJA KRIMINELI

 • Anil Lemi
  Anil LemiMuaj më parë

  Kohë?! Një element infitiv Çeshtje kohe?! Mund te jetë nje shekull?! Mund një mijë vjeçar?! As do ndryshojë gjë se ata kane edhe ligjin edhe maliqin Kanë pushtet dhe populli budalla fle Nje popull që fle?! VDES

 • Mark Hajati
  Mark HajatiMuaj më parë

  Arrestojeni kete zagar politikani ne sherbim te serbit e grekut.Ose i vini nji numer ne vesh qe ta din bota per zagar rrugash.

 • Ziadin Cako
  Ziadin CakoMuaj më parë

  Sh.b.a ne shqiperi duhet te ndertoje nje fabrike per konservimin e pesheve te medhenj.

 • andrea caci
  andrea caciMuaj më parë

  Lidheni Sali mutin!!

 • Hasan Basha
  Hasan BashaMuaj më parë

  Kur dote ndodhe more Sokol se si ftohet eshte kjo periudhe nuk po shohim gje me duket se po tallen te gjithe me ne popullin kur do I shikojm te mbyllur ne qeli qe ti paguajn te gjithe te zezat qe na kane bere keto vite te qeverisjes me te zeze te historise me keq se pushtuesit keta nuk do na ikin kurr nga qafa vetem zoti mund te na shpetoj nga keta ndyresira

 • Gezim Verria
  Gezim VerriaMuaj më parë

  Shqiperia eshte ndoshta i vetmi shtet ne bote ,ku nuk eshte ne Burg asnje njeri qe ka mbajtur dhe poste te uleta ,por qe Jane marre me vjedhje,,si(zyrtar ,bashkie, punonjesa ne ministri etj,,,,pa' le te flitet per peshqit e medhenj

 • GDSstorm
  GDSstormMuaj më parë

  Pepushi esht cup llulla ta shohi ne lezh

 • Pasko Lulgjuraj
  Pasko LulgjurajMuaj më parë

  Po kta hora i kan chua paret ne turki nose ne iran seu thon jemi vllazen musliman e su kallzojn se kan viell popullin

 • Rando Kanani
  Rando KananiMuaj më parë

  Po he cprisni fusini te gjith burg se emeritojne pasurit etyre tregojne qe kan vjedhur

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep OshafiMuaj më parë

  Peshqit jane ushqim i mire i paster. . Por keto vetem te eger te eger ne xhungla per te vrare vjedhur njerez . Rofte drejfesia. Amerikane.

 • G D
  G DMuaj më parë

  Cfarw feste do benim.Do ishte clirimi i dyte i Shqiperise.

 • Esma Jaubelli
  Esma JaubelliMuaj më parë

  Keni vite qe flisni per sezonin e peshqeve po ska rrjet qe ti kap

 • Agim Klanxhi
  Agim KlanxhiMuaj më parë

  Perralla me mbrete keta jane sorosjan qe flasin

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglioneMuaj më parë

  Po banda tij pse jo moj Amerikë sa mirë bandes së Trampit u morën masa veproni dhe këtu për këtë kontigjent se shihet qartë ka përdorurorur të dhunshmit .Vepro mik i vendit tonë A merikë pasi ii ke dalur për zot qytetarja

 • Gjin jaku
  Gjin jakuMuaj më parë

  sokoli na rrofte k

 • Heatronics Office
  Heatronics OfficeMuaj më parë

  Prralla me mbret???

 • human defense blond
  human defense blondMuaj më parë

  Sales ja hongshit jashteqitjet.Ai o masor i Gjakoves e sllavogrek.

 • Basilis Hai
  Basilis HaiMuaj më parë

  Peshku ne det tigani juaj ne zjarr, kujdes se mos digjeni! 😂😂😂

 • Marenglen Koci

  Marenglen Koci

  Muaj më parë

  0

 • Shkelqim Kaja
  Shkelqim KajaMuaj më parë

  Rrena me bisht

 • Besim Krasniqi
  Besim KrasniqiMuaj më parë

  Edhe sa kohe per keto arrestime na shurdhuet vesht!

 • Aleks Burgaj
  Aleks BurgajMuaj më parë

  Te Gjith mesliman te dhire Gjak Turku gjak i ndyre

 • Rob Kondakciu
  Rob KondakciuMuaj më parë

  Ore nderkombetar e krijuat SPAK per te kapur te medhenjet por nuk po shohim asgje nga SPAK e shtyni ate te beje nje kurban qe edhe populli te krijoj besimin se SPAK te justifikoj ate shume paraje qe paguhet nga taksat e popullit

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim SadikuMuaj më parë

  Amerika apo kinezja "amerikane?!!

 • Riza Habibi

  Riza Habibi

  22 ditë më parë

  0

 • Manuela Basha
  Manuela BashaMuaj më parë

  Vendi im I dashur me alligator 🐊 te pangopur

 • Fiorello Marino
  Fiorello MarinoMuaj më parë

  Ti haj k... sales yuri kuri ten sja pin yiung me gjith ato racen e felliqur komuniste koreane ...

 • Ratatata
  RatatataMuaj më parë

  Ti rruani bolet berishes

 • Eduard Coka
  Eduard CokaMuaj më parë

  Na cat by... vetem llafe ka ujku ben kerdin ky eshte llaf I hurt nga te vjetrin. VETEM llafe ka lerini pordhet monopoli ketu ka arritur kulmin.......

 • Gezim Tivari
  Gezim TivariMuaj më parë

  Konfiskim pasurie se burgun nuk e kane problem politikanet L & R.

 • Kostadina Meksi
  Kostadina MeksiMuaj më parë

  Ta fusin brenda ne burg qenin kriminelin se vodhi vrau e preu sa i deshi qefi qenit pak shtepirave u mbylli deren qeni ajduti qe vodhi leket e shqiptareve kudo qe jane vrau policat futi ne burg njerez te pa fajshem qeni ne burg te kalbet vromiari

 • Merqes Mingaj
  Merqes MingajMuaj më parë

  Ketu flitet per te kapur peshqit e medhenj por harroje qe nga ganitura e peshqeve te medhenj hane te gjithe ministra gazetare bashkiak komunar e deri tek vagabondat e deri tek sahan lepiresat.Kjo eshte menuja edhe resultati i peshqeve te medhenj qe te ushqehen lukunia e uritur e te babezitur.

 • Ardian Pernacka
  Ardian PernackaMuaj më parë

  Arestoheni cprisni se sla njeri pa vrar e pa folur ai per kohen e enverit po vete u be me keq se enveri siken nga pushteti

 • Tragic
  TragicMuaj më parë

  Ne momentin qe do te jete nje hap per tu shpallur keyetar i pd atehere do ti prehet arresti keshtu thote llogjika sepse tejkalohet cdo limit.Nese saliu fiton dhe behet kryetar i opozites atehere nderkombetaret nuk kane çfare ti bejne sepse do te ishte nje skandal i madh dhe nje ofendim per shtetin qe nje non grata te ishte personi i dyte politik i nje vendi te natos.

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreMuaj më parë

  Keto Jan lajme koti o pamfleti amerika ha me ta ka 1 vit do fusim ne burg berishen do heqim Ilir meten nga president por po' u vin anash

 • Anastas Kadena
  Anastas KadenaMuaj më parë

  Me nje fjal....kjo esht demokracia ne shqiperi.....ku dominojn hajdutat e kriminelet....

 • altin hatija
  altin hatijaMuaj më parë

  Sa gjynah qe vuani per te arrestur nje sali po kaq frik keni po ca beni pse rrini ca prisni

 • E L
  E LMuaj më parë

  Pepushaj eshte me i ndershmi ,me i pa frigshmi dhe me burre se cdo shqiptare ,eshte i vetmi e dine mire se kush eshte sala

 • Zana Zajmi

  Zana Zajmi

  27 ditë më parë

  Po kur.

 • Michele Balla
  Michele BallaMuaj më parë

  POR KUR DO VI AJO DIT 🙏🙏🙏

 • Vladimir Milloshi
  Vladimir MilloshiMuaj më parë

  Te gjith ata deputete qe e shoqerojne non grada

 • zarif bajrami
  zarif bajramiMuaj më parë

  PERSHENDETJE DHE RESPEKT ZONJEN ABASADORE AMERIKANE YUIR KIM

 • shqipëria e vërtet
  shqipëria e vërtetMuaj më parë

  Sali Karaxhiçin, Kolerën e Popullit të ndershëm Shqiptar nuk e don në Qeli vetëm SHBA e BE por dhe 65% e Popullit Shqiptar, bashk më të, të gjithë dinozaurot e tjerë ,me soin dhe sorollopin e tyre.

 • Florjan Keka
  Florjan KekaMuaj më parë

  Futne në Burg kët Qen Berisha me Milicen (Berishovičin) e ka shkatrruar Popullin e në Rend është Ramoviči 💪🇺🇸💪💪

 • Ardian
  ArdianMuaj më parë

  Kur ta shoh do ta besoj, deri tani nje mut ! Fakti eshte se berishes po I ha bytha shume dhe nuk e ka te larget!

 • Mretnesh Mbretëshë
  Mretnesh MbretëshëMuaj më parë

  Si duket Ambasadorja Yuri Kim paska frike qe ta ARrESTOJE Sali Berishen qe e ka dosjen te kopsikur por vetem llafe po ndigjojme asgje tjeter ??????

 • Andi Andi
  Andi AndiMuaj më parë

  Wprw

 • Qazim Berberi
  Qazim BerberiMuaj më parë

  Rrofte! Amerika mikesha jone e madhe dhe besnike.

 • Sava Braculla
  Sava BracullaMuaj më parë

  O zotri ne nuk kemi peshq te kortuptuar qe ti kapesh me nje te hedhur te rejtes po kemi peshkaqen balena fare qe cajn cdo rjet te peshkatarve tan ..... do peshkatar te sprovuar jo filestar..... ikan mesusr ruget peshkaent ...etallen e luajn me spakun peshkatar qe idridhen duart ti hedhi rjetat..... pale qe vdesin nga frika qe ti mbledhin....sa do doja te ishte vertet si thua ti ....po e thena ne te ben indan nje mal itere......

 • Lazer Kodra
  Lazer KodraMuaj më parë

  Hahahaha

 • JIMMY H
  JIMMY HMuaj më parë

  CDO DITE VER ,,,,VER SI BYTHA E PIRDH TE CFYHESH . VETEM PRALLA KA 30 VJET

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Peshq te kuq flak nuk kap dote kane tetedhjet vjete qe sterviten vetem per krime nuk I kap dot po nuk I ke njohur mire mundohe kote fare

 • Pashku Pashku
  Pashku PashkuMuaj më parë

  Peshkun tim do te kapin spaku dhe Edvin Ram krimineli

 • vesel mici
  vesel miciMuaj më parë

  Dhet te kapemi nga fakti ,ujku dhe jo xhurma ..Sali Berisha nuk ka qene ne qeverisje se 8 vite .poore ka qene nje denancus i rrept per korrupsjon ne parlament dhe ne portale .Ne na beri libaralizimin e vizave, na futi ne Nato ,beri shum vepra te mira te pa numerta kete dim ne populli .Prandaj ne do e mbeshtesim .

 • Marie Naci
  Marie NaciMuaj më parë

  Hajde se shum u vonuan

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiMuaj më parë

  Sa me pare peshkaqenet e medhenj te shpetoje populli nga grsbitqaret.!TE BEHET VETING NE POLITIKE SE ATA JANE NUMURI 1 I KORUPSIONIT.!🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Xhemil Durmishi
  Xhemil DurmishiMuaj më parë

  Kur di kapni peshkit se na keni LODH kuuur

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Gazetaret I pagua Rusi me shkatruar politiken e affetr te shqyperis me ate Amerikane. Amerika thot Duam sali Berishen gazetaret flasin mashtrime me dizorketua popullin qe te dal kundra Amerikes e kundra zotit Edi Rama. Amerika I di te gjitha se kush punon e kush Mashtron

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Gazetaret kan nje zakon te shpifen te gjitheve. Amerika nuk Degjon nga lajmet te Rreme. Sali Berisha ilir metà lulzim Basha Monika kryemadhi kan Dosjet e hapura

Faqja Tjeter